ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

ثبت فرمول گیاهی
زمان کنونی: 05-05-2024, 05:17 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: hamid.h
آخرین ارسال: hamid.h
پاسخ: 17
بازدید: 2612

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 3.08
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ثبت فرمول گیاهی
11-11-2013, 01:33 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-11-2013 01:36 PM، توسط hamid.h.)
ارسال: #1
ثبت فرمول گیاهی
سلام دوستان
بنظرتون میشه یک فرمول دارویی رو ثبت کرد ؟
بنده یک فرمول از گیاهان دارویی دارم که البته چند ساله امتحانش رو پس داده و به چندین نفر دادم ازش استفاده کردند که خدا رو شکر بسیار عالی هم جواب داده.
این داروی گیاهی متشکل از دهها گیاهه که خاصیت کلی محصول نهایی ایناست بیشتر :تقویت کننده معده ، ضد نفخ ، دل درد ناشی از سو هاضمه، ترش کردن غذا و ...
باید فرمول اینو کجا ثبت کنم ؟ اصلا همچین چیزی رو میشه ثبت کرد ؟
تا حالا همچین داروی ترکیبی رو هیچ جا ندیدم که بفروشن !(البته منظورم اینه که تا حالا کسی اینجور چیزی درست نکرده و محصول جدیدی هست و ممکنه جواب بده)

باران باش و ببار؛
مپرس کاسه های خالی از آن کیست؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: یوسف خادم پیر , mostafa ghobadi , jahanagahi , zahra_r
11-11-2013, 03:17 PM
ارسال: #2
RE: ثبت فرمول گیاهی
سلام.
آره داداش میشه ثبتش کرد.برادرم دو تا طرح ثبت کرده تو بنیاد ملی نخبهگان(البته اونا اختراع بودند)برای ثبتش هم یه سر رفت به اداره ی کل ثبت شرکتهاومالکیت صنعتی یابنیادملی ثبت اختراع.
من شنیدم که بعضی ها فرمول های ریاضی وفیزیک رو ثبت میکنندچه برسه به اون چیزی که فرمودید.درست یادم نیست ولی توهمین سایت یه خانومی بودکه یه ماده ای ساخته بود برای کشتن سوسک ها که به گفته ی خودش بدجوری جواب داد والان پولش داره از پارو بالا میره.
دوستانی که میدونند کدوم بحث رومیگم لینکش رو ذکرکنیدتایه راهنمایی باشه برای این مساله.
اون جوری که تو گفتید(قویت کننده معده ، ضد نفخ ، دل درد ناشی از سو هاضمه، ترش کردن غذا و ...)خیلی خوبه واگرصددرصدجواب بده میشه گفت درصدموفقیتتون خیلی زیاده چون خیلی ها این مشکلو دارن مثل خودم.
باآرزوی موفقیت برای این فرمولتون.10_004
 تشکر شده توسط: hamid.h , محسن قلي زاده , mostafa ghobadi , jahanagahi , zahra_r
11-11-2013, 04:51 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-11-2013 04:53 PM، توسط hamid.h.)
ارسال: #3
(11-11-2013 03:17 PM)یوسف خادم پیر نوشته شده توسط:  سلام.
آره داداش میشه ثبتش کرد.برادرم دو تا طرح ثبت کرده تو بنیاد ملی نخبهگان(البته اونا اختراع بودند)برای ثبتش هم یه سر رفت به اداره ی کل ثبت شرکتهاومالکیت صنعتی یابنیادملی ثبت اختراع.
من شنیدم که بعضی ها فرمول های ریاضی وفیزیک رو ثبت میکنندچه برسه به اون چیزی که فرمودید.درست یادم نیست ولی توهمین سایت یه خانومی بودکه یه ماده ای ساخته بود برای کشتن سوسک ها که به گفته ی خودش بدجوری جواب داد والان پولش داره از پارو بالا میره.
دوستانی که میدونند کدوم بحث رومیگم لینکش رو ذکرکنیدتایه راهنمایی باشه برای این مساله.
اون جوری که تو گفتید(قویت کننده معده ، ضد نفخ ، دل درد ناشی از سو هاضمه، ترش کردن غذا و ...)خیلی خوبه واگرصددرصدجواب بده میشه گفت درصدموفقیتتون خیلی زیاده چون خیلی ها این مشکلو دارن مثل خودم.
باآرزوی موفقیت برای این فرمولتون.10_004

مرسی از توجه تون دوست عزیز 10_004
فکر نکنم به این فرمول ، اختراع بشه گفت ! ولی حتما تا اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی میرم...

باران باش و ببار؛
 تشکر شده توسط: jahanagahi
11-11-2013, 09:05 PM
ارسال: #4
به نظرم باید تایید وزارت بهداشت رو گرفت البته مطمئن نیستم اما خودش یه جور ثبت و انحصار بوجود میاره ضمن اینکه برای فروش در داروخانه ها و به صورت مجاز لازمه.

ضمنا اگه اطلاعات موثقی کسب کردید لطفا به اشتراک بگذارید.

ممنون و سپاسگزار
 تشکر شده توسط: hamid.h , jahanagahi
11-11-2013, 10:49 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-11-2013 10:52 PM، توسط hamid.h.)
ارسال: #5
(11-11-2013 09:05 PM)alma نوشته شده توسط:  به نظرم باید تایید وزارت بهداشت رو گرفت البته مطمئن نیستم اما خودش یه جور ثبت و انحصار بوجود میاره ضمن اینکه برای فروش در داروخانه ها و به صورت مجاز لازمه.

ضمنا اگه اطلاعات موثقی کسب کردید لطفا به اشتراک بگذارید.

ممنون و سپاسگزار

ممنون 10_004 ولی فکر نکنم قبل از تولید و روانه بازار کردن به بهداشت ارتباطی داشته باشه. چون قبل از اینکه تولید و تجاری سازی بشه بهداشت میخواد به کجا گیر بده و به چی نظارت کنه؟!!
چشم ، هر زمان که اطلاعاتی بدست بیارم اینجا میزارم

دوستان یه سرچی کردم این سایتو پیدا کردم.
بنظرتون میشه این فرمول ترکیبی داروی گیاهی رو اینجا ثبت کرد یا باید به اداره ای دیگه مراجعه کنم ؟

http://ip.ssaa.ir/Patent/New.aspx

http://iripo.ssaa.ir/Default.aspx?tabid=3585

باران باش و ببار؛
 تشکر شده توسط: alma
11-12-2013, 11:57 AM
ارسال: #6
دوستان یه سرچی کردم این سایتو پیدا کردم.
بنظرتون میشه این فرمول ترکیبی داروی گیاهی رو اینجا ثبت کرد یا باید به اداره ای دیگه مراجعه کنم ؟

باران باش و ببار؛
 تشکر شده توسط: alma , jahanagahi
11-12-2013, 12:54 PM
ارسال: #7
(11-12-2013 11:57 AM)hamid.h نوشته شده توسط:  دوستان یه سرچی کردم این سایتو پیدا کردم.

سلام
سایت دومی آدرس ثبت اختراعات و طرح هستش
شما یه طرح و ایده ثبت می کنید و یه اختراع

ترکیب دارویی شما مربوط به طرح هستش که تو همین اداره ثبت مالکیت صنعتی میتونید ثبت کنید

قبلا برای ثبت طرح یا اختراع باید به خود اداره میرفتید و پرونده رو تحویل میدادید
بعد اعلام ادعا و رفتن برای دفاعیه و...

ولی الان اداره کار رو بصورت اینترنتی پیگیری میکنه و نیازی نیست بصورت حضوری مراجعه کنید

شما برای شروع به آدرس صفحه اصلی اداره برید
http://iripo.ssaa.ir

بعد "ثبـــت اظهــــارنامه طــــــرح" رو انتخاب کنید و مراحل تکمیل پرونده رو پیگیری کنید
هرجا به مشکلی برخوردید یا نیاز به توضیح خاصی بود بگید قابلیت باشه کمکتون کنم

یاحق

***جـاده هـای بزرگ، مسافـرهـای بزرگ می طلبـد***
11-12-2013, 12:55 PM
ارسال: #8
(11-12-2013 11:57 AM)hamid.h نوشته شده توسط:  دوستان یه سرچی کردم این سایتو پیدا کردم.

سلام
سایت دومی آدرس ثبت اختراعات و طرح هستش
شما یه طرح و ایده ثبت می کنید و یه اختراع

ترکیب دارویی شما مربوط به طرح هستش که تو همین اداره ثبت مالکیت صنعتی میتونید ثبت کنید

قبلا برای ثبت طرح یا اختراع باید به خود اداره میرفتید و پرونده رو تحویل میدادید
بعد اعلام ادعا و رفتن برای دفاعیه و...

ولی الان اداره کار رو بصورت اینترنتی پیگیری میکنه و نیازی نیست بصورت حضوری مراجعه کنید

شما برای شروع به آدرس صفحه اصلی اداره برید

iripo.ssaa.ir

بعد "ثبـــت اظهــــارنامه طــــــرح" رو انتخاب کنید و مراحل تکمیل پرونده رو پیگیری کنید
هرجا به مشکلی برخوردید یا نیاز به توضیح خاصی بود بگید قابلیت باشه کمکتون کنم

یاحق

***جـاده هـای بزرگ، مسافـرهـای بزرگ می طلبـد***
 تشکر شده توسط: alma , hamid.h
11-12-2013, 05:23 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-12-2013 05:24 PM، توسط hamid.h.)
ارسال: #9
خیلی ممنون امید خان ، لطف دارین شما
ولی عذر میخوام حقیقتش یکم نگران هستم طرح رو ثبت کنم بعدش وسط کار بگن شما نباید از این طریق فرمولتو ثبت می کردی !
جسارتا شما اطمینان دارید ؟ امتحان کردین ؟

باران باش و ببار؛
11-12-2013, 10:22 PM
ارسال: #10
سلام.
دوست عزیزبرای ثبتش باید حتمابری اداره ی ثبت اختراع واونجا هست که باید چند تافرم پرکنی سرجمعش20دقیقه کارنمیخواد.نری تو اون سایتا نمیدونم ثبت نام کنی واونجا به اصطلاح بگی که ثبتش کردم.
اینم یه کی از طرح های برادرم که ثبتش کرده(البته من اسم طرح ونشانی وبعضی دیگراز مشحصات رو با نرم افزار پنت پاک کردم)اینم از لینک:
http://8pic.ir/images/00840179573948391617.jpg
البته کاری به این ندارن که او جیز شما طرح یافرمول ویا....هرچی که باشه میشه اونجابه ثبتش رسوند.
درکل همین جوریه اون فرمی که بهت میدن.
موفق باشی.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , hamid.h
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  تولید‌ و بسته بندی نوشیدنی گیاهی Omid.nmz 0 512 06-21-2019 07:36 PM
آخرین ارسال: Omid.nmz
  ثبت شرکت zahra3392 1 780 07-28-2015 03:58 PM
آخرین ارسال: alireza4258
  ثبت شرکت seasame oil 1 750 07-07-2015 12:02 PM
آخرین ارسال: seasame oil
  راهنماییی درباره ثبت شرکت odise 0 742 07-07-2015 04:12 AM
آخرین ارسال: odise
Question مشورت درباره ثبت شرکت و دردسرهای بعدی BEYOND 0 1,565 06-20-2015 08:08 PM
آخرین ارسال: BEYOND
  شرایط ثبت شرکت برنامه نویسی s.ahmadi 8 5,892 02-16-2015 07:47 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  راهنمایی تولید ظروف یکبار مصرف گیاهی mpersia 3 3,952 02-01-2015 05:27 PM
آخرین ارسال: mpersia
  لطفا راهنمايي كني (ثبت شركت پخش تراكت) javadnazary 1 1,173 10-01-2014 08:53 PM
آخرین ارسال: bayani
  راهنمایی در مورد ثبت اسم تجاری bmj 3 797 09-02-2014 05:47 AM
آخرین ارسال: bmj
  ثبت لوگو یا علامت تجاری hkonjkav 3 614 08-03-2014 05:31 PM
آخرین ارسال: hkonjkav
  برای اخذ نمایندگی نیاز به ثبت شرکت هست؟ pcpalace.ps 1 1,046 01-30-2014 04:45 PM
آخرین ارسال: مهدی 1
  داروهای گیاهی:خوب یا بد؟ eass_2012 8 1,135 12-23-2013 03:07 AM
آخرین ارسال: odise
  ثبت فرمول 3ObHaN 10 2,834 10-22-2012 03:36 PM
آخرین ارسال: nami

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS