ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مطالب مختلف
زمان کنونی: 05-05-2024, 03:17 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: حامد
آخرین ارسال: رنسانس فکر
پاسخ: 492
بازدید: 57610

ارسال پاسخ 
مطالب مختلف
12-30-2012, 12:30 PM
ارسال: #121
RE: همجور مطلب
یک ایرانی از ملکه انگلیس لقب «سر» گرفت

حسین یساعی انگلیسی ایرانی تبار مدیر اجرایی شرکت " ایمجینیشن تکنولوژی" (imagination technology) از ملکه بریتانیا لقب شوالیه دریافت می کند.
عصر ایران: حسین یساعی انگلیسی ایرانی تبار مدیر اجرایی شرکت " ایمجینیشن تکنولوژی" (imagination technology) از ملکه بریتانیا لقب شوالیه دریافت می کند.

یساعی مدیر شرکتی است که پردازنده های گرافیکی تولیدی آن در قطعات تولیدی محصولات شرکت های معتبری چون اپل، گوگل، مایکروسافت، سامسونگ، اینتل، سونی و ال جی مورد استفاده قرار می گیرد.

وی همچنین موفق شد شرکت ایمجینیشن تکنولوژی را در طی مدت 6 سال وارد بازار سهام لندن کند.

دکتر یساعی 55 ساله در سال 1355 وارد انگلستان شد و در دانشگاه بیرمنگام تحصیل کرد.

شرکت ایمجینیشن تکنولوژی روز شنبه با صدور بیانیه ای اعلام کرد که یساعی به واسطه خدماتی که به صنعت داشته است نشان شوالیه و لقب سر را از ملکه بریتانیا دریافت کرده است.

دکتر یساعی پس از دریافت مدرک دکترای خود از دانشگاه بیرمنگام بریتانیا به عنوان محقق این دانشگاه بر روی پردازش سیگنال‌های دیجیتال و معماری سیستم با کارایی بالا تحقیقات گسترده ای انجام داده‌است.

طراحی گوشی های تلفن همراه هوشمند تا حدود زیادی مدیون این مدیر موفق ایرانی ساکن لندن است.

یساعی ابتدا مدیریت یک شرکت کوچک به نام " ویدئو لوجیک " را با حدود 40کارمند بر عهده گرفت که این شرکت کوچک برخی از فناوری های به کاررفته در سیستم «ام اس داس» مایکروسافت را تولید می کرد، ولی پس از حدود 20 سال شرکت تحت مدیریت وی (ایمجینیشن تکنولوژی ) هم اینک در دوازده کشور مختلف جهان بیش از 1300 کارمند دارد و ارزش سهام آن در بازار بورس لندن بیش از 1 میلیارد پوند است.

یساعی قرار است در اوایل ماه ژانویه به همراه "ای ین لیوینگستون" سازنده مشهور بازیهای کامپیوتری نشان خود را از ملکه بریتانیا دریافت کند.

همیشه آنچیزی اتفاق می افتد که منتظرش هستید……
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , yu3f , jahanagahi , maxsoulfly , حامد , Peanut
12-30-2012, 04:44 PM
ارسال: #122
روزگاری خواهد رسید...
همچنان که در آغوش دیگری خفته ای...
به یاد من ستاره ها را خواهی شمرد تا آرام شوی...
دلت هوایم را خواهد کرد...
به یاد خواهی آورد باهم بودن هایمان را...

به یاد خواهی آورد خنده هایم را...
به یاد خواهی آورد گریه هایم را...
به یاد خواهی آورد حرف هایم را...
مطمئنام در آن لحظه در دلت خواهی گفت:دل تنگ شده ام!!

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: jahanagahi , goldmen , حامد , maxsoulfly
12-30-2012, 05:35 PM
ارسال: #123
10 شغل پر درآمد دنیا

اقتصادایران آنلاین -ابوالفضل الله‌دادي:در لیست بلند بالایی که CNN از ۱۰۰ شغل برتر آمریکا ارائه داده است نکات جالبی دیده می‌شود، از بروز خلاقیت‌ها و ابداعات تازه در بعضی مشاغل گرفته تا شغل‌های نوظهور. هنوز شغل‌هايي را مي‌توان يافت كه درآمد آنها مي‌تواند وسوسه‌كننده باشد. فهرستي كه CNN ارائه كرده تعداد زيادي از شغل‌هايي است كه به عنوان برترين شغل‌هاي اين روزهاي آمريكا شناخته مي‌شوند. با اين حال از ليست بلند بالاي ۱۰۰ تايي انتخاب‌هاي اين شبكه تلويزيوني، فهرست زير تنها ۱۰ شغل برتر اين ليست را نشان مي‌دهد.

مهندس زیست پزشکی
میانگین درآمد: ۷۹.۵۰۰ دلار
بالاترین درآمد: ۱۲۴.۰۰۰ دلار
کار این مهندسان شاید یک درجه خفیف‌تر از آن چیزی باشد که در فیلم‌های علمی- تخیلی شاهدش هستیم. آنها دست و پای مصنوعی درست می‌کنند، ارگان‌های مصنوعی و بافت‌های بدن را پرورش می‌دهند، فرمول‌هاي تازه برای داروها پیدا می‌کنند و ضمنا اطلاعات بیولوژیکی به‌روز را جمع‌آوری و تحلیل می‌کنند. این رشته یکی از رشته‌های بینارشته‌ای زیست شناسی و مهندسی است.

مشاور بازاریابی
میانگین درآمد: ۹۲.۱۰۰ دلار
بالاترین درآمد: ۲۰۸.۰۰۰ دلار
خیلی از شرکت‌های تجاری پول زیاد و کالای باارزشی دارند که فقط بلد نیستند آن را چطوری بفروشند! اینجاست که مشاور بازاریابی وارد می‌شود. مشاور بازاریابی می‌داند چطور برای یک کالا تبلیغات کند تا کالا به دست مخاطبان اصلی‌اش برسد. آدم‌های خلاق و چندبعدی مناسب‌ترین آدم‌های این رشته هستند. علاوه بر این، آشنایی با تکنولوژی‌های روز از موارد کلیدی است.

مهندسي نرم‌افزار
میانگین درآمد: ۱۱۹.۰۰۰ دلار
بالاترین درآمد:۱۶۲.۰۰۰ دلار
مهندسان نرم‌افزار طراح و دیپلمات هستند! آنها برنامه‌های خلاقانه و باارزش می‌نویسند و به زبانی ترجمه‌اش می‌کنند که برای مدیران قابل درک و استفاده باشد. به عبارتی دیگر آنها پیوند دهنده ضروری بخش فنی یک واحد و مدیریت هستند. این شغل یک فرصت طلایی در اختیارتان قرار می‌دهد تا سیاست‌های رایانه‌ای یک شرکت را بهینه کنید. در دنیای صفر و یک این روزها، چه ویژگی از این بالاتر؟!

محقق بالینی
میانگین درآمد: ۹۰.۷۰۰ دلار
بالاترین درآمد: ۱۲۹.۰۰۰ دلار
هنگامی که یک تحقیق علمی در حال انجام شدن است محققان بالینی روند انجام کار را بررسی می‌کنند تا همه چیز طبق روال انجام شود. آنها تمام مراحل کار را قدم به قدم دنبال کرده و نتایج به دست آمده را بررسی می‌کنند تا مسیر تحقیقات از روند علمی خارج نشود. هرکس که دارای مدرک کارشناسی علوم، جامعه شناسی یا روان شناسی باشد از اولویت‌های کسب این فرصت شغلی است.

مدیر پایگاه داده
میانگین درآمد: ۸۷.۲۰۰ بالاترین درآمد: ۱۲۲.۰۰۰
در دنیایی که بی‌اغراق در مرز انفجار اطلاعات به سر می‌برد کسی باید وجود داشته باشد که این حجم اطلاعات را سامان دهد. مدیران دیتابیس یا پایگاه داده‌ها (DBA) آمار دقیقی از همه اطلاعات یک شرکت دارند و آنها را طوری سازمان‌دهی می‌کنند که در موقع لزوم دسترسی به آن راحت باشد.

مشاور مالی
میانگین درآمد: ۹۰.۲۰۰ دلار بالاترین درآمد: ۲۰۶.۰۰۰ دلار
می‌توان با کمی آموزش از پس خیلی کارها برآمد اما بهتر است گاهی اوقات تصمیم‌گیری‌های مالی را به متخصصان این رشته واگذار کرد. وظیفه مشاوران مالی قدم گذاشتن در مسیری است که خیلی از مردم عادی از پیمودن آن واهمه دارند. آنها در باره سرمایه گذاری، پس انداز، مالیات و خدمات بیمه به مردم مشاوره می‌دهند.

تحلیلگر تحقیقات سرمایه
میانگین درآمد: ۶۳.۱۰۰ دلار
بالاترین درآمد: ۹۷.۷۰۰ دلار
کوکاکولا یا پپسی؟ آندروید یا آی‌فون؟ مرسدس یا تویوتا؟! به همین سادگی! کار این افراد بررسی بازار است تا دلایل محبوبیت و ارجحیت یک کالا بر دیگری را کشف کنند. از نظرسنجی و تحقیقات مستقیم گرفته تا بررسی لایه‌های بنیادین یک پدیده، تحلیلگر بازار تلاش می‌کند ذهن مخاطب را پیش‌بینی کرده و بفهمد او چه می‌خواهد و چه عواملی ممکن است نظر او را درباره یک کالای خاص تغییر دهد.

فیزیوتراپ
میانگین درآمد: ۷۶.۷۰۰ دلار
بالاترین درآمد: ۹۹.۰۰۰ دلار
مخاطبان خاص فیزیوتراپ‌ها کسانی هستند که دچار جراحت، شکستگی و کوفتگی بدن هستند یا می‌خواهند از بروز خستگی‌های مزمن جلوگیری کنند. علاوه بر گذراندن دوره های تخصصی مربوطه و داشتن مدارک لازم، بهره‌مندی از دو ویژگی صبر و حس شوخ طبعی هم کمک زیادی به مراجعان می‌کند هم به فیزیوتراپ‌هایی که می‌خواهند در شغلشان ماندگار شوند.

طراح و سازنده نرم‌افزار
میانگین درآمد: ۸۴.۲۰۰ دلار
بالاترین درآمد: ۱۲۱.۰۰۰ دلار
نرم‌افزارهای مختلف مسیر زندگی ما را هدایت و حتی مدیریت می‌کنند! از اپلیکیشن‌ها و نرم‌افزارهای مبتدی گوشی‌های تلفن‌همراه گرفته تا نرم‌افزارهای حرفه‌ای که نقشه ژنتیکی DNA انسان را طراحی می‌کنند، همگی خروجی کار طراحان و سازندگان نرم‌افزارهاست. کار آنها در سطوح مختلفی انجام می‌شود و شامل مراحل تحقیق، طراحی، برنامه‌نویسی و سنجش می‌شود.

برنده هیچوقت تسلیم نمی شود و تسلیم شونده هم هیچوقت برنده نمی شود.
((راهکار) پل ارتباطی بین صندوقهای استانی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , حامد , nami , maxsoulfly
12-30-2012, 05:48 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-30-2012 06:00 PM، توسط yu3f.)
ارسال: #124
تاحالا شده برید شمال؟ از جاده چالوس؟ بعده اون همه پیچ و پیچ و پیچ، بعده ی هوای سرد، بعده همه اینا بزنین کنار، وایسین در حالی ک مناظر زیبای جاده نگاه می کنید چای نبات سفارش بدید و از خوردنش لذتی ببرید ک از داشتن ی کمری چنین لذتی رو (حداقل اون لحظه) نمی برید؟ Yosef.gif

امروز بر حسب تصادف یک ترکیب جدید رو تست کردم. نسکافه + نبات!
شاید بخندید اما جالب بود! نسکافه (مارکشو نمیگم که تبلیغ نشه Yosef.gif) بدون کافی میت + نبات! نتیــــجه؟ مزه تلخ و شیرین! جالبه. خوشم اومد! امیدوارم ضرر نداشته باشه Yosef.gif از نظر من خوشمزس. Yosef.gif

چرا اینو گفتم؟
هدف این بود ک دیوار ها و تابو های خودتونو از بین ببرید. همه می دونند ک کسی نسکافه با نبات نمی خوره؟ بله همه میدونن اما من می خوام بخورم! من همه نیستم.
همه میدونند یک انسان بعد از یک سنی کارهایی را نمی کند؟! من می کنم! هنوز ک هنوز هست یکی از بهترین لحظاتم در پاییز قدم زدن بر روی جدول کنار خیابان هست! جدول های خیابان ولیعصر مرا می شناسند!
دویدن از پارکینگ تا دم در سینما شاید از نظر خیل وسیعی از مردم بی کلاسی باشد! اما من لذت می برم! من از سوار شدن بر روی تاب توی پارک لذت می برم! از تاب خوردن ایستاده لذت می برم! از سر خوردن بر روی سرسره های کوچکی ک بزور باید خودم را هل بدهم تا ب پایین برسم! از پریدن در استخر توپ لذت می برم! از شلوار جین و آستین کوتاه پوشیدن برای جلسات باطرف دولتی لذت می برم! از شکلک در آوردن در خیابان برای کودکی ک در آغوش مادرش هست لذت می برم! از ..... از انجام ندادن تابو ها لذت می برم! شاید نتوان خیلی از مثال های دیگری را گفت، اما تابوها لذت زندگی را از شما می گیرند.

تابو ها را بشکنید! تا لذت زندگی را دوباره بچشید!

پ.ن: توصیه می کنم فیلم " سرنوشت شگفت‌آور آملی پولن " (کلیک کنید!) رو حتما تماشا کنید! علاقه مندی های املی رو ببینید! واقعا خیلی از علاقه مندی هایمان مشابه است! (من و املی Yosef.gif) Yosef.gif
پ.ن۲: شاید در مکان درستی پست نزدم. عذر تقصیر. درگیری درس و کارها (به خصوص ۴ امتحان در ۳ روز آینده!) وقتی برایم نمی گذارد. احساس کردم باید بنویسم. درصورتی که باید منتقل شود زحمتش با دوستان.
پ.ن۳: موسیقی فیلم بسیار زیباست و احتمالا چندین بار در تبلیغات و برنامه های تلویزیون و رادیوی خودمان هم شنیدید. موسیقی آرامش بخش و روح انگیزی است :-)
موفقتر باشیم

تشکر شده توسط: jahanagahi , حامد , maxsoulfly , Peanut
12-30-2012, 08:23 PM
ارسال: #125
ایده تبلیغاتی در شمال!

[تصویر: zj02aefp81mfpm2rw2.jpeg]

عکس از خودم

تشکر شده توسط: jahanagahi , goldmen , حامد , maxsoulfly
12-31-2012, 02:13 AM
ارسال: #126
(12-30-2012 05:48 PM)yu3f نوشته شده توسط:  تاحالا شده برید شمال؟ از جاده چالوس؟ بعده اون همه پیچ و پیچ و پیچ، بعده ی هوای سرد، بعده همه اینا بزنین کنار، وایسین در حالی ک مناظر زیبای جاده نگاه می کنید چای نبات سفارش بدید و از خوردنش لذتی ببرید ک از داشتن ی کمری چنین لذتی رو (حداقل اون لحظه) نمی برید؟ Yosef.gif

امروز بر حسب تصادف یک ترکیب جدید رو تست کردم. نسکافه + نبات!
شاید بخندید اما جالب بود! نسکافه (مارکشو نمیگم که تبلیغ نشه Yosef.gif) بدون کافی میت + نبات! نتیــــجه؟ مزه تلخ و شیرین! جالبه. خوشم اومد! امیدوارم ضرر نداشته باشه Yosef.gif از نظر من خوشمزس. Yosef.gif

چرا اینو گفتم؟
هدف این بود ک دیوار ها و تابو های خودتونو از بین ببرید. همه می دونند ک کسی نسکافه با نبات نمی خوره؟ بله همه میدونن اما من می خوام بخورم! من همه نیستم.
همه میدونند یک انسان بعد از یک سنی کارهایی را نمی کند؟! من می کنم! هنوز ک هنوز هست یکی از بهترین لحظاتم در پاییز قدم زدن بر روی جدول کنار خیابان هست! جدول های خیابان ولیعصر مرا می شناسند!
دویدن از پارکینگ تا دم در سینما شاید از نظر خیل وسیعی از مردم بی کلاسی باشد! اما من لذت می برم! من از سوار شدن بر روی تاب توی پارک لذت می برم! از تاب خوردن ایستاده لذت می برم! از سر خوردن بر روی سرسره های کوچکی ک بزور باید خودم را هل بدهم تا ب پایین برسم! از پریدن در استخر توپ لذت می برم! از شلوار جین و آستین کوتاه پوشیدن برای جلسات باطرف دولتی لذت می برم! از شکلک در آوردن در خیابان برای کودکی ک در آغوش مادرش هست لذت می برم! از ..... از انجام ندادن تابو ها لذت می برم! شاید نتوان خیلی از مثال های دیگری را گفت، اما تابوها لذت زندگی را از شما می گیرند.

تابو ها را بشکنید! تا لذت زندگی را دوباره بچشید!

پ.ن: توصیه می کنم فیلم " سرنوشت شگفت‌آور آملی پولن " (کلیک کنید!) رو حتما تماشا کنید! علاقه مندی های املی رو ببینید! واقعا خیلی از علاقه مندی هایمان مشابه است! (من و املی Yosef.gif) Yosef.gif
پ.ن۲: شاید در مکان درستی پست نزدم. عذر تقصیر. درگیری درس و کارها (به خصوص ۴ امتحان در ۳ روز آینده!) وقتی برایم نمی گذارد. احساس کردم باید بنویسم. درصورتی که باید منتقل شود زحمتش با دوستان.
پ.ن۳: موسیقی فیلم بسیار زیباست و احتمالا چندین بار در تبلیغات و برنامه های تلویزیون و رادیوی خودمان هم شنیدید. موسیقی آرامش بخش و روح انگیزی است :-)
موفقتر باشیم
یوسف عزیز بسیار لذت بردم و درس گرفتم
ممنون

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , صابری , maxsoulfly , mir abbas , ahmad rezaee , M3HDI
12-31-2012, 08:51 AM
ارسال: #127
(12-30-2012 12:47 AM)jahanagahi نوشته شده توسط:  
(12-30-2012 12:30 AM)فرهاد قربانی نوشته شده توسط:  با خود فکر می کنم چگونه است که ما در این سر دنیا عرق می ریزیم و وضعمان این است و آنها در آن سر دنیا عرق می خورند و وضعشان آن است …
نمی دانم ! مشکل در نوع عرق است یا در نوع ریختن و خوردن ؟
( دکتر علی شریعتی )

آنان از خود شروع میکنند و ما منتظر حرکت دیگران هستیم.

من همیشه میگم باید برم خارج یه جاییکه همه دارند کار می کنند و زحمت میکشند جاییکه همه دارند پیشرفت می کنند و هرروز به معلوماتشون اضافه می کنند نه ما که هنوز تو اینکه وضو را باید از آرنج بکشیم و یا از بالای آن موندیم . من از تنبلی بدم میاد. حتی اگر پولدارترین آدم هم بشوم بازم عاشق کار و سعی و تلاش برای بهتر شدن هستم.

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: صابری , jahanagahi , حامد , maxsoulfly , mir abbas , ahmad rezaee , Peanut
12-31-2012, 09:40 AM
ارسال: #128
خودت باش، كسي هم اگر خوشش نيامد، نيايد... اينجاكه مجسمه سازي نيست....

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: صابری , jahanagahi , حامد , yu3f , maxsoulfly , mir abbas , ahmad rezaee , M3HDI
12-31-2012, 10:40 AM
ارسال: #129
مشتری مداری

تویوتا رکورد پرداخت غرامت را شکست
شرکت خودروسازی تویوتا موتور توافق کرد تا 1.1 میلیارد دلار غرامت به مالکان خودروهایی که گفته می‌شود دارای نقص فنی بوده‌اند پرداخت کند.

به گزارش ایسنا به نقل از سی‌ان‌ان، بزرگترین خودروساز ژاپن اعلام کرده که ضرر و زیان اقتصادی وارد شده به مالکان خودروهای دارای نقص فنی را با پرداخت غرامت جبران می‌کند.

به گفته استیو برمن، یکی از وکلای پرونده تویوتا در آمریکا، این میزان غرامت در تاریخ صنعت خودروسازی کم‌سابقه و یا حتی بی‌سابقه محسوب می‌شود.

همچنین تویوتا توافق کرده تا سیستم جدید ترمز خود را برروی خودروهای دارای نقص فنی به صورت رایگان نصب کند.

این غرامت سنگین در حالی قرار است به چند میلیون نفر از مالکان خودروهای این شرکت پرداخت شود که تویوتا قصد دارد بار دیگر عنوان بزرگترین خودروساز جهان را از شرکت خودروسازی جنرال موتورز آمریکا پس بگیرد.

تویوتا طی چند سال گذشته بیش از 10 میلیون دستگاه از خودروهای خود را به دلایل مختلف نقص فنی از بازارهای جهانی به ویژه بازار آمریکا جمع‌آوری کرده است. یکی از دلایل اصلی این فراخوان‌ها نقص در سیستم شتاب و ترمز خودروهای تویوتا بوده است.

عده ای آرزو دارند که ثروتمند شوند تا ببخشند
و نمی دانند که باید ببخشند تا ثروتمند شوند
 تشکر شده توسط: صابری , jahanagahi , حامد , maxsoulfly , mir abbas , nami
12-31-2012, 10:46 AM
ارسال: #130
.
اصلاح قانون چک
ابوالفضل ابوترابی، عضو هیأت رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گو با تابناک، درباره اصلاحیه‌های جدید که در مجلس مطرح است، گفت: در طرح اصلاح قانون چک، نوآوری‌های جدیدی در نظر گرفته شده است؛ از جمله این که چک باید رنگ‌بندی شده و سقف داشته باشد و مانند سفته‌ها، سقف مبلغ در چک نوشته ‌شود. این برای نخستین بار است که در قانون چنین موضوعی و نیز چک‌های بلامحل الکترونیکی مطرح شده است.

وی افزود: نزدیک دو هزار نفر، چک الکترونیکی با امضای الکترونیکی دارند و خلأیی در قانون در این مورد وجود داشت که در طرح جدید مد نظر قرار گرفت. همچنین برای نخستین بار بانک مرکزی مکلف شده است که بانک اطلاعات دارندگان چک را ایجاد کند و اگر چک صادر شده‌ای برگشت خورد، در بانک اطلاعاتی ثبت شده و در اختیار عموم قرار گیرد و افراد بتوانند سابقه دارندگان چک را بررسی کنند.

این نماینده گفت: برای نخستین بار است که بانک‌ها مسئولیت تضامنی دارند. تاکنون بانک به هر فردی چک می‌داد و در سود شریک بود اما در زیان آن مسئولیتی نداشت، ولی در طرح جدید، همان گونه که بانک در سود شریک است، در زمان برگشت خوردن چک نیز مسئول است.

عضو کمیسیون قضایی مجلس گفت: ابداع دیگر آن که اگر فردی از بانکی چک داشت و در بانک دیگر پول داشت، بانک وکالت دارد که از حساب فرد در بانک دیگر برداشت کرده و چک را پرداخت کند.

نماینده مردم نجف آباد افزود: این برای نخستین بار است که برگشت چک در حکم صدور اجراییه احکام است و مانند این است که از دادگاه حکم قطعی علیه صادر کننده چک گرفته شود و با صادر کننده برخورد خواهد شد. با این کار، فرایند دادرسی به سود کسی که لاشه چک را در اختیار دارد و چک برگشتی گرفته است، حذف خواهد شد. در ضمن محدودیت‌هایی برای فردی که چک بلا محل می‌کشد، در نظر گرفته شده که از سوی بانک اعمال می‌شود. مانند پرداخت نکردن وام، صادر نکردن عابر بانک و عدم پرداخت تسهیلات و محرومیت‌های مالی و اجتماعی دیگر.

ابوترابی گفت: امضاهای لازم برای طرح از نمایندگان دریافت شده و طرح دو هفته دیگر در صحن اعلام وصول و برای بررسی به کمیسیون ارجاع خواهد شد.
منبع : تابناک

عده ای آرزو دارند که ثروتمند شوند تا ببخشند
و نمی دانند که باید ببخشند تا ثروتمند شوند
 تشکر شده توسط: صابری , jahanagahi , حامد , maxsoulfly , Delta.H , mir abbas , nami
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  سلام و احوالپرسی در نقاط مختلف دنیا... mallarme 0 658 05-13-2013 10:12 PM
آخرین ارسال: mallarme
  نحوه خواستگاری در دوران‌های مختلف! صدفی 3 1,431 06-13-2012 08:35 PM
آخرین ارسال: sherafati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS