ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

با گاوداری سرمایه دار شوید
زمان کنونی: 04-16-2024, 07:19 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: mostafa7063
آخرین ارسال: احمدahmad
پاسخ: 101
بازدید: 22967

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 37 رأی - میانگین امیتازات : 3.16
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
12-12-2014, 07:46 PM
ارسال: #1
درود
هر کس توان و انرژی کار با گاو شیری رو داره میتونه با برنامه ریزی و مدیریت صحیح
سرمایه دار شه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
12-12-2014, 08:42 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-12-2014 10:26 PM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #2
RE: با گاوداری سرمایه دار شوید
دوباره تبلیغات برای سمینتال شروع شد

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی
12-12-2014, 09:10 PM
ارسال: #3
بیشترین هزینه یک گاو خوراک آن است که اصلی ترین آن علوفه خشبی یونجه و ذرت علوفه می باشد مثال خوراک روزانه گاو شیری با شیر
متوسط 20 الی 25 کیلو گرم حدودا 18 الی 20 کیلو گرم ذرت علوفه و 2 الی 4 کیلو گرم یونجه
چرا یونجه و ذرت علوفه : یونجه دارای پروتئین می باشد که نیاز پروتئین حیوان را رفع کند ولی انرژی یا همون کالری ندارد
برای تامین انرژی ذرت علوفه به خوراک اضافه میشود ولی پروتئین آن کم است
اما تنها علوفه تمام احتیاجات دام و برطرف نمیکنه بسیاری از گاوداری ها از کنسانتره ی جو استفاده میکنن یا همون خوراک دانه ای
شامل ذرت گندم جو سبوس سویا ملاس و... کی می باشد که باعث افزایش تولید شیر میشود یعنی به ازای هر کیلو شیر تولیدی
نیم کیلو کنسانتره به خوراک اضافه اضافه میشود و در کنار این از یه کارشناس دام کمک بگیرید و همچنین یک دامپزشک که مستقیم در ارتباط باشد
دومین مسئله : انتخاب گوساله یا گاوهای نژاد اصیل است که خیلی مهمه که روند تولید شیر خوبی داشته باشه مقاومت به بیماری و مشکل سخت زایی
سوم : مدیریت صحیح و برنامه ریزی که هدف از مدیریت اینه که خوراک مناسب یکدست به موقع در ساعاتی که باید به دام داده بشه رعایت شه
شیر دوشی به موقع تهویه مناسب نظافت مبارزه احتمالی با بیماری ها در جایگاه واکسیناسون به موقع این ها باعث میشود که با بهترین شکل
کار کنید و انتظار درآمد هم داشته باشید
نکته ای هست که باید بگم بنده خودم به گاوداری هایی سر میزدم و نحوه کار آن اونا را از زبون خودشون میشنیدم حتی من در یک سفر به شمال کشور
در کنار یک گاودار نمونه کشوری بودم توصیه ها یی که من کرد خیلی ساده و قابل انجام بود مسائل بسیار پیچیده نداره از زبون خودش با 5 تا گاو هزینه
یک خانواده در میاد و نکات حائز اهمیت ان فقط مدیریت صحیح بود که بهم توصیه کرد به هیچ عنوان منو نگران نکرد از بابت نگهداری و فعالیت در این زمینه
درآمد گاو شیری به چه صورته : یک گاو شیری جیره معین و مشخص داره همین جوری نیست بریزی بخوره زیاد خوردن ضرر و کم خوردن ضرر
خوب شما روزانه 18 کیلو ذرت علوفه که هر کیلو بسته بندی شده 300 ت و یونجه 2 کیلو خشک با قیمت 800 الی 900 و به اضافه کاه
اگر نژاد سمینتال باشه 18 تا 20 کیلو شیر میده در کنار اون کنسانتره اضافه میشه 5 کیلو شیر اضافه باید 2.5 کیلو کنسانتره اضافه شه کنسانتره
متوسط شیری 1050 ت
در بدترین حالت و ضرر سودتون پول هزینه ها میشه یعنی صفر
قیمت شیر 1440 ت برای شیر های با کیفیت هستش ممکنه بیشتر هم بشه قیمت بستگی به شیر تولیدی داره
شیر تولیدی شما 25 کیلو در روز خودتون حساب کنید چقدر سود داره چقد هزینه
فعلا مرخص میشم تا بعد
 تشکر شده توسط: mardin-b , مهدی 1
12-12-2014, 09:23 PM
ارسال: #4
درود
ما گاوداری هایی داریم که تا 20 میلیارد قیمت داره میخوام ارزش کار و بگم
من گاوداری سراغ داشتم طرف اشتهارد که روزانه 6 میلیون درآمد 3 میلیون سود خالص روزانه
و 25 کارگر با 1000 گاو و تشکیلات به قیمت 7 میلیارد برای فروش گذاشته شده بود این برای دو
سال پیش که شیر با قیمت 800 تومان بود الان دولت به قیمت 1440 قیمت گذاری کرده و تحویل میگیرند
حالا گاواداری هایی که 2000 تایی در حال حاضر کار میکنن چه درآمدی دارند در حد 80 تن در روز خودتون حساب
کنید به میلیارد می رسه که نصفش بابت هزینه میره
موفق باشید
12-12-2014, 09:27 PM
ارسال: #5
سلام دوست خوبم:
در شمال با آقای مهندس جمالی در آمل گفتگو داشتید؟
این شغل فوق العاده است رزق حلال و پاک
نه دروغ نه ربا و نه سایر الودگی های متداول
سود فراوانش هم به این خاطره که سرمایه بلا استفاده نداره و همیشه سرمایه ات مشغوله یا بصورت خرید دام،زمین،علوفه،لوازم کاربردی این شغل و....
باید عاشق باشید تا بترکونید و علت دادو بیداد اکثر فعالین این صنف که می گویند نمی صرفه اینه که چون در اندازه و حد سنتی عمل می کنند برایشون نمی صرفه
ولی علمی کار کنی خیلی عالی است و من اگر مشگل تردد نداشتم و در شهرم شاغل بودم به یقین شروع در این کار جزء اولویت های کاریم بود به امید خدا موفق و موید باشی دوست خوبم شاد زی مهر افزون10_00410_004:10_004
:

(گاندی) کرباس هندی به ز حریر انگلیسی
 تشکر شده توسط: mardin-b , م.ع , اَسکی
12-12-2014, 09:36 PM
ارسال: #6
احسنت به دوست عزیز که متوجه شدی بنده خودم کارمندم یه همکاری دارم که قبلا تو گاوداری بوده فقط یه کلام بهم گفت اگه بتونی از پسش
بر بیای خوبه بهم مشاوره داده چطوری شروع کنم کسانی که از گاو چیزی نمیدونن یه چیزی فقط میدونن اونم اینه میمیره بیخیال شو
خودم پیش آدم های موفق بودم و نظر اونا برام خیلی مهم بود اگه میگفتن به در د نمیخوره بیخیال میشدم
بابام زمین کشاورزی داره میخوام تا حدودی علوفه رو تامین کنم تا سود بیشتری عایدم بشه
امیدوارم دوستان تو این زمینه بتونن فعالیت کنن البته منکر سختی و استرس کار نمیشیم راحت نیست ولی ناشدنی هم نیست

همت اگر سلسله جنبان شود مور تواند که سلیمان شود
 تشکر شده توسط: mardin-b , م.ع
12-13-2014, 01:38 AM
ارسال: #7
(12-12-2014 08:42 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  دوباره تبلیغات برای سمینتال شروع شد

دوستان بنده نیومدم تبلیغ کنم و یا تو خرید و فروش دام باشم افرادی که تو حرفه گاوداری فعالیت دارن و یا میخوان
شروع کنن باید با دام اصلاح نژاد شده یا نژاد اصیل کار کنن و گرنه بهروری نداره و از طرفی نژاد هایی که باعث ضرر دامداره حذف شه
و جای اونارو با یک نژاد اصیل عوض کنن ما جمع شدیم ایده و طرح های خودمونو بگیم دانسته های خودمونو بگیم شاید برای شما
دوست عزیز شرایط فراهم باشه بخواین شروع کنین
همین نژاد سمینتال بهترین عملکرد و داره و در آینده ن چندان دور جای نژاد های هلشتاین و میگیره و نژاد هلشتاین فقط شیر خوبی میده
نکات مثبت دیگه ای نداره من این مطالب را گفتم شما بیشتر تحقیق کنید به نتیجه برسید مخصوص افرادی که فعالیت
دام سنگین رو دوست دارند باید عاشق کار باشید اگه دوست ندارید آزار دهنده انتفاد کنید چه اشکال داره نقاط ضعف و یادآور بشید
که بقیه دوستان بدونن
 تشکر شده توسط: اَسکی
12-13-2014, 11:12 AM
ارسال: #8
سلام و درود بی پایان
بسیار عالی
گاوداری سرمایه اولیه زیادی میخاد که البته سود بالایی هم داره ولی با سرمایه اولیه موردنیاز برا گاوداری کارهای پرسود بهتری میشه زد .(گاوداری باید تخصص داشته باشید با یه تحقیق و سوال پرسیدن نمیشه باید برید یه مدت کارکنین یا هم قبلا کار کرده باشید)

اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج

جهت سلامتی حضرت مهدی صلواتی بلند ختم کن

يادمان باشد كه زنگ تفريح دنيا هميشگي نيست ، زنگ بعد حساب داريم ..!!

نام کاربری قبلی :rohalah1371
12-13-2014, 12:28 PM
ارسال: #9
توی تناژ بالا به صرفصت رفیق
با ۱۰ گاو اصلا نمیصرفه
با کسایی که در این حد کار میکنن حتما صحبت کن
12-13-2014, 06:58 PM
ارسال: #10
درود
بنده خودم به گاوداری زیادی سر زدم مشاوره گرفتم حرف ترسناکی از این ها نشنیدم فقط پیشنهاد بوده که بهم دادن چه کاری بهتره
نگهداری یک گاو مگر فرمول ریاضی میخواد دور و ور ما افرادی هستن که سواد خواندن نوشتن ندارن یه گاوداری کوچک و دارن می چرخنن
بنده کلی کتاب و مقاله رو مطالعه کردم تمام زوایا این حرفه رو شناختم فقط در عمل خودم باید ریسک کنم و بتونم از پسش بر بیام یک
شبه مسلما آدم ثروتمند نمیشه باید تجربه کنید با مشکلات روبرو شد تا موفق شد از طرفی لقمه بزرگ و نمیشه برداشت پس در
مرحله مقدماتی باید شناخت و کسب تجربه اتفاق بیفته زیاد نمیشه به درآمد فکر کرد
بنده زمین کشاورزی با استخر و تشکیلات دارم و یک سوله کوچک جهت نگهداری دام که با چند تا میخوام شروع کنم
اگر هر اتفاقی افتاد حداقل کمتر ضرر کنم نکه لقمه زیادی بپره تو گلوم به اصطلاح یه شبه را صد ساله برم
از راهنمایی دوستان ممنون که نقاط ضعف رو بیان میکنند شاید از دید بنده پنهان باشند
با تشکر
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  برای شروع پرورش گوسفند پرواری چه میزان سرمایه نیاز هست؟ SHAYAN.IRANI 3 2,528 10-11-2017 11:10 PM
آخرین ارسال: محمد رضا 30
  سرمایه گدار برای پروار گوسفند در خراسان mah114 1 866 04-09-2016 12:16 AM
آخرین ارسال: mah114

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS