ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درخواست ایده برای راه اندازی کسب و کار
زمان کنونی: 06-02-2024, 07:54 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: saeideh
آخرین ارسال: IRANPG
پاسخ: 12
بازدید: 7550

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 30 رأی - میانگین امیتازات : 3.37
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
05-22-2014, 12:24 PM
ارسال: #1
سلام
دوستان همراه به همفکری شما نیاز دارم حدود 7 میلیون سرمایه دارم و میخوام کسب و کار راه بندازم در یکی از شهرستان های استان تهران زندگی میکنم نزدیک کرج خودم به مغازه فروش لباس علاقه دارم اما جاهای پرفروش اجاره و پول پیش واسه اجاره مغازه خیلی بیشتر از این سرمایه من هست من با این پول در کوچه های فرعی و کم رفت و آمد میتونم مغازه بازکنم... نزدیک محل زندگی من مدرسه دخترانه زیاده البته روبروی مدرسه چندین مغازه لوازم و تحریر و پوشاک باز شده و مغازه ای که من در نظر دارم روبروی مدرسه نیست و یه مقدار فاصله داره اما سر کوچه هستش کنارش یک سوپر مارکت و یک مغازه آموزش طراحی و نقاشی به کودکان و نوجوانان و روبروش کافی نت و تاکسی سرویس و سوپر مارکت به نظرتون مغازه جای خوبی هست و من چه کاری میتونم انجا راه اندازی کنم... با سپاس
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI , مرتضی-تهران
05-22-2014, 01:02 PM
ارسال: #2
RE: درخواست ایده برای راه اندازی کسب و کار
در جایی مثل تهران آدامس هم بفروشی مشتری داری

بنظر من همونطور که خودتون گفتید اگر در مسیر مدرسه دخترانه هست مغازه فروش لوازم کادوئی و تزئینی مثل عروسک انواع ساعت ، گردنبند ، لوازم دکوری و .... که امروزه خیلی مد شده باز کنید. چون کشش خوبی داره

ارائه دهنده صفحات پرداخت شخصی و تجاری با نام و لوگو انتخابی شما
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: saeideh , مرتضی-تهران , abdollah47
05-22-2014, 01:08 PM
ارسال: #3
(05-22-2014 01:02 PM)لوبا نوشته شده توسط:  در جایی مثل تهران آدامس هم بفروشی مشتری داری

بنظر من همونطور که خودتون گفتید اگر در مسیر مدرسه دخترانه هست مغازه فروش لوازم کادوئی و تزئینی مثل عروسک انواع ساعت ، گردنبند ، لوازم دکوری و .... که امروزه خیلی مد شده باز کنید. چون کشش خوبی داره

سلام پیشنهاد خوبی دادین اما متاسفانه روربروی مدرسه این مغازه ها باز شده نزدیک مدرسه هم پارک هست انجا هم خانم ها بساط پهن میکنن و لباس میفروشن
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران
05-22-2014, 01:13 PM
ارسال: #4
با اینکه سه ماه تعطیلات تابستان در راه هست به نظرتون لباس زیر زنانه و مردانه خوبه در کنارش بدلیجات و تیشرتم بیارم
05-22-2014, 01:15 PM
ارسال: #5
خوب عزیز جان شما داری جواب خودت رو میدی ولی دقت نمیکنی:
وقتی میگی نزدیک مدرسه پارک هست چرا بجای سرمایه گذاری بر روی ایجاد مغازه و پول اجاره و هزاران خرج اضافی . به فکر دستفروشی در پارک نیستید؟
میتونید چند قلم جنس برو که همه گیر هست رو تهیه کنید و به چند نفر که اونجا دستفروشی میکنند بدهید و از طریق آنها فروشتون رو بیشتر کنید و به اونا پورسانت بدهید
یا اینکه از بچه های دست فروش کمک بگیرید تا اجناستان را در مسیر مدرسه به دانش آموزان بفروشند

05-22-2014, 01:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-22-2014 01:41 PM، توسط SM_HOSSEINI.)
ارسال: #6
(05-22-2014 12:24 PM)saeideh نوشته شده توسط:  سلام
دوستان همراه به همفکری شما نیاز دارم حدود 7 میلیون سرمایه دارم و میخوام کسب و کار راه بندازم در یکی از شهرستان های استان تهران زندگی میکنم نزدیک کرج خودم به مغازه فروش لباس علاقه دارم اما جاهای پرفروش اجاره و پول پیش واسه اجاره مغازه خیلی بیشتر از این سرمایه من هست من با این پول در کوچه های فرعی و کم رفت و آمد میتونم مغازه بازکنم... نزدیک محل زندگی من مدرسه دخترانه زیاده البته روبروی مدرسه چندین مغازه لوازم و تحریر و پوشاک باز شده و مغازه ای که من در نظر دارم روبروی مدرسه نیست و یه مقدار فاصله داره اما سر کوچه هستش کنارش یک سوپر مارکت و یک مغازه آموزش طراحی و نقاشی به کودکان و نوجوانان و روبروش کافی نت و تاکسی سرویس و سوپر مارکت به نظرتون مغازه جای خوبی هست و من چه کاری میتونم انجا راه اندازی کنم... با سپاس

سلام و عرض ادب
با توجه به سرمایه شما ؛ اصلا" دنبال کسبی که سرمایه زیاد میخواد و گردش بالایی میخواد نرید (مثل همون لباس فروشی)
فکر راه اندازی اون سادست
اما شما نیاز به تنوع محصول نسبت به رنگ ؛ فصل و مدل دارید
و اگر فکر میکنید با کم شروع کنید خوبه ، مغازه ی شما تبدیل میشه به یه غرفه نمایشگاهی که فقط بازدید کنند داره و فروشش خیلی کمتره و صرفه ی اقتصادی نداره
چون وقتی فروش کم باشه چون محدودیت سرمایه دارید باید صبر کنید تا محصولتون فروش بشه تا بتونید محصول رو بروز کنید
-------
اگر شما در بازار یا مجتمع تجاری بودید صنوف لباس و غیره جواب میداد چون مشتری خاص خودش رو همیشه داره
فروش روسری سرمایه ی خیلی کمی لازم داره و یه گزینه ی خوبه
همه ی اینها نیاز به تجربه فروشندگی داره
-------
اما پیشنهاد من
البته نگفتید مدارس در چه مقطعی هستند
با توجه به اینکه شما خانم هستید ؛ مشتری های خانم (دانش آموزان) با شما بهتر ارتباط برقرار میکنند
یه لوازم تحریر بزنید با جنس کامل و جور ؛ جوری که بقیه لوازم تحریر ها از شما عقب تر باشن و این فاصله همیشه باید رعایت بشه

مشتری راه خودش رو پیدا میکنه
در کنار اون خدمات کامپیوتری هم حتما" عرضه کنید ؛ برای اینترنت یکی دو دستگاه کفایت میکنه
البته میتونید فیلم های ارجینال هم در کنارش عرضه کنید (دقت کنید در حد یه ویترین و خیلی شیک و اورجینال) چون شما فیلم فروشی ندارید
کم کم با رونق اون میتونید کار های دیگر هم انجام بدید ؛ فروش شارژ و ...
با تشکر
(05-22-2014 01:15 PM)لوبا نوشته شده توسط:  خوب عزیز جان شما داری جواب خودت رو میدی ولی دقت نمیکنی:
وقتی میگی نزدیک مدرسه پارک هست چرا بجای سرمایه گذاری بر روی ایجاد مغازه و پول اجاره و هزاران خرج اضافی . به فکر دستفروشی در پارک نیستید؟
میتونید چند قلم جنس برو که همه گیر هست رو تهیه کنید و به چند نفر که اونجا دستفروشی میکنند بدهید و از طریق آنها فروشتون رو بیشتر کنید و به اونا پورسانت بدهید
یا اینکه از بچه های دست فروش کمک بگیرید تا اجناستان را در مسیر مدرسه به دانش آموزان بفروشند
سلام
دوست عزیز لطفا" کاری رو که تجربه کردید پیشنهاد بدید
شما دستفروشی کردید و یا حتی یه نفر برای شما دستفروشی انجام داده و شما پورسانت بهش دادید

این کار ها درآمد مستمر نداره ؛ بیشتر آدم خوشو گول میزنه
شما اگر هدف دارید دستفروشی شما رو به جایی نمیرسونه
 تشکر شده توسط: saeideh , مرتضی-تهران
05-22-2014, 02:40 PM
ارسال: #7
مدارس دبستان راهنمایی و دبیرستان سه تا مدرسه دخترونه کنار هم هستن دو شیفته
روبروی مدرسه ها حدود 7 یا 8 تا لوازم التحریر هستش که چندین سال سابقه دارن و همینطور سوپرمارکت و خیاطی و بدلیجات و لباس زیر ... به نظر شما لباس زیر و روسری چطوره
05-22-2014, 02:52 PM
ارسال: #8
(05-22-2014 02:40 PM)saeideh نوشته شده توسط:  مدارس دبستان راهنمایی و دبیرستان سه تا مدرسه دخترونه کنار هم هستن دو شیفته
روبروی مدرسه ها حدود 7 یا 8 تا لوازم التحریر هستش که چندین سال سابقه دارن و همینطور سوپرمارکت و خیاطی و بدلیجات و لباس زیر ... به نظر شما لباس زیر و روسری چطوره

نظر شخصی بنده این است که با توجه به اینکه مسیر یک مسیری هست که بیشترین زمان شلوغ بودن زمان تعطیل شدن مدرسه است پس باید راهی و ایده ای داشت که از اون فرصت استفاده کرد و دانش آموزش رو جذب کرد. لباس زیر و روسری کشش چندانی در آن موقیت نخواهد داشت. نظر من همون مغازه لوازم فانتزی و دکوری بهتر است چون هم ارزونتر است و هم گیراتر بخصوص که در آن مسیر ( مدرسه دخترانه ) چون جنس موثنت به چیزای فانتزی و دکوری بیشتر جذب و تمرکز دارند

تشکر شده توسط: saeideh , مرتضی-تهران , IRANPG
05-22-2014, 04:16 PM
ارسال: #9
(05-22-2014 02:52 PM)لوبا نوشته شده توسط:  
(05-22-2014 02:40 PM)saeideh نوشته شده توسط:  مدارس دبستان راهنمایی و دبیرستان سه تا مدرسه دخترونه کنار هم هستن دو شیفته

نظر شخصی بنده این است که با توجه به اینکه مسیر یک مسیری هست که بیشترین زمان شلوغ بودن زمان تعطیل شدن مدرسه است پس باید راهی و ایده ای داشت که از اون فرصت استفاده کرد و دانش آموزش رو جذب کرد. لباس زیر و روسری کشش چندانی در آن موقیت نخواهد داشت. نظر من همون مغازه لوازم فانتزی و دکوری بهتر است چون هم ارزونتر است و هم گیراتر بخصوص که در آن مسیر ( مدرسه دخترانه ) چون جنس موثنت به چیزای فانتزی و دکوری بیشتر جذب و تمرکز دارند

از اینکه وقت میزارید و همفکری میکنید سپاسگزارم
مغازه به جز در مسیر مدارس بودن در یک خیابان فرعی یا کوچه فرعی هستش که از چند طرف رفت امد داره و منزل شخصی خودم هم نیز در همان خیابان هست به همین خاطر آشنایی کامل دارم با محیط
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران , SM_HOSSEINI
05-22-2014, 05:38 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 05-22-2014 05:38 PM، توسط مرتضی-تهران.)
ارسال: #10
(05-22-2014 12:24 PM)saeideh نوشته شده توسط:  سلام

سلام.
جاش که خیلی خوبه .....به قول آقای جهانگیری......تو هر کاری که علاقه داشته باشی میتونی بهترین باشی و موفق بشید پس از همین الان تحقیق رو شروع کنید و ببینید با وسایل +سرمایه و موقعیتی که دارید چه کاری بهتره
وقتی وار اون کار شدید اصلا از کمبود مشتری نترسید سعی کنید مشتری های بیشتری رو جذب کنید و کارتون رو گسترش بدید10_004

×××××××هیچ وقت امید رو از کسی نگیر...شاید تنها چیزی باشه که داشته باشه ×××××××
×××××××××××××از تجربه دیگران استفاد کن، تا تو تجربه دیگران نشوی××××××××××××
 تشکر شده توسط: SM_HOSSEINI , saeideh
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  درخواست ایده راه اندازی سایت Mohammad Sh 12 3,678 10-08-2022 08:45 PM
آخرین ارسال: saeidabbasi
Star ۱۰۱ ایده کسب و کار کوچک که آینده‌تان را می‌سازد r2013.samadi 10 2,676 09-18-2022 03:39 PM
آخرین ارسال: soni70
  یک زیر زمین ۴۰٫۵۰متری دارم در مارلیک ملارد و بدنیال ایده کاری یا شریک یا سرمایه گزار Miladhaji 0 263 05-11-2022 11:24 AM
آخرین ارسال: Miladhaji
  پیشنهاد شما برای اخذ انواع نمایندگی ها amir_sky 5 11,268 11-06-2021 02:13 PM
آخرین ارسال: mehran_608
  کسی میتونه برای من ساعت وارد کنه؟ ramezani.byte 16 4,859 01-27-2020 03:12 AM
آخرین ارسال: احسان محبوبی
  کمک و راهنمایی برای راه اندازی مغازه لوازم جانبی موبایل و کامپیوتر mohammad.mzk 5 16,542 12-12-2019 10:23 PM
آخرین ارسال: _a_safari_
  درخواست پیشنهاد برای کسب و کار با سرمایه ۲۰۰-۲۵۰ میلیون تومان Alijrad 3 8,741 07-11-2019 07:30 PM
آخرین ارسال: sniper1363
  یافتن کالایی برای دستفروشی max31 9 2,895 06-05-2019 12:17 AM
آخرین ارسال: حسن قجر
  خرید ماهیانه 10000 دست کله و پاچه برای تهران rad86 15 4,125 04-13-2019 12:25 PM
آخرین ارسال: Mahdavi2018
  ایده های ناب از ما برنامه نویسی از شما رنسانس فکر 0 444 09-18-2018 12:18 PM
آخرین ارسال: رنسانس فکر
  کسب و کار ارزی alireza1122 2 416 09-02-2018 07:01 PM
آخرین ارسال: Mohammad89
  صفر تا صد سایت از من ، محصول یا ایده کسب از شما alireza1122 2 644 08-16-2018 01:41 PM
آخرین ارسال: rad86
  همکاری برای فروش بدلیجات sina hami 2 2,426 07-10-2018 10:26 AM
آخرین ارسال: یاسمین اکبری
  شروع کار با 30 میلیون تومان alirz 0 933 02-28-2018 10:40 PM
آخرین ارسال: alirz
  کمک برای راه اندازی خط تولید ظروف یک بار مصرف smagoli 12 65,710 12-05-2017 06:54 PM
آخرین ارسال: rostame_k
  نیاز به سرمایه گذار برای طرح های عالی ashena_73 4 1,221 11-18-2017 11:13 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ایده هایی برای افزایش فروش سوپرمارکتها مهدی ر 57 34,000 11-18-2017 11:07 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  ایده دارم هیچی پول ندارم boy.farda 3 1,430 09-21-2017 03:44 AM
آخرین ارسال: boy.farda
  شروع کسب و کار بدون سرمایه r2013.samadi 17 2,907 08-26-2017 07:18 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  شعبده بازم ، ولی راه درآمد نداره!!! Magic Man73 2 736 08-18-2017 01:55 PM
آخرین ارسال: mahan99

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS