ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

امروز فهمیدم
زمان کنونی: 05-06-2024, 06:12 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: M3HDI
پاسخ: 1181
بازدید: 188700

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 71 رأی - میانگین امیتازات : 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امروز فهمیدم
01-05-2013, 04:08 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-05-2013 08:39 PM، توسط mir abbas.)
ارسال: #521
RE: امروز فهمیدم که....
امروز فهمیدم که تعطیلات زمانی خوبه که هوا الوده نباشه و بتونی از خونه بری بیرون...

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , M3HDI , maxsoulfly , mohammadshamosi , mallarme
01-05-2013, 04:44 PM
ارسال: #522
ولی من امروز فهمیدم چه تعطیل باشه چه تعطیل نباشه واسه من که فرقی نداره و از صبح زود تا نصف شب کارها و پروژه ها منو صدا می کنننننننننن Sad

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , yu3f , M3HDI , maxsoulfly , mohammadshamosi , mir abbas , فرهاد قربانی
01-05-2013, 04:49 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-05-2013 04:49 PM، توسط yu3f.)
ارسال: #523
امروز فهمیدم ک ما فقط مونده جمعه ها هم بیایم شرکت! درسته جمعه ها هم کار می کنیم اما همین شرکت اومدن رو می گم والا!
فکر کنم قیامت بشه مدیریت میگه برید نوبت بزنید تا نوبتتون بشه حساب کتاب بشه شما بیاید شرکت کاری ب گدازه و آتشفشان و زلزله نداشته باشید. کار لنگه =))) Yosef.gif

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: M3HDI , mohammadshamosi , mallarme , mir abbas , maxsoulfly
01-05-2013, 08:06 PM
ارسال: #524
امروز فهمیدم که انسانها هرچقدر هم دوست داشتنی باشند زمانی که دچار غرور میشوند، دیگر برایمان جذابیتی ندارند!

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: mallarme , jahanagahi , mohammadshamosi , mir abbas , بهداد , فرهاد قربانی , venus2 , yu3f , maxsoulfly , Peanut
01-05-2013, 09:45 PM
ارسال: #525
امروز فهمیدم نباید در جمع زیاد حرفی بزنم زیرا دنیای ما که متفاوت از دنیای بیرون است جز تمسخر دیگران چیزی دیگر به همراه ندارد
 تشکر شده توسط: soltan_sal , mallarme , M3HDI , mir abbas , فرهاد قربانی , ahmad rezaee , jahanagahi , حامد , venus2 , yu3f , maxsoulfly , Peanut
01-06-2013, 10:45 AM
ارسال: #526
امروز معنی این جمله رو فهمیدم :
یکی از بزرگترین بیماری ها این است که برای هیچ کس ، کسی نباشی.
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , Peanut , mir abbas , حامد , jahanagahi , goldmen
01-06-2013, 09:08 PM
ارسال: #527
امشب فهمیدم

که وقتی با چشم چپم به مانیتور نگاه میکنم ، صفحه رو به صورت کمی تاریک می بینم طوری که نوشته ها و تصاویر به وضوح دیده میشن ( با دو چشم هم همینطور میبینم )

اما وقتی باچشم راست نگاه میکنم ،صفحه مانیتور نورانی تر میبینم طوری که نوشته ها رو مات میبینم

نمیدونم چون سردردم اینطوریه یا همیشه این طور بوده ؟!

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: بهداد , maxsoulfly , mallarme , mir abbas , حامد , jahanagahi
01-06-2013, 10:46 PM
ارسال: #528
امروز فهمیدم برادرها و خواهرهایم را در خانواده میلیاردرها بیشتر از همیشه دوست دارم.
امروز فهمیدم معجزه چیز عجیبی نیست اگر به آن به دید معجزه نگاه نکنیم. ان شاالله خبرهای خوبی برای انجمن در راه است...

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , mallarme , jahanagahi , حامد , P@RSA , Delta.H , mir abbas , Peanut
01-06-2013, 11:05 PM
ارسال: #529
امروز فهمیدم که دنیا واقعا کوچیکه ،با یکی از دوستان از تهران با ماشین میومدیم کرج دیدیم یک نفر تو ترافیک شیشه ماشین رو داد پایین و خواست ادرس بپرسه ییهو تو چهره اش نگاه کردم دیدم بنده خدا یکی از دوستان قدیمی هست که 5 سالی ندیده بودمش......

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: حامد , mallarme , P@RSA , فرهاد قربانی , jahanagahi , maxsoulfly , Delta.H , goldmen
01-06-2013, 11:12 PM
ارسال: #530
راستی امروز متوجه شدم که یک عمر که با غذاهای موجود در یخچال، لقمه درست می کردم و می خوردم، در حال خوردن غذای مکزیکی (تاکو،بوریتو) بودم اما فقط بجای هر لقمه پانزده هزارتومان ناقابل پرداخت نمی کردم!!! Big Grin

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: حامد , P@RSA , فرهاد قربانی , jahanagahi , maxsoulfly , Delta.H , M3HDI , mir abbas , Peanut
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS