ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مصاحبه با دکتر آزمندیان : موسسه پدیده فکر
زمان کنونی: 06-04-2024, 11:41 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 17
بازدید: 6039

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 33 رأی - میانگین امیتازات : 3.76
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-13-2012, 10:57 PM
ارسال: #1

نام و نام خانوادگی: علی رضا آزمندیان

نام محصول: تکنولوژی فکر

شركت:موسسه پديده فكر

تحصيلات:دكتري مهندسي صنايع

هميشه مي خواستم مهندس شوم چون در دبيرستان فيزيك ومكانيك من خوب بود دوست داشتم مهندس مكانيك شوم.ما چون در خانواده فقيري بزرگ شديم و پدرم كاتب جزبود براي همين به قهرمانان و افراد بنام فكر نمي كردم اما از نظر اخلاقي چون در مدرسه مذهبي علوي درس مي خواندم دوست داشتم، كه الان هم تقريباَ به همان خواسته ام رسيده ام.

اين ايده اي بود كه از آمريكا به ايران آوردم چون من در آمريكا در كنار تحصيل، بحث تكنولوژي فكر را هم دنبال مي كردم و تصميم گرفتم كه آنرا هم به ايران بياورم من دوست دارم براي خودم كار كنم وديگران را هدايت ورهبري نمایم، تمام مديريت را خودم در مجموعه ام انجام مي دهم البته مسئوليتي به افراد ديگر تفويض اختيار نموده ام وچون رشته خودم مديريت مي باشد توانايي اين مديريت مي باشد توانايي اين مديريت رادر خودم مي بينم وحتي در شركتها وصنايع مديريت را تدريس مي كنم زيرا كه تكنولوژي فكر بر اساس مديريت وخصوصاَ خود مديريتي مي باشد.

با توجه به اينكه در كشور ما موانع و مشكلات بسيار زياد است گاهي وقتها شكستها و مشكلات پيش مي آيد وبحث تكنولوژي فكر همين است كه انسان موفق در برابر اين مشكلات مانند كوه بايستد وآنها را حل نمايد.

اولين جرقه اين ايده در ايران با خواندن كتاب بيانديشيد و ثروتمند شويد در ذهنم بوجود آمد ودرآمريكا با مشاهده وارتباط با " آنتوني را" ديدم چگونه جواني ديپلمه توانسته با هدفهاي زيبا جامعه آمريكا را به سمت و سوي خوبي پيش ببرد و حتي كلينتن رئيس جمهور آمريكا هم با او مشاوره كند در نتيجه از كتابها و نوارهايي استفاده كردم و باافراد موفق آمريكايي صحبت كردم و بعد از 12سال تمام تلاشم را براي رسيدن به اين مرحله طي كردم به اين نتيجه رسيدم كه حالا مي توانم به ايران برگردم واين ايده راپياده كنم.

دليل اينكه از بين ايده هاي ديگر من اين ايده را دنبال كنم يكي نياز خودم وديگري چون قبلاَ 6سال در ايران خبرنگار بودم مي دانستم كه الان بحث تكنولوژي فكر مي تواند در توليد انگيزه وعشق براي افراد مؤثر باشد و آنها را به موفقيت وآرامش برساند البته بحث شهرت و ثروت طلبي انسان را نبايد از نظر دور داشت ولي من بجز اين بدنبال اشاعه فرهنگ مثبت نگري در بين مردم كشورم بودم وحتي بسياري از سمينارهايي كه برگزار مي كنم بطور رايگان مي باشد در كل كار فرهنگي سود چنداني ندارد ريسكهاي مالي مانند هزينه تبليغاتي كه سالي چند صد ميليون براي آنها هزينه مي كنيم اصلاَ نمي دانيم كه اين بازگشتي دارد يا خير؟ مجردالحال بودن افراد تنگ نظر در بسياري ازسازمانها همه جزء ريسكهاي كاري ما بود كه با صبر و شكيبايي حل شدند. به نظر من خودباوري بهترين نيرو براي كار آفريني است و كساني كه خودشان را باور ندارند روي گنج مخفي نشسته اند و همين عدم باور آنها اين گنج را پنهان ساخته است.

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: arash67 , jahanagahi , P@RSA , dara , m_grate29 , madar , nazli , REZA HAJISALIMI , shahrasebi , iran , sherafati , حامد , بهداد , mohammad62 , فرهاد قربانی , ناصر صادقی , mohajer.my , درناز , Haavin
05-13-2012, 11:49 PM
ارسال: #2
RE: مصاحبه با دکتر آزمندیان : موسسه پدیده فکر
افتخار من اینست که جزو اولین شاگردان دکتر آزمندیان بودم.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: P@RSA , arash67 , dara , m_grate29 , صدفی , iran , sherafati , بهداد , فرهاد قربانی , ناصر صادقی , mohajer.my , درناز , هومان هرمزدی
05-14-2012, 12:08 AM
ارسال: #3
من یه چیزی رو نفهمیدم آقای دکتر در خانواده فقیری بوده ولی چطور از آمریکا سر درآورده ؟

یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: P@RSA , arash67 , jahanagahi , dara , m_grate29 , sherafati , حامد , فرهاد قربانی , ناصر صادقی , mohajer.my , درناز , هومان هرمزدی
05-14-2012, 12:31 AM
ارسال: #4
سلام بر همه شما قائم مقامان خداي رحمان بر روي زمين (تكه كلامي از دكتر)
من به شخصه دكتر آزمنديان و سخنرانيهايش را دوست دارم.
زندگينامه كامل دكتر اينجا گفته نشده ايشان پس از مطالعه كتاب بينديشيد و ثروتمند شويد تحول بزرگي پيدا كردند و اين زماني بود كه متاهل و كارمند بودند و توانستند با توجه به رشته تحصيليشان(مكانيك)پروژه هاي خوبي انجام داده و تصميم به ادامه تحصيل به دكترا و كسب مهارت در زمينه تكنولوژي فكر گرفته و به آمريكا مهاجرت كردند.

تشکر شده توسط: mteam , arash67 , jahanagahi , dara , m_grate29 , mosafer bedar , sherafati , iranboy , mohammad62 , فرهاد قربانی , ناصر صادقی , mohajer.my , درناز
05-14-2012, 01:19 AM
ارسال: #5
آدم حيلي عحيبيه شخصا روي خود من خيلي تاثير گذاشت البته طرز حرف زدنشون كه با احساسات حرف ميزنن
 تشکر شده توسط: jahanagahi , dara , m_grate29 , sherafati , فرهاد قربانی , ناصر صادقی , mohajer.my , درناز
05-14-2012, 08:56 AM
ارسال: #6
(05-14-2012 12:08 AM)mteam نوشته شده توسط:  من یه چیزی رو نفهمیدم آقای دکتر در خانواده فقیری بوده ولی چطور از آمریکا سر درآورده ؟

زندگينامه كاملش رو ميتوانيد از تو كتاب هاي منتشر شده اش بخونيد يا سايت موسسه فوق رو جستجو كنيد پيدا ميكند

تاجايي كه يادم هست دكتري فكر از كانادا گرفته بود
صنايع تا دكتري نخوانده بود

دركل يكي از ادم هاي اوليه در خصوص موفقيت درايران هست

از احمد حلت كه مجله موفقيت رو داره زودتر اقدام كرده

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: m_grate29 , mteam , sherafati , iranboy , بهداد , فرهاد قربانی , ناصر صادقی , mohajer.my , jahanagahi , درناز
05-14-2012, 12:38 PM
ارسال: #7
انسان فوق العادیه.. حرفها ، انرژی و احساسش روی من که تاثیر بسیاری داشته
اینم لینک دانلود سخنرانی هاش
http://www.irtanin.com/category/psycholo...oks/page/2

زندگی یک فهم است
فکر زنجیر کنی یا پرواز،
در همان خواهی ماند...
 تشکر شده توسط: m_grate29 , shahrasebi , sherafati , iranboy , فرهاد قربانی , ناصر صادقی , mohajer.my , jahanagahi , درناز , خانم میلیاردر
06-17-2012, 02:28 AM
ارسال: #8
انسانی دوست داشتنی که تکنیک های موفقیت جهانی را با فرهنگ اسلام وایران درهم آمیخته .و چیزی بنام تکنولوژی فکر ابداع کرده.

اگر تصمیمی باشد راهی گشوده خواهد شد.
09177062848
 تشکر شده توسط: sherafati , iranboy , فرهاد قربانی , ناصر صادقی , mohajer.my , jahanagahi , درناز
07-24-2012, 01:57 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-24-2012 02:00 PM، توسط sherafati.)
ارسال: #9
چه خلاصه
پیج شخصیشونو توف/ی/س/ب/و/ک پیدا نکردم

نباید ببینی تا باور کنی...
باید باور کنی تا ببینی...Heart
 تشکر شده توسط: فرهاد قربانی , ناصر صادقی , mohajer.my , jahanagahi , درناز
07-24-2012, 07:28 PM
ارسال: #10
(07-24-2012 01:57 PM)sherafati نوشته شده توسط:  چه خلاصه
پیج شخصیشونو توف/ی/س/ب/و/ک پیدا نکردم

خانم شرافتی راز موفق شدن هم خلاصه هست
شاید علاقه ای به ف/ی/س بوک ندارند
پیج منم نمیتونید تو فیسک بوک پیدا کنید شاید مثل من خوشش نمیاد از ف/ی/س بوک5_0045_004

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: iranboy , فرهاد قربانی , ناصر صادقی , mohajer.my , jahanagahi , درناز
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مصاحبه با جناب آقای دکتر آکوچکیان اقاي ايـــده 2 3,541 05-21-2017 11:17 AM
آخرین ارسال: مدینه
  گفتگو با علیرضا رضایی عارف( کارآفرین برتر ملی) minoo 1 2,052 07-19-2014 05:58 PM
آخرین ارسال: shik-poosh
  گفتگو با ایمان مقصودی، خالق پیتون (Python) mallarme 0 928 06-29-2013 01:36 PM
آخرین ارسال: mallarme
  گفت‌وگو با محمد حسن سید شجاع، صاحب برند اریکا ناصر صادقی 6 5,608 06-20-2013 08:45 PM
آخرین ارسال: nbpa
  مصاحبه با شکوه‌ السادات هاشمی مخترع و تولید‌کننده خمیر سوسک‌کش "امحا" صدفی 3 5,082 06-07-2013 06:06 PM
آخرین ارسال: davaran
  پدر با وجدان و خوبم mehdi098 5 1,541 09-25-2012 07:35 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  نیم قرن خاطره با بیسکوئیت گرجی کامیار کاظمی 0 694 08-08-2012 10:07 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  مصاحبه با دکتر صارمی: موسس بیمارستان فوق تخصصی صارم صدفی 1 2,991 07-31-2012 05:59 AM
آخرین ارسال: sherafati
  درآمد مكفي با ضريب ريسك صفر! کامیار کاظمی 1 857 07-29-2012 06:57 PM
  گفت‌وگوی خواندنی با مدیر عامل گروه خدمات اول کامیار کاظمی 4 1,954 07-29-2012 03:37 PM
آخرین ارسال: مــجــیــנ
  مصاحبه اختصاصی با فرشاد ولی زاده مدیر"سایت دویران" sherafati 0 1,467 07-29-2012 02:38 PM
  مصاحبه با بنیاگذار شرکت کاله جناب آقای غلامعلی سلیمانی صدفی 0 2,140 05-13-2012 10:53 PM
آخرین ارسال: صدفی
  گفتگو با ابوالفضل جوکار پدر خوانده جدید کنکور و موسس شرکت گاج صدفی 0 2,403 04-13-2012 10:38 PM
  مصاحبه با آقای علی فرزامی (مدیر رستوران های زنجیره ای هایدا) صدفی 4 7,557 04-13-2012 10:33 PM
  گفت و گو با کاظم قلم چي بنيانگذار بنياد قلم چي صدفی 2 1,410 04-13-2012 04:45 PM
آخرین ارسال: ناصر صادقی
  مصاحبه با بهروز فروتن : شرکت بهروز صدفی 0 1,535 04-12-2012 12:18 AM
  مصاحبه با مهدی خان محمدی: شركت پیشرفت پخت، نان سحر صدفی 0 2,254 04-12-2012 12:17 AM
  مصاحبه با سید محمد هاشمی: شرکت کاچیران صدفی 0 2,725 04-12-2012 12:15 AM
  دکتر محمد حسین سلیمی MARYAR 0 1,283 01-07-2012 12:40 AM
آخرین ارسال: MARYAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS