ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آموزش کسب درآمد از طریق وبلاگ
زمان کنونی: 05-19-2024, 01:17 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: amirE5Ey
آخرین ارسال: zamini
پاسخ: 30
بازدید: 6896

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کسب درآمد از طریق وبلاگ
11-19-2013, 05:06 PM
ارسال: #11
RE: آموزش کسب درآمد از طریق وبلاگ
(11-19-2013 03:52 PM)amirE5Ey نوشته شده توسط:  سلام مجدد خدمت دوستان

(11-13-2013 07:12 PM)karafarin نوشته شده توسط:  شما کار خودتو توضیح بده که چجوری وبلاگت به درامد 12میلیونی!!! رسید
ادرس وبلاگت؟ موضوعش؟ تعداد بازدیدش؟ نحوه درامدزاییش؟

دوست من شما در تاپیک قبلی هم دنبال دلیل و مدرک بودین. بهتره برید از MohammadMJ بپرسید ایشون راهنمایتون می کنن. این جر و بحث ها رو قبلا با ایشون داشتم وبهشون هم ثابت کردم . علت اینم که این چند روز به تاپیک سر نزدم به خاطر حرف شما بود و انگار بیشتر اعضای انجمن هم با شما هم عقیده ان که تعداد سپاس ها ازتون بیشتر از سپاس های شروع کننده ی تاپیکه! بجای اینکه از طلاعات یکی که با سخاوت میاد تجاربشو با دیگرات به اشتراک بگزاره استفاده کنیم داریم دنبال دلیل و مدرک می گردیم. من مثل خیلی ها خالی باف نیستم. اگه خیال می کنین برای سوء استفاده از اعضا اومدم اینجا سخت در اشتباهین. چون خدا رو شکر از همه نظر متنعمم و نیازی به کسی ندارم. اگه قرار بود چند صد هزارتومن بابت همین اطلاعات یه خارجی ازمون بگیره همه با سر میرفتیم و پولم بهش میدادیم.

هربار اومدم اطلاعاتمو تو این تالار باشتراک بگزارم افرادی پیدا شدن که پارازیت بفرستن.
راستش از ادامه تاپیک منصرف شدم.
از مدیر انجمن هم تقاضا دارم این تاپیک ببندن.

کسایی که می خوان درمورد کسب درآمد از طریق وبلاگ اطلاعات کسب کنن کافیه عبارت Make money by blogging را گوگل کنن تا هزاران صفحه ی مفید براتون لیست کنه.

دوست عزیز من نه جسارت کردم نه پیش داوری فقط میگم بهترین اموزش بیان تجربیات عینی خودتونه که چجوری به درامد 12میلیونی!! از وبلاگ رسیدین و چرا ولش کردین؟؟ همین Smile

سرباز پیاده شطرنج هم اگر راه را تا انتها ادامه دهد وزیر می شود!!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: hamid.h , نرگس فیاض , zhosseini81 , همشهری , morteza1 , matarodi , jahanagahi
12-20-2013, 05:19 PM
ارسال: #12
(11-13-2013 07:07 PM)amirE5Ey نوشته شده توسط:  سلام دوستان

تقریبا 4 ساله که در زمینه کسب درآمد از طریق وبلاگ و وبلاگ نویسی فعالیت دارم و تجارب موفق و ارزنده ی زیادی در این مدت کسب کرده ام. در این تاپیک قصد دارم نحوه ی کسب درآمد از طریق وبلاگ نویسی را به دوستان آموزش دهم و روی یک پروژه ی واقعی کار خواهیم کرد. دوستانی هم که آماده ی مشارکت در این پروژه هستند اعلام آمادگی کنند. برای این کار به یک مترجم و یک وبگرد و یکی که گشت گذارش توی ف/ی/س/ب/و/ک زیاده نیاز داریم. تمامی درآمد این وبلاگ بین افرادی که مشارکت کنند تقسیم خواهد شد.

اولین گام برای شروع انتخاب موضوع وبلاگه. دوستان موضوعات مورد نظر خود را پیشنهاد بدن و لطفا موضوع کلی نباشه مثلا تفریحی. تفریحی در چه زمینه ای؟
یا آموزشی - آموزشی در چه زمینه ای.

آقا امیر قهر نکنید لطفا....بچه ها که چیزی نگفتن!
دوست من پست رو ادامه بدید .
 تشکر شده توسط: نرگس فیاض , zohreh81 , zhosseini81 , mahdi5e , همشهری
12-23-2013, 03:15 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-23-2013 03:17 PM، توسط zhosseini81.)
ارسال: #13
چه حیف که فقط با یک کنکاش دست از ارائه مطالب کشیدین؟
کمی روحیه مواجهه با زمینه های مختلف سوالات دوستان از زمینه کاریتون را افزایش بدین و لطفا با بردباری بیشتر به سوالات پاسخگو باشین.
الان خیلی دلم میخواد ادامه مطالب را بخوانم ولی چیزی موجود نیست.
164

Th_running1 تلاش برای رسیدن به موفقیت همان انگیزه ای است که بذر امید را در دل بارور می کند.
 تشکر شده توسط: Nuruzzaad , mahdi5e , minea , نرگس فیاض , همشهری , morteza1 , سودابه
12-27-2013, 12:27 PM
ارسال: #14
پیشنهاد می کنم دوستانی که مایل به کسب درآمد از راه این هستند یه سایت راه اندازی کنند و کارشون رو شروع کنند. تو انجمن پرشین تولز (قسمت وبمسترها) خیلی راحت می تونید از تجربیات دیگران در این زمینه استفاده کنید.

ضمناً این شغل درآمد نسبتاً خوبی داره.
بعد از چند ماه می تونید به درآمد حدود 1 میلیون برسید با کمترین سرمایه اولیه (سرمایه ای کمتر از 50 هزار تومان)
 تشکر شده توسط: karafarin , نرگس فیاض , همشهری , ahmad1363 , ainstein , mahlagha , سودابه
12-27-2013, 01:09 PM
ارسال: #15
(12-27-2013 12:27 PM)sito نوشته شده توسط:  پیشنهاد می کنم دوستانی که مایل به کسب درآمد از راه این هستند یه سایت راه اندازی کنند و کارشون رو شروع کنند. تو انجمن پرشین تولز (قسمت وبمسترها) خیلی راحت می تونید از تجربیات دیگران در این زمینه استفاده کنید.

ضمناً این شغل درآمد نسبتاً خوبی داره.
بعد از چند ماه می تونید به درآمد حدود 1 میلیون برسید با کمترین سرمایه اولیه (سرمایه ای کمتر از 50 هزار تومان)

دوست عزیز توضیح بیشتر میدی در مورد نحوه کسب درامدش؟؟

سرباز پیاده شطرنج هم اگر راه را تا انتها ادامه دهد وزیر می شود!!
 تشکر شده توسط: نرگس فیاض , همشهری
03-12-2014, 07:58 PM
ارسال: #16
استارتر عزیز درسته شاید بچه های فروم زیاد با مقوله کسب درآمد از اینترنت زیاد آشنا نباشند ولی شما که تجربت بالاست خیلی بهتر میدونی چی بزنی تا اینکه بخوای نظر سنجی کنی.

و اما کار در اینترنت سختی های خاص خودش هم داره فکر نکنید هرکی از راه رسید سریع یه سایت بزنه بیاد بالا. بله ممکنه شما مقطعی یهوئی ببینی درآمدت به یه میلیون رسید ولی هیچ تضمینی نیست تا ماه دیگه هم همینطور باشه. بخوای از اینترنت کارو کاسبی کنی روز و شبت باید بشینی پا کامپیوتر به جائی میرسی میگی ای کاش حمالی میکردم و پا اینترنت نمیومدم. اینهارو یادتون باشه.
رقبای شما هستند که هکتون میکنند.
یه کار اشتباهی کنی قانونی باهات رفتار میشه.
کمی دچار غرور بشی تو گوگل افت میکنی
و خیلی دردسرهای دیگه
سردرد
چشم درد
حرص خوردن میبینی تو گوگل بالایی یهوئی میای پائین

و خیلی دیگه.

اما اگر یک تیم باشید کمی این دردسرها کمتر میشه ولی خو سودتون هم تقسیم میشه.

اینها مصائب اینکار هستش که براتون بیان کردم.
 تشکر شده توسط: amirE5Ey , ainstein , سودابه
03-12-2014, 08:48 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-20-2014 05:50 PM، توسط amirE5Ey.)
ارسال: #17
سختی هایی که بیان کردین در مقابل سودش چیزی نیست.
یکی از سایت های من 7 بار ف/ی/ل/ت/ر شده و هر بار یه دامین دیگه ثبت می کردم و در عرض 1 الی دو ماه میاورمش رتبه ی یک تا 3 گوگل. سه ماه می موند و بعد سه ماه بازم ف/ی/ل/ت/ر می شد. ولی تو این سه ماه من اندازه 12 ماه سود می کردم. متاسفانه خیلی از اهالی این تالار فکر می کنن پول درآوردن خیلی سخته. پول درآوردن راحته. راحت تر از اب خوردن. الان سه ماهه تقریبا بورس تعطیله. تو این سه ماه یه وب سایتی راه اندازی کردم ( منظورم بورس سبز نیست ) و البته به خاطر پروژه پایانی دانشگاهم نتونستم خوب روش کار کنم ولی 2 هفته است که 80% زمانمو بهش اختصاص دادم. انشاالله تا آخر اردیبهشت صفحه ی اول گوگله.

روز و شب هم نیاز نیست پای کامپیوتر باشی. شاید دو ماه اول تیاز به 7 8 ساعت کار باشه ولی بعد 2 ماه فقط 1 ساعت روش کار می کنی. اونم یک روز در میان یا هفته ای یک بار.

4 ماه قبل که این تاپیکو زدم و همه نمونه می خواستن ( نه به خاطر حرف دیگران بلکه می خواستم امتحان کنم ببینم باز هم بعد 2 سال دوری از گوگل جونم می تونم SEO کاری کنم یا نه ). منم چون وبلاگامو غیر فعال کرده بودم وبلاگ آماده ای نداشتم. همون موقع ها بود که اومدم رو یکی از وبلاگ هام دو ماه کار کردم. یعنی از تقریبا اواخر آبان تا اواخر دی ماه. حالا کافیه کلمات زیر رو تو گوگل جستجو کنید. وبلاگ در نتایج رتبه ی 1 تا 4 خواهد داشت.
کلمات :
کرم موبر
موبر
موبر مو های زائد
کرم موبر دائمی
موبر دائمی
اصلاح موی گوش و بینی
فکر کنم هفته ای 3 4 ساعت روی این وبلاگ کار کردم.
الان هم یک ماه میشه کاری واسش نکردم ولی باید یکم روش فعالیت کنم. البته اینم یه امتحان بود و اجناسشو ارسال نمی کنم. ولی الان دارم روی یه وب سایت ( وبلاگ با دامین ) کار می کنم که انشاالله اواخر اردیبهشت نتیجه شو خواهم دید. از اوخار اردیبهشت هم رو یه وب سایت ترکی استانبولی کار خواهم کرد. چون می خوام بعد خدمت سربازی برم ترکیه زندگی کنم. تو دو سال خدمت هم این سایت ها رو به امید خدا جاهای خوبی می رسونمو یه زندگی خوب واسه خودم تو ترکیه دست و پا می کنم.

در مورد سختی هایی که گفتین من سختی از این کار ندیدم. فقط عشق و حال بود. درآمدشم مقطعی نبود و از یه ملیون هم خیلی خیلی بیشتر بود.
در مورد هک کردن هم که هک کنند. هک شدن یه سایت خودش افتخاره. ببین سایتت تا چه اندازه بزرگ و مهم شده که هکت می کنند در ثانی یه چند روزی اسم سایتت تو رسانه ها مطرح می شه و این خودش یه تبلیغات غیر مستقیم عالی برای وبسایت یا وبلاگه.
من در این کار حمالی ندیدم. در حقیقت دستمو می ذزاشتم جیبم و می گشتم پول هم هر هفته به حسابم واریز می شد.
کار خلاف قانون هم که نهایتش ف/ی/ل/ت/ر شدنه. اونم ف/ی/ل/ت/ر کنن. نمی دونم چرا بیشتر وب مستر ها از ف/ی/ل/ت/ر شدن می ترسن. من سه تا از سایتام تا به حال ف/ی/ل/ت/ر شدن و رفتم ارشاد تعهد دادم و رفع ف/ی/ل/ت/ر شدن. دیگه منو می شناسن وقتی میرم خودشون می گن هان آقای فلانی باز کدوم سایتت ف/ی/ل/ت/ر شده. نهایتش یه ماه طول می کشه رفع ف/ی/ل/ت/ر می شه.
تو گوگل هم افت کنم باز نهایتش دو سه ماه طول می کشه میاد سرجاش. همین وبلاگی که بالا گفتم گم و گور شده بود از ته ته گوگل آوردمش تو این رتبه ها.
چشم درد و سردرد هم که دوا و درمون داره.
همیشه این جمله ی فیلم آتش بس شعار منه : غیرممکن غیرممکنه. و یکی هم پولدار شدن آسان ترین کار دنیاست.

-----
ویرایش شده توسط انضباط .
طبق بند 14 قوانین سایت ،
ارائه لینک سایت ممنوع است .
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: saeed225 , ainstein , jahanagahi , سودابه
03-12-2014, 11:06 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-12-2014 11:29 PM، توسط انضباط.)
ارسال: #18
استاد عزیزسلام .وقت کردی یه نگاه هم به وبلاگ حقیربیندازید و اگر براتان مقدوره چند تا راهکار خوب پیشنهاد نمایید تا آمار وبلاگ و فروش بالا بره .ممنون
فروشگاه عطر و ادکلن نسیما

تاریخ افتتاح » اردیبهشت 92
ساعت فعالیت روزانه » 1 ساعت
مقدار در امد کسب شده با این وبلاگ از سایت اصلی به تاریخ امروز : 898,770 تومان
درآمد متفرقه با این وبلاگ از سایتهای دیگر تا امروز :350000تومان
 تشکر شده توسط: ainstein
03-12-2014, 11:21 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-12-2014 11:29 PM، توسط انضباط.)
ارسال: #19
(03-12-2014 11:06 PM)yaser53 نوشته شده توسط:  استاد عزیزسلام .وقت کردی یه نگاه هم به وبلاگ حقیربیندازید و اگر براتان مقدوره چند تا راهکار خوب پیشنهاد نمایید تا آمار وبلاگ و فروش بالا بره .ممنون
فروشگاه عطر و ادکلن
تاریخ افتتاح » اردیبهشت 92
ساعت فعالیت روزانه » 1 ساعت
مقدار در امد کسب شده با این وبلاگ از سایت اصلی به تاریخ امروز : 898,770 تومان
درآمد متفرقه با این وبلاگ از سایتهای دیگر تا امروز :350000تومان

وبلاگ خوبی داری. انشاالله که درآمد روزانه ات به اون مبلغ هایی که بالا نوشتی برسه.
اما چند تا نکته :
1- قالب وبلاگت چندان خوب نیست و SEO ی مناسبی نداره. واسه نیلوبلاگ جایی رو نمی شناسم که قالب انتخاب کنی. اگه خودت میشناسی بهم بگو تا یه قالبی که SEO ی بهتره داره رو بگم از اون استفاده کنی.
2- عنوان وبلاگت فروشگاه عطر و ادکلن نسیماست ولی هر چی که تونستی تو وبلاگت گذاشتی. سعی کن مقالات مرتبط با عطرو ادکلن بزاری و عطر هایی که از همکاری در فروش ها تو سایتت می ذاری متن کامل و خوبی براشون از سایت های خارجی ترجمه کن بزار توسایتت.
3- 1840 صفحه کالا تو وبلاگت داری. اگه بجای این 1840 صفحه کالا فقط 20 تا مطلب دست اول در مورد عطر و ادکلن تو وبلاگت داشتی و 5 6 تا هم عطر یا ادکلن تو وبلاگت برای فروش می ذاشتی الان فکر کنم درآمدت 10 برابر این مبالغ بود.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yaser53 , ainstein , jahanagahi , سودابه
03-12-2014, 11:54 PM
ارسال: #20
خب پس با این حساب شما خوب شانس داری من هم تو خیلی کلمات وبلاگم بالا هستم ولی متاسفانه فروش آنچنانی ندارم
 تشکر شده توسط: ainstein
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نحوه پیدا کردن لیست کاملی از فروشندگان آنلاین در دنیای مجازی mas 0 320 05-04-2021 08:59 AM
آخرین ارسال: mas
  درآمد نجومی شغل صافکاری amiryazdani138 5 16,218 11-07-2016 10:03 PM
آخرین ارسال: tiktaks
  چگونه درآمد کنونی خود را ۲ یا ۳ برابر کنیم؟ Amiraliamirali 3 1,901 07-22-2016 07:13 PM
آخرین ارسال: MashTi Ali
  تجربیات من (کسب درآمد از کافه بازار) قدم به قدم تا استقلال مالی 100 % تضمینی Amin-Bagheri 4 1,815 07-22-2016 07:12 PM
آخرین ارسال: MashTi Ali
  کسب و کارهای فنی با درآمد بالا کدامند؟ محمد یوسفی 3 3,204 03-06-2016 01:25 PM
آخرین ارسال: moele
  بوم مدل کسب و کار mehdi098 0 619 06-17-2015 02:15 AM
آخرین ارسال: mehdi098
  از این ۳ اشتباه مالی اجتناب کنید تا ثروتمند شوید mehdi098 0 1,265 06-14-2015 01:23 AM
  آینده ی مشاغل آی تی و شروع کسب و کار ABNS 5 1,848 05-22-2015 12:16 PM
آخرین ارسال: mehdi53gh
  دستگیری از ناتوان amirsoltani 6 1,408 11-21-2014 01:01 PM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی
  آیا می دانید بخش عظیم دارایی ثروتمندان از در آمد غیر فعال به دست می آید؟ mehdi098 2 1,206 11-16-2014 01:56 AM
Wink از كجا بايد شروع كنم داريوش 28 2 1,280 11-09-2014 10:16 PM
آخرین ارسال: tan-graphic
  سری مقالات کاربردی تجارت، مدیریت کسب و کار، بازاریابی Delta.H 5 2,158 10-02-2014 06:19 PM
آخرین ارسال: Delta.H
  درخواست پیشنهاد کسب و کار در خانه iranboy 20 4,896 09-13-2014 02:37 PM
آخرین ارسال: tan-graphic
  کسب موفقیت شغلی و تجاری برای شما mohammadshamosi 23 5,383 05-29-2014 10:40 AM
آخرین ارسال: mohammadshamosi
  چگونه برای وبلاگ طرح کسب و کار بنویسیم؟ MARYAR 5 2,517 03-13-2014 11:21 PM
آخرین ارسال: saeed.abdollahi
  آموزش فنون مذاکره مرتضی الهی 0 782 03-07-2014 10:14 AM
آخرین ارسال: مرتضی الهی
  یادگیری چند کسب و کار برای میلیادر شدن ناصر صادقی 13 6,964 02-21-2014 04:14 PM
آخرین ارسال: ham_missyou
  10 توصیه مهم در کسب و کار از زبان تاجر بزرگ ایران مــجــیــנ 7 2,854 01-12-2014 10:17 PM
آخرین ارسال: davodmyar
  آموزش زبان انگليسي ir_tanis 8 2,998 01-07-2014 04:51 PM
آخرین ارسال: kodabeh
  تکنیک های ساده برای پس انداز و کسب امنیت مالی mohammad62 6 2,460 11-06-2013 08:46 PM
آخرین ارسال: REZA HAJISALIMI

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS