ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یک کار ساده و پر درآمد !!! با 1میلیون سرمایه
زمان کنونی: 06-18-2024, 07:29 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: محسن دوستوندی
آخرین ارسال: قوشوم
پاسخ: 42
بازدید: 50683

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 25 رأی - میانگین امیتازات : 2.88
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک کار ساده و پر درآمد !!! با 1میلیون سرمایه
01-05-2014, 10:12 PM
ارسال: #31
RE: یک کار ساده و پر درآمد !!! با 1میلیون سرمایه
(01-05-2014 09:59 PM)soshiant نوشته شده توسط:  بهترین حالت فروش اینه که سی دی ها رو داخل یه پلاستیک دسته دار محکم (بوتیکی) بگذاری چون حملش راحت تره و مغازه به مغازه بری و فروش گرم داشته باشی.
از مشتری هم بپرسی هر چند وقت یکبار بیارم واست؟
اگر چیزی نگفت و گفت حالا خودم بهت زنگ بزنم احتمال زیاد به جنست هنوز اعتماد نکرده و شما بسته به مغازه و مشتری که داره باید حدس بزنی چقدر طول میکشه این چندتا باکس سی دی یا دی وی دی رو بفروشه
دوباره همون زمان میری و ویزیتش می کنی
مطمئن باش اگر جنست خوب باشه خودش باهات تماس میگیره اگه نگرفت دوباره سر زمان مناسب برو
درود خدا برشما.

پرواز كن آنگونه كه می خواهی
وگرنه پروازت می دهند آنگونه كه می خواهند
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: hamid.h , sinap , soshiant , thundrill
01-05-2014, 10:47 PM
ارسال: #32
دوست عزیز مگه چقدر سود داره که روزی یه پلاستیک بخوای بفروشی؟

میدونی تو پلاستیک چنتا جا میشه؟

میدونی چقدر کمه؟

به نظر من تو نیازمندی ها تلبیغ کنید بهتون زنگ میزنن سفارش میگیرن بعد همه رو با هم پخش کن!

با یه پلاستیک فکر نکنم بیشتر از 7/8/10 تا بکس بیشتر که نمیتونی بزاری هم سنگینه هم پلاستیکش تحمل نداره!

تازه دید خوبی نداره برا من مغازه دار وقتی میبینم این جور بازار یابی رو میگم جتمآ ایرادی داره دارن زیر قیمت میدن!

----------------------------------------------

دوستش دارم...
بزرگیش را...
سکوتش را...
عظمتش را...
اُبهتش را...
تنهاییش را...
حکمتش را...
صبرش را...
و بودنش عادتیست مثل نفس کشیدن !
خدا را میگویم...

poshak_rim@ کانال تلگرام
-----------------------------------------------
zajr تغییر نام کاربری به hesaab
 تشکر شده توسط: محسن دوستوندی , sinap , thundrill
01-06-2014, 01:10 AM
ارسال: #33
(01-05-2014 10:47 PM)zajr نوشته شده توسط:  دوست عزیز مگه چقدر سود داره که روزی یه پلاستیک بخوای بفروشی؟

میدونی تو پلاستیک چنتا جا میشه؟

میدونی چقدر کمه؟

به نظر من تو نیازمندی ها تلبیغ کنید بهتون زنگ میزنن سفارش میگیرن بعد همه رو با هم پخش کن!

با یه پلاستیک فکر نکنم بیشتر از 7/8/10 تا بکس بیشتر که نمیتونی بزاری هم سنگینه هم پلاستیکش تحمل نداره!

تازه دید خوبی نداره برا من مغازه دار وقتی میبینم این جور بازار یابی رو میگم جتمآ ایرادی داره دارن زیر قیمت میدن!
ببینید این جور پیشنهادات صرفا برای جواب به نوعی دیوارهای ذهنی اند.شما اگر فروشنده باشی کسی به پلاستیک دسته دار و شیک و تبلیغ دار شما ایراد نمی گیره.
دوست عزیز من این رو به دوستانی پیشنهاد دادم که وسیله نقلیه اصلا ندارند.
شما یه پلاستیک فروختی برو خونه پرش کن و ادامه فروش!
یا ممکنه مرکز بازار مغازه آشنایی دوستی فامیلی چیزی داشتی همه رو با آژانس ببر اونجا و هر بار یک بسته شو بگیر تو بازار مغازه به مغازه بفروش.
به هر حال آدم باید یه جاهایی به خودش حسابی سختی بده و دستش بی حس شه از بس کارتن و وسیله رو حمل میکنه مگر اینکه راه حل آسونتری پیدا کنه.
همین خانمی که در اوج نا امیدی زندگی داغونش رفت و دستگاههای وزن رو فروخت چجوری شروع کرد و شد یکی از ثروتمندان جهان و خیلی های دیگه.
یه بنده خدایی رو خودم با چشمای خودم می دیدم که تو هفته بازارها از وسط بازار از میوه فروشها سبد سبد یا کیسه کیسه بادموجون و خیار و ... می خرید رو کولش می گذاشت می رفت ته بازار بساط پهن می کرد کیلو کیلو می فروخت فقطم 15 سالش بود!
حالا نمی گم شما هم کارتن ها رو بندازید رو دوشتون تو خیابون داد بزنید آی سی دی دارم ! دی وی دی دارم! زنبیل رو بردا بیار!ولی خب گاهی وقتا باید رو جسممونم یه فشارکی بیاریم و بریم بین مغازه ها و بفروشیم هیشه عادت نکنیم یه جا بشینیم تا بهمون زنگ بزنن سفارش بدن.چرا باید در اصل ایده آلمون هم همین باشه اما باید قبلش حسابی تلاش کرد فکر کرد ایده پیدا کرد مشتری رو دید بازار رو لمس کرد تا به اونجاها رسید.
از نظر دید هم اگر یه پلاستیک شیک تبلیغ دار دستت باشه فکر نکنم زشت باشه یا اگر پلاستیک با تبلیغ سی دی تونستی از عمده فروشی که ازش میخری بگیری که دیگه عالی میشه
این تبلیغ تو روزنامه هم خوبه ولی تو نیازمندیهای همشهری تهران یا شهرهای بزرگ چون اکثر دوستان اینجا میخوان تو شهرهای بعضا کوچیک کار کنند اونجا به اونصورت روزنامه های نیازمندی مث همشهری و ... نداره که بشه با کمترین قیمت و کمترین زمان تبلیغ گذاشت و همه تو دسترس همه صنفها قرار بگیره.

محسن 66 جان مرسی درود خدا هم بر شما

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: محسن دوستوندی , sinap , سیدمهدی هاشمی , hamid.h , blacknight19 , thundrill , nira
01-06-2014, 01:37 AM
ارسال: #34
مهم نیست که چه چیزی داریم ...مهم اینه که از داشته هامون چطور استفاده کنیم .با یک شمع و چند کتاب و معلم میشه شد بوعلی سینا .با یه کتابخونه بزرگ و مدارس آنچنانی و معلم های خصوصی میشه هیچ چیز نشد.انتخاب با ماست ...

تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , کامیار کاظمی , hamid.h , blacknight19 , مهدی 1 , thundrill , habib tousi
01-06-2014, 01:53 PM
ارسال: #35
گویا شما تا تست نکنی باور نمیکنی من خودم مغازه داشتم و شرایط بازار و به صورت کم میدونم!

کافی نت داشتم برام کاغذ A4 و سی دی میوردن میخریدم!

1- اونایی که با پلاستیک میاد حتی اگه ارزون باشه نمیخرم چون بهشون اعتمادی نیست! ( اینو همیشه یادت باشه مردم عقلشون تو چشمشونه )

2- من اگه سی دی یا کاغذ تموم میکردم بلافاصله یا زنگ میزدم برام بیارن یا یکی و میفرستادم بره برام بخره! ( پس وقتی لازم دارم مشتری هام و نمیپرونم تا به قول شما اگه ارزون باشه 1 هفته بعد هم بری میخرن )

ایده خوبی هست ولی باید با عقل و منتق جلو رفت نه با احساس جوگیری!

منم اگه چیزی میگم چون یه تجربه کوچیکی دارم که از همین بازاریا یاد گرفتم وگرنه من کوچیک همه شما هستم!

موفق و موفق تر باشید!

----------------------------------------------

دوستش دارم...
بزرگیش را...
سکوتش را...
عظمتش را...
اُبهتش را...
تنهاییش را...
حکمتش را...
صبرش را...
و بودنش عادتیست مثل نفس کشیدن !
خدا را میگویم...

poshak_rim@ کانال تلگرام
-----------------------------------------------
zajr تغییر نام کاربری به hesaab
 تشکر شده توسط: hamid.h , sinap , محسن دوستوندی , thundrill , habib tousi , soshiant
01-07-2014, 01:23 AM
ارسال: #36
دوست عزیز قرار نیس اگه شما با کسی که ی نایلون دستشه و عین مرد کاسبی میکنه اعتماد نمیکنی همه و تمام مغازه دارا مثه شما برخورد کنن.خیلی ها به غیرت اون فروشنده نگاه میکنن و خرید میکنن.و در مورد ی هفته ای که عرض کردم برا مشاغل خاص عرض کردم.
وقتی کسی غیرت کنه احتیاج داشته باشه مثل بزرگترین تاجر حال حاضر فرش ایران آقای عظیم زاده که در دوران جوانیش ی فرش میبافته و دستش میگرفته میبرده میفروخته کار میکنه.شاید شما میبودی بهش اعتماد نمیکردی.
درود بر شما.

تشکر شده توسط: sinap , hamid.h , سیدمهدی هاشمی , thundrill , مهدی 1 , habib tousi , soshiant , nira
01-08-2014, 10:24 PM
ارسال: #37
سلام
من یک سوال دارم ! شما که اعلام کردید علاقمند به طراحی و ساخت هستید و درزمینه ی الکترونیک هم سررشته دارید ، آیا در زمینه ی لیزر و کاربردهای آن می توانید کمک کنید ؟ من دستگاهی را طراحی کرده ام که استفاده از لیزر از مهمترین بخش های آن است اما تاکنون هیچ کسی نتوانسته در این زمینه اطلاعاتی به من بدهد . این دستگاه صنعتی است و اگر بتوانم مشکل لیزر آن را حل کنم قطعا بسیار کاربرد خواهد داشت . ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید.
 تشکر شده توسط: sinap , thundrill , محسن دوستوندی , habib tousi
01-08-2014, 11:45 PM
ارسال: #38
(01-08-2014 10:24 PM)fmkiani نوشته شده توسط:  سلام
من یک سوال دارم ! شما که اعلام کردید علاقمند به طراحی و ساخت هستید و درزمینه ی الکترونیک هم سررشته دارید ، آیا در زمینه ی لیزر و کاربردهای آن می توانید کمک کنید ؟ من دستگاهی را طراحی کرده ام که استفاده از لیزر از مهمترین بخش های آن است اما تاکنون هیچ کسی نتوانسته در این زمینه اطلاعاتی به من بدهد . این دستگاه صنعتی است و اگر بتوانم مشکل لیزر آن را حل کنم قطعا بسیار کاربرد خواهد داشت . ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید.

سلام دوست عزیز
براتون پیغام خصوصی فرستادم.
در ضمن اینجا موضوع تاپیک یه چیز دیگه هستش. تو هر تاپیک با توجه به موضوعش ارسال کنید.
البته معلومه مث خودم تازه وارد هستید! ولی از این به بعد این مسئله رو رعایت کنید امیدوارم هرچه زودتر مشکل دستگاهتون برطرف بشه.
موفق باشید

10_004
 تشکر شده توسط: hamid.h , thundrill , محسن دوستوندی , مهدی 1
01-09-2014, 07:47 PM
ارسال: #39
سلام خدمت دوستان عزیز
با تمام ارادتی که به همگی دوستان دارم ولی به نظر من این کار تهیه و توزیع cd و dvd خام مقطعیه و فکر نمیکنم که بشه ازش بعنوان یه شغل دائمی و با سود کافی و مفید یاد کرد.
البته برای یه مدت 2 یا 3 ساله خوبه ولی برای دراز مدت فکر نکنم جوابگو باشه.
الان با اومدن وسایل و دستگاههای ذخیره سازی و صرفه اقتصادی که بعضاً استفاده از این نوع دستگاهها داره کمتر افراد بدنبال خریدسی دی و دی وی دی میرن.
 تشکر شده توسط: hesaab , sinap , habib tousi , محسن دوستوندی
01-10-2014, 01:14 PM
ارسال: #40
(01-09-2014 07:47 PM)امین شهریاری نسب نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان عزیز
با تمام ارادتی که به همگی دوستان دارم ولی به نظر من این کار تهیه و توزیع cd و dvd خام مقطعیه و فکر نمیکنم که بشه ازش بعنوان یه شغل دائمی و با سود کافی و مفید یاد کرد.
البته برای یه مدت 2 یا 3 ساله خوبه ولی برای دراز مدت فکر نکنم جوابگو باشه.
الان با اومدن وسایل و دستگاههای ذخیره سازی و صرفه اقتصادی که بعضاً استفاده از این نوع دستگاهها داره کمتر افراد بدنبال خریدسی دی و دی وی دی میرن.
دوست من برا 2 سال هم فکر میکنم خوب باشه .بعد میتونی در امتداد همون کار دیگه ایی رو ادامه بدی

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: sinap , hesaab , محسن دوستوندی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  چگونه یک سایت با پرداخت اینترنتی داشته باشم Saeedmelua 5 1,182 06-27-2022 08:55 PM
آخرین ارسال: mehrnoosh28
  راهنمایی در مورد شروع کار شراکتی با مجموعه ای از افراد داوطلب mohammad_e 0 778 04-11-2018 10:16 PM
آخرین ارسال: mohammad_e
  مراحل کامل شروع کار بسته بندی M3HDI 22 159,242 04-11-2018 06:33 PM
آخرین ارسال: s-karimi
  راهنمایی برای شروع کار hanieh k 2 1,656 01-08-2018 12:50 PM
آخرین ارسال: hanieh k
Question راهنمایی برای ایجاد کار با سرمایه 20 میلیون تومان great_mohammad 0 3,068 01-08-2018 12:23 AM
آخرین ارسال: great_mohammad
  با سرمایه حدود 100 میلیون چکار کنم؟ armin0347 21 84,520 12-21-2017 05:15 PM
آخرین ارسال: odise
  همفکری شروع کار با سرمایه ۲۵۰ میلیونسلام به دوستان عزیز من حدود ۲۵۰ میلیون سرمایه دار Alijrad 0 1,375 11-20-2017 04:45 PM
آخرین ارسال: Alijrad
  درخواست راهنمایی:5 برادر با سرمایه 60 میلیون تومان yossef 2 1,968 09-20-2017 02:00 AM
آخرین ارسال: smanafi
  پردرامدترین شغل یا سرمایه گذاری با۲۵۰ میلیون تومن amiradam 19 12,770 09-20-2017 01:38 AM
آخرین ارسال: smanafi
  شروع کسب و کار با 400 میلیون Stetar 3 2,748 09-02-2017 01:23 PM
آخرین ارسال: mohsenatu92
  برای افزایش درآمد در آتلیه عکاسی چه ایده ای دارید ؟ avan 10 9,759 08-24-2017 04:20 PM
آخرین ارسال: r2013.samadi
  راهنمایی : برای جذب نیروی کار ، به چند روش میشه اقدام کرد ؟ hamedmoez 4 1,373 08-24-2017 11:02 AM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  راهنمایی کنید در مورد یه کار خاص morteza1 2 1,288 08-24-2017 10:46 AM
  پیشنهاد تولید با بازار فروش Saeid.ta 2 1,150 08-24-2017 10:18 AM
  کارآفرینی مهندسین شیمی با سرمایه 50 میلیونی stbabaie 13 20,537 08-22-2017 07:34 PM
  کسب درآمد با سرمایه ی 50 میلیون ahwazdev 1 18,589 08-22-2017 07:25 PM
  سرمایه گذاری با 40 میلیون تومان ؟ alireza_moghadam 4 10,458 08-22-2017 07:16 PM
  کار آفرینی Hatori 1 452 06-18-2017 02:26 AM
آخرین ارسال: irandac
  درخواست راهنمایی در رابطه با بسته بندی سبزیجات شسته شده e.g_band 4 2,121 03-02-2017 10:40 PM
آخرین ارسال: sinap
  با 20 میلیون تومان چکار میشه کرد arash ap 2 2,776 01-26-2017 02:56 PM
آخرین ارسال: moele

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS