ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

همه باید مرسدس بنزِ آخرین مدل سوار بشن مگه اینکه.....
زمان کنونی: 05-04-2024, 10:58 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: Peanut
آخرین ارسال: Peanut
پاسخ: 55
بازدید: 10316

ارسال پاسخ 
همه باید مرسدس بنزِ آخرین مدل سوار بشن مگه اینکه.....
12-01-2012, 12:35 AM
ارسال: #21
RE: همه باید مرسدس بنزِ آخرین مدل سوار بشن مگه اینکه.....
(12-01-2012 12:29 AM)3ObHaN نوشته شده توسط:  
(12-01-2012 12:14 AM)Haavin نوشته شده توسط:  من هم مدت‌های زیادی به مازراتی گرنتوریسمو s فکر می‌کردم و الان مدتی‌ هست که دارم زمینه هاشو فراهم می‌کنم و توی سال آینده میلادی میخرمش ! البته اگه ماشین تکی‌ نمونه تا اون موقع حتما استون مارتین میگیرم ! اونم فقط مشکی‌

از خدا و کائنات براتون Aston Martin V12 Vantage Roadster و یا مدل سال معادل طلب میکنم . اما مراقب باشید ، در آلمان محدودیت سرعت نیست ! این ماشین 250 هزار دلاری هم 305 تا رو پر میکنه ! یه وقت نکوبیدش اینور اونور Big Grin

ماشینی را که برا سرعت رفتن درس شده اگه مثل موش برونی گناهه کبیره است.

یادتون باشه مثل موش رانندگی‌ کردن گناهه کبیره است ولی‌ مثل دیوو- اونه ‌های زنجیری هم رانندگی کردن بی‌ حرمتی به حق و حقوق رانندگان دیگه و عابرانِ تو خیابونه ..
قانون شکستن هنر نیست ولی‌ اینقد زرنگ باشید که از ماشینتون لذتِ کامل را ببرید

-----------------------------------------------------------------------------------------
خدایا شکرت‌ هر چی‌ ازت خواستم بم دادی

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Haavin , 3ObHaN , حامد , jahanagahi , مهدی گل محمدی , m_grate29 , M3HDI , maxsoulfly , toofan245 , ناصر صادقی , Delta.H
12-01-2012, 01:41 AM
ارسال: #22
(11-30-2012 08:39 PM)Peanut نوشته شده توسط:  فقط و فقط اون موقع به درجهی از رویا و باور رسیدید که میتونید مطمئن باشید به زودی زود اون بنزه را می‌فروشید (یا نگه میدرید) و جلو دم خونه‌تون یه پورشه پانامرا میذارید، همون رنگی‌ که هر شب تو رویاهاتون می‌بینید، همون ساند سیستم... همون صندلی‌ ‌‌های چرمی.... همون بو،،،،همون آرزو....

[تصویر: 69618079680086941268_thumb.jpg]

دوست دارم نظر دوستان را راجع این موضوع تاپیک بدونم ، آیا باور دارید که هر کسی‌ می‌تونه بهترین ماشینِ دنیا را بندازه زیر پاش؟

-----------------------------------------------بیایید نظر بدید دیگه ------------------------------------------

-----------------------------------------------------------------------------------------
خدایا شکرت‌ هر چی‌ ازت خواستم بم دادی

تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , m_grate29 , maxsoulfly , toofan245 , Haavin , mir abbas , حامد , Delta.H , ناصر صادقی
12-01-2012, 06:17 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-01-2012 06:18 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #23
یادش بخیر 12سال قبل نهایت آرزویم پاترول دو در بود.چقدر با لذت نگاه میکردم. بعد از8 سال وقتی می دیدمش برایم جالب بود که چه ماشینی انتخاب کرده بودم. از بس مدل ماشینها عوض شد.
شاید تعجب فرمائید من هیچ ماشینی جز شاسی بلند را نمی پسندم حتی بنزکلاس.....و مازرانی و....(شاید بخاطر وضعیت سنی باشد)
با دوستم که به هدفش رسیده بود رفتیم خودرو بگیرد.آزرا را نشان داد.من نپسندیدم و گفتم : همان گراندویتارای مشکی را بخر بلکه ما هم یک دور باهاش رانندگی کنیم.
به حرف من گوش کرد.چند دور داد من باهاش رانندگی کنم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , m_grate29 , Peanut , M3HDI , maxsoulfly , toofan245 , کامیار کاظمی , goldmen , Haavin , vahid61 , mir abbas , حامد , فرهاد قربانی , yu3f , Delta.H , ناصر صادقی , 3ObHaN
12-01-2012, 12:07 PM
ارسال: #24
ای ول جماعت عشق ماشین.
من خیلی اهل ماشین نیستم چون فعلا که دست فرمونم خوب نیست.
اما در اولین فرصت مزدا میخرم همین واسم بسه عکسشم که پایین می بینین دیگه

[تصویر: k4496_mazdA.jpg]

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , m_grate29 , Haavin , mir abbas , maxsoulfly , حامد , فرهاد قربانی , Delta.H , ناصر صادقی , Peanut , 3ObHaN , M3HDI
12-01-2012, 12:29 PM
ارسال: #25
سبحان جان داداش
برا 405 رینگ به نظرت چی بگیریم؟؟؟
من خودم عاشق این رینگ های تمام پر هستم.
ولی نمیدونم قشنگه یا نه.پیشنهادت چیه؟؟؟

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , m_grate29 , Haavin , maxsoulfly , حامد , فرهاد قربانی , Delta.H , ناصر صادقی , 3ObHaN , Peanut
12-01-2012, 01:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-01-2012 07:36 PM، توسط mir abbas.)
ارسال: #26
من خودم عاشق ماشین شاسی بلندم امسال برنامه ام بود اخر سال سوزوکی ویتارا یا حداقلش ام وی ام x33 بخرم ولی به خاطر یک سری سرمایه گذاری در جای مطمئن پولم نمیرسه بخرم و مجبور شدم برنامه ام رو به تاخیر بندازم که انشاءالله سال اینده سانتافه بخرم.

منتظر نشوید هیچ زمانی مانند اکنون نخواهد بود.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , Haavin , jahanagahi , amiryazdani138 , maxsoulfly , حامد , فرهاد قربانی , yu3f , Delta.H , m_grate29 , ناصر صادقی , Peanut , 3ObHaN
12-01-2012, 02:03 PM
ارسال: #27
(12-01-2012 01:50 PM)mir abas نوشته شده توسط:  من خودم عاشق ماشین شاسی بلندم امسال برنامه ام بود اخر سال سوزوکی ویتارا یا حداقلش ام وی ام 330 بخرم ولی به خاطر یک سری سرمایه گذاری در جای مطمئن پولم نمیرسه بخرم و مجبور شدم برنامه ام رو به تاخیر بندازم که انشاءالله سال اینده سانتافه بخرم.

کاش همان زمان می خریدید الان سود عالی داشت.x33 در شرکت 29تومان بود الان به بالای 40 رسیده است. سوزکی که قیامت کرد.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , حامد , فرهاد قربانی , مهدی گل محمدی , yu3f , Delta.H , m_grate29 , ناصر صادقی , mir abbas , Peanut , 3ObHaN , M3HDI
12-01-2012, 03:43 PM
ارسال: #28
هرچقدر نمیخواستم اینجا چیزی از ماشینم بگم دیدم همه دارند پز ماشین خودشونو میدند گفتم یه کلاسی هم ما بیایم.
من عاشق BMW هستم اونم مدل GT سری 5 .
خوبی سایت bmw اینکه میتونی ماشین دلخواهت را با هر رنگ و رینگ و خیلی چیزهای دیگه ای که میخوای در بیاری و ببینی.

[تصویر: nztb2dtk5al9au3f9aj.jpg]

[تصویر: 5onmtl1f4a9sftgbx12v.jpg]

[تصویر: ppqwxh0a19bx8317f4z.jpg]

همیشه قدرت را در حرف زدن راه رفتن و نگاهتان داشته باشید.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , Haavin , مهدی گل محمدی , yu3f , سعید محمدی , m.1805 , Delta.H , vahid61 , m_grate29 , mir abbas , Peanut , ناصر صادقی
12-01-2012, 06:28 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-01-2012 09:42 PM، توسط ناصر صادقی.)
ارسال: #29
ماشین مرسدس رویای شب و روز من شده و مطمئنم اگه خدا بخواد بهش میرسم و در جهت رسیدن بهش از هیچ تلاشی دریغ نمیکنم و تمام انرژی و توان خودمو به کار میگیرم تا یه روزی صاحب این خودرو بشم.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , maxsoulfly , مهدی گل محمدی , Haavin , mir abbas , Delta.H , Peanut , 3ObHaN , حامد , m_grate29
12-01-2012, 06:38 PM
ارسال: #30
آقا من از نوبل ام 14 خوشم میاد

از طراحی فراری انزو هم خوشم میاد

نمیشه به اون فکر کرد یا باس فقط به بنز برسیم

( همه باید ماشینی رو که دوست دارند سوار بشن )

[تصویر: n141.jpg]

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , goldmen , Haavin , mir abbas , Delta.H , Peanut , ناصر صادقی , 3ObHaN , حامد , maxsoulfly , m_grate29
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چقدر خوبه ياد بگيريم كه ......( لطفا همه شركت كنند ) اقاي ايـــده 43 8,627 03-25-2013 12:02 AM
آخرین ارسال: دکتر شکراله پور
  من از همه عذرخواهی میکنم ... m-jalalvand 5 1,317 12-12-2012 09:19 AM
آخرین ارسال: سهیل
  خواهشی از همه دوستان دارم لطفا توجه کنید صدفی 8 2,003 09-13-2012 09:57 AM
آخرین ارسال: madar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS