ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سلام منو۱۷سالمه می خواستم بپرسم که چه شغل آزادی بهتره پردرآمد تره؟
زمان کنونی: 05-05-2024, 10:28 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: oxijon
آخرین ارسال: everything
پاسخ: 20
بازدید: 4703

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امیتازات : 1.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سلام منو۱۷سالمه می خواستم بپرسم که چه شغل آزادی بهتره پردرآمد تره؟
01-25-2014, 04:08 PM
ارسال: #11
RE: سلام منو۱۷سالمه می خواستم بپرسم که چه شغل آزادی بهتره پردرآمد تره؟
(12-23-2013 02:49 PM)oxijon نوشته شده توسط:  ام دی اف 'مکانیک کدوم؟

سلام دوست گرامی.

در کشور ژاپن در اولین سال تحصیلی مطالبی که در برخی کتب درسی دانش اموزان تدوین گردیده بیانگر این مطالب است :

ژاپن :
ما در کشوری زندگی میکنیم که منابع طبیعی و نفتی خاصی نداریم..
ما کشور ذاتا ثروتمندی نیستیم..
ما کشور بسیار زلزله خیزی هستیم..
اما ما با اراده قوی که داریم و ایمان خودمون میتونیم تلاش کنیم تلاش کنیم و تلاش کنیم
بسیار با هوش و سخت کوش و با اراده هستیم..

مطالبی که در ایران در اولین سال تحصیلی در برخی کتب درسی دانش اموزان ایرانی تدوین گردیده است :

ایران :
اب.. بابا.. نان داد..
ما ثروتمند ترین کشور جهان از نظر وجود معادن نفتی و گازی هستیم..
اب.. بابا .. تان داد..
ما 2500 سال تمدن داریم ..
اب.. بابا.. نان داد..

کودک ژاپنی زمانی که از روز اول با واقعیت ها کنار می اید انسانی واقع گرا و سخت گردیده و در اینده با هوش فراوان و سخت کوشی مثال زدنی اینده خویش و کشورش را تامین میسازد.

کودک ایرانی از همان اغاز با این جمله روبرو میشود.. اب بابا نان داد ( بخور و بخواب و بدون که کشورت ثروتمند ترین توو دنیاست از نظر معادن و منابع..)

لیونل مسی.. پیکه.. اینیستا و.. همه و همه فوتبال رو از 5 سالگی در بزرگترین اکادمی ها اغاز کردند .. علی دایی و خدا داد عزیزی و مهدوی کیا به صورت اتفاقی در 14-15 سالگی .. یعنی 10 سال فاصله..

به کسی از دوستان بر نخوره اما دوست نوجوان و 17 ساله من
عزیزانی که از تو تعریف و تمجید مینمایند عزیزانی هستند که در جامعه جهان سومی ایران متولد و رشد یافته و افکار و عقاید و دید مردمان جهان سوم را دارند و زمانی که میبینند نوجوانی در 17 سالگی پی کسب و کار رفته ذوق میکنند و شروع به تحسین تو میکنند
همین پرسش رو در فروم یک کشور پیشرفته و تاپ دنیا مطرح کن قطعا به این صورت مورد تحسین قرار نخواهی گرفت.

از همین امروز تصمیم قطعی برای انجام کار بگیر.

استعداد ها و توانایی های خود را در یک سمت و اهداف و ایده ال های زندگی خود را در طرف دیگر قرار ده..
اگر پول و زندگی در کلاس بالا برایت اولویت ندارد مشاغلی که عنوان گردید را انتخاب کن
اگر پول زندگی در کلاس بالا برایت ملاک و معیار است بدان در بهترین مملکت دنیا جهت این کسب ثروت متولد شدی..
مملکتی که رانت و دور زدن قانون و فرار از مالیات و .. نسبت به 200 کشور دیگر دنیا به سهولت دران ممکن است.
از این امتیاز استفاده میکنی اگر با ارزه باشی!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: انضباط , makok , iren , مهدی 1 , BERKE , zhosseini81 , sashasasha , moreez
01-25-2014, 11:23 PM
ارسال: #12
بهت تبریک میگم که اینقدر خوب فکر میکنی!
من تو 17 سالگی فکرای خنده داری داشتم! Undecided
بنظرم از جایی شروع کن که فکر میکنی علاقه داری هیچ فرقی نمیکنه چه شغلی باشه
تا به سن من برسی برای خودت میلیاردر شدیSleepy
اشتباهی که من کردم این بود که نگاه کردم به اینکه چه رشته و شغلی درامدزاست و اون انتخاب کردم
الان 10 سال ازت بزرگترم و تازه فهمیدم نه به رشته م علاقه داشتم نه الان به شغلم.Huh
برو دنبال علاقه ت و هر روز بهتر از روز قبل باش
امیدورام موفق بشی10_004
 تشکر شده توسط: iranboy , یوسف خادم پیر , jahanagahi , مهدی 1 , BERKE , seemorgh
01-26-2014, 11:49 PM
ارسال: #13
به هر کاری که علاقه داری استارت آموزش و کسب تخصص بکن.
نگران درآمد و مشکلات نباش . توی هر کاری که علاقه داشته باشی موفق میشی .
 تشکر شده توسط: iren
01-27-2014, 01:37 AM
ارسال: #14

دوست عزیزمیدونی ام دی اف چه قدرسرمایه میخوادکه به این راحتی میگید ام دی اف یامکانیک.
(اگرمنظورت شاگردی بود که من اشتباه فهمیدم منوببخش)
اگرم منظورت ادامشه باید بگم زدن یه کارگاه حرفه ای ام دی اف بالای200تا میخواد.
خودتون یه تحقیق کنید میبینید اینطوریه(دستگاه های برش میخ کوب واطو گرونترینشون هستند. بعد میرسه به برش 90درجه وبرش عمود بعد از اونا خود تخته هست که خامش گرونه)
شاید دوستان تعجب کنند ولی واقعااینقدرمیخواد.
خیلی عجیبه من هردوشونو کردم.هم مکانیک هم ام دی اف
جزو دومین وسومین کارای بودند که شاگردشون بودم.
اولین کارم شاگردی استاد کار نمای مرمر بودم اون موقع13سال داشتم.
باسپاس
 تشکر شده توسط: jahanagahi , iren , مهدی 1 , sashasasha
01-27-2014, 02:07 AM
ارسال: #15
(12-23-2013 09:32 PM)Saeed.MD نوشته شده توسط:  سلام مجدد
بله حرف شما کاملا منصفانه هست مهیار جان ولی خوب یاد گیری یک حرفه اونم توی سن 17 سالگی حتی به صورت نیمه وقت فکر نمیکنم ضرری داشته باشه انتفاقا با نظر شما در عکلاسی شدیدا موافقم سودش رو هم به چشم دیدم یکی از دوستان بنده آتلیه عکاسی داره و کلا خدمات مجالس مثل علاکسی فیلمبرداری و .. رو انجام میده الان خیلی راحت اگه بهتون بگم ماهی 80 تا 120 میلیون درآمد داره پس حتما ما برای بدست آوردن پول نباید بریم مهارت های بازاریابی و حسابداری و .. رو یاد بگیریم از راه هایی که جزء حرفه های تخصصی محسوب میشه هم میشه پول درآورد البته منکر این نمیشم که یادگیری بازاریابی و امثال این بد هست اتفاقا خوده بنده شدیدا پیگیر یادگیری این ها هستم

جناب سعید عزیز من درک میکنم واقعا مشکلاتی در کار است. خصوصا این مدت که بازار کلا منفی است. ولی باید عرض کنم درآمد در ریسک کردن است. مطالعات (کتابها و روزنامه ها و....)و شرکت در کلاسها و سر زدن به تالار و شرکت در سایتهای بورسی و شناخت سهام با بنیاد قوی , همه و همه می تواند کمک باشد. در این سن اگر مدتی را یه مطالعه بپردازد و در سایت مجازی بورس خرید و فروش کند می تواند( البته در صورت داشتن علاقه و پشتکار ) موفق شود.
به هر حال از راهنمائی شما که بحق هم درست است سپاسگزارم .

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mohammadshamosi , Saeed.MD , یوسف خادم پیر , ahmad rezaee , iren , aria898210 , مهدی 1
01-27-2014, 12:39 PM
ارسال: #16
من الان 18 سالمه، توصیم اینه که فکر اینگونه شغل ها رو از سرت بیرون کن،

اما به هر حال هر کاری بخوای انجام بدی باید یه سرمایه ای هر چند کم داشته باشی، یعنی باید یه همچین کاری رو برای مدت کمی انجام بدی (البته اگر سرمایه نداری)

دستمزد شاگرد مکانیک خیلی کمه تازه بعد از دوماه کار که تقریبا آشنا شدی دستمزد شروع میشه، (نهایتش 100-120 ه.ت )

شاگرد mdf راستش خبر ندارم،

توصیه خودم کارگر ساختمانیه، درسته که از نظر فرهنگی جو مناسبی نداره، اما برای مدت کم هم درآمد نسبتا خوبی داره، هم ورزشه،سعی کن با یک آشنا وارد این کار بشی (بعنوان مثال اگه تو فامیل هاتون استاد بنا یا کاشی کار یا گچ کار دارید به اونا مراجعه کنید) چون حق و حقوقتون کمتر پایمال میشه.

این بود توصیه من،

شاد و پیروز و پولدار باشی ! 10_004

من احسان هستم یک میلیاردر
 تشکر شده توسط: iren , seemorgh
01-27-2014, 09:59 PM
ارسال: #17
یه چیز دیگه اونم اینه که اگه میخوای بری تو هرشغلی دورنمای شغل رو هم درنظر بگیر:
شایدشغل های الان اصلا درامدنداشته باشند ولی وقتی تو جامعه جاافتادبه سوددهی برسه یا شغلی که الان سودهیش خوبه ولی چندسال آینده به اون شغل نیازنباشه.
نمیگم مکانیکی بده ولی راستشو بخای اگه الان بری مکانیکی(سیم کشی وتعمیر متور واینا)5سال آینده اصلا ماشینی نمیبینی که برای مثال سیستم ترمزش ای بی اس نباشه واین ای بی اس خیلی به ندرت خراب میشه ونیازی به تعمیر نداره اگرم خراب بشه میبرنش نمایندگی یا قسمت متورش شاید تا 5سال دیگه یه جورایی تغیر کنه وبه ندرت خراب بشه.
اینا مثال بودندوگفتم به فکرآینده باش.
دوستانی هم که میگندالان زوده نمیدونم کاش مثل شمازودبه انجمن آشنامیشدم ویابه فکرتحصیلت باش الان برات کار زوده واینا باید بگم بیایدازتجربیاتمون براش بگیم تا ایشون بهتر پیشرفت کند واصلا منفی به این قضیه نگاه نکنیم که با این سن کمش میخواد درامد داشته باشه.
استاد قربانیان هم درست میفرمایینداگرازالان بابحث بورس واوراق ها آشنا بشی میتونه نبض بازار دستت بیاد ووقتی بزرگترشدی کم کم بری توش.الان مطالعاتتون رو بیشتر کنید در این زمینه.
باسپاس
02-09-2014, 03:06 PM
ارسال: #18
(01-27-2014 12:39 PM)everything نوشته شده توسط:  من الان 18 سالمه، توصیم اینه که فکر اینگونه شغل ها رو از سرت بیرون کن،

اما به هر حال هر کاری بخوای انجام بدی باید یه سرمایه ای هر چند کم داشته باشی، یعنی باید یه همچین کاری رو برای مدت کمی انجام بدی (البته اگر سرمایه نداری)

دستمزد شاگرد مکانیک خیلی کمه تازه بعد از دوماه کار که تقریبا آشنا شدی دستمزد شروع میشه، (نهایتش 100-120 ه.ت )

شاگرد mdf راستش خبر ندارم،

توصیه خودم کارگر ساختمانیه، درسته که از نظر فرهنگی جو مناسبی نداره، اما برای مدت کم هم درآمد نسبتا خوبی داره، هم ورزشه،سعی کن با یک آشنا وارد این کار بشی (بعنوان مثال اگه تو فامیل هاتون استاد بنا یا کاشی کار یا گچ کار دارید به اونا مراجعه کنید) چون حق و حقوقتون کمتر پایمال میشه.

این بود توصیه من،

شاد و پیروز و پولدار باشی ! 10_004

خو تو هر شغلی بره بعدا خودش میتونه بهش وجهه بده
به فرض بره تو کار ساختمون بعدا مث آب خوردن میتونه 1 مدرک مهندسی عمران هم بچسبونه تنگ کارش!
مشکل اصلی برا ماست که رفتیم دنبال اون مدرکه الان از اصل کار غافلیم.
 تشکر شده توسط: everything
02-09-2014, 11:05 PM
ارسال: #19
[quote='iren' pid='123278' dateline='1390676025']
بهت تبریک میگم که اینقدر خوب فکر میکنی!
من تو 17 سالگی فکرای خنده داری داشتم! Undecided
بنظرم از جایی شروع کن که فکر میکنی علاقه داری هیچ فرقی نمیکنه چه شغلی باشه
تا به سن من برسی برای خودت میلیاردر شدیSleepy
اشتباهی که من کردم این بود که نگاه کردم به اینکه چه رشته و شغلی درامدزاست و اون انتخاب کردم
الان 10 سال ازت بزرگترم و تازه فهمیدم نه به رشته م علاقه داشتم نه الان به شغلم.Huh
برو دنبال علاقه ت و هر روز بهتر از روز قبل باش
امیدورام موفق بشی10_004
اشتباهی که خیلی از ما ها میکنیم
کاش آدم دوبار فرصت زندگی داشت البته با دانسته های بار اولش
02-11-2014, 10:32 AM
ارسال: #20
(02-09-2014 03:06 PM)iren نوشته شده توسط:  خو تو هر شغلی بره بعدا خودش میتونه بهش وجهه بده
به فرض بره تو کار ساختمون بعدا مث آب خوردن میتونه 1 مدرک مهندسی عمران هم بچسبونه تنگ کارش!
مشکل اصلی برا ماست که رفتیم دنبال اون مدرکه الان از اصل کار غافلیم.

فک کنم منظور من رو اشتباه متوجه شدید،

منظور من وجهه نیست، منظور من جو فرهنگی اون مکانه،(نحوه صحبت کردن با همدیگه، استعمال دخانیات، طرز تفکر و ...)

البته قصد توهین به این قشر زحمت کش ندارم و منظورم این نیست که همه جا اینطوره،

من احسان هستم یک میلیاردر
 تشکر شده توسط: zhosseini81 , iren
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چه کتابهایی برای حرفه ای شدن در کسب و کار بخونیم ؟ aryagio 6 3,143 06-03-2020 02:30 AM
آخرین ارسال: mojtaba_h1984
  کمک می کنید بهم برای شروع کار؟ roses 19 6,240 06-03-2020 02:21 AM
  راهنمایی ایجاد شغل با 80 میلیون تومن hamid368 6 1,964 06-03-2020 02:05 AM
  انتخاب شغل و کسب و کار sajadiri 0 420 02-06-2019 11:54 AM
آخرین ارسال: sajadiri
  چه مغازه ای بزنم؟ rezaderaz 18 102,917 10-15-2018 03:55 PM
آخرین ارسال: behnampoor
  چه کاری راه بندازم؟؟؟ Shadiii 31 35,837 05-12-2018 03:51 PM
آخرین ارسال: zhupoli
Star کلافه از ایده های تکراری شغل های که دست زیاد شده King mohii 1 1,574 06-25-2017 12:34 AM
آخرین ارسال: m_sstyle
  ۱۰ شغل پردرآمد جهان amirshams 0 570 04-15-2017 03:33 PM
آخرین ارسال: amirshams
  با یه مغازه طبغه بالا و 9 میلیون چه کنم ؟؟؟ saeid2044 1 1,537 03-07-2017 08:26 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  چه کاری در زیرزمین خانه شراره84 2 1,287 03-07-2017 02:50 PM
آخرین ارسال: شراره84
  یه شغل میخوام babak_pl777 7 1,320 12-03-2016 12:12 AM
آخرین ارسال: Amirhosein7092
  شغل موبایل فروشی خوب است یا خدمات کامپیوتری؟ مهدی احمدیان 1 3,038 11-03-2016 10:22 AM
آخرین ارسال: tondar12
  میزان درآمد شغل کاشی کاری، سنگ کاری، سرامیک کاری و ... reza.sepehri 1 2,966 04-11-2016 09:28 AM
آخرین ارسال: soheyl_ir89
  راهنمایی برای داشتن شغل wildfire55521 8 3,060 11-21-2015 02:58 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  می خوام مغازه مانتو و پالتو فروشی بزنم راهنماییم کنین ritaa 3 4,743 11-21-2015 02:56 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  با 3 میلیون چه کاری میشه انجام داد ؟ 369369 38 17,301 06-22-2015 04:41 PM
آخرین ارسال: حامد یزدی
  راهنمایی برای فن یا شغل آینده wildfire55521 4 1,721 09-20-2014 05:01 PM
آخرین ارسال: wildfire55521
  چه کارهایی میشه توی کارگاه انجام داد؟ artan22 11 2,878 05-22-2014 08:02 PM
آخرین ارسال: saeedhashemi1371
  یک شرکت تو خیابان جمهوری داشته باشید چه کار می کنید. borzoo2 4 1,233 12-20-2013 11:46 PM
آخرین ارسال: rasoul.es1989
  شغل تقسیم کار mehdikan 3 712 09-16-2013 03:21 PM
آخرین ارسال: لاک پشت سریع

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS