ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

روشهایی مفید جهت کاهش هزینه های زندگی
زمان کنونی: 06-02-2024, 09:54 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: صدفی
پاسخ: 212
بازدید: 18065

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 2.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
روشهایی مفید جهت کاهش هزینه های زندگی
03-30-2013, 04:30 PM
ارسال: #181
RE: 14راه برای اینکه شما کمتر خرج کنید!
(10-14-2012 08:04 PM)sherafati نوشته شده توسط:  خونه ی ما هر دوثانیا یه بار برقاش چشمک میزنه اینم برق مصرف میشه؟

این موضوع مربوط به لامپهای کم مصرفه و ربطی نداره به مصرف برق. شما که نمیتونی بعد از خاموش کردن چراغ بری و لامپ رو از سرپیچ باز کنی که چشمک نزنه.

مهربان باشیم... صادق باشیم...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Mrs.Seyedi , سیدمهدی هاشمی
03-30-2013, 04:52 PM
ارسال: #182
RE: راهی جالب برای کاهش هزینه ها(ابتکار خودم)
(08-08-2011 09:40 PM)3ObHaN نوشته شده توسط:  مهدی جان ، خودت میدونی چی میخوام بگم .... خیلی دوست دارم ، دستتم درد نکنه !
اما روش من ! روشی که میخوام بگم ، علاوه بر اینکه 10-20 سال به عمرتون اضافه میکنه ، با طبیعت اشتیتون میده ، باعث میشه با عصبانیت قهر کنید ، همیشه لبخند رو لب هاتون میاره ، سیستم بیناییتون و شنواییتون رو قوی میکنه ، باعث میشه قشنگ تنفس کنید و در نهایت سالی 7-8 میلیون تومن هم در هزینه هاتون صرفه جویی میکنه !
شاید فهمیده باشید روشم چیه ، یا خیلی کنجکاو باشید که این معجون طلایی چیه ! تو سه کلمه خلاصه میشه : گیاه خوار شید .
جا خوردید ؟ کوبیده و برگ و دیزی و کله پاچه از جلو چشماتون رد شد و بعد یهو یه تابلو دیدید که نوشته بودگوشت خوردن ممنوع ؟ درسته ؟ منم اول اینجوری بودم ولو وقتی چند خط بالا رو دوباره مرور کردم و با ذهینیت میلیاردری بهش نگاه کردم دیدم چه جالبه !
شاید بعضا معتاد شده باشید به گوشت و بگید نمیتونید ترکش کنید ! حالا یه راهی بهتون میگم که خودمم وسط هاشم و خوب جواب داده !
ببینید در هفته ما 21 وعده استاندارد باید غذا بخوریم ، 7 تا صبحونه و 7 تا ناهار و 7 تا هم شام !
صبحونه رو که وارد نمیشم ، من خودم صبحونه اکثرا کره محلی و عسل طبیعی و پنیر لقیوان میخورم ! با یه لیوان شیر ! چون منبع انرژی تو صبحونه هست ! اصلا اگه بخوایم به حرف ابوسینا که گفت هرکی بیشتر از یه وعده غذا بخوره جز چارپایان حساب میشه رو در نظر بگیریم ، من صبحونه رو جز تنها وعده انتخاب میکنم ، چون هم کم حجمه ، هم ارزونه و هم ادم رو زود سیر میکنه ! برسیم به شام و ناهار !
معمولا خونواده های ایرانی شام رو سبک میخورن ! اکثر خونواده ها اینجورین ! پس ما هر 7 وعده شام رو سبک در نظر میگیریم ( یعنی برنج و گوشت و مرغ و ماهی و بویژه غذای خانمان سوز ابگوشت رو ازش خط میزنیم و سعی میکنیم غذا های سنتی تر مثل اش ها و سوپ های قدیمی رو بخوریم ) پس الان 7 وعده ی ضد طبیعت و ضد سلامتی موند !
منظورم ناهاره ! خب گیاه خوار شدن 8 ماه تا 1 سال زمان میخواد ! اگه بخواین تو 1 ماه گیاه خوار شید ، استخوناتون به شدت درد میگیره ، دو طرف شکم احساس میکنید داره بهم میچسبه ، سردرد میگیرید و تازه این ها بعد از مشکل اصلی یعنی هوسه !
پس ما یه سال وقت میذاریم واسه گوشت خوار شن !
ما این یه سال رو به یه دو ماه یه سه ماه و یه 6 ماه تبدیل میکنیم !
تو دوماه اول ، هر هفته سه وعده گوشت میخوریم از 7 وعده ! البت میتونیم بذاریم شام یا ناهار ! منظور من این بود از گفته های بالا که فقط هفت وعده ی اساسی داریم ! ولی اگه گذاشتیم شام باید ناهار رو کم حجم و ساده بخوریم .تو این سه وعده یه وعده ماهی یه وعده گوشت و یه وعده مرغ استفاده کنید ! تو اون 4 وعده به هیچ وجه گوشت موشت نمیخورید ! یا از غذاهای سننتی استفاده میکنید ( مثل میرزا قاسمی و ترشه تره و ...) یا از غذا هایی که در ادامه لینکشون رو میدم و همچنین پیتزا های سبزی جات ! دو ماه تموم شد ، مرسیم به سه ماه ! تو این سه ماه باید هفته ای فقط و فقط یه وعده غذا بخورید که به نظر من اگه بتونید تمام وعده ها رو ماهی بخورید خیلی بهتره ولی اگه نشد یه ماه مرغ یه ماه گوشت و یه ماه ماه استفاده کنید ! تا الان 6 ماهه که بدنتون تونستنه کنترل کنه خودش رو و هوستون به شدت کاسته شده ! حالا 2 تا 6 ماه مونده ! الان شما ماهی فقط باید یه وعده غذاهایه گوشتی استفاده کنید ! فقط و فقط یه وعده ! فکرم نکنم دیگه دلتونم بخواد بخورید بخاطر همین 2 تا 6 ماه وقت دارید ! بعدش دیگه اصلا لب به گوشت نزنید .
نکات :
از سویا استفاده کنید تو غذا های گوشتی
پیتزای سبزی جات خیلی خوبه ! استفاده کنید .
از بوکین پودره چیه طعم مرغ میده میده تو 6 ماه دوم استفاده کنید ولی هواستون باشه هوس رو انگولک نکنه !
میوه خیلی بخورید ! واقعا خوبه

و اما در مورد غذا های گیاهی :
من چند تا لینک میدم ، ولی بهتره در درجه ی اول غذا های اصیل ایرانی رو استفاده کنید ، در درجه دوم اگه بلد نیستید از کتب اموزشی بیرون استفاده کنید و در درجه سوم از فست فود های گیاهی استفاده کنید .
http://www.iranhall.com/health/coocking/...9%87%D9%8A
http://www.irspca.com/forum/thread-34.html
و اما این سایت جالب :
http://www.akairan.com/ashpazi/vegetables/
با تشکر ، دکتر سبحان Big Grin Big Grin Big Grin

من حاضرم هم کم عمر کنم، هم جیبم خالی باشه؛ اما شکمم سیر باشه از چیزایی که لذت میبرم از خوردنشون. البته هم میشه خوب خورد، هم جیب پر داشت...

03-30-2013, 05:09 PM
ارسال: #183
RE: عادت های غلط ایرانیها
خیلی مقاله ی خوبی بود. متشکرم میلاد

تشکر شده توسط: jahanagahi , mallarme
03-30-2013, 05:43 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-30-2013 05:44 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #184
ضمن تشکر از میلاد جان.

زمانی چیزهای را می خریم که مورد نیاز نیست و زمانی چیزهائی را لازم داریم بخریم که دیگر پولی برای خریدن آن باقی نمانده است.

EYD

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mallarme , minoo , مهدی گل محمدی , فرهاد قربانی , مــجــیــנ
03-30-2013, 07:18 PM
ارسال: #185
RE: ۵ استفاده کاربردی از تی شرت های کهنه
چه جالب
ولی
عکسها برای من باز نمیشه Sad
 تشکر شده توسط: zoofanoon , jahanagahi
03-30-2013, 09:20 PM
ارسال: #186
RE: ۵ استفاده کاربردی از تی شرت های کهنه
(03-30-2013 07:18 PM)369369 نوشته شده توسط:  چه جالب
ولی
عکسها برای من باز نمیشه Sad

سلام
به این آدرس (که در ابتدای پست اولمم گذاشته بودم) برید و تصاویر رو کامل ببینید

http://www.stepbystep.com/how-to-re-use-...rts-10113/

سپاس

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 369369
03-30-2013, 11:08 PM
ارسال: #187
واقعا از مقاله زیباتون لذت بردم .فکر میکنم درست مصرف نکردن واقعا عادتنادرستی هستش،بیشتر ما هم به این مشکل دچاریم اما با کمی برنامه ریزی میشه برطرفش کرد ، من شروع کردم به این کار
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی
03-31-2013, 03:08 PM
ارسال: #188
RE: در شرايط نامساعد اقتصادي چه کنیم
(01-24-2012 01:57 AM)goldmen نوشته شده توسط:  درمورد گزينه 10
كسي دستگاه يا نرم افزاري سراغ نداره كه بشه باهاش شماره حساب ها ورمز هاي اون ها رو نگه داري كرد؟ يا ارقام واعداد مهم ماليت رو نگه داري كنه؟
سلام
نرم افزارهای زیادی هست
برای محاسبات مالی کوچک و شخصی نرم افزار سحر انتخاب خوبیه چون فارسیه
برای شماره حساب و رمز اگر اشتباه نکنم نرم افزار Ace money اطلاعات کارت و مالی ومشتریان رو هم ذخیره می کنه
ولی هلو و سکه که سالارن کار راه انداز و جامع.هرچی بخوای دارن.
ارادتمند

A00 (130)در حال پرواز به سوی هدف

در زندگی از این 3 تگ استفاده کنید: {تلاش} ، {صبر} و {امید به خدا}
خروجی این سه تگ روی صفحه زندگی = موفقیت

[تصویر: Untitled-5.png]
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی
04-08-2013, 07:09 PM
ارسال: #189
RE: خبرهای اقتصادی داغ صدفی
هدفمندی یارانه‌ها در سه ماهه اول اجرا نمی‌شود

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه فاز دوم هدفمندی یارانه ها در سه ماهه ابتدایی سال ۹۲ اجرا نمی شود گفت:اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها بعد از انتخابات ریاست جمهوری تصمیم گیری خواهد شد.

محمد علیپور در گفت و گو با خانه ملت درباره پیشنهاد برخی نمایندگان مبنی بر عدم افزایش قیمت حامل های انرژی بخش های صنعت و انرژی در فاز دوم هدفمندی تصریح کرد: پیشنهاد عدم افزایش قیمت حامل های انرژی یک پیشنهاد اولیه است.

نماینده مردم ماکو، چالدارن، شوط و پلدشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فاز دوم هدفمندی یارانه ها در سه ماهه اول امسال اجرا نمی شود، افزود: در خصوص اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها بعد از انتخابات تصمیم گیری خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه پیشنهادات مختلفی درخصوص هدفمندی یارانه ها، هم در کمیسیون های تخصصی و کمیسیون تلفیق مطرح است، ادامه داد: در حال حاضر زمان مناسبی برای بحث درخصوص هدفمندی یارانه ها نیست و این موضوع باید دریک زمان مناسب و در فضای آرام مورد بررسی قرارگیرد.

علیپور با بیان اینکه قرار بود همزمان با اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه ها واحدهای تولیدی نیز مورد حمایت قرار گیرند، افزود: قیمت حامل های انرژی برای همه بخش ها به طور یکسان افزایش می یابد اما در راستای سیستم های حمایتی افزایش قیمت حامل های انرژی به نوعی جبران می شود که واحدهای تولیدی ازاین افزایش قیمت ها متضرر نشوند.

این نماینده مردم درمجلس با تاکید بر اینکه هدفمندی یارانه ها یک جراحی در اقتصاد کشوراست، تصریح کرد: این قانون نیاز به بررسی همه جانبه دارد و پیشنهاداتی که از سوی نمایندگان مطرح می شود باید به دقت مورد بررسی قرار گیرد.

علیپورافزود: البته هدف مجلس حمایت از تولید است که باید به نوعی طراحی شود تا در زمان اجرای فاز دوم یک تصمیم کارشناسی وهمه جانبه برمبنای دیدگاه های اقتصادی اتخاذ شود.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس‌در بخش دیگری از اظهاراتش درباره مغایرت های میزان پرداخت یارانه نقدی درفاز دوم هدفمندی درلایحه بودجه ۹۲ با قانون هدفمندی یارانه ها و پیشنهاد دولت مبنی بر پرداخت ۹۰ هزار میلیارد تومان یارانه نقدی در فاز دوم خاطرنشان کرد: مغایرت های اعتبارات هدفمندی در لایحه بودجه ۹۲ با قانون هدفمندی در کمیسیون تلفیق مورد بحث و بررسی قرارمی گیرد و باید محل تامین پرداخت یارانه نقدی به مردم درلایحه بودجه ۹۲ باید مشخص شود که این ایرادت در زمان بررسی بودجه در کمیسیون تلفیق و صحن برطرف خواهد شد.

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی
04-16-2013, 06:31 PM
ارسال: #190
RE: خبرهای اقتصادی داغ صدفی
حداقل حقوق بازنشستگان ۷۰۰ هزار تومان است

بر اساس مصوبه هیات وزیران درباره افزایش ۲۵ درصدی مستمری، حداقل حقوق بازنشستگان ۷۰۰ هزار تومان است.

به گزارش فارس به نقل از روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران مصوبه هیات وزیران درباره افزایش مستمری کلیه مستمری‌بگیران اعم از بازنشسته، ازکارافتاده و بازمانده برای اجرا ابلاغ شد.

تصویب‌نامه در خصوص افزایش مستمری کلیه مستمری‌بگیران اعم از بازنشسته، ازکارافتاده و بازمانده به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رییس‌جمهور ابلاغ شد.

هیات وزیران در جلسه مورخ 11فروردین1392 بنا به پیشنهاد سازمان تأمین اجتماعی و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و ماده (96) قانون تأمین اجتماعی ـ مصوب1354ـ تصویب نمود:

1ـ مستمری کلیه مستمری‌بگیران اعم از بازنشسته، ازکارافتاده و بازمانده به میزان بیست و پنج درصد افزایش می‌یابد.

2ـ پس از اعمال افزایش یادشده، حداقل دریافتی ماهیانه افرادی که میزان سابقه پرداخت حق بیمه آنها سی سال و بیشتر باشد، (اعم از سابقه پرداخت حق بیمه واقعی و نیز سنوات ارفاقی که به موجب قوانین مختلف نظیر اشتغال در مشاغل سخت و زیان‌آور ایجاد شده است) مبلغ هفت میلیون (7.000.000) ریال تعیین می‌شود.

3ـ اجرای تصویب‌نامه شماره 26580/ت42471هـ مورخ 9/2/1388 در خصوص مستمری‌بگیران بهره‌مند از حمایت یارانه‌ای دولت، منوط به پیش‌بینی ردیفی جداگانه در لوایح بودجه سنواتی و پرداخت اعتبار مربوط به سازمان تأمین اجتماعی می‌باشد.

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه های پس انداز کدامند؟ manali 20 5,435 12-03-2018 02:33 PM
آخرین ارسال: ehsan_info
  صرفه جویی برای زندگی با ماهیانه 400 هزار تومان کسر درآمد iranboy 7 2,351 07-18-2015 09:36 PM
آخرین ارسال: odise
  هزینه های زندگی 123456 9 3,573 07-18-2015 12:09 AM
آخرین ارسال: مهدی نجیب زادگان
  کاهش هزینه های زندگی بر اساس تجارب اعضای محترم mamo 7 2,040 11-15-2014 06:34 PM
آخرین ارسال: maral 777
  « چند توصیه برای تلفن‌های همراهی که در آب می‌افتند » soltan_sal 0 960 01-21-2013 09:04 AM
آخرین ارسال: soltan_sal
  روش‌های مناسب برای شستن شلوار جین mallarme 1 1,956 12-03-2012 09:57 PM
آخرین ارسال: Peanut
  ایده برای کاهش هزینه در جشن با تفکر خلاق sherafati 9 2,743 06-25-2012 06:58 PM
آخرین ارسال: sherafati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS