ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

مبانی موفقیت
زمان کنونی: 05-02-2024, 09:50 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: پارمیدا وحیدی
آخرین ارسال: samiar afshari
پاسخ: 13
بازدید: 1768

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مبانی موفقیت
03-06-2015, 06:24 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-06-2015 09:11 PM، توسط پارمیدا وحیدی.)
ارسال: #1
مبانی موفقیت
آیا تا بحال شده در حین رانندگی ناگهان متوجه شوید که ترمز دستی بالاست؟؟؟؟؟
آیا برای اینکه بر کشش و مانع ترمز غلبه کنید گاز را بیشتر فشار دادید؟
البته که نه!
شما به راحتی ترمز دستی را خواباندید و بدون هیچ گونه تقلایی تندتر حرکت کردید.
اکثر مردم در زندگی خود از لحاظ روانشناسی با ترمز دستی بالا حرکت میکنند . آنها تصورات منفب از خود دارند یا از تاثیرات تجربیات قدرتمندی که هنوز از انها فارغ نشده اند رنج می برند .
آنها در منطقه امنی که برای خود ساخته اند باقی می مانند .
این عده باور های غلط خود را در مورد واقعیت یا احساس گناه و تردید به خود حفظ می کنند و وقتی سعی می کنند به اهداف خود برسند این تصورات غلط انگیزه های خوب آنها را از بین میبرد که آنها هر قدر هم شدید تلاش کنند باز تاثیری ندارد از طرف دیگر افراد موفق کشف کرده اند که به جای استفاده از قدرت اراده به عنوان موتوری که موفقیت آنها را تقویت کند راحت تر است که ترمز دستی را بخوابانند و باورهای خود را محدود کنند.
[b]از منطقه امن خود بیرون بیایید!!!!!!!!!!!!!!!!
به منطقه امن خود به دید زندانی نگاه کنید .
[/color]زندان بزرگی که خودتان آن را ساخته ایید .
این زندان از مجموعه ایی از باید ها و نباید ها ساخته شده که شاید این چنین آموزش دیده باشید.
شما می توانید منطقه ی امن خود را تغییر دهید
1-می توانید از تکرار جملات مثبت و گفت و گوی درونی مثبت با خود استفاده کنید تا هر کاری را میخواهید انجام دهید و آنچه باشید که میخواهید.

به من جایی برای ایستادن بده تا من زمین را برایت جا به جا کنم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: bastarkhaki , moreez , Lady , jahanagahi , samiar afshari , پانیذ93 , goldmen
03-06-2015, 09:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-06-2015 09:44 PM، توسط پارمیدا وحیدی.)
ارسال: #2
RE: مبانی موفقیت
اقدام کنید......
دنیا به دانسته ها و علم شما پاداش نمی دهد بلکه برای عمل به آن دانسته ها به شما دستمزد می دهد قانون قدیمی در زمینه ی موفقیت می گوید که دنیا به عمل پاداش می دهد با وجودی که این قانون ساده و واقعی است جای تعجب است که تعدا زیادی از مردم غرق تجزیه و تحلیل برنامه ریزی و سازماندهی میشود در حالی که تنها کاری که باید بکنند این است که دست به کار شوند وقتی اقدام می کنید کارهایی را شروع می کنید که شما را به سمت موفقیت سوق می دهد به کسانی که اطراف شما هستند اجازه میدهید تا بدانند که شما در مورد قصد و نیت خود جدی هستید مردم بیدار می شوند و کم کم توجه می کنند مردی که اهدافی مشابه شما دارد با شما همراه می شود زمانی که شروع به اقدام میکنید و وارد عمل می شوید همه ی حالات خوب در مسیر شما جریان می یابد.

حرف زدن هزینه ایی ندارد
چیزی که افراد برنده را از بازنده متمایز می کند اینست که افراد برنده وارد عمل می شوند و اقدام میکنند به راحتی و سادگی از جا بلند می شوند و کاری را که باید انجام شود انجام می دهند وقتی طرحی را توسعه دادند آنگاه شروع می کنند آنها جنبش و حرکت دارند .
حتی اگر کاملا شروع نکنند از اشتباهات خود درس می گیرند ؛اصلاحات لازم را انجام میدهند و به اقدام خود ادامه می دهنددر همه ی احوال در حال جنب و جوش هستند تا اینکه بالاخره نتیجه ایی را که می خواهند به دست می آورند ....یا حتی نتیجه ایی بهتر از آنچه تصور داشتند.
برای اینکه موفق باشید باید کاری را که افراد موفق انجام می دهند انجام دهید
افراد موفق بسیار فعال هستند آنها اغلب می دانند که چگونه رویای خود را خلق کنند .
هدف گذاری می کنند آنها را به قسمت های کوچک تر تقسیم می کنند موانع را پیش بینی می کنند و برای برخورد با آنها برنامه ریزی می کنند .
موفقیت خود را مجسم کنید برای آن جملات مثبت بر زبان بیاورید به خودتان و رویاهایتان ایمان داشته باشید .
حالا وقت آن است که وارد عمل شوید...............

تشکر شده توسط: jahanagahi , bastarkhaki , samiar afshari , پانیذ93 , goldmen , pooya 90
03-07-2015, 01:14 AM
ارسال: #3
مبانی موفقیت بنظرم توی چند جمله خیلی ساده خلاصه میشه:
0- ذهنتو خالی کن(به این فکر نباش که کدوم کار پولش بیشتره)
1- بفهم چه کاری رو واقعا دوست داری؟
2- ببین از عهده اش برمیای و توانایی انجامش رو داری؟
3- انجامش بده!
باور کن موفق میشی!
 تشکر شده توسط: samiar afshari , jahanagahi , pooya 90
03-07-2015, 08:53 AM
ارسال: #4
عزیزم مبانی موفقیت اسم کتابی نوشته جک کنفیلد هست که خود جک در آخر کتاب خواسته مطالبش رو همه جا به صورت رایگان آموزش بدن و مطمئنم ادامه دادن این مطالب در این تایپیک برای دوستان ضرری نداره

تشکر شده توسط: پانیذ93 , jahanagahi , samiar afshari , pooya 90
03-07-2015, 09:15 AM
ارسال: #5
شخصی می گفت برای اینکه قدرت اقدام کردن را در همایش هایم توضیح دهم یک چک 100دلاری را بالا می برم و می پرسم:چه کسی این چک را می خواهد؟
مسلما اکثر کسانی که آنجا هستند دستشان را بالا می آورند عده ایی به شدت دستشان را تکان می دهند حتی برخی فریاد می زنند من آن را می خواهم یا من آن را میگیرم یا آن را به من بده ....
اما اما آرام می ایستم و فقط چک صد دلاری را بالا میگیرم تا آنها بیایند و بگیرند بالاخره یک نفر از جایش بلند می شود و این چک را از من میگیرد
بعد از اینکه شخص سر جایش می نشیسند به دلیل تلاشش 100 دلار بیشتر از بقیه دارد از حضار می پرسم این شخص چه کاری کرده که افراد دیگر حاضر در سالن انجام نداده اند؟
او از جایش بلند شد اقدام کرد او کاری را که برای به دست آوردن آن پول لازم بود کرد اگر می خواهید در زندگی موفق شوید این دقیقا همان کاری است که باید انجام دهید باید در بیشتر موارد بهتر و زودتر اقدام کنید سپس می پرسم چند نفر از شما ها به فکر بلند شدن از جایتان و گرفتن پول افتادید اما خودتان را نگه داشتید؟
سپس از آنها می خواهم به خاطر آورند که چه چیزی مانع شد تا از جا بلند شوند پاسخ های معمول اینست:
"نمیخواستم اینطور به نظر برسد که من خیلی به /ان پول نیاز دارم"
"من خیلی با شما فاصله داشتم"
"افراد دیگر بیشتر از من به آن پول احتیاج داشتند"
"دلم نمی خواست آدم حریصی به نظر برسم"
"می ترسیدم نکند کار اشتباهی انجام دهم مردم مرا مسخره کنند"
"منتظر دستور بعدی بودم"
بعد به نکات دیگری که مانع آنها شده بود اشاره میکنم و می گویم همین ها در دیگر موارد زندگی هم مانع موفقیت شما میشوند.
یکی از حقایق جهانی در زندگیی اینست که[/size]یعنی نحوه عمل کرد شما در یک مورد نشان دهنده روش کارتان در همه ی موارد است .
اگر در اینجا محتاط هستید در همه جا احتیاج به خرج می دهید اگر در اینجا از ترس ... به نظر رسیدن خود را عقب می کشید ,احتمالا از ترس ... به نظر رسیدن خود را در جای دیگر هم عقب میکشید.
باید این الگوها را بشناسید و آنه ها را بشکنید .
زمان آن رسیده است که دیگر خود را عقب نکشید و صرفا برای بدست آوردن طلا حرکت کنید
[size=large]

تشکر شده توسط: پانیذ93 , goldmen , jahanagahi , samiar afshari , pooya 90 , mahan92
03-07-2015, 09:24 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-07-2015 01:49 PM، توسط goldmen.)
ارسال: #6
مطالب جالبی هستند متشکر

انسان ها سه دسته هستند
دسته اول فقط حرف می زنند بدون عمل
دسته دوم حرف می زنند بعدش عمل هم می کنند
دسته سوم اول عمل می کنند بعد اگر لازم شد حرف می زنند

تا وقتی از دسته اول هستیم خواندن این مطالب همیشه جالب وزیبا وبعدش کلی افسوس که چرا اقدام نکرده ایم

ویرایش شد..........

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: پارمیدا وحیدی , jahanagahi , samiar afshari
03-07-2015, 11:43 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-07-2015 11:52 AM، توسط پارمیدا وحیدی.)
ارسال: #7
بیشتر افراد موفق درباره برنامه ریزی مکرر صحبت می کنند و در باره ی آن صبر و قرار ندارند می خواهند اقدام کنند و می خواهند شروع کنند دلشان می خواهد بازی ها زود شروع شود برنامه ریزی جای خودش را دارد اما باید لحاظ شود عده ایی کل زندگی خود را صرف این می کنند که منتظر شوند موقعیتی پیش بیاید بعد کاری انجام دهند .
به ندرت زمان "کامل"برای انجام کاری پیش می آید آنچه مهم است اینست که فقط شروع کنیم ,وارد بازی شویم و در آن زمینه شروع به فعالیت کنیم .
وقتی این کار را کردید مردم به شما کمک خواهند کرد تا در مواردی که برای موفقیت به آن ها نیاز دارید ,اصلاحاتی صورت گیرد .وقتی اقدام کردید خواهید دید چه می شود......

تشکر شده توسط: پانیذ93 , goldmen , jahanagahi , samiar afshari
03-07-2015, 02:14 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-07-2015 02:15 PM، توسط پارمیدا وحیدی.)
ارسال: #8
آماده , آتش , هدف!
اکثر مردم با این عبارت آشنا هستند"آماده,هدف,آتش" مشکل اینست که بیشتر مردم کل زندگی خود را صرف هدف گیری میکنند ,اما هرگز شلیک نمی کنند.
همیشه آماده میشوند تا آن را کامل کنند.
سریع ترین راه زدن به هدف اینست که شلیک کنید ,ببینید که گلوله به کجا خورد و بعد هدف خود را تنظیم کنید .
اگر محل اثابت چند سانتی متر بالای هدف بود ,هدف گیری خود را کمی پایین تر بیاورید,و دوباره شلیک کنید....
حالا ببینید به کجا خورد به هدف ادامه دهید و دوباره تنظیم کنید طولی نمی کشد که به وسط هدف خواهید زد همین مورد برای هر موردی صدق می کند.

تشکر شده توسط: پانیذ93 , goldmen , jahanagahi , samiar afshari , pooya 90
03-07-2015, 02:29 PM
ارسال: #9
دکتر حسابی:
برای انجام کاری نیاز نیست اول بهترین بشین بعد انجامش بدین
بعد ازانجام بهترین بشین دراون کار

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: پارمیدا وحیدی , jahanagahi , samiar afshari
03-07-2015, 06:53 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-07-2015 06:57 PM، توسط پارمیدا وحیدی.)
ارسال: #10
[size=medium][size=large]
شکست بخور,ولی پیش برو

بسیاری از مردم نمی توانند اقدام کنند چون از شکست می ترسند .
از طرف دیگر افراد موفق می دانند که شکست قسمت مهم روند یادگیری است.
می دانند که شکست تنها راه یاد گرفتن از راه آزمون و خطا است .
[/color]نه تنها باید از ترس از شکست نترسیم بلکه نیاز داریم که به شکست خوردن هم تمایل داشته باشیم-حتی مشتاق آن باشیم.
این نوع شکست که انسان را قوی کند شکست پیشرو می گویند.
خیلی راحت شروع کنید,اشتباه کنید,[color=#0000CD]به نتیجه ی آن دقت کنید ,آن را اصلاح کنید و دوباره به سمت جلو و رو به هدف شلیک کنید و ادامه دهید .
هر تجربه ایی اطلاعات مفیدتری به شما خواهد داد

این اصل شاید در زمینه ی تجارت های نوپا بسیار موجه
توضیح داده شده باشد مثلا سرمایه داران با دل و جرات می دانند که در بیشتر تجارت ها با شکست مواجه می شوند اما صنعت سرمایه گذاری آمار جدیدی ارائه داده است اگر صاحب موسسه یا کار فرمایی 55سال یا بیشتر سن داشته باشد تجارت او 73%شانس بیشتری برای بقاءخواهد داشت کارفرمایان مسن تر از اشتباهات خود درس گرفته اند آن ها راحت تر خطر می کنند چون در طول زندگی از شکست هایشان درس گرفته اند و مبنایی از دانش ,مهارت و اعتماد به نفس دارند که آنها را قادر می سازد بهتر بر موانع موفقیت غالب شوند.
[/size
]
[/size]

تشکر شده توسط: goldmen , jahanagahi , samiar afshari
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS