ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کارهای پیشنهادی به دانشجویان
زمان کنونی: 05-18-2024, 09:23 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: MARYAR
آخرین ارسال: gladreall
پاسخ: 11
بازدید: 3080

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-31-2013, 11:24 AM
ارسال: #1

دوران دانشجویی یعنی دوران کسب تجربه. اینکه در هر جایی سرک بکشیم و دست به هر کاری بزنیم. تجربیات دوران تحصیل در دانشگاه چه با موفقیت به پایان برسد چه شکست، شیرینی خاص خودش را دارد.

دانشجویانی که نخستین تجربیات کاری خود را در این دوران کسب کرده‌اند خاطراتی به یاد ماندنی دارند.
اما دانشجویان بیشتر به چه کارهایی علاقه‌مند هستند و در دوران تحصیل با وجود مشغله درس، می‌توانند چه کارهایی بکنند؟

لطفا اگر کاری به ذهنتان می رسد پیشنهاد دهید:

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , alireza091111 , sir-mahyar , minoo , mir abbas , blacknight19 , کامیار کاظمی , mfatemi64 , کیمیا شریفی , mahdi5e , mohsen k1 , pesar368
05-31-2013, 11:25 AM
ارسال: #2
RE: کارهای پیشنهادی به دانشجویان
استادان کارفرما

یکی از کارهایی که برخی از دانشجویان در زمان تحصیلشان می‌توانند آن را تجربه کنند، کمک به پروژه‌های پژوهشی استادان است. این کار پول چندانی ندارد و اگر کارفرما پولشان را هم ندهد نمی‌توانند اعتراضی کنند چون در پایان ترم به جواب اعتراضشان رسیدگی می‌شود! البته اگر هم پول زحماتشان را از این کار بگیرند نباید منتظر باشند نامی از آنها در این پروژه برده شود.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , alireza091111 , sir-mahyar , ali mohammady , minoo , mir abbas , blacknight19 , کامیار کاظمی , dara , yu3f , seraj , کیمیا شریفی , mahdi5e , mohsen k1
05-31-2013, 11:27 AM
ارسال: #3

بازاریابی

بازاریابی در هر زمینه‌ای چه مسکن و چه فروش اقلام گوناگون به دلیل آنکه زمان و مکان ندارد بیشتر مخاطبانش را دانشجویان و یا فارغ‌التحصیلان به دنبال کار تشکیل می‌دهند. این کار نیاز به حضور ندارد و شاغلان در آن به صورت پورسانتی حقوق می‌گیرند.

تدریس در کلاس کنکور

آن زمان‌ها که کنکور هنوز شاخش شکسته نشده بود، بیشتر دانشجویانی که رتبه‌های خوب کنکور را کسب کرده بودند جذب موسسات کنکور می‌شدند و چند سال بعد هم یک کتاب تست می‌نوشتند و یا مشاوره تحصیلی می‌دادند. کار خوب و پردرآمدی بود. البته همه دانشجویان هم به کلاس‌های کنکور نمی‌روند. تدریس خصوصی در همه مقاطع تحصیلی از کارهای پرطرفدار زمان دانشجویی است.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , alireza091111 , sir-mahyar , minoo , mir abbas , 0625 , کامیار کاظمی , dara , yu3f , seraj , کیمیا شریفی , mahdi5e , mohsen k1
05-31-2013, 05:39 PM
ارسال: #4
پرسشگران دانشجو

دیده‌اید برخی از جوانان در حاشیه نمایشگاه و یا همایشی ایستاده‌اند و سوالاتی از شما می‌پرسند. آمارگیری هم یک کار دانشجویی است که درآمد اندک اما پرزحمتی دارد.

پخش کارت

البته پخش کردن کارت و بروشور کار دانشجویی نیست اما به دلیل آنکه زمان در آن نقش ندارد برخی از دانشجویان بدشان نمی‌آید در محل‌های دور از تحصیلشان این کار را انجام دهند. پولش بد نیست اما اگر خدای نکرده یکی از این برگه‌ها را به دست همکلاسی یا استادان بدهید نباید چند روزی در دانشگاه آفتابی شوید.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , sir-mahyar , minoo , alireza091111 , mir abbas , 0625 , کامیار کاظمی , dara , seraj , کیمیا شریفی , mahdi5e , mohsen k1 , amirsoltani
05-31-2013, 09:49 PM
ارسال: #5
دست‌فروشی

این کار را به سختی می‌توان کار دانشجویی دانست اما آن گروه از دانشجویانی که از حمایت مالی خانواده بی‌بهره‌اند و باید پول خوابگاه، کتاب و غذای خود را دربیاورند دست‌فروشی هم می‌کنند. کم نیستند مهندسان و پزشکان و ... که در رزومه کاری‌شان خاطره‌ای از بساط کردن در گوشه خیابان دارند.

پایان‌نامه نویسی

برخی از دانشجویان علاقه‌مند به پایان‌نامه نویسی برای آن بخش از دانشجویان که پول پدر دارند و تنبل و درس‌نخوان هم تشریف دارند پایان‌نامه می‌نویسند تا هرچه زودتر نظام دانشگاهی از دست این گروه از دانشجویان که تنها مدرک تحصیلی می‌خواهند راحت شود. این کار پول خوبی هم دارد.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , alireza091111 , pesar368 , 0625 , کامیار کاظمی , yu3f , سیدمهدی هاشمی , کیمیا شریفی , sir-mahyar , mahdi5e , mohsen k1
06-01-2013, 08:15 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 06-01-2013 08:16 AM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #6
شخصا از ترم دوم دوره دانشجویی کارکردن را شروع کردم، نه برای اینکه نیاز به پولش داشتم برا آنکه علاقه داشتم هرچه برای عزیزم میخرم با دسترنج خودم باشد و برای ورود به بازار خود را آماده کرده باشم.

- رایت و فروش سی دی های اموزشی و فروش به دانشجویان
- انجام پروژه های برنامه نویسی
- انجام تحقیقات دانشجویی
- کار در کتابفروشی
- کار در مغازه فروش سی دی و ...
- تاسیس شرکت نرم افزاری
- طراحی سایت
- طراحی و پیاده سازی شبکه شرکت ها و کارخانجات
- تعمیر نرم افزاری و سخت افزاری کامپیوتر
- ...

(البته چون به رشته ام علاقمند بودم تقریبا تمام مشاغلی که در این دوره به آنها وارد شدم، به طریقی مربوط به این رشته می باشد.)

فکر میکنم کار در این دوره، مهم ترین تلاش شما برای آشنایی با بازار کار و حتی ورود به بازار یا انتخاب شغل کارمندی است!
حتما کار در این دوره را جدی بگیرید

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: dara , MARYAR , yu3f , Busaba , alireza091111 , سیدمهدی هاشمی , کیمیا شریفی , مهدی گل محمدی , sir-mahyar , mahdi5e , mohsen k1
06-01-2013, 09:54 AM
ارسال: #7
سلام
بنده در دوران دانشجویی (حتی جلوتر در دوران دانش آموزی) کار را شروع کردم
دوم راهنمایی بودم که در کارگاه خیاطی شلوار ورزشی مچ شلوار تا میکردم.
سال اول که دانشگاه آزاد رفتم برای خرج دانشگاه به بازار رفتم و در یک کارگاه خیاطی هفته ای دو روز لباس اطو میزدم و سلفون میکردم
سال بعد دوباره کنکور دادم و رفتم دانشگاه امیر کبیر. در این سال ورود داده نمرات دانش آموزان البرز رو به صورت کارمزدی انجام میدادم.
سال دوم دانشگاه امیرکبیر: در موسسه آموزشی دوستم به عنوان مشاور تحصیلی مشغول به کار شدم

سال آخر دانشگاه : در شرکت استادم مشاور طراحی سیستم شدم.
در این حین گهگاه تدریس خصوصی هم میکردم.

ولی به طور کلی خیلی وقت از دست دادم (دوران جوانی و عاشقی و ...)

پیشنهادم برای کار دانشجویی:
1) کار با اساتید
2) کاری که ذهن و جسم آدم خیلی مشغول نشه (فرسودگی نداشته باشه). بهترین کارها کاری هستند که انسان با آنها لذت زندگی را ببرد نه اینکه هر روز به خودش و دنیا فحش بده. من شخصا با بازاریابی و فروش بیشتر انس میگیرم تا تولید. شخصا با تدریس بیشتر لذت میبرم تا کار پژوهشی (هر چند در کار پژوهشی هنوز دستی بر آتش دارم).

ااووووووول رفاقت، پول خودش میاد
 تشکر شده توسط: Busaba , MARYAR , alireza091111 , سیدمهدی هاشمی , بيلا بالا , yu3f , mfatemi64 , کیمیا شریفی , مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , sir-mahyar , gladreall , mahdi5e , mohsen k1 , pesar368
06-01-2013, 10:25 PM
ارسال: #8
منم ابر قدرتیم در کار دانشجویی!!! دی ی ی!
در حقیقت کارمو از 16 سالگی و البته در گوشی بگم بدون اجازه ی پدر و مادرم شروع کردم. راستش بخاطر شرایط اجتماعیشون حاضر نبودن و حتی همین الانم دوست ندارن که کار کنم. اما خب یه دروغ کوچولو گفتم. اونم این بود که می رفتم آموزشگاه درس می دادم اما می گفتم میرم کلاس طراحی یاد بگیرم! البته 2 سال بعد که وارد دانشگاه شدم همه چی رو گفتم و رسما شروع به کار کردم. از همون ترم 1. سخت بود اعلام استقلال کنی اونم با شرایط پر خرج رشته های هنری اما این کارو کردم و هنوز هم نهضت ادامه دارد!
خوبه. یاد میگیری بزرگ بشی. اگر چه که شب های بسیاری بدون لحظه ای خواب به صبح رسونده باشی. الان هم که چند ماهیه تموم شده هنوز بی خوابیا هست و حالا که دیگه شرایط کارهای پاره وقت تموم شده و کار تمام وقت و غیر دانشجویی می خوام به مشکل خوردم!
از یه جایی دوست داری دیگه فقط ایده های خودتو پژوهش کنی. از یه جایی به بعد دوست داری تمام اونچه که عملی آموختی رو برداشت کنی و به نتیجه برسونی و این جاست جایی که من الان ایستادم! اما انگار هنوز فصل برداشت نرسیده یا واقعا اینجا نمیشه از هنر نون خورد!!!!!

تصمیم نیروی عظیمی است که لباس واقعیت را بر تن رویاهایمان می کند
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کامیار کاظمی , MARYAR , sir-mahyar , alireza091111 , سیدمهدی هاشمی , mohsen k1 , حمید رضا غ
06-01-2013, 11:23 PM
ارسال: #9
کارهای تخصصی نیمه‌وقت

کارآموزی کردن در رشته‌های تحصیلی یکی از شانس‌هایی است که نصیب هر دانشجویی نمی‌شود. کمتر کارفرمایی هست که راضی شود کار نیمه‌وقتی به دانشجو برای کسب تجربه بدهد. این نوع شرکت‌ها بیشتر به دنبال فارغ‌التحصیلانی هستند که به صورت کارآموز و تمام‌وقت به کار بپردازند.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , کیمیا شریفی , alireza091111 , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , کامیار کاظمی , mohsen k1
06-01-2013, 11:29 PM
ارسال: #10
خبرنگاری

کار روزنامه‌ و خبر در رزومه کار بیشتر دانشجویان وجود دارد. بسیاری از دانشجویان رشته‌های علوم انسانی و ریاضی یک بار هم که شده تجربه کار در یک تحریریه را دارند اما کمتر دانشجویی به جز دانشجویان رشته ارتباطات این تجربه را ادامه داده‌اند.

من ازدرون تو حرف میزنم
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: کیمیا شریفی , مهدی گل محمدی , alireza091111 , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , کامیار کاظمی , ماهتیسا , mohsen k1
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  علاقه تهرانی ها به چه چیزی هستش؟ حسن قجر 0 410 05-22-2018 12:16 AM
آخرین ارسال: حسن قجر
  راهنمایی جهت معرفی کار به مردم kambiz.sh 2 1,165 04-13-2017 10:27 PM
آخرین ارسال: امیر Amir
  نیاز به همفکری دارم farham92 3 667 09-05-2015 02:30 PM
آخرین ارسال: farham92
  دعوت به همکاری مجتمع زرین خیز زرین خیز 37 29,676 08-25-2015 10:16 AM
آخرین ارسال: Utab
  فروش ادويه به فست فود بدون بسته بندي sedaybaran 6 2,204 07-15-2014 04:25 AM
آخرین ارسال: tan-graphic
  علاقه به فروش فیلم و انیمیشن omidariyan 13 2,711 05-03-2014 06:23 PM
آخرین ارسال: weblox
  شروع کار به عنوان حسابدار ، درخواست راهنمایی و کمک از دوستان jujushow 20 6,430 02-03-2014 09:17 PM
آخرین ارسال: ramshad
  به نظرتون چجوری شروع کنم؟ feriman 7 1,459 01-31-2014 11:43 PM
آخرین ارسال: هومان هرمزدی محمد آبادی
  پیشنهاد کار به دانشجو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ poldar 19 3,848 07-10-2013 10:41 PM
آخرین ارسال: somayeee
  آماده به کار دوستان تهرانی mteam 30 6,752 05-13-2013 08:27 PM
آخرین ارسال: امير وارسته
  طراحی نرم افزار و وب سایت به سفارش اعضاء arsho 8 2,013 01-21-2013 12:53 PM
آخرین ارسال: arsho
  هر کدوم از دوستان که برای شروع به مغازه نیازداره بیادتو naimeh 7 2,224 11-06-2012 09:49 PM
آخرین ارسال: صدفی
  نياز به طراح و گرافيست براي طراحي تبليغات و بسته بندي - ترجيحا در تبريز omid6020 3 1,362 09-10-2012 05:56 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  احتیاج به سرمایه محمد احمدی 3 1,618 08-22-2012 08:57 AM
آخرین ارسال: حسن درویش
  دعوت به کار علاقه مندان به فعالیت و سرمایه گذاری در تجارت الکترونیک ras_sal1361 16 5,675 08-01-2012 12:42 PM
آخرین ارسال: mortezajafari

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS