ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

طوفانی برای toofan
زمان کنونی: 05-06-2024, 10:04 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: toofan245
آخرین ارسال: نازی55
پاسخ: 89
بازدید: 19917

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3.35
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
طوفانی برای toofan
01-18-2013, 03:00 PM
ارسال: #31
RE: طوفانی برای toofan
(01-18-2013 02:26 PM)toofan245 نوشته شده توسط:  
(01-18-2013 01:29 PM)434343 نوشته شده توسط:  با 5 تومن واقعا چه کاری می شه انجام داد؟؟؟؟HuhHuhHuh من که چیزی به مغزم نمی رسه.لطفا اگه کسی راه حلی پیدا کرد اینجا بیان کنه شاید فکر ما هم راه افتاد.27

بله به نظر من هم مبلغش کمه هم سخته
اما غیر ممکن نیست.
خودم هم هنوز چیزی به ذهنم نرسیده (البته یکم تقصیر امتحاناته که نمیذاره درست فکر کنم)

منم خیلی در گیر اتحاناتم رسول جان
هر روز باید سر کارم برم
ولی همه با هم هستیم و دور هم و با هم همفکری میکنیم و کار گروه دو برابر کردن پول میشیم
دوستان به خودمون اطمینان داشته باشیم و با سرعت بریم جلووووووووووو12_002

اگر حس روییدن در تو باشد حتی در بیابان رشد خواهی کرد

[تصویر: ZCSCBVNVC.jpg]

[تصویر: u20cp8y8elmtjihybdjz.gif]
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: toofan245 , من میلیاردرم , M3HDI , maxsoulfly , حامد , arsho , jahanagahi , mir abbas , صابری , thundrill
01-18-2013, 03:21 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-18-2013 03:23 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #32
فروش لواشک پذیرایی(یا هر محصول مناسب دیگر) در ایستگاه مترو یا هر جای شلوغ دیگه
خرید 800 فروش 1000
روز اول: خرید و فروش 6 بسته==>سود روز اول 1200 ==> سرمایه برای روز دوم 6200
روز دوم: خرید و فروش 7بسته==>سود روز دوم 1400==> سرمایه برای روز سوم7600
روز سوم: 9 بسته==> سود روز سوم==> 1800==>سرمایه برای روز چهارم 9400
روز چهارم: 11 بسته==>سود روز جهارم2200==> مبلغ در پایان روز چهارم 11600
هزینه بلیط اتوبوس برای خرید لواشک از عمده فروشی، چهار بار رفت و برگشت =1600 تومان
11600-1600=10000 تومن
در مجموع با فروش 33 بسته لواشک در چهار روز به هدف رسیدیم .بقیه هفته هم بفرمایید استراحت کنید یا اگه خیلی عجله دارید سریع به فکر بازی مرحله دو باشید.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , toofan245 , arsho , sir-mahyar , من میلیاردرم , jahanagahi , مهدی 1 , mir abbas , successman , ahmad rezaee , صابری , Mind , rahgozar , حمید رضا غ
01-18-2013, 03:35 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-18-2013 03:39 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #33
واقعا با 5 تومن مگه چکار می شه کرد؟؟
راه حل دوم
ساخت فرفره کاغذی و سپردن اون به سوپر مارکت محله برای فروش اونها
[تصویر: 20100914144159782_combine-fasten.jpg]

با 5 تومن 5 برگه از این کاغذهای رنگی تهیه کنید و هر کدام رو به چهار قسمت مربع شکل تقسیم کنید، حالا با اینها 20 تا فرفره درست کنید، برای اینکه شما 5 تومن سود کنید که با 5 تومن خودتون بشه 10 تومن باید هر فرفره رو 500 تومن به مغازه دار بفروشید. البته بهتره بصورت امانی اونا رو به مغازه دار بدید تا فرفره ها رو جلو چشم مشتری ها بذاره، بعد از یک هفته حتما هر 20 تا فروش میره،
اگه این روش جواب بده تا مرحله دهم هم می شه این روش رو بکار برد البته با عرضه در چندین مغازه.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: toofan245 , arsho , maxsoulfly , sir-mahyar , من میلیاردرم , jahanagahi , مهدی 1 , mir abbas , successman , ahmad rezaee , صابری , Mind , rahgozar , دکتر شکراله پور , نی نی عسلی , somayeee , حمید رضا غ
01-18-2013, 03:47 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-18-2013 03:49 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #34
به یکی از دوستان عرض کردم، فورا 5 کارت شارژ هزارتومانی ایرانسل خرید و شروع ...
دوستان راه زیاد است.
عرض کردم بازهم عرض میکنم که حکمتی در همه چیز است در محدودیت ها باید ستاره شد وگرنه با 5 میلیون که راه های زیادی است و ...
هدف این کار نیز ان است که ذهن خلاق خود را برای کسب درامد پرورش دهید و همان طور که همیشه گفته ام روش خود را برای کسب درامد بدست آورید و مهم تر از آن غرور خود را بشکنید، گرنه نشستن و اعتراض و انتقاد که این روش خوب نیست یا هست که دردی از شما دوا نمی کند باید وارد عمل شوید.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: mallarme , arsho , toofan245 , maxsoulfly , sir-mahyar , من میلیاردرم , jahanagahi , مهدی 1 , بهنام ذوالفقارزاده , mir abbas , successman , حامد , ahmad rezaee , madar , صابری , Mind , maryambanoo , یک همراه سبز , نی نی عسلی , somayeee , javamoh , hamid.h , حمید رضا غ
01-18-2013, 03:48 PM
ارسال: #35
ایده سوم
فروش روغن ریز به مغازه های خوارو بار فروشی
[تصویر: roghanriiiz.jpg]

برای استفاده‌ی میزان معینی از روغن مایع، باید روغن را داخل قاشق یا پیمانه بریزیم و اینطوری وسیله‌ی اندازه‌گیریِ ما روغنی می‌شود و نیاز به شستشو پیدا می‌کند. ایده‌ی روغن‌ریز به آشپز کمک می‌کند که بدون کثیف‌کردنِ ظروف دیگر، روغن را به میزان لازم استفاده کنیم. روغن‌ریز را مانند تصویر بالا به شیشه‌ی روغن وصل می‌کنیم و با چرخاندنِ آن روی درجه‌ی موردنظر، میزان یک قاشق غذاخوری یا چای‌خوری، روغن از شیشه بیرون می‌آید. تصاویر ادامه، روش کار را نشان می‌دهند.

زمانی که مشتری از مغازه دار روغن مایع خرید می کنه، مغازه دار این وسیله کوچک و مفید رو بهش پیشنهاد می ده،
شما باید این وسیله رو از عمده فروشی اون تهیه و با سود خوب به مغازه دارا بفروشین، گفتن جمله بالا به مغازه دار کافیه تا اونو برای خرید متقاعد کنه.
فکر نمی کنم قیمت عمدش بیشتر از 300 بشه، شما 300 بخرید و 600 بفروشید، مطمعنا از مغاره دار 1000 تومن می خرنش.
با 5000 تومن می شه 16 تا خرید کرد که با فروش اون به یه مغازه دار همون روز اول 4800 سود می کنید. بخصوص که این وسیله هنوز ناشناخته هست و یه وسیله ارزان اما خیلی مفید.

تشکر شده توسط: arsho , toofan245 , maxsoulfly , sir-mahyar , من میلیاردرم , jahanagahi , M3HDI , mir abbas , successman , حامد , ahmad rezaee , صابری , Mind , Mrs.Seyedi , yazdan1392 , یک همراه سبز , sabaeng , نی نی عسلی , somayeee , amin2002hs , hamid.h , حمید رضا غ
01-18-2013, 03:55 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-18-2013 03:56 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #36
در همایش هم برای دوستانی که حاضر بودند عرض کردم
شخصا در دوران دانشجویی با کمتر از این مبلغ سی دی اموزشی برای هم کلاسی هایم رایت می کردم و می فروختم... تا پول خوبی جمع شد و برای عزیزم، اولین هدیه را با دسترنج خود خریدم که ارزش آن بیشتر از همه چیزهایی است که تاکنون به ایشان هدیه داده ام که ارزش مادی آنها شاید صدها برابر همان اولین هدیه بوده است!!
کار عار نیست. دفترچه خود را اماده کنید و شروع کنید با خود یک طوفان فکری براه بیاندازید و همه روش ها را یادداشت فرمائید.
از ده روش مطمئنا یکی خوب است.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: arsho , toofan245 , maxsoulfly , sir-mahyar , من میلیاردرم , jahanagahi , M3HDI , مهدی 1 , goldmen , mir abbas , successman , حامد , صابری , yazdan1392 , maryambanoo , یک همراه سبز , sabaeng , somayeee , hamid.h , حمید رضا غ
01-18-2013, 05:51 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-18-2013 05:52 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #37
متاسفانه بعضی از افراد هستند فقط در فکر انتقاد هستند و بس.
شما که موافق نیستید اجازه دهید عزیزی که تصمیم گرفته است حرکتش را شروع کند.

5هزار تومان مبلغی نیست . چون مبلغی نیست سخت است با آن حرکت مالی انجام دهد. ولی غیر محال نیست.
عزیزی که بتواند با این مبلغ موردی را برای افزایش سرمایه اش پیدا کند با میلغ بیشتر هم می تواند.
چند تایپیک داشتم که عزیزان با 10 میلیون و 20 میلیون 50میلیون و...در خواست راهنمائی به کار داشته اند؟
چه راه حلی به آنان پیشنهاد داده اید؟ چه ایده ای به آنان داده اید؟
فرد ی که بتواند 5 هزار تومان را به 10هزار تومان تبدیل کند می تواند بعدها با رقمهای درشت حرکت کند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: M3HDI , arsho , من میلیاردرم , مهدی 1 , sir-mahyar , maxsoulfly , mir abbas , successman , حامد , ahmad rezaee , madar , صابری , Mrs.Seyedi , yazdan1392 , یک همراه سبز , sabaeng , نی نی عسلی , somayeee , amin2002hs , thundrill , hamid.h , حمید رضا غ , parsa_star , Miad-Q
01-18-2013, 06:00 PM
ارسال: #38
(01-18-2013 05:51 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  متاسفانه بعضی از افراد هستند فقط در فکر انتقاد هستند و بس.
شما که موافق نیستید اجازه دهید عزیزی که تصمیم گرفته است حرکتش را شروع کند.

5هزار تومان مبلغی نیست . چون مبلغی نیست سخت است با آن حرکت مالی انجام دهد. ولی غیر محال نیست.
عزیزی که بتواند با این مبلغ موردی را برای افزایش سرمایه اش پیدا کند با میلغ بیشتر هم می تواند.
چند تایپیک داشتم که عزیزان با 10 میلیون و 20 میلیون 50میلیون و...در خواست راهنمائی به کار داشته اند؟
چه راه حلی به آنان پیشنهاد داده اید؟ چه ایده ای به آنان داده اید؟
فرد ی که بتواند 5 هزار تومان را به 10هزار تومان تبدیل کند می تواند بعدها با رقمهای درشت حرکت کند.

جناب قربانيان منظور شما بنده هستم؟؟

اگر منظورتان بنده هست كه تعجب ميكنم با اون همه مطلب شما فكر كرديد اينطور برداشت ها را كرديد.

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی 1 , maxsoulfly , mir abbas , ahmad rezaee , somayeee
01-18-2013, 06:02 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-18-2013 06:03 PM، توسط M3HDI.)
ارسال: #39
سلام

منم با نظر جناب قربانیان موافقم ،

شروع کردن با 100 هزار یا یک میلیون تومان خیلی راحت تره

اما این طوری کیفش هم بیشتره Yosef.gif

راستش وقتی پست جناب یوسفی رو خوندم که نوشته بودن آخه با 5 تومن چیکار میشه کرد

یاد خاطرات جناب نامی افتادم که یه جا میگفتن یکی از آشناهاشون با حدود 400 یا 600 میلیون پولی که بهش ارث رسیده بود خدمتشون رسیده و تقاضای همفکری کرده

ولی خوب ایشون دیده با این پول نمیشه هیچکار کرد و گفتن برو هایپر مارکت بزن !

آقا من رو هم به لیست اضافه کنید

در عرض 10 روز

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , من میلیاردرم , مهدی 1 , toofan245 , sir-mahyar , maxsoulfly , mir abbas , successman , حامد , ahmad rezaee , صابری , Mrs.Seyedi , sabaeng , نی نی عسلی , somayeee , حمید رضا غ
01-18-2013, 06:11 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-18-2013 07:02 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #40
(01-18-2013 11:53 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(01-18-2013 11:19 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  نمی دونم والا
با کمال شرمندگی ولی آخه 5 هزار تومان هم خیلی بچه بازی هست !!!
حداقل با 50 هزار تومان شروع کنید. که نخوایید خودتون و برنامه هاتون را محدود کنید.

آقا مهدی جان ضمن نهایت تشکر . انشالله تصمیم داریم این حرکت را فعلا از همین مبلغ شروع کنیم و بعدا به امید خدا به یاری شما و دیگر عزیزان مبالغ را بالا می بریم.خواهشی که دارم لطفا عزیزان را در میان راه پشتیبانی و راهنمائی فرمائید.
6 نفر

هر جور صلاح می دونید استاد ، اطاعت امر
------------------------------------
چند پیشنهاد ساده
------------------------------------

5 هزار تومان ذرت مخصوص بخرید ، آن را بو بدید و تبدیل به شکوفه (چسفیل !) کنید (کار راحتی هست )
نمک بزنید و و در چند عدد سلفون بریزید ، دربش دو تا منگنه . حالا می توانید محصولتون را هر جا بفروشید
پیشنهاد من بعد از ظهر و شب ، فروش در پارک ها ، شهربازی ها و امثالهم هست

برای بو دادن از روغن استفاده نکنید .
برای بسته بندی از سلفون باریک و بلند استفاده کنید (نایلون و نایلکس نه )

[تصویر: 40723.jpg]

بخوایید حرفه ای تر کار کنید ، با یک گاز پیک نیک می توانید این کار را در همان پارک انجام بدید .

------------------------------------------------------------------------
[تصویر: 9408.png]

5 هزار تومان تخمه آفتاب گردان بخرید ، بسته بندی کنید ، و شب ها در ترمینال به مسافرانی که سوار اتوبوس شده اند بفروشید
------------------------------------------------------------------------

چند عدد سیب زمینی را آب پز می کنید ، بعد از له کردن با مقداری جعفری و نمک و ادویه مخلوط می کنید

[تصویر: samboseh_3.jpg]
داخل نان ماشینی گذاشته و به شکل سمبوسه می پیچید. ، یک شیشه روغن ، یک گاز پیک نیک ، یک انبار ، چند تکه کاغذ کاهی و مقداری سس یک نفره
شب عازم پارک یا محل های شلوغ و داغ و داغ سرو می کنید

[تصویر: 523937_TVsfDfhy.jpg]

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , من میلیاردرم , مــجــیــנ , sir-mahyar , کامیار کاظمی , maxsoulfly , mir abbas , M3HDI , successman , حامد , ahmad rezaee , صابری , madar , Mind , Mrs.Seyedi , rahgozar , maryambanoo , یک همراه سبز , sabaeng , نی نی عسلی , somayeee , thundrill , حمید رضا غ
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  دو برابر کردن پول هم برای من 4 ماهه شد. samakitten1 24 5,936 12-14-2014 02:38 PM
آخرین ارسال: sina991
  طرح من برای دوبرابر کردن پول آغاز شد arsho 44 11,289 02-01-2013 02:56 PM
آخرین ارسال: saeed.abdollahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS