ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

صنعت پلاستیک
زمان کنونی: 06-18-2024, 11:35 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: سامان 3662
آخرین ارسال: mehdi62
پاسخ: 6
بازدید: 872

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صنعت پلاستیک
09-08-2013, 01:47 AM
ارسال: #1
صنعت پلاستیک
سلام دوستان من تازه با این انجمن اشنا شدم و از این بابت خدارو شکر میکنم.
حقیقتش چند وقتی هست که دنبال راه اندازی یه کسب و کار اینده دار و پر درامد هستم بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که صنعت پلاستیک سازی میتونه همونی باشه که من میخوام.
اما متاسفانه اطلاعاتم در این باره خیلی کمه حالا از شما دوستان میخوام که در صورت امکان منو راهنمایی کنید.
۱.برای راه اندازی یه کارگاه تزریق پلاستیک وخرید دستگاه و .... حدودا چقدر سرمایه لازمه؟
۲.اگر شما جای من باشید ترجیح میدین چه محصول پلاستیکیی تولید کنید؟
۳.با وجود رقبای قدر این حوزه ایا میشه باهاشون رقابت کرد؟
۴.اگر خودتون پیشنهاد یا ایده ی خاصی دارید .ممنون میشم بگین.
موفق و پیروز باشید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mir abbas , Elixir , مرتضی-تهران
09-08-2013, 11:11 AM
ارسال: #2
RE: صنعت پلاستیک
من در خصوص قیمت دستگاهها هیچ اطلاعاتی ندارم ولی بنظرم اگه میخواهی محصولی را تولید کنی. محصولاتی مانند قوطی نوشابه ، دوغ،ظروف ماست و لبنیات درست کن و به کارخانجات بفروش. چون بخوای ظروف دیگه ای بسازی باید تو بازار دنبال فروشنده باشی ، دنبال بازاریابی همیشگی باشی و کلا همیشه دنبال مشتری باشی تا محصولاتت رو بخرن و در بازار رقابت کنی و لی کارخانجات لبنیات همیشه مشتری ثابت و مصرف کننده هستند
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: سامان 3662 , مهدی 1
09-09-2013, 08:55 PM
ارسال: #3
پلاستیک سازی دو بخش داره:
یکی قالب سازی و یکی دیگه هم تزریق پلاستیک
قالب سازی کار تقریبا تخصصی هست و از دست هر کسی برنمیاد و تزریق پلاستیک کاری نداره فقط یه جا میخاد با یه دستگاه تزریق پلاستیک . از قیمت دستگاهش خبری ندارم ولی تخمینم 15تومنه.
در مورد مشتری هم خیلی ها هستن تو کار تولید اجناس پلاستیکی که قالب سفارش میدن و بعد قالبشونو میدن به یه کارگاه تزریق پلاستیک تا براشون قطعه بزنن. جا افتادن تو این کار یه خورده زمان بره ولی همون طور که گفتین در حال حاضر یکی از مشاغل پرسود تولیدی هست مخصوصا قالب سازی

خوشحال میشم اگه از وبلاگ من دیدن کنید و برای بهتر شدنش نظر بدید
www.looxmarket.blogfa.com
 تشکر شده توسط: سامان 3662 , مهدی 1
09-12-2013, 09:12 AM
ارسال: #4
سلام بر همه دوستان
منم دنبال همین کار تزریق پلاستیکم.اگه کسی اطلاعات بیشتری داره خوشحال میشم منم راهنمایی کنه
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران
09-12-2013, 09:59 PM
ارسال: #5
(09-08-2013 01:47 AM)سامان 3662 نوشته شده توسط:  سلام دوستان من تازه با این انجمن اشنا شدم و از این بابت خدارو شکر میکنم.
حقیقتش چند وقتی هست که دنبال راه اندازی یه کسب و کار اینده دار و پر درامد هستم بعد از کلی تحقیق به این نتیجه رسیدم که صنعت پلاستیک سازی میتونه همونی باشه که من میخوام.
اما متاسفانه اطلاعاتم در این باره خیلی کمه حالا از شما دوستان میخوام که در صورت امکان منو راهنمایی کنید.
۱.برای راه اندازی یه کارگاه تزریق پلاستیک وخرید دستگاه و .... حدودا چقدر سرمایه لازمه؟
۲.اگر شما جای من باشید ترجیح میدین چه محصول پلاستیکیی تولید کنید؟
۳.با وجود رقبای قدر این حوزه ایا میشه باهاشون رقابت کرد؟
۴.اگر خودتون پیشنهاد یا ایده ی خاصی دارید .ممنون میشم بگین.
موفق و پیروز باشید.

1- با احتساب رهن و اجاره بالای 30 میلیون نیاز داره برای یک کارگاه معمولی
2- سبد یکبار مصرف میوه ، سبد . باکس های صنعتی (نان فانتزی ، مرغ ، شیر و ...
3- به سختی ولی کار نشد نداره
4- فعلا یک قالب بخرید و بدید براتون دستمزدی تزریق کنند و بعد به بازار عرضه کنید ، توی این پروسه با کلیه اقشاری سرشناسی که در این صنف هستند آشنا می شید و اون موقع بهتر می توانید تصمیم بگیرید که به صورت حرفه ای وارد این کار بشید یا خیر

موفق باشی

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: tondar12 , Delta.H , amirctrl
09-13-2013, 09:26 PM
ارسال: #6
داداش فامیل ما می خواست یک کاری رو راه اندازی کنه. از اول نیومد کارگاه اجاره کنه و سرمایه انچنانی بذاره که خدای نکرده اگر نشد برشکست شه. چی کار کرد؟
برای خودش دنبال مشتری گشت. مشتری که سفارش داد. این بابا سفارش مشتری رو داد یکی دیگه که هم متخصص اون کار بود و هم وسیله و کارگاه داشت ساخت و نصب کرد. خودشم به قول خودش تو اولین کار 50 هزار تومن سود کرد.
کم کم اومد چی کار کرد؟ اومد فلان قطعه رو داد یکی ساخت اون قطعه رو یکی دیگه بعد نصبش رو هم داد یکی.
یواش یواش به سمتی رفت که همه کارهاشو خودش بکنه. الان دو تا کارگاه تو خود شهر با کلی اجاره داره. چندتا کارگر. الان خودش برای کارش مدار الکترونیکی با نرم افزار تهیه می کنه. یعنی ریز کارشو خودش انجام میده
شما هم همین راه رو برو. اول برو بازاریابی کن ببین چند تا مشتری گیرت میاد بعدها برو خوب باسه خودت کارخونه بزن.
به قول معروف آسه آسه پله پله. آسانسور خطر سقوط داره.
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مرتضی-تهران , مهدی 1 , HHD
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  نیاز به راهنمایی درزمینه اسیاب ضایعات پلاستیک.. محمد شیری 1 1,066 04-02-2016 03:45 PM
آخرین ارسال: tofigh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS