ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

امروز فهمیدم
زمان کنونی: 05-18-2024, 06:57 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: M3HDI
پاسخ: 1181
بازدید: 189355

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 71 رأی - میانگین امیتازات : 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امروز فهمیدم
04-09-2013, 10:02 AM
ارسال: #951
RE: امروز فهمیدم که....
با همه چیز درآمیز و با هیچ چیز آمیخته مشو

که در انزوا پاک ماندن نه سخت است و نه با ارزش
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: goldmen , yu3f , venus2 , mir abbas , jahanagahi
04-09-2013, 02:53 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-09-2013 02:56 PM، توسط mallarme.)
ارسال: #952
امروز فهمیدم وام 5 میلیونی ازدواج برای سال 92 ،
4 تا شرط داره!!

شرط طلبگی،
داشتن سن زیر 25 سال،[تصویر: 43.gif]
فوت یکی از والدین زوجها
و مهریه کمتر از 110 سکه باشد....[تصویر: pirate_2.gif]

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: yu3f , ahmad rezaee , goldmen , P@RSA , mir abbas , Fateme-S , سهیلا , 0625 , jahanagahi , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی , 3ObHaN , sir-mahyar
04-10-2013, 12:46 PM
ارسال: #953
امروز فهمیدم خیلی مواقع که انسان احساس نیاز و یا دلیلی برای هم صحبتی با هر آدمی ندارد، به پای غرورش میگذارند....
باید فهمید و فهمید هر انسانی لایق هم صحبتی با شما نیست.
و باید فهمید دوستان حقیقی در روزهای سخت شما دیده می شوند.

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: yu3f , goldmen , Fateme-S , P@RSA , mir abbas , MARYAR , سهیلا , 0625 , jahanagahi , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , Peyman AL
04-11-2013, 11:13 AM
ارسال: #954
امروز فهمیدم بعد مدتها و روزهای طولانی دوست سرزنده انجمن جناب
Peanu انلاین شده اند.

...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

تشکر شده توسط: goldmen , mir abbas , 0625 , jahanagahi , مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar
04-11-2013, 12:41 PM
ارسال: #955
امروز فهمیدم که تمام هزینه ها به نسبت سال قبل حدود 2/5 برابر شده ،پس چاره اینه که درامدمون رو باید خیلی ببریم بالا تا جبران بشه و از تورم عقب نمونیم.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: goldmen , MARYAR , mallarme , 0625 , کامیار کاظمی , jahanagahi , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , سیدمهدی هاشمی , sir-mahyar , yu3f , Peyman AL
04-11-2013, 01:27 PM
ارسال: #956
امروز فهمیدم که: هنوز نمیتونم محبت دوستانمو در مواقع حل مشکلات خودم جبران کنم. امیدوارم منم رفیق خوبی باشم.

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mir abbas , jahanagahi , mallarme , حامد , ahmad rezaee , sir-mahyar , Peanut , سیدمهدی هاشمی , 0625 , yu3f , Peyman AL
04-11-2013, 11:15 PM
ارسال: #957
(04-11-2013 01:27 PM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط:  امروز فهمیدم که: هنوز نمیتونم محبت دوستانمو در مواقع حل مشکلات خودم جبران کنم. امیدوارم منم رفیق خوبی باشم.

ممنون فرهاد جان وظیفم بود.
اشک شوق 4yajuyo
تو بهترین رفیق هستی برای من.Heart

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: MARYAR , مهدی گل محمدی , ahmad rezaee , sir-mahyar , mir abbas , فرهاد قربانی , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , 3ObHaN , 0625 , yu3f
04-12-2013, 07:11 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-12-2013 07:14 AM، توسط Peanut.)
ارسال: #958
امروز فهمیدم که ماه‌ها ‌ست اینجا نیومدم، ولی‌ دلم برا همه بچه‌ها تنگ شده. HeartHeartHeart

یادتون بودم و همیشه هستم. تو این چند ماه خیلی‌ چیزا (همش خوب) پیش اومده و داره میاد (در آینده میاد یعنی‌ تو راهه) از همه کسانی‌ که برام مسج دادن ممنونم اونایی که یادم بودن ممنونم،

امروز فهمیدم که سعی‌ می‌کنم بیشتر بیام و از مطلب مفید این سایت استفاده ببرم. بیشتر وقتایی هم که میام، راستش با تلفن میام و متاسفانه فارسی نمیتونم با تلفنم بنویسم.

جون من نیاید بگید (این پست و خوندم و فاریسیت اینه و اونه)

موفق (تر) باشید همگی‌ 10_00410_00410_004

-----------------------------------------------------------------------------------------
خدایا شکرت‌ هر چی‌ ازت خواستم بم دادی

تشکر شده توسط: مــجــیــנ , کامیار کاظمی , فرهاد قربانی , mir abbas , goldmen , مهدی گل محمدی , mallarme , MARYAR , حامد , jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , P@RSA , Delta.H , ahmad rezaee , sir-mahyar , 0625 , yu3f , vahid61
04-12-2013, 02:23 PM
ارسال: #959
امروز فهمیدم که بعضیا هستن تو بازار که به اسم خدا و پیغمبر خون مردم رو تو شیشه میکنن پس ما باید جای اون ها رو بگیریم البته فقط برای رضای خدا تا هم کار خیری کرده باشیم هم دست اون ها رو رو کرده باشیم. ان شاء الله که خدا کمک کنه.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mallarme , ahmad rezaee , mir abbas , فرهاد قربانی , goldmen , کامیار کاظمی , sir-mahyar , jahanagahi , 0625 , yu3f , Peanut
04-12-2013, 04:34 PM
ارسال: #960
امروز فهمیدم :

وقتی در مسیر موفقیت قدم بر میداریم ، مواظب همراهانمان
باشیم ، مبادا آنقدر سریع حرکت کنیم که در برخورد با دوستانی که آهسته قدم بر می دارند ، باعث سقوط آنها شویم .

راه پر از دست انداز است ، مبادا از کنار دوستانی که زمین می خوردند به سرعت رد شویم .
بایستیم و دست آنها را بگیریم ، حتی اگر از آنها رنجیده خاطر باشیم .

بیایید در نیمه راه کمی بار کدورت را بر زمین بگذاریم و همدیگر را ببخشیم ، باور کنید
سبکبالتر خواهیم بود و خوشحال تر .

هر روز فرصت های بیشتری برای ثروتمند شدن ایجاد می شود
برای تماس و مشاوره با من می توانید پیام دهید
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 تشکر شده توسط: MARYAR , سیدمهدی هاشمی , mallarme , mir abbas , فرهاد قربانی , goldmen , sir-mahyar , jahanagahi , مهدی گل محمدی , 0625 , yu3f , Peanut
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS