ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

جایزه بگیرید!
زمان کنونی: 05-05-2024, 02:24 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: ناظم ارشد
پاسخ: 21
بازدید: 3938

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جایزه بگیرید!
07-29-2011, 11:52 PM
ارسال: #1
جایزه بگیرید!
(07-29-2011 11:41 PM)jahanagahi نوشته شده توسط:  خیلی خوب بود. عزیزان انجمن لطفا مطالعه فرمائید.
با اجازه ادمین عزیز:
عزیزان لطف کنید در رابطه با دیوار دهنی مطلبی تهیه فرمائید. به بهترین مطلب با تشخیص ادمین عزیز یک عدد شارژ ایرانسل یا همراه اول به مبلغ 100000ریال ارسال می شود.
مهلت ارسال : 1390/05/31
موفقتر باشید.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , madar , dara , مهدی گل محمدی , mostafa ghobadi , sherafati , نرگس فیاض
07-31-2011, 01:06 AM
ارسال: #2
RE: جایزه بگیرید!
خب امیدوارم این جایزه برای من باشد.

من در ابتدا دیوار ذهنی را با کلمه آغاز می کنم.

جمله ای از آقای دون میگویل رویز:
کلمه فقط یک علامت سمبلیک نوشته شده یا یک صدا نیست-کلمه یک نیرو،یک قدرت است.شما باید بیان کنید و ارتباط کنید و همین طور فکر کنید و بدین صورت حوادث زندگی تان را خلق کنید.

خب حالا دقت کنید این کلمات چقدر قدرتمند هستند و می توانند به ما روحیه و امید بدهند.و اگر منفی باشند تا چقدر می توانند ما را رو به نابودی ببرند.پس دیوار ذهنی تشکیل می شود از یک سری کلمات که در پی افکار انسان میاید که نتیجه اش خوب یا بد بستگی به خودمان دارد.

خب اینجا یک سوال را مطرح می کنم.شما از غروب خورشید چه کلماتی به ذهنتان میاید؟آیا اصلا کلماتی هست که به ذهنتان بیاید؟شاید جوابتان بلی باشد ولی من میگویم خیر.چرا؟
چون برای درک غروب خورشید کلمه از حالت سمبلیک (نمادین)خود خارج می شود و به یک چیزی بنام احساس تبدیل می شود.این احساس یا حس غم گرفتگی می تواند باشد و یا حس آرامش.

کلمات می توانند یا برای ما موفقیت بیاورند یا برای ما موفقیت را مسدود کنند.که این به نحوه استفاده ما از کلماتی که در ذهنمان هست دارد.دیوار ذهنی همان کلماتی هستند که باعث می شوند راه موفقیت برای ما مسدود شوند.

حال منظور من از این همه نوشته چیست؟

فکر،احساس و عمل خود را تغییر بده.

برای مثال ترس یک فکر است که یک احساس فیزیکی را آغاز می کند
«کلمات شما میتوانند زیباترین رویاها را ایجاد کنند و حتی کلمات شما میتوانند تمام چیزهای پیرامون شما را نابود کنند»

کلمات منفی«دیوار های ذهنی»مسیر حرکت ما را مسدود می کنند.

وقتی می گویم من نمی توانم پس نمی توانم آنوقت احساس بی کفایتی خواهم کرد.
وقتی می گویم هیچ وقت قادر نخواهم بود پس هرگز قادر به انجام آن نخواهم بود و آنوقت احساس بی کفایتی خواهم کرد.وقتی می گویم زمان کافی ندارم پس من وقت کافی نخواهم داشت آنگاه احساس شتاب خواهم کرد و سرشار از اضطراب خواهم شد.

پس تنها کلمات اند که در ذهن ما می توانند دیوار باشند یا پلی به سوی موفقیت.بیاید کلمات ذهنمان را تغییر بدهیم.

زنگ تفریح:

آقا لطفا جایزه ما رو بدید که شدیدا نیاز داریم.

واقعا چه ذهنی دارم ها.به خاطر جایزه ببین چه کردم.

Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , madar , 3ObHaN , mostafa ghobadi , مصطفي , mas , oyama , sherafati , amiryazdani138 , صابری , rahgozar , نرگس فیاض
07-31-2011, 01:42 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-31-2011 01:42 AM، توسط 3ObHaN.)
ارسال: #3
جایزه مال خودمه !

دیوار ذهنی !

دیوار ذهنی واقعا دیواره ! یه دیواری سخت تر و طولانی تر از دیوار چین ! این دیوار رو خودمون ناخواسته تو ذهنمون و مغزمون میسازیم ! این دیوار نمیزاره نور خورشید به افکارمون بتابه ! این دیوار باعث میشه همیشه تاریک بمونیم و این تاریکی باعث میشه همیشه فکر کنیم که ما واسه این دنیا ساخته نشدیم و به قول خودمون دنیا با ما پدر کشتگی داره ! یه زمانی هست میگیم نمیتونیم ! این دیوار فکر ذهنی نیست ! انسان ساخته نشده که بتونه هرکاری رو انجام بده ! ولی یه زمان دیگه هست که باور داریم نمیتونیم ! این دیوار ذهنیه و این توهین به به روح بزرگ انسانه ! وقتی میگیم نمیتونیم به خورشید یا اعماق زمین سفر کنیم ، حرف منطقیه ! ولی وقتی باور داریم نمیتونیم بریم خورشید یا وسط زمین این چیزی جز دیوار ذهنی نیست ! ولی دیوار ذهنی چطور بوجود میاد ! به نظر من این دیوار به وسیله ی خود انسان بوجود میاد ولی محیط نقش بسازایی در ساخت این دیوار داره ! این دیوار در ایتدا ممکنه فقط به یک موضوع خاص تعلق داشته باشه ولی پس از مدتی بر کل زندگی انسان سایه میندازه ! این دیوار زمانی بوجود میاد که باور و اعتقادی منفی به خون ما تزریق بشه ! ولی چطور این دیوار ذهنی رو نابود کنیم ؟ اولین چیزی که مهمه اینه که ایا واقعا اعتقاد دارید که میخواهید این دیوار ذهنی را نابود کنید ؟ عضویت در این سایت ، نشان دهنده ی استواری اعتقاد خود من در نابود کردن دیوار های ذهنی بود ! دیوار ذهنی همون طور که از اسمش پیداست توسط ذهن ما بوجود اومده و مجازیه و تنها چیزی که میتونه نابودش کنه قلب انسانه ، در خیلی از جا ها قلب انسان قوی تر از مغز اوست ! خوش بختانه احساسات انسان در قلب اون جا داره ! ما واسه نابود کردن دیوار ذهنی نیاز داریم تا به احساساتمون گوش بدیم ! بشنویم ، احساسات ما میگن که من دوست دارم به خورشید سفر کنم یا میخواهم اعماق زمین را ببینم ! با گوش دادن مداوم به احساسات ، مکتوب کردن احساسات و تبدیل این احساسات به هدف ناخواسته دیوار ذهنی محو میشود ! ما به احساس خودمون در مورد میلیاردر شدن فکر میکنیم پس مطمئنیم میلیاردر میشویم چون این قسمتی از زندگی ماست !
به طور خلاصه دیوار ذهنی باور داشتن کلمه ی نمی توانم است و تنها راه نابودی ان گوش دادن به حرف های قلب و احساسات خود است .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , madar , mostafa ghobadi , مصطفي , mhdi855 , mas , oyama , sherafati , amiryazdani138 , minoo , Barran
07-31-2011, 02:07 AM
ارسال: #4
آقا دست مریضاد

عالی بود ، سبحان دوست دارم از گفته های خودم و خودت یه نتیجه گیری توپ کنیم ببینیم چقدر زیبا میشه.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 3ObHaN , mas , sherafati , amiryazdani138 , rahgozar , نرگس فیاض
07-31-2011, 09:18 AM
ارسال: #5
ضمن تشکز از مهدی جان و سبحان جان لطفا عزیزان انجمن هرچه را که در رابطه با موضوع به ذهنتان می رسد بنویسید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: ndm1368 , sherafati , amiryazdani138 , نرگس فیاض
07-31-2011, 09:35 AM
ارسال: #6
دیوار ذهنی سفت و سختترین دیواره که تا حالا دیدی
اما اصلا گمان نکنید این دیوار مثل غول چراغ جادو ظاهر میشه و دوباره هر موقع بخواد یا بخواهیم ناپدید میشه نه! اصلا اینطور نیست!

این دیوار به مرور زمان و آهسته و آهسته طوری که اصلا احساس نمی کنیم شکل می گیره و به این راحتی ها هم خراب نمیشه
البته نمی خوام ناامیدتون کنم چون هر کاری توی این دنیا با پشتکار و تلاش شدنیه از جمله تخریب دیوار ذهنی!
حالابه نظر بنده عوامل موثر تو شکل گیری این دیوار زیاده ؛ مثل عوامل بیرونی : خانواده (نوع تربیت) ، جامعه(مهد-مدرسه حتی دانشگاه) ، سیستم حاکم بر جامعه !و............ عوامل درونی :تاچه حد خودمونو میشناسیم و چقدر رو خودمون کار می کنیم(روزانه وقتی را برای این کار اختصاص میدید؟ (نوشتن -خواندن -تفکر) و در ادمه چقدر مراقبه داریم: چقدر ایمان داریم که می تونیم( می تونیم دیوارو خراب کنیم) آیا به مرحله یقین رسیدیم؟(سوال کلیدی)

و در انتها خواهر کوچیکتون یه پیشنهاد داره : اونم اینه که برای برداشتن دیوار از تخریب دیوار های کوچیک شروع کنیم و یکی یکی دیوارها رو از سر راه برداریم.
موفقیتتان حتمی است

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , mas , مصطفي , mhdi855 , oyama , sherafati , ajand.pc , amiryazdani138 , minoo , Barran
07-31-2011, 10:04 AM
ارسال: #7
موافقم ، یه نتیجه گیری توپ از این تاپیک باید تو شماره ی بعدی نشریه منتشر شه ! نظرتون چیه ؟
مقاله خانوم صفدری هم خیلی جالب بود !

در ضمن جایزه رو کی میدید ؟ D:

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , madar , مصطفي , oyama , sherafati , amiryazdani138 , نرگس فیاض
07-31-2011, 12:18 PM
ارسال: #8
دیوار ذهنی همیشه بد نیست چون در پناه اون حاشیه امن برای آرامش نسبی بوجود میاد و افراد تا حد زیادی می تونن تمرکز بگیرن و به قول امروزی ها یکم زندگی کنند اما ماندن در داخل این دیوارها خوب نیست از نظر من افراد سه دسته می شن کسانی که ریسک پذیری بالا دارند که کلا این دیوار های ذهنی رو بهم می ریزند و برای خود حد و مرزی که پیشرفت آنها را آرام کند , ندارند . دسته دوم کسانی که ریسک پایین تری دارند با احتیاط دیوارها رو یکی یکی خراب می کنند و خود رو به دیوار بعدی می رسونند و امکان این که در یک جا متوقف شوند زیاد هست در مقابل تعییرات سعی می کنند اول استدلالات خود را به نوعی + کنند و بعد وارد عمل می شوند . دسته اخر کسانی هستند که کلا در حاشیه یک دیوارذهنی موندن و جلوتر نمی رن چون اهل ریسک نیستند و به نوعی کلا مخالف تغییرات هستند حتی اگه کوچیک باشه . حالا با توجه به خصوصیات خودتون می تونید تشخیص بدید جزو کدوم دسته هستید ؟
ببخشید این بچه من روی صفحه کلیدم اب ریخته و 6 از کلمات اون کار نمی کنه (غ-ف-ق-ث-ص-ض) با صفحه کلید گوگل بعضی کلمات رو تای‍‍پ میکنم برام سخته وگرنه بیشتر می نوشتم .

Idea بازار امروز بیش از هر زمان دیگری متکی بر فروشنده هاست.
کتاب فروشنده یک دقیقه ای
 تشکر شده توسط: madar , 3ObHaN , jahanagahi , faramarz , oyama , sherafati , amiryazdani138
07-31-2011, 01:39 PM
ارسال: #9
این تاپیک رو که خوندم یاد سوالی که آقا هوشنگ تو صندلی داغ یه انجمن دیگه ازم پرسیده بود افتادم
رفتم سوال و جوابی که بهش دادم رو گرفتم که ما هم یه چیزی هرچند کوتاه گفته باشیم اینجا

دیوار ذهنی چیه و چیکار میکنه؟دیوار ذهنی بتونیه یا کاهگلی؟
ديوار ذهني يه ديواره كه آدم تو ذهن خودش ايجاد ميكنه و هر تصميمي كه خارج از محدوده ديوار باشه رو سريعا رد ميكنه
هم ميتونه بتوني باشه هم ميتونه كاهگلي
چه بهتر ميشه اگه اصلا ديواري واسه خودمون نسازيم چون واقعا انسان موجوديه كه ميتونه خيلي پيشرفت داشته باشه و به هرچي كه ميخواد برسه

اگه در مورد گفته هام توضیح بیشتری لازمه بگین تا بدم
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , mas , mehdipoor_mon , oyama , sherafati , amiryazdani138
07-31-2011, 03:23 PM
ارسال: #10
یادمه تا مدتها این نوشته امید جان را امضای خودم کرده بودم

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: 0mid , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , faramarz , mas , ndm1368 , oyama , sherafati , amiryazdani138
موضوع بسته شده است 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS