ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

آپلود سنتر
زمان کنونی: 05-04-2024, 10:27 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: toofan245
آخرین ارسال: mg4
پاسخ: 19
بازدید: 2691

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آپلود سنتر
09-29-2012, 12:17 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-29-2012 12:17 AM، توسط M3HDI.)
ارسال: #11
RE: آپلود سنتر
بله درسته

پرشین گیگ هم حتی از این بحث در امان نبود

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi
09-29-2012, 12:32 AM
ارسال: #12
سلام دوست من
این روزا هرکسی سایت هر مدلی داره یه ساب دامینم آپلود سنتر میکنه. واسه همین مثل قبل کسی طرفش نمیره. یکی از ایده های بزرگ من توی نت یه آپلود سنتر حرفه ای بود که برای طراحی و راه اندازیش قیمتها تا 14 میلیون هم رسید

در هر صورت در حال حاظر هیچ سایتی نمیشه شروع کرد چون تکلیف اینترنت ملی معلوم نیست. اصلا معلوم نیست اینتر ملی دقیقا چیه.

آپلود سنتر هم تقریبا مثل سیستم های وبلاگ دهی باید مواظب ف/ی/ل/ت/ر شدنش باشی. چرا چون مثلا من با شما مشکل داشته باشم میام توی آپلود سنترن همه مدل عکسی آپلود میکنم و بعدم به ساماندهی گزارش میدم.
ساماندهی تا یه حدی تذکر میده ولی وقتی ببینه تعداد بالاست بدون تذکر ف/ی/ل/ت/ر میکنه. پس باید انقدر وقت بزاری و قوی باشی که قبل از ف/ی/ل/ت/رینگ خودت حذف کنی.

مورد بعدی. اگر قصد شروع داشتی. اگر ایده داشتی برو جلو. اگر نداشتی کلا بیخیالش شو.
این آپلود سنتره که توی پست اول معرفی کردی. مزایاش فکر میکنم پنلی هست که به کاربرها میده و گزارش تعداد دانلود. اگه نه سرور و همه چیش داغونه و من شخصا توی عمرم یه فایل هم توی این سایت آپلود نکردم و نخواهم کرد.

در هر صوررت قصد راه اندازی داشتی واسا ببینیم اینترنت ملی چه خبر میشه. کشتن مارو از بس یک ماه دیگه یک ماه دیگه گفتن.

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
 تشکر شده توسط: M3HDI , هومان هرمزدی , jahanagahi
09-29-2012, 12:41 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-29-2012 01:21 AM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #13
اینترنت ملی چیز خاصی نیست که

فرض کنید کل کامپیوتر های داخل ایران توسط سرور هابی که در خارج از کشور هست با هم شبکه شده ،ازهر کامپیوتر یک کابل مستقیم رفته تا خود سرور در خارج از کشور هاست ها هم بعضا روی کامپیوتر های داخل ایران و بیشترش هم روی سرور خارج از ایران هست . در عمل اگر از روی سیستم من بخواد یک فایلی بیاد روی سیستم شما که همسایه بقلی من هستید باید از ایران خارج بشه و بره روی هاب و سروری که خارج از ایرانه و بعد دوباره این مسیر را برگرده و بیاد روی سیستم شما

حالا در اینترنت ملی چه اتفاقی می افته ، اون سرور اصلی از خارج از کشور میاد داخل کشور و همه ارتباطات داخل کشور انجام می شه ، حالا می مونه هاست سایت هایی که در سرورهای خارج از کشور هست که اونم در صورتی که جنگ و تحریم بدتر از این نشه توسط همین اینترنت بین المللی سرورهای خارجی به سرورهای داخل ایران متصل می شن ، اینطوری عملا استفاده از اینترنت هیچ فرقی با الان نخواهد داشت ، و کسی چیزی متوجه نمی شه با این تفاوت که سرعت استفاده از سایت هایی که در سرور های خارجی هست به طرز محسوسی پایین می یاد و برعکس نقل و انتقالات و استفاده از هاست های ایرانی با سرعت های مگابایتی قابل دسترس هست ، کنترل ، نظارت و ف/ی/ل/ت/رینگ هم خیلی راحت تر می شه ، هزینه ها هم برای دولت بسیار می یاد پایین تر چون حجم دیتای ورودی و خروجی ایران بسیار می یاد پایین

ببخشید خیلی ساده گفتم که برای همه قابل درک باشه

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: M3HDI , هومان هرمزدی , jahanagahi
09-29-2012, 11:07 AM
ارسال: #14
ببخشیدا اینجوری که شما میگین زندگی تو ایران یعنی ....
آقا پس ما قید اینترنت و وب سایت سازی و ... رو باید بزنیم بریم تو کار دلالی وایران هم انشا... از نظر اینترنت 1000 سال دیگه که پیشرفتش رو خواست شروع کنه بگه تا بچه های اون موقع بتونن یه درآمدی از نت کسب کنن
به هرحال ممنون از راهنمایی هاتون

خرید مانتو اداری
 تشکر شده توسط: هومان هرمزدی , MohamadMJ , jahanagahi
09-29-2012, 11:22 AM
ارسال: #15
خوب اگه شما برنامه نویس هستیدچرا یه موتور جست و جو راه نمیندازید؟راحت رویه یه سرور خوب ایرانی.میتونید کلی اسپانسر بگیرید مخصوصا الان که گوگل و تبلیغات گوگل مردن.
یا اگه خواستید اعلام همکاری کنید تا یه سایت مانیتور هاستینگ یا مانیتور هر کسب کار دیگه ای رو راه اندازی کنیم.

شماره موبایل : 09352640432

بزرگترین پایگاه مزایده آنلاین کالاهای کشاورزی
 تشکر شده توسط: toofan245 , jahanagahi
09-29-2012, 11:27 AM
ارسال: #16
نه دوست عزیز من برنامه نویس نیستم. من همیشه وب سایت هام رو با اسکریپت های آماده میسازم اگه تغییری نیاز داشت هم از بقیه کمک میگیرم. از نظر همکاری هم اگه کمکی از دست من برمیاد من در خدمتم.

خرید مانتو اداری
09-29-2012, 11:44 AM
ارسال: #17
نظریات مختلفی در مورد اینترنت ملی داده شده. ولی هیچکس نمیتونه نظر صد در صد در موردش بده. آقا مهدی یعنی اینترنت ملی از نظر شما یعنی فقط اومدن روی هاست و سرور ایرانی ؟
بعد خدایی نکرده میدونی در این صورت یعنی با درست کردن یه مجوز الکی میتونن بکاپ کل سایتتو بگیرن ؟
برای این وبمستر این یعنی مرگ. یعنی آزادی بیان توی نت هم دیگه وجود نداره.

اینترنت ملی هنوز اونطوری قضیش باز نشده که بشه در موردش نظر واقعی داد. همونطور که میبینین گوگل رو اونطوری کردن. اینترنت ملی اوکی بشه مطمدنا دسترسی به سرورهای خارج از کشور سخت تر میشه. یا از نظر سرعت یا کیفیت و یا کلا.
در ضمن ایرانی که تازه فهمیده سرور یعنی چی مطمئنا حالا حالاها باید بدوئه تا بتونه به کیفیت و قدرت سرور های آلمانی و آمریکایی و ... برسه.

من که 24 ساعته نت بودم رسما الان دارم میرم مغازه یکی از دوستان تا مطمئن بشم این نت ملی قضیش چیه بعد کارامو شروع کنم. نکته جالب یک هفته پیش 3 تا سایت از من ف/ی/ل/ت/ر کردن.

در مورد اسکریپت های موجود هم مواظب باش اصولا 90 درصدشون باگ امنیتی دارن. خوب که سایتت رفت بالا نفوذ شروع میشه. کسی اسکریپت نمینویسه و رایگان ارائه بده.
موفق باشی

10_004 ...::: یک دقیقه با قرآن :::... 10_004

حتی اگر در مسير درست باشی، اگر آنجا بنشینی از رویت رد می شوند!

پنیر مجانی فقط در تله موش پیدا می شود …
09-29-2012, 05:50 PM
ارسال: #18
سلام
دوستان عزیز حدود 7 یا 8 ماه پیش بود که بحث اینترنت ملی به اوج خودش رسیده بود
منم مثل شما تو این فکر بودم که اصلا این چیه هر کی یه حرفی میزد اما تو یه سایتی یه توضیح کامل در موردش دیدم الان به سایت رفتم دیدم مطلب رو پاک کرده اخه یه سایت خدماتی هستش سرویس اینترنت میده تو شهر ما اما من به طور خلاصه بگم که
همه میدونیم که در اینترنت هر چی که هست روی یه چیزی به اسم ابر الکترونیکی است که وقتی تقسیم میشه به حالت کوچیکتر میشه هاست که هر فایلی رو میخوایم برای استفاده دیگران توی اینترنت بزاریم باید توی این هاست ها اپلود کنیم خوب ما که مشکلی با این چیزا نداریم ولی وقتی صحبت پای مطالب مهم دولت هست خوب یکم قضیه فرق میکنه تا اونجا که من میدونم تا قبل از این تمامی سرورهای دولتی میگفتن که از کانادا هستش خوب میدونید مبلغ این سرورها چقدر میشه سرعتشم که به نسبت پایینه
الان اومدنه تو خود کشور یه چنین چیزی راهاندزی کردنه که دیگه احتیاج به این نیست برای بانکها موسسه های دولتی و خیلی چیزای دیگه سرور خارجی گرفت و تو ایران اینکار امکان پذیره هم قیمت کمتره هم سرعت بالاتره و هم امنیت برای سایتای دولتی و هم ف ی ل ت ر برای سایتای داخلی طرح اولیه بر این بود که فقط سایتای دولتی روی اینترنت ملی برن ولی انگار جدیدا میخوان همه سایتا رو ببرن روی اینترنت ملی
از نظر بنده سایت خوبی هستش چون که اگه شما در نظر بگیرید مشکل خیلی از ما سرعت پایینه اینترنت ه با اینکار اوکی میشه خیلی از ماه ها به دنبال سایتای ... تو اینترنت نیست بعضا خود من که بیشتر مواقع باهاشون هم برخورد میکنم چوون دارن فرهنگ رو نابود میکنند پس فکر کنم اینمترنت ملی زیاد مشکل ساز نباشه
این چیزایی بود که از اون مطلب یادم مونده بود حالا کم یا زیاد خوب یا بد باید ببخشید همش اینا یادم مونده بود
با تشکر

موقعیتی که هرگز در آن نبوده اید را قضاوت نکنید
01-05-2013, 03:14 PM
ارسال: #19
(09-29-2012 12:03 AM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  چندین ماه روی سایت هزینه می کنی و شبانه روزی وقت می زاری ، موقعی که مشتری گیر می شه و یک رنک خوبی تو ایران و جهان پیدا می کنه و آماده سودهی هست ، ف/ی/ل/ت/ر و فرت.. تمام Angry

رو آپلودسنتر ها زیادی حساس هستند ، نمونش چند ده آپلود سنتری که ف/ی/ل/ت/ر شد
تایید میشه.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نرم افزار پورتال فروشگاهی تبلیغاتی ایران مارک سنتر miliyarderno1 5 1,648 03-24-2012 11:00 PM
آخرین ارسال: ناصر صادقی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS