ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

درآمد روزی حداقل 10 هزار تومان، چجوری؟
زمان کنونی: 05-07-2024, 11:27 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: leila_t
آخرین ارسال: leila_t
پاسخ: 4
بازدید: 2766

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امیتازات : 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
04-03-2014, 12:49 PM
ارسال: #1
سلام دوستان سال جدید مبارک
من یه مدت در شرکتها و جاهای مختلف کار کردم دیگه میخوام برای خودم کار کنم
ممنون میشم بگید با این کارهایی که بلدم چه کاری رو میتونم راه اندازی کنم که حداقل روزی 10 تومان درآمد داشته باشه؟
فوتوشاپ
کرل دراو
زبان انگلیسی
قلاب بافی
بافتنی
سایت دارم با وردپرس کار کردم، کمی هم سیستم اپن کارت
وبلاگ هم قبلا داشتم داخلش کارتون میفروختم
کار با اینترنت رو هم به خوبی بلدم
مدرک ICDL دارم
رشته ی دانشگاهیم هم مهندسی منابع طبیعیه که پردیس دانشگاه تهران هم خوندم

چیزهاییکه به ذهن خودم رسیده
مترجمی ( زدن سایت برای پذیرش سفارش ترجمه) که الان این سایتها زیاد شده
قبول سفارش طراحی به صورت آنلاین که این هم مدتی کار کردم و اصلا بازارش خوب نبود
گفتم رشته ی خودم رو ادامه بدم و فوق لیسانس بگیرم تا استاد بشم اما اونم تضمینی نیست که من رو استخدام کنند
رفتم سازمان نظام مهندسی گفتند برای کار تو رشته ات باید کار بلد باشی!!! گفتم این همه سال تو دانشگاه پس چی خوندیم؟ گفت یه سری دوره ی آموزشی هست باید شرکت کنی
رفتم دوره رو ثبت نام کنم نوشته بود لپ تاپ و GPS باید داشته باشید که هر کدوم کلی هزینشه بی خیال شدمHuh

خواستم تدریس زبان کنم (اعتماد بنفسش رو نداشتم)
حالا به نظر شما چه کار کنم؟

دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه

ممنون میشم راهنماییم کنید Heart
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , zahra_r , iren , habib tousi , یوسف خادم پیر , javadnazary
04-03-2014, 01:00 PM
ارسال: #2
RE: درآمد روزی حداقل 10 هزار تومان، چجوری؟
روزی ده هراز تومان که پولی نیست ، چند مدت تاپیک های استاد قربانیان را دنبال کنید ، مشکل تدریس زبانتون حل می شه و در کوتاهترین زمان ممکن به خواستتون می رسید. بقیه موارد هم خوبه ، توانایی و فرصت ادامه تحصیل را هم اگر دارید تعلل نکنید ، این مملک مدرک گراست و مطمئن باشید گرفتن مدرک بالاتر پشیمونی نداره

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: MARYAR , leila_t , iren , habib tousi , یوسف خادم پیر , javadnazary
04-03-2014, 01:16 PM
ارسال: #3
تدریس زبان
ترجمه (به صورت حضوری یه سر به چاپ و تکثیرها و کتابفروشی های میدون انقلاب و بزنید)
واسه کارتون کارت ویزیت چاپ کنید و مغازه به مغازه و فروشگاه به فروشگاه برید و بگید تو کار ترجمه در خدمتتون هستم همین
چون خانم هستید قطعا زودتر سفارش میگیرید و سعی کنید اولین سفارشی رو که گرفتید خیلی سریع و با کیفیت ارائه بدید

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: leila_t , habib tousi
04-03-2014, 01:18 PM
ارسال: #4
(04-03-2014 01:16 PM)soshiant نوشته شده توسط:  تدریس زبان
ترجمه (به صورت حضوری یه سر به چاپ و تکثیرها و کتابفروشی های میدون انقلاب و بزنید)
واسه کارتون کارت ویزیت چاپ کنید و مغازه به مغازه و فروشگاه به فروشگاه برید و بگید تو کار ترجمه در خدمتتون هستم همین
چون خانم هستید قطعا زودتر سفارش میگیرید و سعی کنید اولین سفارشی رو که گرفتید خیلی سریع و با کیفیت ارائه بدید

ممنون از راهنماییتون الان هم کار ترجمه انجام میدم اما سفارشام رو آنلاین میگیرم که تعدادش خیلی کم هست و همه قیمتی بسیار پایین برای ترجمه های آنلاین پرداخت میکنند
 تشکر شده توسط: zahra_r , habib tousi , soshiant , javadnazary
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS