ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هر کس به جایی رسید، در سحر رسید....
زمان کنونی: 05-03-2024, 02:55 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: bahador
پاسخ: 18
بازدید: 3522

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-29-2013, 11:32 PM
ارسال: #1
سلام دوستانم:

بیایم امشب یک مهارت خاص و متفاوت اما آشنا برای میلیاردر شدن را با هم مرور کنیم.

صبح دوست نازنینم خانم شرافتی نامه ای زدند که بسیار متأثرم کرد....دلم را لرزاند و نتوانستم پاسخی درست بدهم.

اما بهانه ای شد سراغ یکی از دوستان مومن و توانای مدیر در فروم های مذهبی (علی110) بروم و از ایشان بخوانم و بدانم و بدین واسطه ی خیر، از چند نکته ای بنویسم که راه زندگی را برای شما هموار خواهد کرد.

از صبح خودم رو جای خانم شرافتی میگذارم تا شاید بتوانم لحظه ای احساسشون رو درک کنم. و اعتراف میکنم در نهایت صداقتم:

اگر من جای ایشون بودم چه بسا در ایمانم دچار تزلزل میشدم....خیلی قدرت میخواهد در برابر امتحان های خداوند قوی باشی....

خیلی قدرت میخواهد در برابر سختی ها باز هم بخندی و بتوانی دیگران را هم شاد کنی....

در غیر اینصورت همه ما بلدیم وقتی شادیم، دیگران را هم شاد کنیم...!!

از سارا جون پرسیدم چرا سارا همش تو؟
و جواب دادن: خودمم نمیدونم چرا همش من!

اما الان میدونم چرا خدا برخی بنده هاشو برای برخی امور برمیگزیند....

سارا جان شما حتما جایگاهی نزد خداوند داری که من ندارم.....

شما نمونه انسانی هستید که امثال من باید خیلی چیزها از شما بیاموزد....

ما در نهایت سلامت جسمی لحظه ای فکر نمکنیم شاید این لحظه به مویی بند باشد و همچنان خود را بدشانس میدانیم!

خدا وندا ما را با اتاق های بیمارستان امتحان نکن! چراکه روحمان بسیار ضعیف است.

سارای عزیزم؛
ما در هر شرایطی با هر آن چیزی که خداوند به ما داده حتی به شکل یک سری سلول های توده ای، باید شاکر باشیم که چون اویی بالای سر ماست و ما بنده اوییم.

همان خدایی که وقتی آخر شب می شود، می فرماید:

کسی نیست که مرا صدا بزند تا جوابش رابدهم؟
کسی نیست که چیزی بخواهد تا خواهشش را برآورده کنم؟
کسی نیست که بخواهد او را بیامرزمش؟
کسی نیست که توبه کند تا توبه اش را بپذیرم؟

هر کس به جایی رسید در سحر رسید؛
از رزق و روزی تا علم و حکمت تا صحت و سلامت و تا سعادت و معرفت را همه و همه در سحر می دهند.

اگر شما نیز مانند من خود را محتاج برخورداری ازاین آثار در دنیا و آخرت می دانید پس بسم ا...

با حداقل یک رکعت نماز وِتر که همراه پیشوند و پسوندش 5 دقیقه هم به طول نمی انجامد ازاین خوان گسترده الهی بهره ببرید .

بدرستی که خداوند بی نیاز ستوده است و ما فقیر و بی چیز

و جالب اینجاست که ناز کردن ازماست و ناز کشیدن ازآن ربِ ودود
خدايا شرمنده ايم......

شوربختانه در 24 ساعت شبانه روز، شیطان خواب سحر را بسیار شیرین می کند (خداوکیلی هم شیرین است) تا مردم از فیض سحر محروم شوند و در این کار هم موفق بوده است.

دیده اید، روستاییان ماست را می زنند تا کره اش را بگیرند، یعنی از چند مَن ماست، مقداری کره می شود و بقیه اش دوغ؛

حال، انسان هم چنین است،
از 24 ساعت عمر انسان در شبانه روز کره اش در هنگام سحر است، که آن موقع همه درخوابند و شیطان، کره عمرها را می گیرد، آنچه برای مردم می ماند دوغ است.

و اما نماز شبی که خیلی توصیه شده:

اصلش 11 رکعت هست

4 تا دو رکعتی مثل نماز صبح

1 دو رکعتی به نیت نماز شفع
1 یک رکعتی به نیت نماز وتر

بهترین زمان خوندنش قبل از اذان صبح هست....

یعنی هر چی به اذان صبح نزدیک تر بشه ثوابش بیشتر هست...

میشه سر شب هم خوند یعنی اول نیمه شب شرعی....

کسانی هم که مثل من تنبل هستند ...Yosef.gif میتونن فقط شفع و وتر رو بخونن

شفع همون دو رکعتی هستش

مستحب است در رکعت اول بعد از حمد قل أعوذ بربّ الفلق خونده بشه
در رکعت دوم هم بعد از حمد قل إعوذ بربّ الناس

نماز وتر هم که یک رکعت هست مستحب هست بعد از حمد قل هو الله احد خونده بشه

در قنوط نماز وتر خیلی مستحب هست که استغفار کنید (در روایات هفتاد بار گفته شده که مستحب هست)
و از همه مهمتر اینه که 40 تا مومن رو اگه بتونی توی نمازت دعا کنی

آثار حیرت انگیزی داره این دعا برای 40 تا مومن....

در قنوط نمازم این دعا را به همان زبان خودتان بگویید:

خدایا همه ی کسانی که به من التماس دعا گفتن و بر گردن من حقی دارند ، خیر دنیا و آخرت رو نصیبشون کن!

دوستانم در دعا کردن بخیل نباشید...برای خود و برای همه حتی کسانی که دوستشان ندارید و یا مومن نیستند هم دعا کنید.
اما حداقل تعداد را به 40 نفر برسانید.

از امام صادق (علیه‌السلام) نقل است که حضرت فرمودند: «إِذَا دَعَا الرَّجُلُ لِأَخِیهِ بِظَهْرِ الْغَیْبِ»، اگر شخصی پشت سر برادر مؤمنش برای او دعا کند،

«نُودِیَ مِنَ الْعَرْشِ»؛ از عرش ندایی می‌آید كه: «وَ لَكَ مِائَةُ أَلْفِ ضِعْفٍ مِثْلِهِ»؛ برای تو صدهزار برابر مثل او است

. «وَ إِذَا دَعَا لِنَفْسِهِ كَانَتْ لَهُ وَاحِدَةٌ، فَمِائَةُ أَلْفٍ مَضْمُونَةٌ خَیْرٌ مِنْ وَاحِدَةٍ لَا یَدْرِى یُسْتَجَابُ لَهُ أَمْ لَا»؛ این در حالی است كه اگر برای خودش دعا می‌كرد، فقط به اندازه همان یك دعایش به او داده می‌شد.

حال بنگرید که صدهزار تا که تضمین شده است، بهتر است یا یکی؟! آن هم کدام یکی؟! «وَاحِدَة لَا یَدْرِى یُسْتَجَابُ لَهُ أَمْ لَا»؛ آن یكی كه معلوم نیست مستجاب شود یا نه!

من‏لایحضره‏الفقیه، ج2، ص212

ثالثا بصورت علمی هم این امر اثبات شده که چقدر دعا برای شفای مریض ها و... موثر هست...

دوستان گرامی ، بیایید همیشه و در همه حال همدیگر رو از ته دل دعا کنیم و از حق تعالی برای هم آمرزش،عاقبت بخیری و صمیمیت بطلبیم...

دوستان عزیز بیاید التماس دعاها رو با تمام وجود دریابیم، [تصویر: 53.gif]

برای مریض ها دعا کنیم مطمئنا هممون تا به حال مریض شدیم و خوب می دونیم مریضی سخته ، برای افراد مومن طلب آمرزش کنیم ...

دوستان عزیزم بیاییم بیشتر از خودمون به فکر دیگران باشیم.....

گرامیانم به شما چند نکته برای سعادتمندی و کسب رزق و برکتش و حفظ سلامتیان گفتم....
-لحظه سحر را قدر بدانید....
-نماز شب (ولو تنها سه رکعت نماز شفع و وتر) را بخوانید زمانش از شروع نیمه شب شرعیست تا هنگامه سحر....
-در نمازتان استغفار کنید....
-در دعای دستتان برای همه جمیعا دعا کنید و خیر بطلبید....
-بعد نماز از 40 مومن و حتی غیر مومن یاد کنید و برایشان دعا گویید....
آنگاه درهای رحمت و برکت خداوند را به روی خود گشوده ببینید......

اگر این نکات را با جان پذیرفتید؛
باشد که تنها دعای شما همراهم باشد....[تصویر: 53.gif]

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: اقاي ايـــده , مــجــیــנ , mohammadshamosi , Delta.H , GreatNavid , مهدی گل محمدی , mehrdad062 , tondar12 , s_a , Andisheh , 200 , mosafer bedar , M3HDI , venus2 , goldmen , Saeedmelua , یک همراه سبز , mir abbas , mercede , jahanagahi , UNC , Nuruzzaad , P@RSA , 0625 , بابایی , سولاو , mahdi77 , yunespc , خانم میلیاردر , yu3f , 3ObHaN , pesar368 , vahidz , blacknight19 , فرهاد قربانی , bi gham , HHD , reza.sepehri , saeed.abdollahi , Mr.Veghari , MohamadMJ , ahmad rezaee , sherafati , mahdi5e , Mrs.Seyedi , mjdehghani , حامد , j2j4k , mohsenspring , zoofanoon , sir-mahyar , homosapiens , bahador , orgeneral
04-29-2013, 11:46 PM
ارسال: #2
RE: هر کس به جایی رسید، در سحر رسید....
واقعا تکان دهنده بود ، تو زندگی خیلی سعی کردم به اعمال دینی پای بند باشم ولی از شما چه پنهان ، که کوتاهی شده
انشالله خداوند ما رو شامل رحمت و مغفرت خودش قرار بده

برای مریض ها دعا کنیم مطمئنا هممون تا به حال مریض شدیم و خوب می دونیم مریضی سخته ، برای افراد مومن طلب آمرزش کنیم ...

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: bitumen , mallarme , مــجــیــנ , مهدی گل محمدی , s_a , Andisheh , 200 , mosafer bedar , soltan_sal , venus2 , goldmen , tondar12 , mir abbas , jahanagahi , P@RSA , 0625 , mahdi77 , vahidz , فرهاد قربانی , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi , mjdehghani , sherafati , mohsenspring , Delta.H , sir-mahyar , bahador
04-30-2013, 06:56 AM
ارسال: #3
سلام
A00 (127)ممنون از نوشته زیبایتان عطر افشانی کردید فضای دوست داشتنی انجمن را.
خدواند به همگی ما توفیق بنده گی را عنایت کند
آمین
التماس دعا از همه دوستان گل و با محبت
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , soltan_sal , venus2 , مهدی گل محمدی , tondar12 , mohammadshamosi , mir abbas , jahanagahi , mallarme , P@RSA , 0625 , mahdi77 , فرهاد قربانی , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi , mjdehghani , sherafati , Delta.H , sir-mahyar , bahador
04-30-2013, 11:10 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-30-2013 11:11 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #4
همه ما انسانها در زمانهائی, نیاز به تلنگری این چینینی داریم.
خانم مالارمه عزیز :ممنون و سپاسگزار از مطلب خوب شما.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , mallarme , P@RSA , goldmen , بابایی , 0625 , mahdi77 , مــجــیــנ , yu3f , mosafer bedar , فرهاد قربانی , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi , mjdehghani , Delta.H , sir-mahyar , bahador
04-30-2013, 12:44 PM
ارسال: #5
استفاده کردیم.بسیار به جا و مؤثر است.
ممنون -دعاگویتان هستم.

امسال سالی هست که به امید خدا حتماً به دوتا از آرزو هام می رسم.5_004
 تشکر شده توسط: mallarme , jahanagahi , mosafer bedar , فرهاد قربانی , ahmad rezaee , mjdehghani , Mrs.Seyedi , sir-mahyar , bahador
04-30-2013, 01:20 PM
ارسال: #6
عالی بود آبجی Big Grin

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: mallarme , jahanagahi , mosafer bedar , مــجــیــנ , فرهاد قربانی , ahmad rezaee , Mrs.Seyedi , sir-mahyar , bahador
04-30-2013, 02:38 PM
ارسال: #7
ممنون از تاپیک مفیدتون

التماس دعا داریم

تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , mallarme , ahmad rezaee , sherafati , mahdi5e , Mrs.Seyedi , mjdehghani , jahanagahi , sir-mahyar , bahador
05-01-2013, 06:08 PM
ارسال: #8
تو لایق بهترینهایی مالارمه عزیزم.
خداوند به شما و خانواده محترمتان عمری با عزت و برکت عطا فرماید.
چه زیبا می نویسی و چه بی منت.
 تشکر شده توسط: mallarme , mjdehghani , P@RSA , jahanagahi , ahmad rezaee , sir-mahyar , bahador
05-01-2013, 06:24 PM
ارسال: #9
ممنون

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: mallarme , Mrs.Seyedi , sherafati , jahanagahi , sir-mahyar , bahador
05-04-2013, 06:48 PM
ارسال: #10
امروز تاریخ 13.2.1392 مطلب را خوندم
همون نمازهای واجب هم به زور میخونم چه برسه مستحب...
اونقدرها هم قوی نبودم رفیق....
وگرنه صدام در نمیومد که
دستت درد نکنه به فکرم بودی

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
 تشکر شده توسط: mallarme , goldmen , jahanagahi , مــجــیــנ , pesar368 , ahmad rezaee , sir-mahyar , bahador
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Heart تخته سیاهی برای دعاها و آرزوهای اعضا انجمن در شب آرزوها MARYAR 35 5,006 05-17-2013 02:18 AM
آخرین ارسال: Mrs.Seyedi
  در چنین شبهایی یک جهان منتظر حرکت شماست........ mallarme 0 439 05-16-2013 12:36 AM
آخرین ارسال: mallarme
  بزرگترین جراح و چشم پزشک ایرانی به کما رفت صدفی 4 1,039 08-17-2012 11:13 PM
آخرین ارسال: Roshanfekr

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS