ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آیا میدانید یکی از بهترین مناطق دنیا برای پولدار شدن ایران است؟!.....
زمان کنونی: 05-07-2024, 11:37 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: mallarme
آخرین ارسال: MARYAR
پاسخ: 151
بازدید: 29826

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 49 رأی - میانگین امیتازات : 3.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آیا میدانید یکی از بهترین مناطق دنیا برای پولدار شدن ایران است؟!.....
04-07-2013, 07:54 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-07-2013 07:57 PM، توسط mallarme.)
ارسال: #141
RE: آیا میدانید یکی از بهترین مناطق دنیا برای پولدار شدن ایران است؟!.....
(04-07-2013 07:42 PM)goldmen نوشته شده توسط:  
(04-07-2013 02:51 PM)mallarme نوشته شده توسط:  کجا می خوای کسب و کارت راه بندازی؟

در این خصوص
در تکمیل سخن آقا یوسف:
بستگی به کار هم بسیار دارد
مثلا اگر در همه شماره ها یک نوع شغل باشد بدلیل اینکه 4 تا شماره اول حاشیه میدان هست وجای پارک ندارد گزینه 5بهترین گزینه است

یا مثلا در گزینه های 2 و4 چون در حاشیه میدان هستند وبه سمت مسیر رانندگان خیلی بهتر هستند از گزینه های 1 و3

این قسمت از کتاب براساس بازار ایران وفرهنگ ایران درست بیان نشده است

حتما بهشون متقل میکنم....5_004

(04-07-2013 07:51 PM)goldmen نوشته شده توسط:  
(04-07-2013 04:09 PM)سعید یوسفی نوشته شده توسط:  آخه خیلی وقتا هم تا وارد کار نشی اطلاعات کافی بدست نمیاد، حتی اگه شاگردی کنی، هیچ وقت گردنت به اندازه ای بلند نمی شه که بتونی اطراف رو خوب ببینی. یه قانونی تو رانندگی هست که می گه "قانون کلی این است، تا دید ندارید حرکت نکنید"، فکر کنم تنها راه همین باشه که فقط به اندازه دیدمون حرکت کنیم و دنبال پیشرفت یک شبه نباشیم.

در ادامه سخن خانم مالارمه:
حرف شما کاملا متین
شما به عنوان مثال رانندگی رو بیان کردین
تا دید ندارید حرکت نکنید...

آیا موقع رانندگی ما تا مقصد دید داریم؟
یا درحد مجاز که چشم توانایی دیدن دارد؟

منظور ومبحث اصلی هم این هست
ما که ازآینده خبر نداریم
پس نمیتوانیم تا لحظه آخر اون کسب وکارمان آینده نگری کنیم....

ولی میتوانیم از تجربه ها استفاده کنیم

خودمان بدون دانش وارد شویم وتجربه مستقیم
یا از تجربه کسانی که در این کار هستند
کدام تجربه بهتر هست

یک مثال:
به نظر چند درصد کاسب های ایران از وضعیت ارز از شهریورماه تا الان خبر داشتند؟
بنظرتون خبر داشتند چه اتفاقی می افتاد
حتی کاسب ها وشرکت های معتبر وبا تجربه دراین وضعیت بازار به حد نابودی مطلق هم رسیدن

هدف اصلی:
قبل از برداشتن هر گام دانش مان رو بیشتر کنیم
یا
قبل از سخن گفتن اول فکر کنیم

سپاس ویژه

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: goldmen , سعید یوسفی , mir abbas , ahmad rezaee , سیدمهدی هاشمی , P@RSA , jahanagahi , sir-mahyar , zoofanoon , s_a , Mrs.Seyedi , dara , نرگس فیاض , مرتضی الهی , رنسانس فکر , mortezajafari
04-07-2013, 08:19 PM
ارسال: #142
(04-07-2013 07:51 PM)goldmen نوشته شده توسط:  
(04-07-2013 04:09 PM)سعید یوسفی نوشته شده توسط:  آخه خیلی وقتا هم تا وارد کار نشی اطلاعات کافی بدست نمیاد، حتی اگه شاگردی کنی، هیچ وقت گردنت به اندازه ای بلند نمی شه که بتونی اطراف رو خوب ببینی. یه قانونی تو رانندگی هست که می گه "قانون کلی این است، تا دید ندارید حرکت نکنید"، فکر کنم تنها راه همین باشه که فقط به اندازه دیدمون حرکت کنیم و دنبال پیشرفت یک شبه نباشیم.

در ادامه سخن خانم مالارمه:
حرف شما کاملا متین
شما به عنوان مثال رانندگی رو بیان کردین
تا دید ندارید حرکت نکنید...

آیا موقع رانندگی ما تا مقصد دید داریم؟
یا درحد مجاز که چشم توانایی دیدن دارد؟

منظور ومبحث اصلی هم این هست
ما که ازآینده خبر نداریم
پس نمیتوانیم تا لحظه آخر اون کسب وکارمان آینده نگری کنیم....

ولی میتوانیم از تجربه ها استفاده کنیم

خودمان بدون دانش وارد شویم وتجربه مستقیم
یا از تجربه کسانی که در این کار هستند
کدام تجربه بهتر هست

یک مثال:
به نظر چند درصد کاسب های ایران از وضعیت ارز از شهریورماه تا الان خبر داشتند؟
بنظرتون خبر داشتند چه اتفاقی می افتاد
حتی کاسب ها وشرکت های معتبر وبا تجربه دراین وضعیت بازار به حد نابودی مطلق هم رسیدن

هدف اصلی:
قبل از برداشتن هر گام دانش مان رو بیشتر کنیم
یا
قبل از سخن گفتن اول فکر کنیم
منظور از اینکه تا دید ندارید حرکت نکنید این نیست که حتما تا آخر جاده رو ببینیم، منظور اینه تو بعضی از قسمتهای حساس مثلا ورود از فرعی به اصلی با احتیاط بیشتر جلو بریم تا کن فیکون نشیم.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mallarme , ahmad rezaee , سیدمهدی هاشمی , mir abbas , jahanagahi , sir-mahyar , zoofanoon , goldmen , Mrs.Seyedi , نرگس فیاض , مرتضی الهی , رنسانس فکر , mortezajafari
04-07-2013, 09:27 PM
ارسال: #143
دوستان زین پس خیلی خلاصه تر مطالب رو ذکر میکنم به جهت حمایت از نویسنده و به بیان نکات مهم میپردازم...

همانطور که در پست اولم اشاره کردم اگر خوندن کتابی را مفید دانستید آن را بخرید و برای همیشه نزد خود نگاه دارید....
کتاب را تهیه کنید و با هم کتاب را بخونیم و مطالب را تحلیل کنیم
به قول آقای سعیدی با هم کتاب خوندن به درک بهتر و رشد بیشتر خودمون کمک شایانی میکند

شغل من در ایران چه فصولی دارد؟

برخی شغل ها دائمی و برخی فصلی هستند.

باید به فصول کار در ایران توجه کنی...
ماه رمضان ماه محرم صفر، 15 روز تعطیلات عید و کسادی شدید بعد از این تعطیلات.

باید یک الگوی فکری برای خودت پیدا کنی ببینی در این دوران کسادی چه کار می توانی بکنی؟

مثلا تالار عروسی که در این ماهها ، سالن را برای مجالس مذهبی قرار میدهد حداقل مخارج استهلاکی را تأمین می کند.

یک خواربار فروشی که در ماه رمضان 30 درصد اجناسش را به اقلام مخصوص ماه اختصاص می دهد.و حتی با استخدام کارگر سبزی پاک کرده و بسته بندی شده می فروشد.

فکر باز خوب چیزیه! اینکه صاحب مغازه باشی یا مدیر کارخونه باید یاد بگیریم از فرصت ها درست استفاده کنیم.

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: fartak , P@RSA , jahanagahi , yu3f , Andisheh , sara ma , sir-mahyar , zoofanoon , فرهاد قربانی , سعید یوسفی , rad86 , goldmen , mir abbas , suzi , s_a , سیدمهدی هاشمی , Fateme-S , dara , Mrs.Seyedi , نرگس فیاض , مرتضی الهی , barooni10 , حسین فتحی , koruosh , رنسانس فکر , mortezajafari
04-07-2013, 09:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-07-2013 09:55 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #144
برای آمادگی و پذیرش ذهن :

از راه شگفت خدا , پول مثل سیل بطرف من سرازیر می شود.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mallarme , fartak , yu3f , P@RSA , sir-mahyar , zoofanoon , فرهاد قربانی , bahador , سعید یوسفی , mir abbas , mercede , s_a , سیدمهدی هاشمی , Mrs.Seyedi , blacknight19 , نرگس فیاض , iranboy , mrs.abbasi , مرتضی الهی , رنسانس فکر , mortezajafari
04-08-2013, 12:42 AM
ارسال: #145
به نظر من یک مغازه خوب که جوابدهی زودرس داشته باشه باید ویژگیهای زیر را داشته باشه:
0-حتما بر خیابون اصلی باشه اونم از نوع شلوغش(که البته بسته به بودجه شخصم داره)
1-نباید پله بخوره اگرم خورد از 3 تا بیشتر نباشه
2-باید جای تابلو یا فلکسی داشته باشه
3-تبلیغات محلی و خیابانی را هیچ وقت فراموش نکنید اگر تبلیغ نکنید از یاد میروید
4-بگردید هم صنفی هایی که یه جورایی ربطی به کارتون دارند پیدا کنید
مثلا اگر طلا فروشی زیاد هست کاری که بیشتر از همه جواب میده آبکاری و تعمیرات طلاست.یا مثلا اطراف دادگستری تایپ و تکثیر و کپی از این جور چیزها بازدهی خوبی داره.

از خدا هرچی بخوای بهت میده
پس چه خوبه که ازش بهترینها را بخواهیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , goldmen , mallarme , mir abbas , yu3f , s_a , سیدمهدی هاشمی , Mrs.Seyedi , dara , tondar12 , blacknight19 , نرگس فیاض , mrs.abbasi , مرتضی الهی , رنسانس فکر , mortezajafari
05-02-2013, 02:30 PM
ارسال: #146
دوستان چجوری میشه این تاپیکو علامت بزنم که هربار که میام بتونم زود پیداش کنم؟ (منظور اینکه تو فولدر خاصی میشه گذاشت یا مارک کرد یا فیوریت یا مارک یا پلاس گذاشت واسش)
مالارمه جان از تو هم سپاسگذارم

شروع کنیم که زمان بر علیه ماست!

آری به اتفاق جهان میتوان گرفت...
 تشکر شده توسط: mallarme , blacknight19 , نرگس فیاض , iranboy , رنسانس فکر , mortezajafari
05-02-2013, 06:27 PM
ارسال: #147
بوک مارکش کن دوست عزیز
Ctrl + D
رو بزن بوک مارک میشه . بعد هر بار تو لیست بوکمارکت راحت بیارش
 تشکر شده توسط: mallarme , goldmen , نرگس فیاض , iranboy , رنسانس فکر , mortezajafari
08-16-2013, 06:34 PM
ارسال: #148
باسلام خدمت دوستان
و
سرکار خانم ملارمه
بسیار عالی بود ، من عاشق کتاب خوندنم! حتما برای خریدن کتاب اقدام میکنم.
من کتابهای زیادی دارم. خیلی وقتها پیش اومده کتابی رو از کتابخونه گرفتم وخوندم ، بعدش رفتم اون کتاب رو خریدم!
چرا؟! چون کتابهای موفقیت مثل رفرنس می مونه وهروقت گیر کردی باید دوباره بخونیش و کتاب رمان نیست که وقتی اخر قصه رو فهمیدی همچی تموم بشه.

باآرزوی موفقیت روز افزون برای همه دوستان گلم10_004

از راه شگفت خدا پول مثل سیل بطرف من سرازیر شده
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , mfatemi64 , hamid.h , رنسانس فکر , mortezajafari
09-19-2013, 12:52 AM
ارسال: #149
مرسی حرکت خوبیست . کل کتاب اینجا نوشته شده یا نه؟

به نظر میاد که خانم نویسنده تاپیک رو نیمه تمام گذاشتن :|
 تشکر شده توسط: رنسانس فکر
05-07-2014, 08:38 PM
ارسال: #150
کتاب را اینترنتی خریدم و درمدت کوتاهی دو بار خواندمش.
یکی از نکات جالب توجه در خصوص کتاب این است که نویسنده شماره تماسش را هم گذاشته است و شما می توانید هر وقت خواستید با او تماس بگیرید. البته من این مطلب را در زمان مناسب به او خواهم گفت اما می خواهم در این تایپیک با دوستان علاقه مند به آن کتاب به خصوص خانم ملارمه آن را در میان گذارم.
کتاب با وجودی که به چاپ هفتم رسیده هیچ تفاوتی را چاپ اول نکرده است. اگر کتابی می خواهد پرفروش باقی بماند یا باید زیاد وارد مصادیق نشود به کلی گویی بپردازد یا مرتب به روز شود. در این کتاب شاید دهها مثال مالی زده شده منتها با ارقام سال 1388 یا 1389.
مثلا در فصل مرتبط با پس انداز باعلام کرده با پول یارایه اش هر ماه یک ربع سکه می خریده (!)و پس از گران شدن قیمت طلا با فروش آن ها توانسته یک قطعه زمین بخرد و شروع به ساخت و ساز کند و مثال های فراوانی از این قبیل.
حتی شیوه هایی که برای کسب و کار ارایه می کند معلوم نیست دز این زمان نیز مصداق داشته باشد. به نظر می رسد بهتر باشد زودتر کتابش را به روز کرده و مثال های امروزی تری بزند تا بتواند در بورس باقی بماند.
بر خلاف کتابی مانند رازهای کسب موفقیت و ثروت نوشته محمد جواد غفاری و گیتی یزدانی نژاد که آن هم با توجه به شرایط اقتصادی و فرهنگی جامعه ایران نوشته شده و الان حدودا به چاپ چهل و پنجم رسیده است! این کتاب حتی یک واو هم نسبت به چاپ اولش کم و زیاد ندارد اما به دلیل عدم ورود به مصادیق همواره به روز است. و من مطالعه آن را به تمامی علاقه مندان به موفقیت توصیه می کنم.
 تشکر شده توسط: رنسانس فکر , mortezajafari
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بهترین کتابهایی که خوانده اید farzin1 100 16,395 06-01-2017 01:28 PM
آخرین ارسال: karimireza079
  کتاب علم ثروتمند شدن jahanagahi 103 37,440 12-07-2016 09:33 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  بهترین مکان برای غرفه نمایشگاهی کجاست؟ Amiraliamirali 1 845 08-14-2016 12:30 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  چرا مصرف‌کنندگان امروزی به نسبت محتاط تر از هر زمان دیگر شده‌اند؟ Amiraliamirali 1 370 09-18-2015 10:57 PM
آخرین ارسال: soshiant
Rainbow چهارده ایده ثابت شده برای تبلیغات ارزان و محلی Amiraliamirali 1 605 09-18-2015 05:51 PM
آخرین ارسال: Amiraliamirali
  چقدر باید برای بازاریابی هزینه کنیم؟ Amiraliamirali 1 676 09-18-2015 05:48 PM
  مرتکب کدام یک از اشتباهات زیر در شبکه‌های اجتماعی می‌شوید؟ Amiraliamirali 0 599 09-18-2015 05:39 PM
Thumbs Up ۵ سطح سرمایه‌گذاران/ یادداشتی از رابرت کیوساکی...حتما مطالعه فرمایید samiar afshari 2 700 03-12-2015 01:14 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  از کوتهی توست که دیوار بلند است! نرگس فیاض 100 13,316 11-12-2013 12:28 PM
آخرین ارسال: نرگس فیاض
  معرفی یک کتاب مفید برای تقویت روابط عمومی ( بسیار کاربردی) odise 8 23,983 09-18-2013 12:43 PM
آخرین ارسال: odise
  چکیده از کتاب این کارو نکن این کارو بکن mallarme 9 6,152 07-22-2013 05:53 AM
آخرین ارسال: Elixir
  خدا روزی رسان است نرگس فیاض 1 608 07-13-2013 07:58 PM
آخرین ارسال: توانا
  پندهای طلایی برای پدران ومادران نرگس فیاض 1 1,137 05-29-2013 10:29 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  خلاصه ای از کتاب راز موفقیت در کسب و کار..... mallarme 3 3,173 04-16-2013 06:38 PM
آخرین ارسال: habib1400
  دانلود کتاب منازل الاخره مخصوص میلیارد های اینده ایران alicpu 5 2,296 01-22-2013 12:15 AM
آخرین ارسال: soltan_sal
  دانلود گنجینه ی ادب برای گوشی اندروید و تبلت mallarme 0 1,332 01-18-2013 09:55 PM
آخرین ارسال: mallarme
  منتخبي از مهمترين مباحث اصول و فنون مذاكره بيلا بالا 0 1,737 11-11-2012 02:04 PM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  قدم به قدم با کتاب شاهکار از کنت بلانچارد kafshduzak 17 8,511 07-18-2012 11:02 AM
آخرین ارسال: motafaker77
  قدم به قدم با کتاب توصیه های پدر پولدار و پدر فقیر kafshduzak 20 7,580 07-08-2012 11:27 AM
آخرین ارسال: sherafati
  ثروتمند شدن با کسب و کار اینترنتی shahrasebi 5 2,152 04-19-2012 05:38 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS