ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

جذب عاملیت فروش در سراسر کشور
زمان کنونی: 05-03-2024, 05:40 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: مهدی 1
آخرین ارسال: amiir_0251
پاسخ: 184
بازدید: 43480

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 19 رأی - میانگین امیتازات : 3.21
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02-25-2014, 02:29 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-25-2014 02:35 AM، توسط مهدی 1.)
ارسال: #1
با درود

مفتخرم که این دفعه اطلاع رسانی این خبر خوب به عهده من افتاد
به اطلاع کلیه دوستان و اعضای انجمن می رسونیم ، پیرو تحقیقات چندماهه تیم بازاریابی و تحقیقات میدانی انجمن میلیاردهای آینده ایران ، جهت اجرای عملیاتی کارگروه عید نوروز 93 با هدف کشف راهکاری مناسب برای کسب درامد ساده ، پردرامد و کم دردسر برای اعضای انجمن، یکی دیگر از محصولات اختصاصی انجمن را خدمتتون معرفی کنیم.

کسب و کارهای مناسبتی ، کسب و کاری پر رونق در اکثر کشورهاست ، عید نوروز ما ایرانی ها هم که شهره عام و خاص هست و شب عید مردم ما برای خرید و پول خرج کردن از همدیگه سبقت می گیرند. اما اینکه تو این بازار پر هیاهو و پررقابت چطور می شه کالایی تولید یا عرضه کرد که هم حرفی برای گفتن داشته باشه ، هم سودش خوب باشه و هم بدون دردسر فروش بره و هم رقیب زیادی نداشته باشه، کار سختیه.
چه کالایی وجود داره که هم بشه عمده پخش کرد و هم خرده فروشی کرد ، کدوم کالاست که هم برای دستفروش سود خوبی داره ، هم برای پخش کننده و هم برای خریدار ، این سوالی بود که چندین ماه فکر ما را مشغول کرده بود ، تا سرانجام پس از رایزنی های متعدد نتیجه اش شد "برچسب جادویی مجیک اِگ"
[تصویر: xdv2vqsl8bdewvfp9w43i_t.jpg]

کالایی ساده ، و ارزان و در عین حال کاربردی و جدید برای تزئین تخم مرغ سفره هفت سین. 36

مجیک اِگ نوع خاصی برچسب هست که روی پوست تخم مرغ قرار می گیره سپس با فرو بردن در آب جوش جذب پوست تخم مرغ شده و موجب طرح دار شدن پوست تخم مرغ و تزئین اون می شود.

اطلاعات کامل تر را در سایت اختصاصی محصول http://magicegg.ir/ مشاهده کنید.

این محصول با طراحی های منحصر به فرد و کیفیت غیر قابل رقابتی و همچنین پکیج های 8 عددی بسته به پرزنت خوب فروشنده نظر هر خریداری را می تونه جلب بکنه
اعضای محترمی که توانایی و علاقه کار در این زمینه در 2 هفته پایان سال 92 را دارند، لطفا همینجا اعلام آمادگی نمایند ، کلیه درخواست ها تدوین در اختیار مدیریت انجمن قرار می گیره و ایشون به همراهی تیم فنی تولید در رد یا قبول درخواست ها مختارند.

سیستم توزیع و بازاریابی در نظر گرفته شده برای نمایندگان هر شهر
- پخش و توزیع عمده به لوازم التحریری ها ، سوپرمارکت ها و فروشندگان سبزه و ماهی هر شهر می باشد.
- دوستانی که توانایی گرفتن غرفه در نمایشگاه های بهاره شهرشون را دارند می توانند فروش و درامد بسیار عالی در این محل ها از قبل فروش این محصول داشته باشند.
دوستانی که راسا یا با کمک نیروهای زیر مجموعه خودشون بتوانند به صورت دستفروشی در مکان های شلوغ عرضه کنند هم درامد غیر قابل تصوری براشون انتظار می ره.

قیمت مصرف کننده درج شده روی کالا 3000 تومان می باشد .
قیمت پخش عمده برای اعضا هم بسیار مناسبه
فعلا در این تاپیک اعلام آمادگی ها ثبت می شه ، شرایط اعطا نمایندگی و نرخ های خرید و ... به صورت خصوصی به اطلاع دوستان می رسه

با آرزوی بهترین ها

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mardin-b , aria898210 , سعید محمدی , hamid.h , goldmen , alireza091111 , phoenix021 , انضباط , کامیار کاظمی , ahmad rezaee , habib tousi , Elixir , m_grate29 , hesaab , jahanagahi , kiarash64 , hadi1987 , مهندس روح الله زاهد , SM_HOSSEINI , mbza11 , iran , nicecomet , delkhaste , bagheria , کاردان , mohammadshamosi , ukon , 0625 , یوسف خادم پیر , pedar , sir-mahyar , ناصر صادقی , مهتاب , vafa_0000 , aminmh , محمد20 , یک همراه سبز
02-25-2014, 07:52 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-25-2014 10:52 AM، توسط mardin-b.)
ارسال: #2
RE: جذب عاملیت فروش در سراسر کشور
با تبريك خدمت استاد گرامي آقا مهدي و آرزوي موفقيت
من هم آمادگي كامل خودم را جهت بازاريابي و فروش اين محصول اعلام ميكنم.

وقتی این همه اشتباهات جدید وجود دارد که میتوان مرتکب شد چرا باید همان قدیمی ها را تکرار کرد.
http://www.seftah.ir
http://www.seftah.com
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , habib tousi , Elixir , hesaab , jahanagahi , 0625 , ناصر صادقی
02-25-2014, 08:16 AM
ارسال: #3
سلام
دیشب به این فکر بودم که تو یه تاپیکی از اساتید و دوستان راهنمایی بخوام تا مشاغل مختلفی رو که فکر میکنن خوبه پیشنهاد بدن تا برای کسب تجربه بیشتر در بازار ازاد و در محیطی متفاوت از محیط کار خودم اقدام کنم که با این تاپیک و پیشنهاداستاد مهدی روبرو شدم.
طبیعتا این مورد میتونه اولین و جدی ترین فعالیت من باشه .با احترام البته بعد از بررسی شرایط دوستان .ضمنا تو شهرهای بزرگی مثل مشهد برای انجام اینکار نیاز به یه تیم هست و قاعدتا هر منطقه ای میتونه یه نمایندگی داشته باشه.
ضمنا در قسمت بازاریابی اگهی روزنامه هم مورد خوبیه که نباید ازش غافل شد.
با ارزوی موفقیت:-)
 تشکر شده توسط: بابایی , alireza091111 , mardin-b , مهدی 1 , Elixir , hesaab , jahanagahi , کاردان , ناصر صادقی
02-25-2014, 09:58 AM
ارسال: #4
سلام
تبریک آقا مهدی
فرصت خوبیست برای اشتغال زایی دوستان و آشنایان مشتاق در ایام باقیمانده تا عید
اسم ما رو بدون ذکر نام محل ثبت کنید.

ااووووووول رفاقت، پول خودش میاد
 تشکر شده توسط: alireza091111 , مهدی 1 , Elixir , hesaab , jahanagahi , کاردان , 0625 , ناصر صادقی
02-25-2014, 10:29 AM
ارسال: #5
دوستان من هم آماده همکاری هستم:10_004:10_004
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , Elixir , hesaab , jahanagahi , کاردان , ناصر صادقی
02-25-2014, 10:56 AM
ارسال: #6
لطفا قيمت عمده رو بفرستيد
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , Elixir , hesaab , کاردان , ناصر صادقی
02-25-2014, 10:56 AM
ارسال: #7
آقا مهدی بنده هم آماده ی همکاری هستم
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , Elixir , hesaab , کاردان , 0625
02-25-2014, 11:11 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-25-2014 11:12 AM، توسط hamid.h.)
ارسال: #8
سلام به همه دوستان عزیز بخصوص استارتر محترم تاپیک 12_00236
A00 (13)منم با تمام توان بی صبرانه آماده همکاری هستم.A00 (13)

البته هنوز شرایط اعلام نشده!39

10_004 10_004 10_004

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
 تشکر شده توسط: alireza091111 , mardin-b , مهدی 1 , Elixir , hesaab , کاردان , 0625 , ناصر صادقی
02-25-2014, 12:22 PM
ارسال: #9
با سلام و تشکر از همراهی دوستان ، ببینید بچه ها ، یک چنین کارهای مناسبتی ، صرفا برای رشد دادن سرمایه خوبه ، و در کنارش آشنایی ضمنی با بازارهای مناسبتی که شرایط زمانی خودش به همراه استرس ها و جنب و جوش خاص خودش را داره ، و این قبیل تجربه ها توی اهداف و مشاغل اصلی کمک خیلی خوبی می کنه و تجربه ارزشمندی هست.
در مورد شرایط قیمتی که فکر نمی کنم جالب باشه عمومی اعلام بشه ، بالاخره هیچ نمایندگی دوست نداره بقیه از قیمت خریدش اطلاع داشته باشند. اما در مورد شرایط عمومی
سود فروش مستقیم به مشتری (دست فروشی و عرضه در نمایشگاه های فروش بهاره) 300 تا 400 درصد
سود پخش و فروش عمده به مغازه داران شهرتون (سوپر مارکت ها، لوازم التحریر ، سبزه و ماهی فروشی و امثالهم از 50 تا 100 درصد
در نظر گرفته شده. حداقل سرمایه مورد نیاز دو میلیون تومان و حداکثر هم بسته به شناخت بازار و قدرت عرضه شما
امکانات مورد نیاز هم خط موبایل و وسیله نقلیه برای توزیع ، حالا دوچرخه باشه یاسانتافه زیاد فرقی نمی کنه دی:
عکس 3*4 هم اماده داشته باشید برای صدور کارت شناسایی نمایندگی

همین دیگه ، اگر باز سوالی بود بفرمایید

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: mardin-b , mohammadlover , hamid.h , Elixir , tondar12 , hesaab , jahanagahi , hadi1987 , seraj , iran , کاردان , 0625
02-25-2014, 12:41 PM
ارسال: #10
(02-25-2014 12:22 PM)مهدی 1 نوشته شده توسط:  با سلام و تشکر از همراهی دوستان ، ببینید بچه ها ، یک چنین کارهای مناسبتی ، صرفا برای رشد دادن سرمایه خوبه ، و در کنارش آشنایی ضمنی با بازارهای مناسبتی که شرایط زمانی خودش به همراه استرس ها و جنب و جوش خاص خودش را داره ، و این قبیل تجربه ها توی اهداف و مشاغل اصلی کمک خیلی خوبی می کنه و تجربه ارزشمندی هست.
در مورد شرایط قیمتی که فکر نمی کنم جالب باشه عمومی اعلام بشه ، بالاخره هیچ نمایندگی دوست نداره بقیه از قیمت خریدش اطلاع داشته باشند. اما در مورد شرایط عمومی
سود فروش مستقیم به مشتری (دست فروشی و عرضه در نمایشگاه های فروش بهاره) 300 تا 400 درصد
سود پخش و فروش عمده به مغازه داران شهرتون (سوپر مارکت ها، لوازم التحریر ، سبزه و ماهی فروشی و امثالهم از 50 تا 100 درصد
در نظر گرفته شده. حداقل سرمایه مورد نیاز دو میلیون تومان و حداکثر هم بسته به شناخت بازار و قدرت عرضه شما
امکانات مورد نیاز هم خط موبایل و وسیله نقلیه برای توزیع ، حالا دوچرخه باشه یاسانتافه زیاد فرقی نمی کنه دی:
عکس 3*4 هم اماده داشته باشید برای صدور کارت شناسایی نمایندگی

همین دیگه ، اگر باز سوالی بود بفرمایید

سلام پيشنهاد خوبيه.
بنده 2 ميليون بدم در ازاش جنش ميگيرم از شركت؟

يا من به عنوان نماينده فقط سفارش ميگيرم و شركت جنس رو ارسال ميكنه؟

در صورت فروش نرفتن تمام اجناس ما بقي آن مرجوع ميشود يا نه؟

هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست،زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش من هم مثل او به خدایم ایمان داشتم.
( ایت اله بهجت)

بد ترین گناه نا امیدیست.
((حضرت علی (ع)))
 تشکر شده توسط: hamid.h , بابایی , Elixir , hesaab , jahanagahi , iran , کاردان , asiye vahhdh
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  بک لینک در انجمن میلیاردرهای آینده ایران مشاور ویژه کسب و کار 0 184 03-24-2024 12:03 AM
آخرین ارسال: مشاور ویژه کسب و کار
  چهارمین سال پخش برچسب تخم مرغ, جذب همکار احسان محمدی 21 7,076 03-13-2017 01:12 PM
آخرین ارسال: احسان محمدی
  سومین سال پخش برچسب تخم مرغ, جذب همکار احسان محمدی 20 6,403 03-17-2016 04:47 PM
آخرین ارسال: احسان محمدی
  فروش عمده, فوری پیچ, اردیبهشت 94 فوری پیچ 17 5,746 06-08-2015 11:42 AM
آخرین ارسال: 8611670474
  فروش ویژه محصولات عید(برچسب تخم مرغ - شمع طرح چای - بالن آرزوها و ...) 1394 rad86 61 13,141 03-17-2015 11:41 AM
آخرین ارسال: rad86
  فروش محصولات شما در انجمن مدیریت فروش سایت 0 2,828 02-14-2015 02:20 PM
آخرین ارسال: مدیریت فروش سایت
  فروش ويژه محصولات ولنتاين(كوسن و عروسك) اقاي ايـــده 32 6,563 02-07-2015 05:07 PM
آخرین ارسال: samiar afshari
  جشنواره پاییز93: فروش عمده عروسک فوری پیچ 3 10,115 09-30-2014 06:58 PM
آخرین ارسال: فوری پیچ
  تبلیغات در سایت کامیار کاظمی 1 213,563 06-15-2014 12:25 PM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  دانلود اولين نسخه نرم افزار دنياي همراه (قابل اجرا در سيستم هاي كامپيوتري) اقاي ايـــده 9 4,166 06-01-2012 05:20 PM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده
  مجله ايده يار-براي اولين بار در ايران- محصولي جديد-به زودي اقاي ايـــده 2 1,986 04-09-2012 10:39 AM
آخرین ارسال: اقاي ايـــده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS