ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سایت
زمان کنونی: 05-03-2024, 01:26 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: پارمیدا وحیدی
آخرین ارسال: پارمیدا وحیدی
پاسخ: 11
بازدید: 1887

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سایت
12-19-2014, 10:59 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-06-2015 09:16 PM، توسط پارمیدا وحیدی.)
ارسال: #1
Big Grin  سایت
[........
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR
12-19-2014, 11:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-31-2015 11:10 AM، توسط پارمیدا وحیدی.)
ارسال: #2
RE: مادرشوهر
Big Grin
تیتر جالبیه نه؟

به من جایی برای ایستادن بده تا من زمین را برایت جا به جا کنم.
12-19-2014, 11:23 PM
ارسال: #3
خوب شاید باید باور های غلط نسبت به خانواده همسر عوض بشه

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی 1 , maral 777 , f.z
12-20-2014, 12:33 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-31-2015 11:11 AM، توسط پارمیدا وحیدی.)
ارسال: #4
........

تشکر شده توسط: MARYAR , مهدی 1
12-20-2014, 01:41 AM
ارسال: #5
در جواب این مسئله یه داستان واستون تعریف می کنم.
یه روز یه تازه عروس که از دست مادرشوهرش کلافه شده بود رفت پیش یه پیرمرد دانا و ازش خواست یه کاری کنه که از شر مادرشوهرش خلاص شه. پیرمرد به عروس یه شیشه می ده که توش یه مایعی بوده و میگه توی این شیشه یه سمه که کم کم مادرشوهرت رو از پا در میاره. فقط واسه اینکه کسی شک نکنه که تو مادرشوهرت رو کشتی این رو هر روز بریز تو غذای مادر شوهرت و با محبت بده بخوره. دختر سم رو می گیره و می ره. یه چند روزی غذای مورد علاقه مادرشوهرش رو درست می کنه, سم رو می ریزه توش و با کلی خوش زبونی و خوش اخلاقی می ده غذا رو مادر شوهره بخوره. بعد از چند روز بر می گرده پیش پیرمرد و با گریه و زاری می گه پادزهر این سم رو بده, من مادرشوهرم رو دوست دارم. دیگه نمی خوام بمیره. پیرمرد می گه نگران نباش دخترم. اون مایع سم نبود. سم توی ذهن تو بود که با محبت به مادرشوهرت از بین رفت.
واقعیت اینه که خیلی از این مشکلات به خاطر باور های غلطیه که نسل به نسل به ما منتقل شده.
دو تا توصیه هم به عنوان خواهر کوچیک واستون دارم(
1. تا می تونید با همسرتون خوب باشید. نزدیک تر از هر کس با اون باشید. هیچ وقت سر مسائل خانوادگی با هم مشاجره نکنید و اون رو وارد تنش هاتون با خانواده اش نکنید و مجبورش نکنید طرف یکی (شما یا اونا) رو بگیره.
2. یه گوشتون در باشه یکی دروازه. خیلی مواقع حرفایی که خانواده همسر می زنن بی قصد و غرضه. اما چون ما پیش زمینه ذهنی داریم اونا رو بد برداشت می کنیم. اما حتی مسائلی که به نظرتون با قصد و غرض میاد نادیده بگیرید و باز هم با خانواده همسرتون صمیمی رفتار کنید. مطمئن باشید کم میارن! :-)
خود من به شخصه خانواده همسرم رو از خانواده خودم هم بیشتر دوست دارم. کار به جایی رسیده که تو تمام مسائل اونا پشت من رو می گیرن و با همسرم دعوا می کنن!

هر کس بخواهد کاری انجام دهد راهش را پیدا می کند هر کس نخواهد کاری را انجام دهد بهانه اش را
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , MARYAR , مهدی میرزائی , mosafer bedar , karafarin , مهدی ر , esijm , کامیار کاظمی , مهدی 1 , koruosh , rad86 , f.z
12-20-2014, 12:16 PM
ارسال: #6
بله! این دقیقا بخاطر باورهای غلط ما ایرانیهاست. در واقع عروس از قبل خودشو اماده کرده برای مقابله با مادر شوهر چون تو ذهنش اینطور جا افتاده که مادر شوهرا رفتار خوبی با عروسشون ندارن و همش دخالت میکنن تو زندگیشون. واسه همین اماده مقابله است بنابراین از هر حرفی از جانب مادر شوهر سوبرداشت میکنه !! و واسه اینکه به اصطلاح رو نده مقابله میکنه و لج و لجبازی میشه و کار بجای باریک میکشه . با یکم منطق گرایی و گذشت و سیاست ورزی قضیه حل میشه . البته اینرو بگم که همین باور غلط از جانب برخی مادر شوهرا هم وجود داره !!

بر احوال آن مرد بايد گريست كه دخل‌اش بُوَد نوزده، خرج بيست!
 تشکر شده توسط: moele , کامیار کاظمی , مهدی 1 , koruosh , rad86 , f.z
12-20-2014, 01:36 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-31-2015 11:11 AM، توسط پارمیدا وحیدی.)
ارسال: #7
...........

12-20-2014, 02:17 PM
ارسال: #8
دوست عزیزم پارمیدا جان به نظر میاد شما دنبال راه حل نیستید, دنبال چتر حمایت هستید. اول احساس کردم می خواهید مشکلتون رو حل کنید و چیزی که خودم تجربه کرده بودم رو باهاتون در میون گذاشتم. یه مثالی همیشه همسرم می زنه می گه کسی که خوابیده می شه بیدار کرد اما کسی که خودشو به خواب زده از هیچ راهی نمی شه بیدار کرد. واقعا غصه دار می شم زمانی که می بینم دوستان هم جنس خودم که اومدن تو این انجمن و قراره یه سرو گردن از دیگران بالاتر باشن و افکارشون درگیر موفقیت باشه, هنوز دست و پاهاشون به غل و زنجیر باورها و تعصبات و خرافات و فرهنگ های غلط بسته شده. از صمیم قلب امیدوارم که نگرش هات تغییر کنه و یک بانوی متفاوت باشی, نه فقط راجع به دیدگاهت نسبت به خانواده همسرت تمام نگرش ها و افکار و باورهات چرا که تفاوت نگرش هر زن برای خود من سودمنده, چون اگر زن های بیشتر و بیشتری نگرش های والاتری پیدا کنن, دیدگاه جامعه نسبت به زن تغییر می کنه. مسائل مهم تری از حرف مادرشوهر هست, حیف زمان, انرژی و سلولهای مغز ما زن ها که صرف مسائلی از این قبیل می شه.

هر کس بخواهد کاری انجام دهد راهش را پیدا می کند هر کس نخواهد کاری را انجام دهد بهانه اش را
 تشکر شده توسط: مهدی ر , MARYAR , مهدی گل محمدی
12-20-2014, 03:58 PM
ارسال: #9
سلام
همه چی بستگی به رفتار عروس و برخوردش با مادر شوهر داره والسلام
حتما داستان عروس و سمی که قرار بود به مادرشوهرش خورونده بشه رو از اینترنت در بیارید و بخونید

هر وقت دید ما نسبت به مادر شوهر شبیه دید ما نسبت به مادر واقعی خودمون شد همه چی حله

اما مشکل اینجاس من ربط این موضوع رو با انجمن نفهمیدم ....؟/؟//

go.year1394@gmail.com
 تشکر شده توسط: maral 777
12-20-2014, 05:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 01-31-2015 11:11 AM، توسط پارمیدا وحیدی.)
ارسال: #10
............

ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS