ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

گروه استانی خوزستان
زمان کنونی: 05-05-2024, 07:01 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: Delta.H
آخرین ارسال: Rasoul296
پاسخ: 386
بازدید: 65859

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 53 رأی - میانگین امیتازات : 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گروه استانی خوزستان
09-28-2012, 01:09 PM
ارسال: #71
RE: گروه خوزستان قطب ثروت و صنعت ایران
با آرزوی موفقیت برای دوستان خوزستانی گل
کمکی هم از دست ما برمیومد حتما بگید

در دنیا یک نفر فقط وجود دارد که باید سعی کنیم

همیشه از او بهتر باشیم

و آن کسی نیست جز گذشته خودمان!
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: ali zobeid , mohammad62 , jahanagahi , Delta.H
09-28-2012, 08:20 PM
ارسال: #72
سلام به همه بالاخره جلسه اول گروه خوزستان هم امروز ساعت 17 برگزار شد دوستان عزیز باهم اشنا شدن قابل توجه اقای کاظمی
قرار ما جمع اوری طرح هایی برای شروع فعالیت گروه خوزستان قطب ثروت و صنعت ایران

هر ایده ای در فکر ادمی متولد شود سرانجام درواقعیت قابل تحقق وتنها بسته به تلاش ادمی زمان می برد
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , کامیار کاظمی , jahanagahi , Delta.H , ali zobeid , فرهاد قربانی , دنیا1
09-28-2012, 11:54 PM
ارسال: #73
سلام
جا دارد از دوستان عزیزی که امروز لطف کردند و در جلسه اهواز حضور پیدا کردند صمیمانه تشکر کنم.
گرچه موضوع مشخصی برای بحث تعیین نشده بود اما بعد از گفتگو درباره موضوعات و ایده های مختلف و طرح امکانات و قابلیتهای اعضا به این نتیجه رسیدیم که در زمینه خرید و فروش عمده و کلاً کار تجارت میتوانیم به صورت گروهی فعالیت کنیم.
بنا شد هرکدام روی چند طرح در این رابطه مطالعه کنیم و در آینده نزدیک به گروه ارئه دهیم.
همچنین در صورت اجرایی شدن طرح ایجاد شبکه پخش محصولات کشاورزی و فراهم شدن شرایط آمادگی مشارکت به صورت یک گروه را داریم.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: mohammad62 , M3HDI , کامیار کاظمی , حامد , مــجــیــנ , jahanagahi , mohammadshamosi , ali zobeid , فرهاد قربانی , m_grate29
09-29-2012, 09:47 AM
ارسال: #74
لطفا در صورت امکان اسامی عزیزانی که حضور داشتند و نتیجه بحثها را مرقوم فرمائید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , m_grate29
09-29-2012, 12:58 PM
ارسال: #75
چهار نفر در جلسه اهواز حضور داشتند:

خانم طاوسی
آقای علی زبید
آقای محمد قشونی
و بنده حمزه سلمان پور

نتیجه بحثها هم عرض کردم قرار شد
تشکیل یک گروه منسجم و آغاز یک فعالیت تجاری
تهیه چند طرح تجاری توسط هر کدام از اعضا و ارائه آن در جلسه بعدی برای انتخاب طرح مناسب و آغاز فعالیت
افزایش اعضا از طریق دعوت از دوستان و آشنایان به حضور در انجمن و عضویت در گروه.
همچنین بحث و تبادل نظر در رابطه با طرح محصولات کشاورزی که همگی با آن موافق بودند.

البته هدف جلسه بیشتر آشنایی اعضا با یکدیگر و ایجاد هماهنگی برای برگزاری جلسات حضوری بعدی و استفاده از حضور احتمالی جناب استاد قربانیان و اساتید دیگر بود.
فکر میکنم بدلیل اینکه هیچ کدام از ما تجربه برگزاری چنین جلساتی نداشتیم در جلسات بعدی بهتر نتیجه خواهیم گرفت. اما در کل جمع صمیمانه و دوستانه ای بود که همگی با انگیزه و حرارت صحبت میکردند و اعلام آمادگی برای شراکت در طرحهایی که انتخاب خواهد شد را داشتند.
جلسه از ساعت 17:00 تا 18:30 طول کشید و در پارک ساحلی کیانپارس جنب کتابخانه مرکزی اهواز برگزار شد.

.

تشکر شده توسط: M3HDI , jahanagahi , mohammad62 , ali zobeid , فرهاد قربانی , کامیار کاظمی , m_grate29
09-29-2012, 03:18 PM
ارسال: #76
سلام به همه من میگم روی همون طرح تشکیل گروه بازاریابی محصولاتی که از نظر قیمت مزیت دارن متمرکز بشیم برای شروع بهتره یعنی ما از راه بچه های انجمن قیمت محصولات و اجناسی که مورد نیاز عموم بگیریم برای اهواز بازاریابی کنیم شرطش باید از نظر قیمت اونقدر مزیت داشته باشه که بتونیم براش اینجا مشتری پیدا کنیم
لطفا بیاد نظر بدید بحث کنید تا زودتر به یه جمع بندی برسیم

هر ایده ای در فکر ادمی متولد شود سرانجام درواقعیت قابل تحقق وتنها بسته به تلاش ادمی زمان می برد
 تشکر شده توسط: jahanagahi , ast0300 , ali zobeid , فرهاد قربانی , Delta.H , کامیار کاظمی , المیرا , m_grate29
09-29-2012, 03:28 PM
ارسال: #77
برای حرکت کاری لطفا منتظر باشید.برنامه ریزی گردهمائی گیلان می تواند الگوئی خوب برای عزیزان استانهای دیگر باشد.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: ast0300 , mohammad62 , ali zobeid , فرهاد قربانی , Delta.H , کامیار کاظمی , m_grate29
09-30-2012, 09:18 PM
ارسال: #78
(09-30-2012 03:59 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  شرح مسافرت به رشت و آغاز جرکت های استانی:
آقای یوسفی قزوین تشریف آوردند و من به استقبال ایشان رفتم و از آنجا عازم رشت شدیم.کمی دنبال پمپ بنزین گشتیم و یک جا هم 40هزار تومان بخاطر سرعت 87کیلومتر جریمه شدم. البته این سرعت خنده دار بود که جریمه شوم ولی افسر عزیز فرمودند در اینجا سرعت 50 کیلومتر است.گفتم عزیزمن اشتباه متوجه شدی 50کیلومتر درداخل شهر است. به هرحال برگ جریمه را با خنده از ایشان گرفتم.(نمی خواستم اوقاتم تلخ شود )ساعت 11ما به محل گردهمائی رسیدیم.عزیزان منتظر ما بودند.و پذیرائی گرمی از ما داشتند.
در اول جلسه خواهش کردیم خود را معرفی کرده و از اهدافشان صحبت کنند و تاریخ عضویت خود را بیان نمایند.آقای قاصدی عزیز متن خوش آمدگوئی را قرائت فرمودند و عزیزان شروع کردند به صحبت.هر جمله ای که مطرح میکردند فضای اطاق را پر انرژی مثبت میکردند. زمان دیگر مهم نبود و گرم بیان هدفهای عزیزان بودیم.پس از آن اینجانب در رابطه با هدف و چگونگی نوشتن اهداف صحبت کردم.سپس از آقای کاظمی عزیز برای راه اندازی چنین سایت با ارزشی تشکر شد.
جلسه آماده شنیدن طرحهای استانی شد.
عزیزی فرمودند ما چگونه می توانیم در فضای مجازی بهم اعتماد داشته باشیم؟سئوال کاملا منطقی و خوبی را مطرح فرمودند.من عرض کردم که ما در هر استانی صندوق جداگانه ای تشکیل می دهیم و اعضای صندوق سه نفر خواهند بود که باید حساب قرض الحسنه ای در یکی از بانکها باز کنند (که از بابت پول مانده در حساب بهره بانکی هم به آن تعلق بگیرد)وبرداشت با دو امضا از سه امضا قابل پرداخت هست.یک نفر بازرس هم در نظر گرفته می شود تا بر کار این عزیزان نظارت داشته باشد.

چنانچه به مشکل حادی برخوردند و خود نتوانستند حل کنند بازرس ااز مرکز برای رفع سوتفاهمات به استان اعزام خواهد شد.سه نفر و بازرس مشخص شد و قرار شد

حساب اولیه به مقدار هر نفر فعلا 10هزارتومان باز شود.پول به آقای قاصدی پرداخت شد و اولین صندوق در استان گیلان به ثمر رسید.قرار شد در استانهای دیگر هم همین طرح پیاده شود.در رابطه با خرید و فروش فقط صندوق ها (اعضای صندوق)با هم رد وبدل مالی داشته باشند.بطور مثال اگر از استان خوزستان برنج خواستند مقدار آنرا مشخص میکنند و پس از گرفتن قیمت و انجام سفارشات مبلغ آن از صندوق خوزستان مستقیم به صندوق استان گیلان واریز می شود و عزیزان گیلانی هم برنج مورد نظر آنان را ارسال می نمایند.برای تشویق بیشتر عزیزان قرار شد افرادی که در جهت خرید و فروش فعالیت میکنند 2 درصد سود را بردارند و مابقی به نسبت سرمایه سود ببرند.

برنامه برای استانهای دیگر:
- تشکیل جلسه استانی
- انتخاب سه نفر برای افتتاح حساب (برای افتتاح حساب هر نفر مبلغ 10هزارتومان پرداخت خواهد کرد)
- انتخاب یک نفر بعنوان بازرس. این عزیز هر لحظه که بخواهد می تواند وضعیت حسابها را بررسی نماید
- انتخاب یک نفر بعنوان مسئول خرید و فروش که مسئولین استانهای دیگر فقط با ایشان در ارتباط خواهند بود.(این فرد می تواند از بین 4 نفر انتخابی باشد.)
- افراد در رابطه با قیمت گیری و اعلام آن به دیگر عزیزان استانهای دیگر فعالیت میکنند.
- هر عزیزی که در رابطه با خرید و فروش اقدام کرد 2درصد سود بعنوان پاداش به ایشان داده خواهد شد و مابقی سود به صندوق واریز می شود.این سود و سود دفترچه به نسبت سرمایه به افراد داده خواهد شد.
- این عزیزان در داخل استان خود هم می توانند فعالیت اقتصادی داشته باشند.
برای شروع پیشنهاد شد فعلا حداقل 100هزارتومان و حداکثر یک میلیون تومان برای خرید واریز شود .

اعضای محترم گروه خوزستان در صورت آمادگی برای مشارکت در این طرح لطفاً نظر خود را اعلام فرمائید.

.

تشکر شده توسط: tondar12 , jahanagahi , mohammad62 , مــجــیــנ , ali zobeid
09-30-2012, 09:59 PM
ارسال: #79
یا علی .
ما منتظریم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: مــجــیــנ , Delta.H , ali zobeid , کامیار کاظمی
10-01-2012, 06:53 PM
ارسال: #80
من که گفتم موافقم برای شروع خوبه

تشکر شده توسط: ali zobeid , jahanagahi , المیرا
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow گروه خراسان sam.in 700 135,183 12-22-2020 02:26 PM
آخرین ارسال: Ali asghar akbarzadeh
  گروه استانی آذربایجان mosafere55 393 60,019 12-22-2019 05:01 PM
آخرین ارسال: Mohsen taghizadeh
  گروه استانی همدان سعید یوسفی 65 10,123 06-19-2019 06:46 PM
آخرین ارسال: محمد امینی
  گروه استانی گیلان zoofanoon 707 132,088 06-05-2019 03:26 PM
آخرین ارسال: یونس پیک
Lightbulb گروه استان گیلان ؛ تاسیس 1397 (جدید) Neo13 1 574 02-20-2019 08:54 PM
آخرین ارسال: peyman.fc
  گروه استانی بیرجند mortezajafari 59 12,243 02-13-2019 05:57 AM
آخرین ارسال: Asman_help
  گروه استانی گلستان tavakoli 119 16,590 10-13-2018 02:59 PM
آخرین ارسال: DddKing
  گروه پايتخت (تهران و كرج) P@RSA 126 24,714 09-26-2018 11:59 AM
آخرین ارسال: master.seo1989
  گروه قزوین arvin-leo 75 11,990 08-01-2018 03:19 AM
آخرین ارسال: cactoos
  گروه استانی فارس SAMIRA 163 28,740 07-29-2018 08:33 PM
آخرین ارسال: shayan2225
Rainbow گروه استانی هرمزگان spiderboy 80 12,696 07-01-2018 06:45 PM
آخرین ارسال: iranboy
  گروه قم اميرعلي 102 18,160 04-16-2018 12:06 AM
آخرین ارسال: reza-k
  گروه استانی آذربایجان غربی farshid1371 75 11,658 04-08-2018 02:46 PM
آخرین ارسال: naserm123
  گروه استانی يزد hotdvd 69 9,725 02-12-2018 12:52 PM
آخرین ارسال: efat
  گروه استانی بوشهر motafaker77 186 29,751 02-04-2018 09:29 PM
آخرین ارسال: amirctrl
  گروه استانی اصفهان میلاد 266 44,181 01-04-2018 01:18 PM
آخرین ارسال: iranwebshop
  گروه استانی مازندران کوروش بزرگ 98 14,277 11-09-2017 01:23 AM
آخرین ارسال: uhanna
  گروه استانی کرمانشاه mohajer.my 89 14,368 07-04-2017 03:57 PM
آخرین ارسال: payam_jaliliaan
  گروه استانی لرستان کوروش بزرگ 48 5,984 05-24-2017 03:51 AM
آخرین ارسال: kiavash661
  گروه استانی مرکزی emad_khoda 26 4,350 04-11-2017 04:52 PM
آخرین ارسال: hamedforsat

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS