ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

سوپر مارکت
زمان کنونی: 06-18-2024, 02:07 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: bagheria
آخرین ارسال: habib tousi
پاسخ: 14
بازدید: 2249

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
سوپر مارکت
11-09-2013, 12:39 PM
ارسال: #1
سوپر مارکت
سلام ضمن تشکر از تمامی اعضا جهت ترغیب دوستان به فعالیتهای کسب وکار
مابالاخره با یه سوپر مارکت شروع کردیم
لطفا دوستان ماروبا ارائه نظراتشون وتوصیه روشهای تجربی افزایش فروش وخلاقیت یاری کنن
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: MARYAR , zahra_r , habib tousi , مهدی 1 , iren
11-09-2013, 12:57 PM
ارسال: #2
RE: سوپر مارکت
دوست عزیز
موفق باشید
مهم قدم اول بود که شما محکم برداشتید
خیلی از دوستان توی این سایت سوپرمارکت دارن می تونید از تجربیات اونها استفاده کنید. مثلا آقای حبیب طوسی

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: zahra_r , مهدی 1 , bagheria , mrs.abbasi , sir-mahyar , habib tousi
11-09-2013, 05:03 PM
ارسال: #3
سوپرمارکت باید تمیز ٬ مرتب و خوش چینش باشه.
اخلاق و برخورد خوب و مناسب فروشنده
و محل مناسب و در دسترس
سرویس به خونه ها
چینش جنس‌ها هم جوری باشن که خود فرد بتونه برداره و نیازی به درخواست کردن از فروشنده نباشه

بعضا هم که پول خورد ندارید میتونید به طرف بگید بعدا بیاره. اینطوری حس خوبی بهش دست میده و برمیگرده.
 تشکر شده توسط: zahra_r , مهدی 1 , حسین فتحی , bagheria , mrs.abbasi , habib tousi , mardin-b , iren
11-10-2013, 04:05 PM
ارسال: #4
فاکتور بدید

نزدیک خونه ما سه تا سوپرمارکت هست . ولی همسرم حاضرن یه مسافت ده دقیقه ای رو با ماشین برن یه سوپرمارکتی که ادم بسیار با ادبیه و فاکتور می ده. یه ترازو هم گذاشته نزدیک در مغازه که خریدهاتون رو چک کنید. ایشون که میرن اون مغازه همه چی رو از همونجا می خرن یعنی همیشه با کلی خرید مازاد میان خونه به خاطر احساس رضایتی که از اون مغازه و اون اقای مودب و خوش پوش هست همه راضی هستن و منهم منتظر می شم تا ایشون زمان بیشتری رو صرف کنن ولی از اونجا خرید بکنن. و اینکه یک بار که من خریدهام زیاد بود صاحب مغازه گفتن اجازه بدین براتون میارم تا ماشین کسی توی مغازه نبود به همین خاطر دلم نیومد ولی هیچوقت این قضیه یادم نرفت.
درضمن چیدمان هم تاثیر زیادی داره نور مغازه به اندازه باشه تمیزی مغازه و ادب صاحبش که خودتون می دونید و اینکه خوراکی هایی که به کار بچه ها میاد در طبقات پایین چیده بشه که بچه ها ببینن و بتونن بردارن.
 تشکر شده توسط: حمید رضا غ , کامیار کاظمی , sir-mahyar , habib tousi , mardin-b , yousefi66 , iren
11-10-2013, 05:37 PM
ارسال: #5
1-نظم کاری(همیشه ساعت خاصی بازو بسته کنید)
2-جور بودن اجناس.سعی کنید تنوعجنس داشته باشید و هم جنس ارزون با کیفیت کمتر داشته باشید و هم جنس خوب با قیمت مناسب
3-خوش اخلاق بودن و مرتب بودن
4-نور کافی(یکی از مهمترین فاکتورهاست)
5-صداقت داشته باشید و ب مشتری هیچ وقت دروغ نگید چون زود یا دیر متوجه میشه
6-حرف زدن و صمیمی شدن با بچه ها(البته حدود رعایت بشه)
7-هیچ وقت ب افراد بزرگسال بجای پول خرد جنسی ندید و حتی اگه شده اجازه بدید اون ب شما بدهکار بشه.حتما دوباره برای خرید و پرداخت خرده بدهیش ب شما سر میزنه
8-حتما حتما حتما شرکت های بزرگ پخش رو سریع پیدا کنید(مینو.ب پخش)این دو تارو میدون در سطح کشور خیلی فعال هستن
موقعیت مغازه تون چطوره؟متراژ؟ مکانش(خیابون اصلی یا محله)

http://superyas.hamvar.ir/

09396945864
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: حمید رضا غ , MARYAR , seraj , sir-mahyar , mardin-b , سیدمهدی هاشمی
11-11-2013, 12:52 AM
ارسال: #6
با سلام خدمت دوستان و آقای طوسی عزیز
با توجه به اینکه شما در کار سوپر مارکت هستید
1- درآمد(سود) ماهیانه شما چقدر است؟
2- وضعییت مغازه و متراژ آن و موقعییت مکانی شما نسبت به جاهای دیگر( خیابان اصلی یا داخل کوچه و...)چگونه است؟
3-چند نفر مشغول بکار هستید؟
4- اگر بخواهید آن را به یک یا دو نفر واگذار کنید و در روز خودتان یک ساعت نظارت داشته باشید
چه مشکلاتی سر راهتان هست؟آیا به راحتی نفر مورد نظر را میتوانید پیدا کنید؟
5-داشتن سرمایه زیاد در حد 100 میلیون چه تاثیری در کار شما دارد؟
ممنون میشم اگر با جزییات جواب بدهید.

وقتی این همه اشتباهات جدید وجود دارد که میتوان مرتکب شد چرا باید همان قدیمی ها را تکرار کرد.
http://www.seftah.ir
http://www.seftah.com
 تشکر شده توسط: habib tousi
11-11-2013, 07:35 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 11-11-2013 11:56 AM، توسط Poacher.)
ارسال: #7
با سلام دوست عزيز
دوست عزيز هر نوع كمك فكري درمورد سوپر ماركت به صورت حرفه اي خواستيد در خدمت شما هستم .
من يه سوپر ماركت مجهز و با كيفيت بالا ايجاد كردم كه بت جان ودل مي تونم تجربيات خودم رو در خدمت شما بگذارم
من تا حدودي نوشته هاي دوستان رو قبول دارم ولي كامل نيست براي اداره سوپر ماركت فنون طلايي نياز داريد فنوني كه اصل كاسب مي باشد ............................................................................................................................................؟X@yahoo.com
هميشه آنلاين ......ویرایش شد.(Poacher)
.....
(11-10-2013 05:37 PM)habib tousi نوشته شده توسط:  1-نظم کاری(همیشه ساعت خاصی بازو بسته کنید)
2-جور بودن اجناس.سعی کنید تنوعجنس داشته باشید و هم جنس ارزون با کیفیت کمتر داشته باشید و هم جنس خوب با قیمت مناسب
7-هیچ وقت ب افراد بزرگسال بجای پول خرد جنسی ندید و حتی اگه شده اجازه بدید اون ب شما بدهکار بشه.حتما دوباره برای خرید و پرداخت خرده بدهیش ب شما سر میزنه
8-حتما حتما حتما شرکت های بزرگ پخش رو سریع پیدا کنید(مینو.ب پخش)این دو تارو میدون در سطح کشور خیلی فعال هستن

دوست عزيز شركت مينو وبه پخش از نظر سود مقرون به صرفه نمي باشد در حالي كه محصولات همين شركت ها رو مي تونيد از عمده فروشها به قيمت خيلي پايين تر خريد كنيد لطفا اطلاعات غلط ندين

همیشه چیزی وجود دارد که بخاطرش شکر گذار باشیم
 تشکر شده توسط: habib tousi
11-11-2013, 11:59 AM
ارسال: #8
کاربر گرامی mahan92 شما هم اگر قصد راهنمایی و کمک دارید همینجا و در این تاپیک دوستان را راهنمایی بفرمایید و از هدایت دیگران به محیط های مجازی دیگر خودداری کنید این کار شما خلاف ماده 18 مرامنامه انجمن است لطفاً رعایت کنید تا با دریافت اخطار و محرومیت مواجه نشوید.

[تصویر: Error.gif]
.
...
 تشکر شده توسط: sir-mahyar
11-11-2013, 04:17 PM
ارسال: #9
(11-11-2013 07:35 AM)mahan92 نوشته شده توسط:  با سلام دوست عزيز
دوست عزيز هر نوع كمك فكري درمورد سوپر ماركت به صورت حرفه اي خواستيد در خدمت شما هستم .
من يه سوپر ماركت مجهز و با كيفيت بالا ايجاد كردم كه بت جان ودل مي تونم تجربيات خودم رو در خدمت شما بگذارم
من تا حدودي نوشته هاي دوستان رو قبول دارم ولي كامل نيست براي اداره سوپر ماركت فنون طلايي نياز داريد فنوني كه اصل كاسب مي باشد ............................................................................................................................................؟X@yahoo.com
هميشه آنلاين ......ویرایش شد.(Poacher)
.....
(11-10-2013 05:37 PM)habib tousi نوشته شده توسط:  1-نظم کاری(همیشه ساعت خاصی بازو بسته کنید)

دوست عزيز شركت مينو وبه پخش از نظر سود مقرون به صرفه نمي باشد در حالي كه محصولات همين شركت ها رو مي تونيد از عمده فروشها به قيمت خيلي پايين تر خريد كنيد لطفا اطلاعات غلط ندين
من نمیدونم شما کجا ساکنید و مغازه شما در کدوم شهر هستش.
شاید حرف شما در مورد منطقه خودتون شاید صدق کنه.شهر ما حدودا 50 هزار نفر جمعیت داره که ای 2 تا شرکت بهترینشن و اینو از این نظر میگم ک من خودم از کلی فروش هامون خرید داشتم و حالا بعد از مدتی ک ب شرکت های بزرگی مث به پخش و مینو دست پیدا کردم،قیمت های من خودم از کلی فروش ها کمتر هستش.روغن 5 کیلویی ک من از شرکت ب پخش 17500 میگیرم.تا چند ماه پیش کلی فروشی ب من 20500 حساب میکرد
اون وقتی ک از کلی فروش ها خرید داشتم فروش من 200 هزار تومان بود اما الان حدود 700 هزار تومان شده

09396945864
 تشکر شده توسط: sir-mahyar , seraj
11-11-2013, 04:40 PM
ارسال: #10
(11-11-2013 12:52 AM)mardin-b نوشته شده توسط:  با سلام خدمت دوستان و آقای طوسی عزیز
با توجه به اینکه شما در کار سوپر مارکت هستید
1- درآمد(سود) ماهیانه شما چقدر است؟
2- وضعییت مغازه و متراژ آن و موقعییت مکانی شما نسبت به جاهای دیگر( خیابان اصلی یا داخل کوچه و...)چگونه است؟
3-چند نفر مشغول بکار هستید؟
4- اگر بخواهید آن را به یک یا دو نفر واگذار کنید و در روز خودتان یک ساعت نظارت داشته باشید
چه مشکلاتی سر راهتان هست؟آیا به راحتی نفر مورد نظر را میتوانید پیدا کنید؟
5-داشتن سرمایه زیاد در حد 100 میلیون چه تاثیری در کار شما دارد؟
ممنون میشم اگر با جزییات جواب بدهید.
1-من بعد از حدود 1سال زحمت بی وقفه الان حدودا بین 900 تا 1/200 هستش
2-اگه بخواهیم مغازه سطح شهر رو از نظر مکانی تقسیم بندی بین 1تا 10 کنیم مکان مغازه من 6 هستش یعنی زیاد خوب نیس البته بودنی کوکستان مقابل مغازه ام خوبی های زیادی داشته
متراژ مغازه من 24 متر هستش
3-خودم هستم و داداش هم کمکم میکنه.ی 2 ماه شاگرد داشتم ک خدا رو شکر خوب بود و دستش کج نبود اما متاسفانه تنبلی داشت و ب مغازه نمی رسید ک دیگه با همکار نکردیم
4-ب هیج وجه اینکارو نکن مگر اینکه از اعضای خونواده باشند.من حتی دیدم خانمی ک با شوهرش کار میکرد از شوهرش پنهان کاری داشت وبخاطر همین خیلیزود ور شکست کرد
5-تاثیر خیلی زیادی داره.وهم خرید خوبی خواهم داشت و هم فروش خوبی.اینو یادت باشه نصف مغازه داری مربوط میشه به خرید خوب و تهیه اجناست
سوال دیگه بود در خدمتیم

09396945864
 تشکر شده توسط: سعید احمدی , seraj , sir-mahyar , سیدمهدی هاشمی , ahmad rezaee , iren
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  میخوام تیغ و فندک و خورد و ریز سوپر مارکت پخش کنم .لطفا راهنمایی jaber.j 9 2,075 12-08-2017 09:13 AM
آخرین ارسال: jaber.j
  100 میلیون برای نمایندگی هاپیر مارکت؟ نظر شما! hosseinkia 2 864 09-13-2015 05:05 PM
آخرین ارسال: a162

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS