ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کمک به درمان یک کودک
زمان کنونی: 05-06-2024, 08:46 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: مــجــیــנ
آخرین ارسال: MARYAR
پاسخ: 12
بازدید: 1825

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 20 رأی - میانگین امیتازات : 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمک به درمان یک کودک
10-05-2012, 01:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-05-2012 01:33 PM، توسط مــجــیــנ.)
ارسال: #1
کمک به درمان یک کودک
یلدا کوچولو هنوز چهار ماهه بود که دست نامهربان روزگار و اشتباه در روند درمانش تلخی و درد و رنج را به بدن نحیفش هدیه کرد و اکنون با گذشت چهار سال یک چشم خود را از دست داده و در شرایط نامناسب جسمی قرار دارد.

به گزارش خبرنگار مهر، هنوز چهار سالش تمام نشده که به ناچار یک چشمش را تخلیه کردند و بدن نحیفش را غده ها و دمل های عفونی آزار می دهند.

یلدا نونهالی چهار ساله است که همراه با پدر و مادر و برادر کوچکش در یکی از روستاهای دور افتاده شهرستان نیکشهر زندگی می کنند. طاها برادر کوچک یلدا نیز از بیماری عفونت ریه رنج می برد.

چنل بهاالدینی پدر یلدا و طاها در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: ما اهل روستای زبرینگ شهرستان نیک شهر سیستان بلوچستان هستیم.

[تصویر: 32039_509.jpg]

وی افزود: یلدا که اکنون چهارساله است از چهارماهگی بدلیل تزریق واکسن اشتباهی با مشکل عفونی شدن بدنش مواجه شد.

وی گفت: ابتدا زیر بغل هایش آبسه کرد که بعد از مدتی با انجام عمل جراحی بهتر شد.

پدر یلدا بیان داشت: با گذشت مدت کوتاهی تاول های عفونی در لگن، کمر، صورت، سر و زیر دو چشمش رشد کرد.

[تصویر: 32046_267.jpg]

وی گفت: یلدا از دوسالگی چشم هایش آبسه کرد و به حدی رسید که به اجبار چشم چپش را تخلیه کردند و در حال حاضر یکی از چشم هایش بینایی دارد که آن هم گوشت اضافه در آورده و زمانی که می خوابد چشمش باز است و بسته نمی شود.

وی ادامه داد: چشم یلدا قبلا بینایی داشت اما به دلیل عفونت بارها به پزشکان اعلام کردم که ممکن است دخترم چشمش را از دست بدهد اما در جواب می گفتند با دارو مداوا می شود البته کمی چشمش به دلیل اینکه گوشتی دور آن را احاطه کرده بود، بیرون زده بود و متاسفانه دخترم یک چشمش را از دست داد.

وی افزود: هنوز چشم دوم یلدا که عفونت دارد عمل نشده و منتظر هستیم زودتر این عمل انجام شود زیرا یکی دیگر از پزشکان گفته است که بعد از عمل چشم، غده های دیگر را عمل می کند.

[تصویر: 32041_359.jpg]

[تصویر: 32040_190.jpg]

بهاالدینی اظهار داشت: بر اساس گفته پزشکان عفونتی از چشم چپ وارد مغز و اعصاب شده و تشکیل غده داده بود که پس از انجام عمل جراحی غده ها برداشته شد.

وی افزود: غده دیگری در پشت گوش یلدا درآمده و یکی دیگر نیز روی همان قسمتی که قبلا عمل کرده بود مجددا ظاهر شده است.

وی گفت: یلدا کوچولو برای راه رفتن هم مشکل دارد و براحتی نمی تواند راه برود.

[تصویر: 32047_805.jpg]

پدر یلدا کوچولو بیان داشت: از دوسالگی دخترم تحت پوشش بهزیستی قرار گرفته اما تاکنون هیچ کمک قابل توجهی نشده است.

وی از هزینه های زیاد درمان فرزندش نگران است زیرا شغلش کشاورزی است و در آمد زیادی ندارد که آن هم به دلیل خشکسالی های مداوم چند ساله در منطقه بر مشکلات آنان افزوده و حتی برای امرار معاش با مشکل رو برو هستند.

بهاالدینی ادامه داد: حداکثر در آمد ماهیانه ام 300 هزار تومان است که به هیچ عنوان جوابگوی نیازهای زندگی نیست و برای هزینه های درمان فرزندم تاکنون مبالغ زیادی وام بانکی گرفته و از اقوام و آشنایان قرض کرده ام.

[تصویر: 32048_981.jpg]

وی گفت: هزینه های درمان سرسام آور و از عهده من خارج است، دفعه قبل که یلدا را برای درمان به کرمان بردیم طبق دستور پزشک باید 30 عدد آمپول خریداری می کردم که قیمت هر کدام 300 هزار تومان بود.

وی افزود: خوشبختانه 20 عدد از آمپول ها را یک خیر و 10 عدد دیگر را خیری دیگری خریداری کردند.

[تصویر: 32045_868.jpg]

پدر یلدا بیان داشت: دارای دو فرزند هستم که پسر کوچکم نیز دچار عفونت ریه شده و تحت درمان است. پدر یلدا که اکنون برای ادامه درمان فرزندش در تهران بسر می برد، گفت: تاکنون فرزندم را سه بار برای درمان به تهران آورده ام و هر دفعه هم 20 تا 38 روز بستری شده، پنج بار به مشهد مقدس رفتیم که در آنجا هم هر بار 10 تا 12 روز بستری شده، چهار بار کرمان و دوبار هم به کاشان برده ایم.

وی می گوید: 17 روز نیز در بیمارستان زاهدان بستری شده و مراجعه به بیمارستان های ایرانشهر نیز شمارش از دستمان خارج است.

بهاالدینی با شکرگزاری به درگان خداوند افزود: تاکنون هیچ نهاد دولتی و غیر دولتی به وی کمکی نکرده این در حالیست که وضعیت جسمانی یلدا کوچولو نیز مساعد نیست.

[تصویر: 32042_498.jpg]

وی گفت: سازمان بهزیستی از سه سال پیش برای یلدا 70 درصد معلولیت تعیین کرده ولی تاکنون هیچگونه کمکی نکرده و کارت معلولیتش نیز صادر نشده است.

وی اظهار داشت: چندی پیش زمانی که در تهران با مشکل مالی رو به رو شدم برای درخواست کمک به نماینده مردم ایرانشهر در مجلس شورای اسلامی مراجعه کرده و مشکلم را برای وی تشریح کردم اما او هم بجز دو نامه برای بهزیستی تهران و زاهدان هیچ کمکی نکرد.

وی افزود: وقتی نامه را به بهزیستی تهران ارائه کردم تنها 20 هزار تومان به من کمک کردند که این مبلغ هم فقط کرایه تاکسی از بیمارستان تا بهزیستی و برگشت شد. وی گفت: هنوز به بهزیستی زاهدان مراجعه نکرده ام.

بهاالدینی در ارتباط با تزریق اشتباه گفت: واکسن در روستای زبرینگ تزریق شد و تاکنون شکایتی از شخص تزریق کننده واکسن نکرده ایم.

در همین رابطه مدیر کل بهزیستی سیستان و بلوچستان در تماس خبرنگار مهر با وی اظهار داشت: در حوزه اجتماعی نزدیک به هشت هزار خانوار در استان به طور مستقیم از بهزیستی مستمری دریافت می کنند و همین تعداد نیز در نوبت قرار دارند.

[تصویر: 32049_707.jpg]

محمد رضا سراوانی گفت: با توجه به اینکه ضریب معلولیت در این استان بالا و سقف اعتبارات محدود است به همین دلیل عده ای پشت نوبت می مانند.

مدیر کل بهزیستی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه شخص مورد نظر تاکنون به این اداره مراجعه نکرده است، افزود: لازم است آقای بهاالدینی به بهزیستی مراجعه کند تا از نزدیک به مشکلش رسیدگی شود.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه از دفتر رهبر معظم انقلاب نامه ای مبنی بر رسیدگی به روستای زبرینگ به ما رسیده، این روستا مورد توجه ویژه قرار گرفته است.

وی گفت: رسیدگی به وضعیت چنین خانواده هایی از اولویت های بهزیستی است و در همین راستا آماده ایم حتی هنگام عزیمت خانواده بهاالدینی به تهران یا شهرستان دیگری برای درمان یلدا مهمانسرا در اختیار آنان گذارده شود.

[تصویر: 32050_712.jpg]

مدیر کل کمیته امداد سیستان و بلوچستان نیز در گفتگو با خبرنگار مهر، بیان داشت: اگر تا به حال کمکی به این خانواده در زمینه درمان کودک نشده باشد، در حد یک نوبت می توانیم کمک کنیم.

محسن مسعودیان راد گفت: به دلیل اینکه این افراد بیمه روستایی دارند تمامی هزینه هایشان به عهده خدمات درمانی است و امداد بابت مددجویان روستایی یک ریال هم اعتبار از دولت و یا مرکز خاصی دریافت نمی کند.

وی افزود: با توجه به اینکه تاکنون خدمات زیادی در روستای زبرینگ انجام شده است بعید می دانم این خانواده از این خدمات استفاده نکرده باشند، در صورت بررسی حاضر به همکاری در حد توان خواهیم بود.

عزیزانی که قصد کمک به این خانواده برای درمان یلدا کوچولو را دارند می توانند کمک های نقدی خود را به طور مستقیم به کارت بانک صادرات شماره 6037691149788275 به نام چنل بهاالدینی پدر یلدا و یا شماره حساب 0312590035005 بانک صادارت به نام وی واریز کنند.

روستای زبرینگ از توابع دهستان کوتیج در بخش فنوج شهرستان نیکشهر در جنوب سیستان و بلوچستان واقع شده و فاصله آن تا نیکشهر سه ساعت و نیم است.

منبع: خبرگزاری مهر

[تصویر: 468-60.jpg]

من هم انسانم و از آنجایی که ممکن است خطا و اشتباه بکنم، درستی هیچ گفته و نوشته ی نقل قول شده یا به هر نحو ارائه شده از جانب و توسط خودم را تأييد نمی کنم.

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , m_grate29 , mosafer bedar , mjdehghani , کامیار کاظمی , درناز , jahanagahi , فرهاد قربانی , مصطفي , mir abbas , بيلا بالا , مهدی 1 , mohammadshamosi , Asef14 , safari-cht , 0625 , suzi , reza.sepehri , 369369 , نرگس فیاض
10-05-2012, 10:24 PM
ارسال: #2
RE: کمک به درمان یک کودک
سازمان بهزیستی از سه سال پیش برای یلدا 70 درصد معلولیت تعیین کرده ولی تاکنون هیچگونه کمکی نکرده و کارت معلولیتش نیز صادر نشده است.

زمانیکه من در سازمان بهزیستی بودم طبق دستورسازمان بهزیستی از بهزیستی سیستان و بلوچستان بازدید داشتم.عزیزانی درآنجا کار میکردند در کمک به افراد به هیچ وجه مضایقه نداشته و اکنون هم ندارند.ایشان مراجعه کنند مطمئن باشید کمک خواهند شد.
عکس من زمان بازدید:
[تصویر: kuo1dbzkb5d8y3m2u2g.jpg]

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مــجــیــנ , بهنام ذوالفقارزاده , مصطفي , P@RSA , مهدی 1 , mohammadshamosi , safari-cht , 0625 , 3ObHaN , reza.sepehri , mir abbas , نرگس فیاض
10-06-2012, 07:46 PM
ارسال: #3
خدا واقعا شفا بده این کودک رو قلبم پاره پاره شد
دوست عزیز از اطلاع رسونیتون ممنون

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مــجــیــנ , safari-cht , 0625 , reza.sepehri , mir abbas , نرگس فیاض
11-02-2012, 12:09 AM
ارسال: #4
وايييييييييييييييييييييي
خدا صبرشون بده
از خداوند منان شفاي يلدا كوچولو را خاستارم
آميننننننننننننننننننن

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی , مــجــیــנ , safari-cht , 0625 , reza.sepehri , mir abbas , نرگس فیاض
11-29-2012, 09:46 PM
ارسال: #5
خیلی سخت هست امیدوارم مشکلش حل شود .به خاطر یه اشتباه کوچک تا آخر عمر این بچه باید زجر بکشد.

تشکر شده توسط: safari-cht , 0625 , mir abbas , نرگس فیاض
11-29-2012, 11:13 PM
ارسال: #6
آخه این بچه با این همه مشکل زنده بمونه که چی بشه

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: 0625 , mir abbas , نرگس فیاض
12-23-2012, 08:59 PM
ارسال: #7
خدایا شفا بده این کودک بی گناه رو...
 تشکر شده توسط: سعید محمدی , safari-cht , 0625 , mir abbas , نرگس فیاض
04-25-2013, 02:36 PM
ارسال: #8
Sad RE: کمک به درمان یک کودک
با دیدن این دختر کوچولو و اینکه اشتباه علم پزشکی اون رو به چه روزی انداخته خیلی متاسف شدم . نمیدونم اعضای این انجمن با تغذیه طبیعی چقدر آشنا هستن . اگر بدن انسان رو به حال خودش بزاریم خودش رو درمان میکنه .

لطفا به این سایت مراجعه کنید . http://www.iranrawvegan.com/products.aspx

دوستانی که به این کودک دسترسی دارن لطفا کمکشون کنید که با این انجمن آشنا بشن ، یا به آقای دکتر بسکی ویا خانوم حسینی معرفیشون کنید ، امیدوارم که هر چه زود تر این دختر پاک و بی گناه درمان بشه .

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده بسیار توانا.من هر کاری را شروع کنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد.
 تشکر شده توسط: 0625 , mir abbas , نرگس فیاض
04-25-2013, 10:18 PM
ارسال: #9
وای آقای (...)
با دیدن این تصاویر قلبم به درد اومددددددددددددددد

یاد اتفاقی که برای پسر عموم افتاد و ... فقط با عنایت خداوند شفا یافت می افتم Sad Sad
واقعا باید چه کار کرد تا این اتفاق ها دیگه نیفته؟؟؟

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , mir abbas , نرگس فیاض
04-25-2013, 10:38 PM
ارسال: #10
واقعا آدم پیش خودش فکر میکنه چرا این کودک مگه چه گناهی داره
ولی خدا حکمتی داره واسه کاراش
خدایا خودت شفاشون بده

تشکر شده توسط: MARYAR , mohammadshamosi , mir abbas , نرگس فیاض
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کمک به هم نوع hamed65 12 2,828 05-04-2017 02:24 PM
آخرین ارسال: morteza1370
  پاسخم گو به نگاهي كه زبان من و توست اميرعلي 6 1,685 12-20-2013 09:54 AM
آخرین ارسال: اميرعلي
  فراخوان تهیه جهیزیه برای یک عروس نیازمند مــجــیــנ 4 1,209 06-11-2013 04:23 PM
آخرین ارسال: naz goli
  کمک کنید این دختر بینایی اش را بدست آورد مــجــیــנ 6 1,356 05-27-2013 03:10 PM
آخرین ارسال: نرگس فیاض
  کمک به کودکان سرطانی محک kafshduzak 21 4,710 05-26-2013 10:59 AM
آخرین ارسال: نرگس فیاض
  راه اندازي خيريه كمك به كودكان معلول successman 53 5,955 01-19-2013 02:07 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  نیاز به کمک به افراد زیر خط فقر nasim1356 1 519 01-11-2013 03:07 PM
آخرین ارسال: saeed.abdollahi
Smile کسب کمک برای صندوق انجمن ناصر صادقی 5 1,690 09-10-2012 08:22 PM
آخرین ارسال: saeidt55
  به تو چه ! کمک نکن kafshduzak 0 715 04-02-2012 12:19 PM
آخرین ارسال: kafshduzak

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS