ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: بازاریابی شبکه ای یا نتورک مارکتینگ را میشناسید؟
بله
اسمش را شنیدم
خیر
[نمایش نتایج]
توضیح: این یک نظرسنجی عمومی است. کاربران میتوانند گزینه انتخابی شما را مشاهده کنند.

نتورک مارکتینگ و تجارت الکترونیکی
زمان کنونی: 05-02-2024, 01:21 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: sherafati
آخرین ارسال: saeed.abdollahi
پاسخ: 41
بازدید: 6759

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 2.41
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نتورک مارکتینگ و تجارت الکترونیکی
03-16-2015, 11:08 PM
ارسال: #11
RE: نتورک مارکتینگ و تجارت الکترونیکی
درود مجدد
توی قدم اول باید بگم ایراد از سیستم نیست، شما بر اساس میزان علاقه باید دسته کالایی خودتون رو انتخاب کنید، در قدم بعدی اگر کسی به مشکل برخورده مقصر اصلی شرکت مقابل نیست، مشکل اینجاست که اون شخصی که میفرمایید به خاطر نداشتن فن بازاریابی با مشکل برخورده، نتونسته محصولاتی که از شرکت خریداری کرده به فروش برساند، شما اگر به عنوان یک بازاریاب معمولی هرجایی استخدام بشی احتمالا تا ماه ها نتونی فروشی بکنی و شاید حتی مجبور به پرداخت بعضی مبالغ بشی، این دلیل میشه که شرکت مقابل مشکل داره ؟
در قدم دوم شما شخصی هستید که با یک مبلغ محصولاتی رو خریده و باید حالا اونها رو بفروشید، کسانی که وارد این سیستم میشن متاسفانه همین قدم اول رو به درستی برنمیدارن، در قدم اول شما یک بازاریاب هستید.
در قدم سوم شما باید برای خودتون اصطلاحا نیروی بازاریاب استخدام کنید، این مرحله هم ساده نیست، شما باید به اندازه کافی مصمم باشید، نیروی متقاعد کردن دیگران رو داشته باشید، زبان بدن بلد باشید و ...

کلا در زمینه فروش و بازاریابی اگر مصمم نباشید، اگر مطالعه نکنید به هیچ عنوان موفق نمیشید، این حرف ها دلیل بر ایراد داشتن شرکت یا سیستم نیست، متاسفانه ما همیشه همه چیز و همه کس رو مقصر میدونیم غیر از خودمون.

ای بابا اگر فلان نمیشد، اگر فلان شرکت نبود، اگر فلان محصول نبود، اگر فلانی فلان نمیکرد، اینها مشکل اصلی جامعه ما هست. هیچ وقت نگاه نمیکنیم مشکل کار کجاست، خودمون چه اشتباهاتی کردیم، اگر اینجا اول روی خودمون تمرکز کنیم متجوه میشیم که چه اشتباهاتی کردیم.

در ضمن بنده به هیچ عنوان قصد تائید هیچ شرکتی رو ندارم و طرفدار هیچ سیستمی نیستم، اما یکی از شرکت هایی که تو این زمینه روش مطالعه داشتم شرکت ابر کهکشان بوده.

دوستان خواهشا قبل از شروع هر کاری اول خاک اون کار رو بخورید، به قول برایان تریسی شما هیچ وقت نمیتونید مثل فروشنده ای که 7 سال تجربه دارد بفروشید، خیلی از دوستان وقتی میخوان وارد این سیستم ها بشن اصلا تحقیق نمیکنن که چند وقت طول میکشه که یک فروشنده خوب بشن، حداقل از دیگران مشاوره بگیرید، مخصوصا کسانی که میخوان کل سرمایه زندگیشون رو توی این کار بزارن، قبلش آموزش ببینید، برای چند تا شرکت معمولی بازاریابی کنید، اگر دیدید اینکاره هستید اون موقع میتونید بزرگتر بشید.

سال نو پیشاپیش مبارک
موفق ، شاد و پیروز باشید.

آموزش کسب و کار اینترنتی
fekreabi.net
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: saeed.abdollahi , sherafati , business_nuts , Divar
03-17-2015, 05:43 AM
ارسال: #12
حرفهای شما درسته و پلنی است که باید همون روز اول به بازاریاب داده بشه که نمیشه.
این شرکتی هم که فرمودید، نزدیک محل زندگی من هست و با مطالعه ای که روی این شرکت داشتم، مانند دیگر شرکت ها عمل میکنه.
این جور شرکت ها روز اول قشنگ شعار میدن ولی بعد از مدتی بازاریاب رو رها میکنن. این درست نیست.
این قضیه فقط مختص این شرکت ها نیست حتی در بیمه های عمر هم شاهد رها کردن بازاریاب هستیم.
به هر حال فرصت ها، آموزش ها و زمینه های بیشتری برای موفق شدن این نوع شرکت ها لازمه و سالها طول میکشه!

طراحی فروشگاه اینترنتی | سئو فروشگاه اینترنتی
هدف: کارآفرینی
صنایع دستی
انسانهای بزرگ، همه ابعاد زندگیشون بزرگـــــه
 تشکر شده توسط: jahanagahi , MARYAR , fekreabi , business_nuts
03-17-2015, 02:01 PM
ارسال: #13
ابرکهکشان که دیگه از بقیه بدترررر
با اون جنس های ناکارآمدش
لطفا لطفا و لطفا بجای طرفداری خودتون را جای افراد بکدارید
اصا قانون بازاریابی این نیست که بری جنسا از شرکت بخری؟؟؟ کی گفته
اگر من نوعی بخوام جنسا بخرم که مگر دیوانه ام برم دستمال کاعدی یا اون اجناس چرما به دو برابر قیمت خیلی مارک های معروف بخرم بعد برم بازاریابی خوب خودم میرم از همون مارک معروف از کارخونش به قیمت خیلی عالی و حاشیه سود حداقل 20 درصد می گیرم

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: samiar afshari , jahanagahi , hamid.h , business_nuts , Divar
03-17-2015, 03:08 PM
ارسال: #14
به بازاریابی شبکه ای هرطور نگاه کنی یک کلاه برداریه !
به نظر من ، هرچیزی که "اگر" داشته باشه الکیه ! اگر من اینقدر محصول رو بفروشم ، اگر اینقدر زیرمجموعه بگیرم ، اگر فلان کار رو کنم و اگر بسار کار رو کنم .
منکرش نمیشم بعضی ها رفتن و موفق شدن ، تو هر صنفی افراد موفق داریم ! این همه سوپر مارکت هست یکیشون دوتاشون سه تاشون بنز و بی ام و دارن ! اما نسبت افراد موفق به افراد نا موفق تو این کار خیلی خیلی کمه
مورد بعد اینکه چه شما موفق شید و چه موفق نشید ، شرکت داره سودش رو میبره ! یعنی شما ابزارید .
تنها سودی که از نظر من داره همون اموزش هایی که میدن ؛ ادم بره یاد بگیره ، بعد به جا اینکه مثلا بره از اون شرکت دستمال کاغذی چرت و پرتو بخره ، از خود کارخونه بخره و شروع کنه پخش کردن خخخخ

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: samiar afshari , jahanagahi , hamid.h , MARYAR , business_nuts , saeed74 , Divar
03-18-2015, 04:34 PM
ارسال: #15
حرف های همه دوستان درسته، من از هیچ کدوم طرفداری نمیکنم، فقط با توجه به اطلاعات مطالبی رو گفتم که کاملا صحت دارن اما منکر این نمیشم که ممکنه عده ای هم دچار مشکلات و یا حتی ورشکستگی بشن، باید دید و قضاوت کرد، درباره بازار هم باید خدمتتون عرض کنم، با توجه به شغلی که دارم و مشاوره بازاریابی و تبلیغاتی که دارم میدم، از نزدیک میبینم که روزانه چه تعداد کسب و کار ایجاد میشن و چه تعداد شکست میخورن، شاید توی یک روز صدها مغازه و شغل به شکل خویش فرما ایجاد میشه و از سمتی دیگه صدها کسب و کار دیگه نابود میشن، عده ای هم که موفق میشن، بنز و پرادو خانه های چند هزارمتری میخرن، با این اوصاف باید گفت بازار کلش بده، بازاز فقط سرت کلاه میگذارن، باید هر دو روی سکه رو دید، کسانی که شکست میخورن روی بد رو میبینن.
چه توی نتورک مارکتینگ و چه توی بیمه عمر بستگی به شعبه داره، بعضی از کارگزاران بازاریاب رو رها میکنن، بعضی ها اجناس رو گرون میدن، دومین مشکل این هست، زمانی شخصی وارد این سیستم ها میشه که نباید دار و ندارش رو توی این سیستم ها سرمایه گذاری کنه، متاسفانه هیچ کس به این جمله که میگه همه تخم مرغ ها رو توی یک سبد نچین، توجه نمیکنه، شما وارد بهترین سیستم کاری هم که بشی نباید با تمام زندگیت وارد بشی، نتیجه اینه که اول خیلی انرژی داری و بعدا احساس میکنی سرشون کلاه رفته.
اگر احساس میکنید این سیستم خوب نیست وارد نشید، هیچ وقت هم به کسی پیشنهاد ورود به هیچ سیستمی رو نخواهم داد، اما همیشه میگم اگر نمیخوایی پول زیادی خرج کنی برای تجربه خیلی هم خوبه، باعث میشه آموزش ببینی، اصول بازاریابی رو یاد بگیری و با آدم های بیشتری آشنا بشی، فقط هیچ وقت همه تخم مرغ ها رو توی یک سبد نچین.

آموزش کسب و کار اینترنتی
fekreabi.net
 تشکر شده توسط: samiar afshari , 3ObHaN , sherafati , business_nuts , Divar
03-18-2015, 11:41 PM
ارسال: #16
شما کدوم شهر هستین؟
ویدئو های خوبی از لیدرامون دارم که میتونه واسه ارائتون خیـــــــــۀی بدرد بخوره !
منم 2 ساله که توی همین شرکتی که شما کار میکنین کار میکنم و زندگیمو عوض کرده
03-19-2015, 01:55 PM
ارسال: #17
(03-18-2015 11:41 PM)psycho نوشته شده توسط:  شما کدوم شهر هستین؟
ویدئو های خوبی از لیدرامون دارم که میتونه واسه ارائتون خیـــــــــۀی بدرد بخوره !

دوست عزیز من تو چنین شرکتی کار نکردم ، فقط روش کمی تحقیق کردم، همین و بس، با افرادی که تو این سیستم ها وارد شدن مصاحبه کردم و خیلی موارد دیگه، با کسایی که موفق شدن و یا شکست خوردن صحبت کردم، فیلم بعضی از کلاسهاشون رو دیدم، اما نیازی به ورود ندیدم، اگر شما هم فیلمی دارید ممنون میشم ببینم، اگر امکان دریافت وجود داره به من اطلاع دهید، چون واقعا دوست دارم این سیستم ها رو بیشتر تجزیه و تحلیل کنم

نوروز پیشاپیش مبارک
شاد، پیروز و موفق باشید

آموزش کسب و کار اینترنتی
fekreabi.net
 تشکر شده توسط: psycho
03-20-2015, 12:25 PM
ارسال: #18
(03-19-2015 01:55 PM)fekreabi نوشته شده توسط:  
(03-18-2015 11:41 PM)psycho نوشته شده توسط:  شما کدوم شهر هستین؟

دوست عزیز من تو چنین شرکتی کار نکردم ، فقط روش کمی تحقیق کردم، همین و بس، با افرادی که تو این سیستم ها وارد شدن مصاحبه کردم و خیلی موارد دیگه، با کسایی که موفق شدن و یا شکست خوردن صحبت کردم، فیلم بعضی از کلاسهاشون رو دیدم، اما نیازی به ورود ندیدم، اگر شما هم فیلمی دارید ممنون میشم ببینم، اگر امکان دریافت وجود داره به من اطلاع دهید، چون واقعا دوست دارم این سیستم ها رو بیشتر تجزیه و تحلیل کنم

نوروز پیشاپیش مبارک
شاد، پیروز و موفق باشید

ُلام دوست عزیز 10_004
مخاطب من ایجادکننده تاپیک بود نه شما ، باید پستشونو نقل قول میکردم Yosef.gif
شما اگه مشهد هستین میتونم اطلاعات کاملی در اختیارتون بذارم Smile
موفق باشی دوست عزیز 10_004
03-20-2015, 11:26 PM
ارسال: #19
سلام خانم شرافتی خیلی ناراحت شدم که چنین اتفاقی براتون افتاده.
من سایت شما رو دیدم که طراحی زیبایی داشت.
اگه شما به اون خوبی طراحی سایت انجام میدی میتونی که به عنوان مدرس برنامه نویسی و طراحی سایت هم با آموزشگاهها کار کنی و فقط درس بدی و کار تایپ و کد زدن رو انجام ندی.
در مورد تجارت الکترونیک و نتورک مارکتینگ هم به نظرم ساده اش همان همکاری در فروش اینترنتی هست.
موفق باشید.

ندیدم شهی در دل آرایی تو!/ علی فانی

در هر کاری حکمتی و در حکمتی دنیایی از خیر.

Life Is Good
Feeling Good

Mobile:
09374475969
 تشکر شده توسط: business_nuts
03-21-2015, 05:57 PM
ارسال: #20
متن کار بازاریابی شبکه ای خوبه اما در "ایران" بد جا افتاده!

فکر کنم دنبال کار دیگه ای باشید بهتره.

تشکر شده توسط: business_nuts
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسب درامد از طریق کتاب الکترونیکی alicpu 11 4,258 06-11-2012 08:59 PM
آخرین ارسال: MohamadMJ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS