ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تخفیف نامه
زمان کنونی: 07-07-2024, 01:46 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
نویسنده: toofan245
آخرین ارسال: toofan245
پاسخ: 12
بازدید: 1515

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تخفیف نامه
02-07-2013, 06:29 PM
ارسال: #1
تخفیف نامه
دیشب داشتم روزنامه میخوندم نوشته بود اولین تخفیف نامه تهران منتشر شد. یه آلبومی بود که هر صفحه چندتا آدرس به صورت بلیط داره از تخفیفاتی که مغازه ها با گرفتن بلیط به مشتریان میدن.
فکر میکنم قیمتش تخفیف نامه هم 5 هزار تومن بود. خیلی چیز جالبیه هم فروشنده ای که تخفیف نامه رو چاپ کرده سود میکنه هم خریدار که میتونه از 15 تا 50 درصد تخفیف بگیره هم مغازه دار که به خاطر تبلیغات رایگانش و تخفیفاتی که میده مشتری جمع میکنه و این هم واسش سود داره
فکر نمی کنم ایده جدیدی باشه اما نمیدونم چرا نوشته بود برای اولین بار!!!
در کل گفتم که اگه روزنامه رو نخوندین و قبلا این ایده تو شهرتون اجرا نشده برین اجراش کنین اگه سود کردین یکم هم به من بدین 80 درصد از سود رو بدین کافیه 10_004

خرید مانتو اداری
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , MARYAR , jahanagahi , صابری , M3HDI , mallarme , کامیار کاظمی , sir-mahyar , mir abbas , HadiMahmoodi , Mind , safari-cht , mrghafoory , یک همراه سبز
02-07-2013, 06:33 PM
ارسال: #2
RE: تخفیف نامه
(02-07-2013 06:29 PM)toofan245 نوشته شده توسط:  دیشب داشتم روزنامه میخوندم نوشته بود اولین تخفیف نامه تهران منتشر شد. یه آلبومی بود که هر صفحه چندتا آدرس به صورت بلیط داره از تخفیفاتی که مغازه ها با گرفتن بلیط به مشتریان میدن.
فکر میکنم قیمتش تخفیف نامه هم 5 هزار تومن بود. خیلی چیز جالبیه هم فروشنده ای که تخفیف نامه رو چاپ کرده سود میکنه هم خریدار که میتونه از 15 تا 50 درصد تخفیف بگیره هم مغازه دار که به خاطر تبلیغات رایگانش و تخفیفاتی که میده مشتری جمع میکنه و این هم واسش سود داره
فکر نمی کنم ایده جدیدی باشه اما نمیدونم چرا نوشته بود برای اولین بار!!!
در کل گفتم که اگه روزنامه رو نخوندین و قبلا این ایده تو شهرتون اجرا نشده برین اجراش کنین اگه سود کردین یکم هم به من بدین 80 درصد از سود رو بدین کافیه 10_004

Huh میگم کم نباشه میخوایی 90 درصدش کنیم ؟ خخخ41
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , jahanagahi , toofan245 , M3HDI , mir abbas , Mind
02-07-2013, 06:36 PM
ارسال: #3
آره من هم خوندم اون هم تو روزنامه ی آسیا. خود من هم سه ماهی هست تو فکر انجام این کار هستم ولی مثل نیازمندیها و رایگان. ولی میخوام بدونم باید مجوز داشته باشه یا نه؟یعنی از جنس مجوز نیازمندیها؟
 تشکر شده توسط: jahanagahi , toofan245 , M3HDI , mir abbas
02-07-2013, 07:29 PM
ارسال: #4
به نظرم اگه به کانون های تبلیغاتی بسپارین که چاپ کنن و هزینه چاپ رو بدین دیگه نیازی به مجوز نباشه . با مجوز کانون شروع به فروش کنین

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: M3HDI , من میلیاردرم , کامیار کاظمی , sir-mahyar
02-07-2013, 08:02 PM
ارسال: #5
متشکرم از راهنماییت آقا رسول. ان شاء الله از روز شنبه پیگیر میشم.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , toofan245 , sir-mahyar
02-07-2013, 08:28 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-07-2013 08:29 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #6
این ایده رو اینترنت یه مدته خیلی مد شده، به این سایتا می گن خرید گروهی، معروفترینشون هم سایت تخفیفان و نت برگ هست که کارشون خیلی گرفته. اما مجله ایشو من ندیده بودم.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: toofan245 , mir abbas , sir-mahyar
02-07-2013, 08:34 PM
ارسال: #7
واقعا هم تخفیف های خوبی دارن
من خیلی استفاده کردم

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: toofan245 , من میلیاردرم , mir abbas , sir-mahyar
02-07-2013, 08:37 PM
ارسال: #8
چه فكر خوبيه

چرا نگران باشم شاید هرگز اتفاق نیفتد!
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم
02-07-2013, 08:38 PM
ارسال: #9
رسول جان این قسمتشو میشه بیشتر توضیح بدین؟
"هم فروشنده ای که تخفیف نامه رو چاپ کرده سود میکنه هم خریدار که میتونه از 15 تا 50 درصد تخفیف بگیره هم مغازه دار که به خاطر تبلیغات رایگانش ... "
یعنی مغازه دار تبلیغات رایگان میکنه؟یعنی چی؟

خدایا بخاطر همه داشته ها و نداشته هایم ممنونم
تلفن:4969-611-0937
 تشکر شده توسط: من میلیاردرم , toofan245
02-07-2013, 08:40 PM
ارسال: #10
من هم با این سایت ها آشنایی داشتم از سال 90اون هم اولینشون تخفیفان.
ولی میشه ابتکارات دیگه ای رو هم ایجاد کرد برای همین هم من در حال تحقیق در این مورد هستم تا بتونم این کار رو با قدرت انجام بدم البته اباید همزمان بازار یابیش رو هم انجام بدم.
 تشکر شده توسط: toofan245 , mir abbas , سعید یوسفی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نامه بر خانگی بهنام ذوالفقارزاده 3 1,063 05-30-2012 04:30 PM
آخرین ارسال: بهنام ذوالفقارزاده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS