ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

تبریک نوروز93با چاشنی سپاس
زمان کنونی: 05-02-2024, 06:49 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: alma
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 6
بازدید: 1412

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امیتازات : 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
03-18-2014, 11:27 AM
ارسال: #1
خدا جون سلام
امیدوارم حالت خوب باشه .ببخشید دیر به دیر میام سراغت .آخه از آغوش بازت مطمئنم و همین باعث سوء استفاده میشه .خودت که بهتر میدونی چه جور آدمی هستم پس به دل نگیر و به بزرگی خودت ببخش .

ا[b]مروز میخوام از تمام دوستانی که اینجا دارم تشکر کنم.آخه سال 92 یه جورایی خیلی برام متفاوت و جالب بود. میدونی که عاشق کشف پدیده های جدید و هیجان انگیزم و بورس یکی از اون پدیده های جالب بود.
آدمهای مجازی رو به واقعی ترجیح میدم چون هر چقدر ناشناخته تر ،واقعی تر .تازه خودمم خیلی وقتها اون ماسک رو میذارم کنار و تا دلم میخواد شیطنت میکنم.

راستی یادم رفت بگم خیلی چیزا از بچه های خوب این فرومها یاد گرفتم. روز اولی که اومدم تو بورس انگار به یه کره ی دیگه و با زبانی غیر قابل درک وارد شدم .خلاصه حس عجیب و جالبی بود.خوبیش به اینه که نمیشه بهت دروغ گفت پس گفتن اینکه معمای بورس رو حل کردم فایده ای نداره اما میدونی که دیگه شاگرد تنبل کلاس هم نیستم .از این بابت لازمه از دوستانم تشکر کنم .خیلی هاشون بدون هیچ چشم داشتی به همه کمک میکنن .فکر کنم تو هم خیلی خوشحال میشی و بهشون افتخار میکنی.تو زمینه ی کسب و کار هم خیلی چیزا یاد گرفتم از همشون ممنونم .فقط یه خواهش کوچولو هر وقت دیدی برق سکه چشم منو به روی حقیت بست و صداقت رو گم کردم گوشمو بکش .فقط نوکرتم جوری نکشی که از جا کنده بشه یه کوچولو کافیه حواسم هست.

خدا جون همشونو میسپارم به خودت و بهترینها رو براشون آرزو میکنم .به همگی سلامتی ،عزت و سربلندی عطا کن .یه دل شاد و رزق و روزی حلال هم بذار تو سفره ها شون و یه سال پر شکوهی رو براشون رقم بزن.راستی منو خونوادمو از قلم نندازی مخلصتم و خیلی دوستت دارم .
شرمنده یادم رفت بگم هوای آدمهای زمینی رو کلا داشته باش .جنگ و خونریزی رو ریشه کن و به دلها مهربونی و عشق بده .ممنون که به حرفهام گوش کردی .به مادرم سلام برسون بگو که دخترش بزرگ شده حتما خوشحال میشه .روی ماه هر دوی شما رو میبوسم مراقبش باش.

عید تو و همه ی دوستای گلم مبارک12_002
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Elixir , یک همراه سبز , matarodi , سعید محمدی , کامیار کاظمی , MohamadMJ , goldmen , blacknight19 , MARYAR , Alireza_Kh , jahanagahi , saeede93 , یوسف خادم پیر , مهدی 1
03-18-2014, 12:55 PM
ارسال: #2
RE: تبریک نوروز93با چاشنی سپاس
متن زیبایی نوشته بودید واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم و تلنگری بود برای اینکه بدونیم همیشه موفقیت هامون رو مدیون خدا هستیم.
من هم تبریکات مخصوصم رو به یمن فرارسیدن نوروز تقدیم همه ی دوستای خوب انجمن میکنم.دوستایی که هیچوقت از نزدیک ندیدمشون اما برام دوستای صادق تر بودن و اساتیدی که هیچوقت من رو ندیدن اما هیچ کمک و راهنمایی رو از من دریغ نداشتن.

برای من هم آشنایی با فروم ورود به یه دنیای جدید یا بهتره بگم به دنیاهای جدیدی بود.توی فروم از تک تک دوستان چیزای زیادی یاد گرفتیم.از استاد قربانیان عزیز، آقای قدسی و آقای احمد رضایی تشکر ویژه دارم چون احساس میکنم این سه نفر واقعا حق ویژه ای گردن من دارن و با پست ها راهنمایی ها و صحبت هاشون باعث شدن من امسال خیلی رشد کنم.

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: goldmen , مهدی ر , بابایی , alma , jahanagahi , saeede93
03-18-2014, 02:16 PM
ارسال: #3
ماهم به نوبه خودمان از همه عزيزان، دستتندكاران، عوامل پشت صحنه وهمه كساني كه سعادت نشده ملاقات داشته باشم باهشون يا آشنا بشم تشكر ويژه اي ميكنم

از همه عزيزان كه دراين سال كه چند روز بيشتر نمانده به آخرش طلب بخشش وحلاليت ميكنم وما رو به بزرگواريشون مورد ببخشش قرار بدهند

براي همه عزيزان براي همه جوانان،( ديروزي، امروزي، فردايي) آرزويي سالي پر از شادي، موفقيت، شادكامي، سربلندي، وپر خير وبركتي را از خداوند عزل و وجل خواستارم

سال نو مبارك

[تصویر: 63740478307662590299.jpg]
 تشکر شده توسط: مهدی ر , barane50 , alma , Elixir , MARYAR , Alireza_Kh , jahanagahi , saeede93
03-18-2014, 02:35 PM
ارسال: #4
پارسال اینموقع سربازی بودم . محل خدمتم جزیره ی زیبای کیش بود . اما بخاطر حس تنهایی و دلتنگی زیباییها به دلم نمینشست . یه شب که خیلی دلتنگ بودم رفتم ساحل و شروع کردم به نوشتن نمیدونستم چم شده فقط دوست داشتم بنویسم و خدارو یاد کنم و این خیلی آرومم کرد امیدوارم سال خوبی داشته باشید : " حمد و سپاس خدای بزرگ و بلندمرتبه را که خالق جهان است و روزی دهنده نهان . در گوشه ای از گیتی پهناور و بیکران و در زیر سقف نیلگون آسمان در میان آبهای شیشه ای در جزیره ای زیبا چون رنگین کمان بر روی فرش زمین نشسته و در خیال خود غرق میشوم. اسب وحشی اندیشه خویش را بدان سو میبرم که رازهای نهان آینده در آن آرمیده اند. زیر سم تفکر خویش چنان می غلتانم تا آنچه شوند که میخواهم . هوای تازه میخواهم و دشتی سبز تا پرواز دهم پرنده ی خیال را تا بدانجا که نهایت است و نیست ! نه پشیمانم از آینده و نه امیدوار به گذشته .! سرود جاودانگی سر میدهم و فریاد برمیآورم : که بارالها تو بمان و بدان که در این پهنه ی موحش و در شب تاریک گمراهی تنهایی تنها تو بودی که غبار از چهره ی نحیف و خسته ام زدودی و دیدگانم را به نور مهربانیت روشن ساختی . دل در سینه عطش تنهایی را تحمل نتوان کرد. پنجه ی خشم خروشانم جهان را زیرو رو ساخت غافل از اینکه تو در خانه ای و نزدیکتر از من به منی . تو در نفسهایم جاری و من در آسمانها پی تو ! ببین چه مستانه میرقصد عروسک غمگین چشمانم . بغض دیدن توست آری ! سیرابم کن از شهد وجودت و غرق کن در دریای بیکران نگاهت . میبینی که فرشته ی هرزه گناه عشوه کنان خود را به بالینم میکشاند و رقصان و پایکوبان لذت شیرین گناه را چه رایگان میفروشد ! پس دستهایش را قطع گردان و دیدار خود را به قیمت هرآنچه که خود ارزانی داشته ای بفروش .ای که از هرآنچه هست بالاتری لذت دیدار تورا به لذت گناه که لحظه ای با من است نخواهم داد. ای زیباترین زیباییها دل در سینه هوس دیدار تو را دارد یا پرده کنارزن و مستم کن یا دل از سینه برون آر و نیستم کن. مرا طاقت این همه دلتنگی نیست . صدای سرد سکوتم خبر از تسلیم میدهد چرا که هوش اندک مرا یارای نبرد با عظمت اعجاب انگیز تو نیست ! بینا کنم تا غیر تو نبینم و شنوا کنم تا غیر کلام تو نشنوم. گره از زبانم بگشای تا بسوی تو خوانم و گامهایم را استوار گردان تا در راه وصال به تو رنجور نگردم . تو را من دوست میدارم هر دم "

بر احوال آن مرد بايد گريست كه دخل‌اش بُوَد نوزده، خرج بيست!
 تشکر شده توسط: barane50 , alma , MARYAR , jahanagahi , saeede93 , Elixir , goldmen , zhosseini81
03-18-2014, 10:39 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 03-18-2014 10:41 PM، توسط Alireza_Kh.)
ارسال: #5
کسی میگوید سر خود بالا کن ...
به بلندا بنگر، به بلندای عظیم ...
به افق های پر از نور امید ...
و خودت خواهی دید ...
و خودت خواهی یافت خانه دوست کجاست ...
خانه ی دوست در آن قلب پر از نور خداست ...
و فقط دوست، خداست ...

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــ

آرزوی سالی نیک برای نیک اندیشان انجمن ...

همچون کوه استوار بمان، ... همچون رعد بتاز، ... هراسی به خود راه مده، ... تا بوده همین بوده ...
 تشکر شده توسط: jahanagahi , MARYAR , Elixir , goldmen , محمد عـلیزاده
03-18-2014, 10:53 PM
ارسال: #6
خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری

اکنون که می نویسم قطره اشکی بر روی گونه ام ریخت. چشمم کمی تار شد. چشمم را پاک کردم. حالا خوب می بینم.
سال 1392 سال سفرهای عزیزان انجمن بود با هم. سال شادی و کسب موفقیت.سالی پر از دوستی و محبت. سالی که پا به پای عزیزانم که همه جوان بودند و روحیه شادی را بمن پیرمرددادند.
(پیرمرد خودتی.25r30wi
من کی گفتم پیر مرد؟ خودت گفنی.
ببخشید فکر کرم شما بودید25r30wi.)

به هرحال یاد گرفتیم که برای رسیدن به اهداف با تمام وجود جمله زیر را در ذهن داشته باشیم:
من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده بسیار توانا
من دست به هر کاری بزنم تا نهایت رسیدن به موفقیت ادامه خواهم داد.

دوستتان دارم و عاشق تک تک شما عزیزانم هستم.

EYD

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , Elixir , goldmen , mahdi5e , محمد عـلیزاده
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تبریک روز معلم به اساتید انجمن sinap 0 576 05-02-2015 10:21 PM
آخرین ارسال: sinap
  تبریک سال نو مهدی 1 19 2,439 03-24-2014 12:34 PM
آخرین ارسال: صدفی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS