ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بین اعضا کسی یک میلیارد پول دارد؟
زمان کنونی: 05-06-2024, 01:57 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: pastil
آخرین ارسال: کامران طاها
پاسخ: 38
بازدید: 9468

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امیتازات : 2.78
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10-07-2013, 03:35 PM
ارسال: #1
یه چیزی که بعد از حضور تو این سایت برام جالب بود این بود که تو خیلی از تایپیک ها همه از رویاهاشون میگفتن و استفاده از قانون جذب و این جور چیزها
میخواستم ببینم کسی بین اعضا تو زندگی واقعی یک میلیارد پول به دست آورده؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , Elixir , سعید محمدی , ahmad rezaee , piki82 , rasoul.es1989 , jahanagahi , alma , Divar , hamid.h , thundrill , habib tousi , iren , mostafa ghobadi
10-07-2013, 04:19 PM
ارسال: #2
RE: بین اعضا کسی یک میلیارد پول دارد؟
چرا میخواید اینو بدونید؟؟؟
چقدر دونستنش مهمه؟؟؟
اگر کسی رسیده یعنی حتما شما هم میتونید برسید؟؟
اگر کسی نرسیده یعنی شما هم هیچوقت نمیتونید برسید؟؟

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: m-jalalvand , سیدمهدی هاشمی , zahra_r , ahmad rezaee , pastil , سهیل , rasoul.es1989 , alma , محسن قلي زاده , Divar , thundrill , habib tousi , ahmad1363 , mostafa ghobadi
10-07-2013, 04:26 PM
ارسال: #3
سلام
احتمال میدم شما از کسایی باشید که آرزوی یک شبه پولدار شدن رو دارند و به خودشون هیچ سختی رو برای رسیدن به هدفشون نمیخوان بدن.دوست عزیز ، سوال شما در حقیقت نوعی سوال ناامیدانه از طرف خودتون و تمسخرکننده سایت انجمن بود.شاید دوستان در این انجمن تلاش میکنند که موفق باشند اما موفقیت حقیقی داشتن یک میلیارد پول یا اصلا بهتر بگم پول کاغذی نیست.همین که دوستان اینجا با هم بحث میکنند و نظر میدهند و همین تک تک دوستان ، هرکدامشان میلیاردها تومان می ارزند.چه خودشان چه تک تک نظرهایی که در سایت میگذارند.
من در زندگی واقعی چیزهایی دارم که میلیادرها تومان کاغذی شما می ارزد.خانواده ام ، دوستانم ، اعضای همین انجمن و ....
بسیار خوشحال میشوم دید خود را نسبت به این انجمن و مطالب دوستان و در کل زندگی تغییر دهید ....
لبخند بر لبانتان جاری ....

با خودتان خوب تا کنید

با خودتان که خوب تا نکنید

روزگار شما را تا میکند

می کند توی پاکت و می اندازد توی صندوق پستی ؛

به یک مقصد نامعلوم

خودت به جان خودت بیفت

خودت خودت را بساز

خودت مواظب خودت باش

و گرنه دیگران به تو هر شکلی

که دلشان بخواهد می‌دهند.
 تشکر شده توسط: Elixir , zahra_r , ahmad rezaee , pastil , rasoul.es1989 , jahanagahi , alma , کامیار کاظمی , hamed29 , hamid.h , habib tousi , javad am , alibati , فانیس , شاهکار طبیعت
10-07-2013, 04:27 PM
ارسال: #4
(10-07-2013 03:35 PM)pastil نوشته شده توسط:  یه چیزی که بعد از حضور تو این سایت برام جالب بود این بود که تو خیلی از تایپیک ها همه از رویاهاشون میگفتن و استفاده از قانون جذب و این جور چیزها

با سلام
سوال خوبی هست ولی کامل نیست . چونکه برای کسی که با یک میلیارد شروع کرده پس این سوال درست نیست . شما باید می پرسیدید که آیا کسی توانسته است که سرمایه ی خودشو چند برابر کند یا نه؟ البته فکر می کنم هستند کسانی که در حال حاضر درآمدهای خوبی دارند .اگر در تاپیکها مطالعه نمایید یک سری اطلاعات خواهید یافت
 تشکر شده توسط: Elixir , ahmad rezaee , pastil , rasoul.es1989 , jahanagahi , alma , Divar , hamed29 , hamid.h , habib tousi , شاهکار طبیعت
10-07-2013, 05:37 PM
ارسال: #5
دوست عزیز داشتن یک میلیارد تومان پول چندان مهم نیست!
مهم این است که فرد توانایی تولید پول و ثروت را در خود پرورش دهد و دارایی خود را از این راه افزایش دهد وگرنه چه بسیار کسانی هستند که به صورت موروثی یا از راه های غیر متعارف یک شبه به این مبلغ دست پیدا کرده اند اما اگر روش مدیریت و افزایش سرمایه نداشته باشند به سرعت ثروت خود را از دست می هند!
اگر بخواهیم به صورت ساده به سئوال شما پاسخ دهیم جوابتان مثبت است، تعدادی از اعضای سایت دارایی های منقول و غیر منقول آنها به بیش از این مبلغ هم می رسد.

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: ahmad rezaee , Elixir , pastil , سهیل , rasoul.es1989 , sir-mahyar , jahanagahi , alma , کامیار کاظمی , Divar , hamed29 , hamid.h , habib tousi , javad am , SHM , ahmad1363 , mostafa ghobadi , شاهکار طبیعت
10-07-2013, 06:14 PM
ارسال: #6
(10-07-2013 03:35 PM)pastil نوشته شده توسط:  یه چیزی که بعد از حضور تو این سایت برام جالب بود این بود که تو خیلی از تایپیک ها همه از رویاهاشون میگفتن و استفاده از قانون جذب و این جور چیزها

نمیدونم چرا همه در مورد این سوال جبهه گرفتن ! (: خوب این یک سوال از روی کنجکاوی بوده دیگه !!! اتفاقا منم دوست دارم این رو بدونم و اصلا هم دنبال یک شبه پولدار شدن و این حرفها نیستم !
 تشکر شده توسط: pastil , rasoul.es1989 , jahanagahi , alma , Divar , dbdbdb , habib tousi , mostafa ghobadi , مهدی ر , mahdi1989
10-07-2013, 06:41 PM
ارسال: #7
من از وقتی عضو این انجمن شدم ، صدها میلیارد تومن پول دراوردم .
اما همش پول کاغذی نبوده !
مبلغ عمده ایش دوستان خیلی خوبی بود که پیدا کردم ، دوست خوب قیمتش خیلی بالاست ، دوستان خیلی خوب دیگه قیمت ندارن !
قسمت دیگه از ثروتم ، این بود که تونستن شروع کنم و بار ها موفق شم و بار ها شکست بخورم . اما حرکت کردم گرچه بارها دستم شکست و بارها از شدت خوشحالی قلبم گرفت Big Grin
مقداری دیگه ای از ثروتی که به دست اوردم قدرت اراده و توانایی منه . مدت هاست دیگه هیچ دلیلی برای شروع کردن و نیمه تموم گذاشتن کاری نمی بینم و در حال حاضر و در اوج جووونی که هر ثانیه میلیون دلاری قیمت داره، خودتون دیگه واسه این نعمت قیمت بزارید Big Grin
هر کس منو میبینه انگشتش رو در دهانش میزاره و می پرسه اخه چجوری تو این سن ؟! منم میگم عضو انجمنم Big Grin عضویت در این انجمن بزرگترین ثروت زندگی منه .
و در کنار اینها ، یه دسته چک هست که سفید امضا و بدون تاریخه ... هر کی عضو انجمن میشه یکی از اینا بهش میدن . به موقعش یه خودکارم بهت میدن تا توش رقم بنویسی ... به همه ی شوما دادن اما مراقب باشید ثروت ها حقیقی رو با این ثروت اشتباه نگیرید .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: سهیل , pastil , rasoul.es1989 , sir-mahyar , Saeed.MD , Delta.H , jahanagahi , alma , Elixir , Divar , hamid.h , mostafa ghobadi , فانیس , koruosh , شاهکار طبیعت
10-07-2013, 06:49 PM
ارسال: #8
سوال بدی نیست . بعضیا هدف این سایت رو گم کردن شاید با این سوال برگردن . این سایت برای موفقیت و بعضی از ارسالها مربوط که هیچی متضاد هدف اصلیه سایته .
با اطمینان خاطر بهتون میگم ، بله افراد موفق بسیاری در این سایت داریم . میلیارد هدف نیست ، مهم تغییر مسیر به سوی موفققیته که توی این سایت بسیار کسانی رو داریم که این چنین بودند .
مرسی از سوالت

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: yu3f , 3ObHaN , سهیل , pastil , rasoul.es1989 , sir-mahyar , Delta.H , jahanagahi , alma , کامیار کاظمی , Elixir , Divar , habib tousi , mostafa ghobadi
10-07-2013, 07:05 PM
ارسال: #9

اصولاً كسي دوست نداره ثروت خودشو براي ديگران بازگو كنه ، ممكنه خيلي از افراد جامعه نه تنها اعضا بلكه بين ثروتمندان سرمايه هاي چند ميلياردي داشته باشن ولي ميزان نقدينگيشون كم باشه ، بيشترافرادي كه كاري رو شروع ميكنن تمام نقدينگيشون رو يا بيشترشو سرمايه گزاري ميكنن فقط دلاله كه بايد پول نقد زيادي داشته باشه چون كارش با پول نقده.
خيلي ها با داشتن يه ملك از قديم الان به سرمايه ميلياردي رسيدن ولي به كسي واقعاً ميشه گفت ميلياردر كه سرمايه كسب و كارشو با تلاش به ميليارد رسونده ،.
ثروتمند زياد هست ولي پولدار( اشخاصي كه نقدينگي بالايي داشته باشن) كم.

برای دنیایت چنان کار کن که گویا برای همیشه [در این دنیا] خواهی بود. و برای آخرتت [نیز چنان] سعی و تلاش کن که گویا فردا از دنیا خواهی رفت.
 تشکر شده توسط: pastil , 3ObHaN , Delta.H , jahanagahi , alma , Elixir , Divar , mostafa ghobadi
10-07-2013, 07:25 PM
ارسال: #10
از دوستان معذرت میخوام که نمیتونم به تک تک پاسخ هاتون جواب بدم در اینکه خیلی چیزها هستند که از ثروت با ارزش تر هستند شکی نیست ولی هدف این سایت به دست آوردن حداقل یک میلیارد تومن پول کاغذیه و چیزی که خیلی تو این سایت در مورد اون بحث میشه به دست آوردن این مقدار پول توسط قانونی کاذب به نام قانون جذبه که به ما میگه روی رویاهات تمرکز کن و اون ها رو به خودت جذب کن با این قانون ما از زندگی واقعی خودمون دور میشیم و در رویاهای خودمون غرق میشیم هدف من از این سوال این بوده که ثابت کنم این قانون کاذبه و الا باید بالاخره بین این اعضا که اکثرا هم به این قانون اعتقاد دارند یه میلیاردر وجود داشته باشه از کسانی هم که بابت سوال تشکر کردند ممنونم ببخشید پر حرفی کردم
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , jahanagahi , alma , rasoul.es1989 , Elixir , soshiant , dbdbdb , habib tousi , Ali 59 , Ali_954rr
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  با اولین یک میلیارد خود چه می کنید؟ کامیار کاظمی 268 51,933 03-05-2020 05:59 PM
آخرین ارسال: hamid.k
  تا یک سال آینده خالص دارایی شما چقدر خواهد بود؟مبلغ دقیق و تاریخ دقیق ذکر شود سعید یوسفی 113 18,522 07-05-2019 05:30 PM
آخرین ارسال: pedram9
  اگه 4 میلیارد به شما بدهند و به شرط آنکه در عرض یکسال 5 برابرش کنید، چه راه حلی داری؟ سعید یوسفی 118 26,244 07-15-2017 05:51 PM
آخرین ارسال: arash.alirezaei
  دوستان شما از کدوم یک از سمینارهای اساتیدموفقیت استفاده کردید؟ ramin7 7 1,306 12-07-2016 09:18 PM
آخرین ارسال: jahanagahi
  دوست داشتید جای چه کسی می بودید ؟ چرا ؟ avan 11 3,027 05-21-2013 11:54 PM
آخرین ارسال: pesar.khaleh121
Wink میلیاردر شدن یک دقیقه ای... mardanblog 7 2,227 05-06-2013 02:05 PM
آخرین ارسال: soheil92
  تصاویر باورنکردنی از یک مجتمع لوکس در تهران کامیار کاظمی 12 3,153 08-16-2012 03:39 PM
آخرین ارسال: safari-cht

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS