ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سوپر مارکت آنلاین
زمان کنونی: 05-05-2024, 12:46 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: jiljil
آخرین ارسال: habib tousi
پاسخ: 8
بازدید: 2215

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امیتازات : 2.74
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوپر مارکت آنلاین
12-30-2012, 03:15 PM
ارسال: #1
سوپر مارکت آنلاین
سلام به تمامی میلیاردهای آینده

من در رشته IT تحصیل کرده و در حال حاضر در یک شرکت فناوری اطلاعات مشغول به کار هستم
حقیقتاً از کار کارمندی خیلی خیلی افسرده و خسته شده ام و می خواهم خودم به کسب و کاری دست بزنم.
ایده های زیادی در ذهن دارم و در حدود دو سال است که با ایده های خودم زندگی می کنم ولی نتوانستم ایده ها را پیاده کنم. برخی از آنها را کسانی دیگر اجرایی کردند و برخی هنوز توسط کسی اجرایی نشده

اما در حال حاضر این ایده (ایده که نمی شود گفت: در اصل "طرح" چون قبلاً اجرایی شده) ذهنم را خیلی درگیر خودش کرده است و طرح بدین شرح است:

راه اندازی فروشگاه اینترتی سوپر مارکت و ارائه خدمات ارسال کالا به محل مشتری در زمانی که مشخص می کند

نظر خود را در مورد این طرح بیان کنید. آیا جواب میدهد؟
با توجه به اینکه هزینه راه اندازی سوپر مارکت بالا می باشد نیاز به پیشنهادات و نظرات شما دوستان دارم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , yu3f , mahdi77 , mir abbas , من میلیاردرم
12-30-2012, 03:35 PM
ارسال: #2
RE: سوپر مارکت آنلاین
سلام.
انشاالله در هر کاری ک شروع می کنید موفق باشید.
این کار بد نیست اما شرایط مختلفی دارد. باید همه آن ها را در نظر بگیرید. از نظر انبار و تامین کالا و نوع سفارشات و هزینه و روش ارسال و نوع اجناس و ....
به دلیل اینکه قوانین سایت نقض نشه یک لینک براتون پ.خ کردم. ملاحظه بفرمایید.
به دلیل امتحانات امکان توضیح مفصل ندارم. اما مطمئنا باقی دوستان راهنمایی های خوبی می کنند.
موفق و پایدار باشید.

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: mahdi77 , mir abbas , jiljil
12-30-2012, 03:53 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-30-2012 04:52 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #3
اگه می خوای وقت تلف نکنی و سریع شروع کنی یه پیشنهاد برات دارم.مردم با تلفن راحتتر با فروشگاه ارتباط برقرار می کنن، ضمن اینکه راه اندازی فروشگاه و تبلیغ اون هزینه بر هست.به نظر من اول بصورت تلفنی و تو یه محدوده کوچک و با کالاهای محدود مثل روغن، برنج و رب و نوشابه شروع کن، بعد کم کم کالا ها رو اضافه کن،وقتی مشتریا انقدر زیاد شد که تلفنی دیگه امکان نداشت، اونوقت فروشگاه اینترنتی رو هم در کنارش راه بنداز.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: yu3f , jahanagahi , mir abbas , jiljil , habib tousi
12-30-2012, 08:10 PM
ارسال: #4
جهت راه اندازی فروشگاه اینترنتی حتما نیاز نیست شما یک سوپر مارکت واقعی راه اندازی کنید .شما با یک سوپر مارکت که اجناسش جوره میتونی قرارداد ببندی و سود حاصله از فروش رو مثلا نصف کنی و تا مدتی کار کنید همین که کار فروش اینترنتی گرفت و راه افتاد به مرور یک انبار بگیرید و اقلام محدودی را وارد چرخه بکنید و به مرور سوپر مارکت مجازیتون را پر جنس کنید و کاملا سوپر مارکت طرف قرار دادتون رو کنار بگذارید.
موفق باشید

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: jiljil
12-30-2012, 10:32 PM
ارسال: #5
سوپر مارکت آنلاین
ممنونم از تمامی نظرات دوستانم
می خواستم بدونم در کل به نظر شما آیا این طرح استقبال می شه؟

مردم میان از وب سایت خرید کنند یا بازهم ترجیح میدن برن از سوپر مارکت فیزیکی خرید کنند؟
 تشکر شده توسط: mir abbas
12-30-2012, 11:19 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-30-2012 11:21 PM، توسط سعید یوسفی.)
ارسال: #6
(12-30-2012 10:32 PM)jiljil نوشته شده توسط:  ممنونم از تمامی نظرات دوستانم
می خواستم بدونم در کل به نظر شما آیا این طرح استقبال می شه؟

مردم میان از وب سایت خرید کنند یا بازهم ترجیح میدن برن از سوپر مارکت فیزیکی خرید کنند؟
مردم دنبال خدمات خوب، کیفیت و قیمت پایین هستند. تو فروش اینترنتی سطح سواد و فرهنگ اون منطقه هم مهم هست. اما چیزی که مسلمه اینه که مردم به تدریج عادات خودشون رو تغییر می دن. سوپر مارکت سنتی و اینترنتی هر دو مورد نیاز مردم هست. بعضی وقتا آدم دوست داره بره مغازه خرید کنه، بعضی وقتا دوست داره بشینه تو خونه و سفارش بده.
در مورد اجرا، پیشنهاد آقای میر عباس عالیه، اینجوری فقط هزینه راه اندازی فروشگاه می دی، طرف هم از خداشه که فروشش زیاد بشه. بجای هزینه رو اجناس می تونی رو تبلیغ فروشگاه هزینه کنی.

همین که سلامتی، یعنی ثروتمندترین انسان روی زمینی. پس خدا را با همه وجودت شکر کن.
 تشکر شده توسط: Mind , jiljil , mir abbas , habib tousi
12-31-2012, 03:00 AM
ارسال: #7
دوست عزيز

ايده بايد قابل اجرا باشد.

وقتي تو يك فيلم يا همينطوري يك ايده رو پيدا ميكنيد. بايد بدونيد. هر ايده اي قابل اجرا نيست.

اين موضوع رو بارها گفتم.

نت ايــــــــــــــــــران يك نت كشوري هست

يعني چي؟؟ يعني وقتي شما يك سايت ميزنيد. از كل كشور ميان بازديد سايت.

وب سايت هاي مثل وب سايتي كه شما مد نظر داريد اين بازديد هاي كشوري اصلا بكارش نمياد.

پس تبليغات براي فروش بيشتر در نت بكارت نمياد.

در كشور هاي خارجي هر شهري برا خودش يك دامنه مخصوص داره يك شبكه محلي يا اينترانت دارند.

موضوع ديگر .شما برا موفقيت خودت بايد تبليغات كني. حالا اين سوال پيش مياد كجا؟؟

خوب بايد ببيني محصول شما چي هست و چطوري كار ميكني. وقتي ميگي يك محصول يكجا داشته باشم. يعني محدود ميشي به يك محل. يك مكان.

پس شما بايد برا همون يك مكان تبليغ كني.د مثلا اگر شهر خودت رو به 3 مكان قسمت كنيم. شما در مكان شماره 1 هستيد. خوب تنها بايد در همين جا تبليغ كنيد.

حالا سوال پيش مياد. چند درصد افراد اين محل از نت استفاده ميكند؟؟

چند نفرشون روزانه خريد دارند؟؟

چند درصد شون اصلا ميدون نت و كامپيوتر چي هست؟؟

خوب اينا همه رو بايد بدونيد.

مورد ديگر.شما مثالا در مكان شماره 1 هستيد. اگر بخواهيد مكان شماره 3 رو هم پوشش بديد. اينجا هزينه ارسال بيشتر از مكان شماره 1 هست. خوب اينرو ميخواهيد چيكار كنيد.

مثلا در مكان شماره يك هزينه محصولات ميشود 5000 تومان+ 1000 تومان كرايه= 6000 تومان

مكان شماره 2 هزينه محصولات ميشود 5000 تومان+ 2000 تومان كرايه ميشود =7000 تومان.

البته اژانس ها و پست ها نرخ هاي ثابت براي اكثر مكان هاي تو شهر دارند. ولي مكان هاي دور نرخ ها فرق ميكند.

اين ايده رو بايد كامل ترش كنيد. نقاط ضعفش رو برطرف و نقاط قوتش رو زياد كنيد.

موفق باشيد

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: jiljil , jahanagahi , mir abbas
01-03-2013, 05:00 PM
ارسال: #8
دوست عزیزم.منم مثل شما شرو ع به این کار کردم.شهرمون کوچیکه و من حتی با یک موتور سیکلت میتونم اجناس سفارشی رو تحویل بدم.از سایت فعلا به عنوان تبلیغ استفاده کن و خرید مردم براساس سفارش تلفنی باشه بهتره.اگه تمایل داشتید میتونیم با هم بیشتر هم فکری کنیم.http://superyas.hamvar.ir/ نمونه کارم برا تبلیغه که با کمک سایت هموار درست کردم

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
 تشکر شده توسط: mir abbas
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow اگر در زمینه فروش آنلاین در هر شبکه مجازی مهارت دارید با ما ارتباط بگیرید mas 0 269 05-04-2021 12:48 PM
آخرین ارسال: mas
  راهنمایی در مورد تاسیس یک سایت فروشگاه آنلاین لوازم الکترونیکی amir.maleki33 1 734 01-01-2017 12:26 AM
آخرین ارسال: دهدار
  گام به گام ایجاد یک بانک اطلاعاتی آنلاین parastoo260 10 1,531 09-28-2015 01:57 PM
آخرین ارسال: parastoo260
Video افزایش فروش آنلاین virtu 0 719 11-02-2014 03:00 PM
آخرین ارسال: virtu
  فروش آنلاین لوازم آرایشی marina 9 2,610 10-18-2014 08:48 AM
آخرین ارسال: azim
  مراحل کسب و کار آنلاین در ایران....... mallarme 11 2,137 05-15-2013 12:36 PM
آخرین ارسال: kafshduzak
  جایگاه کسب و کارهای آنلاین در ایران کامیار کاظمی 8 2,116 08-31-2011 01:06 AM
آخرین ارسال: 3ObHaN
  5 راه تندخوانی مطالب طولانی آنلاین jahanagahi 0 914 08-09-2011 01:09 PM
آخرین ارسال: jahanagahi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS