ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ورود نامحرم ممنوع !!!!!!!
زمان کنونی: 05-03-2024, 06:30 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: مهران 313
آخرین ارسال: مهران 313
پاسخ: 4
بازدید: 1190

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-03-2013, 06:59 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-03-2013 07:03 PM، توسط مهران 313.)
ارسال: #1
به نام خدا

به مخفي ترين اتاق قلبت سري بزن؛ واسه ملاقات روياهاي كودكي ات، واسه احوال پرسي از آرزوهاي دلخواستني ات، واسه نفس كشيدن تو هواي عميق آرزوهاي باشكوهت.
براي زنده كردن تصوير پيش از وقوع روياهاي به بار نشسته تو ذهنت، درست همون طور كه مي خواي تو واقعيت رخ بده.
نكنه خيلي وقته در اين اتاق قفل مونده و يادت رفته، آرزوهات مدتهاست تو انتظار رسيدن نشستن. نكنه بس كه بهشون سر نزدي و حالي ازشون نپرسيدي به خواب رفتن؟
نگو سرم شلوغه، وقت ندارم، چه كار مهمي وقت سر زدن به آرزوهات رو ازت گرفته؟ از خودت بپرس آيا اون چه اين فرصت رو ازت گرفته، همپاي آرزوت ارزش داره؟ قد روياهات، قد اميدت واسه ادامه راه زندگي ات هست؟

ادامه دارد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , soltan_sal , safari-cht , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , goldmen , مــجــیــנ , tondar12 , jahanagahi , 369369 , 3ObHaN , zoofanoon , safire mehrabani , blacknight19 , Andisheh , mallarme , s_a , sir-mahyar , شقایق مجد , mir abbas , saeed.abdollahi
05-03-2013, 07:52 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-03-2013 07:55 PM، توسط مهران 313.)
ارسال: #2
RE: ورود نامحرم ممنوع !!!!!!!
معجزه عشق

خداوند دریای عشق است و هر چیزی را که خلق کرده است در ان پدیده , عشق وجود دارد و

بزرگترین عشق خداوند در زمین انسان است . پس جوهره اصلی انسان از عشق افریده شده است

و ناب ترین گوهر عشق در درون انسان نهفته شده است. و مادامی که انسان عشق بورزد معجزه

خواهد کرد و هرچه بخواهد می افریند. انسان به هر چیزی که عشق بورزد ان چیز در زندگی اش

متبلور می شود و این همان قانون جذب است . پس قانون جذب از عشق الهی پیروی میکند و

اعجاز و شگفتی ان به خاطر الهی بودن عشق انسان است . خداوند قادر به خلق هر چیزی است

تنها با اراده اش ( کن فیکون ) می کند . اگر انسام پی به جنسیت اصلی خود یعنی عشق الهی ببرد

قادر است با قدرت عشق خداوند هر چیزی را موجود کند و به هر هدف و مقصودی که داشته

باشد بدون زحمت زیادی دست یابد . ولی متاسفانه اکثر انسانها از جوهر اصلی خود یعنی عشق

الهی دور شده اند . حکایت انسانهای امروز مانند حکایت فردی است که گوهر گرانبهائی در جیب

داشت ولی با این حال مشغول گدائی بود . زیرا او اطلاع از وجود این گوهر گران قیمت در جیب

خود نداشت , تا روزی که به طور اتفاقی دست در جیب خود کرد و گوهر را یافت و ثروتمند شد

و دیگر نیازی به گدائی نداشت .

بیرون زتو نیست هر انچه در این عالم است از خود بطلب هر انچه که خواهی توئی

اری همه انسانها دارای این گوهر گرانبها در جیب خود هستند

کافیست در وجود خود ان را پیدا کنند و ان همان عشق الهی است , که اگر به ان دست یابند دیگر

نیازی به دست و پا زدن زیادی و جنب و جوش زیادی نخواهند داشت . کلید باز شدن تمام درهای

زندگی در جیب تک تک انسانهاست , کافیست دست در جیب ببرند و با ان هر دری را که می

خواهند باز کنند . اری عشق الهی همان کلید گمشده در وجود خود انسانهاست . با عشق ورزیدن

قدرت الهی افرینش اغاز می شود . همه مشکلات بشر با عشق و محبت حل می شود . خداوند همه

وجودش عشق مطلق است و تمام پدیده های خداوند تکثیر عشق او هستند . عشق خداوند در تک

تک سلولهای کائنات موجود است و تجلی عشق الهی در هر ذره ایی از این کائنات وجود دارد .

و گوهر اصلی عشق در دل معشوق خداوند انسان است و انسان می تواند با عشق ورزیدن تمام

کائنات را به اذن خدا به خود مجذوب کند . عشق الهی موانع به ظاهر محال را ذوب میکند و از

سر راه بر می دارد و غیر ممکن را ممکن می سازد . راز زندگی تو این است که به جهان هستی

عشق بورزی و به جای اینکه بگوئی از جهان هستی چه می طلبی ؟ خواهی گفت چه خدمتی از

من برای تو بر می اید ؟ و در عوض عشق هستی به تو خواهد گفت , ما چه خدمتی به تو ای

انسان عاشق می توانیم بکنیم . اری بیائید دست در جیب خود ببریم و از وجود گوهر گرانبهای

عشق خود , محبت و عشق به دیگران ببخشیم , در این صورت خواهیم دید که ما و جهان هستی

مانند عاشق و معشوقی در تعامل زندگی هستیم و زندگی ما از وجود عشق الهی سرشار از

سلامتی , برکت , ثروت , و شادمانی و خوشبختی خواهد بود .

راز دو گانه دولت راستین را نیز خواهی یافت

عشق به هر انچه میکنی و عشق به دیگران

خدايا! سپاس مخصوص توست زيرا كه اكنون عشق و فرزانگي

الهي ما را به سوي بالاترين موهبتهایمان مي كشاند! آمين!

خدايا! با قدرت شفا بخش عشق همه ي درهاي بسته را برويمان بگشا! آمين!

/

ادامه دارد
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , 3ObHaN , jahanagahi , goldmen , zoofanoon , MARYAR , safire mehrabani , مــجــیــנ , blacknight19 , mallarme , شقایق مجد , mir abbas
05-03-2013, 08:03 PM
ارسال: #3

انسان به هر چیزی که عشق بورزد ان چیز در زندگی اش
متبلور می شود و این همان قانون جذب است . پس قانون جذب از عشق الهی پیروی میکند و
اعجاز و شگفتی ان به خاطر الهی بودن عشق انسان است .

============
من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده بسیار توانا.من هر کاری را شروع کنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد.
============

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهران 313 , zoofanoon , MARYAR , مــجــیــנ , blacknight19 , mallarme , s_a , شقایق مجد , mir abbas
05-03-2013, 08:34 PM
ارسال: #4
خدای تعالی میفرماید:

به عزت و جلال و بزرگواری و جایگاه مرتفع عرشم سوگند،
امید هر کس را که به جز به من امیدوار باشد حتماً و حتماً به وسیله ی نومیدی، خواهم برید و لباس مذلت و خواری در نزد مردم را حتماً حتماً به او خواهم پوشانید و او را از نزدیک شدن به بارگاهم حتماً حتماً دور خواهم ساخت!
آیا در سختی ها جز مرا آرزو میکند؟ و حال آنکه سختی ها همه بدست من است و به کسی به جز من امید بسته است؟
و با حلقه ی فکر، درِ خانه ی غیر مرا میزند؟
و حال آنکه کلید در های بسته بدست من است و درِ خانه ی من به روی هر کسی که مرا بخواند باز است
و کیست آنکه در مصیبت هایش مرا آرزو کرد و من رشته ی اتصال او را با خودم در آن مصیبت بریدم؟
و کیست آنکه در مقصودی که داشت امید به من بست و من امیدش را قطع کردم؟
نگهداری آرزهای بندگانم را خودم به عهده گرفتم ولی آنها به نگهداری من راضی نشدند و آسمان هایم را از فرشتگانی که از تسبیح خوانی من ملالتی به خود راه نمیدهند پر کردم و به ایشان دستور دادم که درهای میان من و بندگانم را نبندند ولی بندگانم به گفته ی من اعتماد نکردند.
آنکس که مصیبتی از مصیبتها، شب هنگام به سراغش میاید مگر نمیداند که به جز من هیچ کس بر برطرف نمودن آن مصیبت مالک نیست؟
آیا بنده ی من مرا چنین می بیند که منی که پیش از سوال کردن و درخواست، عطا میکنم، پس از آنکه درخواست کند و از من سوال کند اجابتش نمیکنم؟؟؟
مگر من بخیلم که بنده ی من مرا به بخل نسبت میدهد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
مگر بخشایش و کرم از آن من نیست؟
مگر گذشت و رحمت بدست من نیست؟
مگر من محل آرزوها نیستم؟
پس چه کسی رشته ی آرزوها را به جز من میتواند قطع کند؟
آنان که آرزومندند مگر نمیترسند از اینکه به جز من بر کسی امید میبندند؟؟؟
اگر همه ی اهل آسمانها و زمینم همگی آرزوها داشته باشندو آنگاه من به هر یک از آنان به اندازه ی همه یآنچه همگی آرزو دارند بدهم به قدر ذره ای از ملک من کم نمیشود و چگونه ممکن است کم شود ملکی که من خودم قیم و برپا دارنده ی آن هستم؟
ای بدا به حال آنان که از رحمت من ناامیداند
و ای بدا به حال آنکه معصیت مرا بکند و احترام مرا نگاه ندارد

HuhHuhHuhHuh

ادامه دارد
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , blacknight19 , mallarme , s_a , mercede , شقایق مجد , mir abbas , nilofarbaniasad
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS