ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

رازی که فروش شما رو 90% افزایش می ده
زمان کنونی: 05-16-2024, 05:40 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: keshavarz
آخرین ارسال: keshavarz
پاسخ: 16
بازدید: 4620

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 3.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
09-09-2013, 08:40 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-09-2013 08:50 AM، توسط keshavarz.)
ارسال: #1
با سلام و احترام خدمت عزیزان گرامی
امروز میخوام یه رازی رو با شما در میون بزارم که فروش شما رو افزایش بده

از اینجا شروع می کنم
یه آقایی از کنار یه خانمی رد میشه به خانم میگه سلام ، میشه با من ازدواج کنی ؟؟!!!Undecided

به نظر شما چه اتفاقی میوفته Huh

خانم میگه بله 35
یا در بهترین حالت رد میشه میره ؟؟

دقیقا صد در صد شما بهترین حالت رو انتخاب میکنید .

فروش و بازاریابی شما هم به همین صورت هست که شما نباید به مشتری به طور مستقیم بگید که بیا از من خرید کن چون هیچ فروشی انجام نمیدید اگه هم فروشی انجام بگیره فقط به خاطره نوآوری و خلاقیت محصول شماست که درصد این بازار حدودا پنج درصده .

پس نود و پنج درصد دیگه رو چی کار کنیم ؟

پنج درصد این دوستان هیچ وقت از شما خرید نمی کنند . روی اون پنج درصدی که از شما خرید نمی کنند هیچ عملیاتی انجام ندید چون پول دور ریختنه اون پنج درصد کسانی هستند که یا روحیشون با محصول شما سازگار نیست و یا اصلا به محصول شما نیازی ندارند .Angry

میریم سراغ اون نود درصد :12_002:
اینها کسانی هستند که شما رو ثروتمند می کنند.
این نود درصد کسانی هستند که به محصول شما علاقه دارند ولی شرایط خرید محیا نیست . یعنی یا پولش رو اون موقع ندارن یا اگه دارن برای خودشون نمیخوان برای کسی دیگه میخوان باید تایید اون طرف رو بگیرن یا الان نمیخوان هفته دیگه میخوان10_003
یه قانون تو بازاریابی می گه هیچ وقت به ذهن خریدار اعتماد نکنید
یعنی اگه شما تبلیغی انجام دادید نگید مشتری منو رو دیده خوشش اومده پس هر وقت بخواد برمیگرده .
یه قانون دیگه تو بازاریابی میگه نود و پنج درصد مشتریا دیگه به اون تبلیغ شما توجه نمیکنند شاید یکیش به دلیل این باشه که دیگه هیچ حس کنجکاوی ندارن که کلیک کنن . پس نتیجه 27

برای اینکه این قانون رو بگم خرج داره و اونم 12 سپاس به نیت 12 امام بزنید تا این راز که 90% فروش شما رو بیشتر کنه رو بگم 35

با تشکر منتظرم :10_004

[align=center]کسی به خدا گفت: اگر سرنوشت مرا تو نوشتی،پس چرا آرزو کنم؟
خدا گفت: شاید نوشته باشم هر چه آرزو کند.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: abco , soshiant , alma , orgeneral , ahmad rezaee , مهدی میرزائی , pedii , Saeed.MD , حسن قجر , seraj , محسن قلي زاده , yu3f , abnilboy , rahgozar , Delta.H , minoo , poldar , سیدمهدی هاشمی , سعادت , tondar12 , 3ObHaN , MohammadHashemi , 0625 , zoofanoon , مصطفي , reza2013 , hamed.yegane , jm537 , zahra_r , hamid.h , pesar368 , نرگس فیاض , iran , successfulman , iranboy , mir abbas , habib tousi , saeed2100 , Bahareh Ghaderi , somayeee , مینو. , god , arman110 , saeede93 , alireza56 , paradoxidan , zarzarzar , hamed10 , AFSHAR29 , شاهرخی49 , MohamadMJ , سارا30 , Ali 59 , arash1367 , مهندس روح الله زاهد , koruosh , ali diana , pnug88 , جوان , pooya 90 , mirza01 , Roozbeh121 , rezaya2938 , m_grate29 , ashena_73 , vdarzi , naderv , hadief , HssH , salmankhan , bahram alibaigi , poursatar , nira , saeed.5570 , dehvar , بهروز11
09-09-2013, 09:21 AM
ارسال: #2
RE: رازی که فروش شما رو 90% افزایش می ده
سلام
اگر منظورت اون مطلبی که من چند وقت پیش تووی سایت گذاشتم باید بگم تکراریه.مطلبی که نشون میده چطور باید بازاریابی کرد.همون بحث مردی که از کنار زنی رد میشه و بهش میگه با من ازدواج میکنی رو به نحوهای گوناگونی به صورت داستان کوتاه توضیح میده و به بازاریابی میچسبونه.
البته چون یوزر من محدود شده نمیتونم دقیقا بگم کجاست
m-jalalvand
 تشکر شده توسط: 0625 , نرگس فیاض , جوان , younes64
09-09-2013, 10:01 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-09-2013 10:10 AM، توسط keshavarz.)
ارسال: #3
(09-09-2013 09:21 AM)pars_gostar نوشته شده توسط:  سلام
اگر منظورت اون مطلبی که من چند وقت پیش تووی سایت گذاشتم باید بگم تکراریه.مطلبی که نشون میده چطور باید بازاریابی کرد.همون بحث مردی که از کنار زنی رد میشه و بهش میگه با من ازدواج میکنی رو به نحوهای گوناگونی به صورت داستان کوتاه توضیح میده و به بازاریابی میچسبونه.
البته چون یوزر من محدود شده نمیتونم دقیقا بگم کجاست
m-jalalvand

ممنون میشم لینک آدرس سایت رو برای من ارسال کنید تا مقاله شما رو هم ببینم
چون من همیشه در همه حال تشنه یادگیری هستم
ولی از مقاله کسی استفاده نکردم و نمیکنم 10_003

تشکر شده توسط: minoo , 3ObHaN , 0625 , reza2013 , نرگس فیاض , successfulman , habib tousi , Bahareh Ghaderi , جوان
09-09-2013, 12:52 PM
ارسال: #4
حالا تكراريه كه تكراريه، شما دكتر ما كارآموز خوبه؟
بي خيالSad

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: Delta.H , minoo , 3ObHaN , 0625 , reza2013 , نرگس فیاض , habib tousi , مهندس روح الله زاهد , جوان
09-09-2013, 05:37 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-09-2013 05:39 PM، توسط keshavarz.)
ارسال: #5
خوب با اجازه اساتید

راستی تشکر هم بهونه ای بود که ببینم چقدر دوستان برای این مطالب ارزش قائل هستند 10_003

خوب کارو با یه مثال عملی دست به نقد شروع میکنیم ( انشالله که این یکی دوستمون ناراحت نشه و انشالله این تاپیک باعث خرید دوستان هم بشه 4yajuyo)
توی همین انجمن بالا یه تبلیغ کرده یه دوستمون کلید خونشبختی و موفقیت روش کلیک کنید یه صفحه باز میشه که من بهش میگم سایت دوصفحه ای که کاملا برای بازاریابی یک محصول همین دو صفحه کافیه سره فرصت یه مقاله در مورد سایت دو صفحه ای می نویسم .

ولی با تمام کارهای خوبی که این دوستمون انجام داده که شامل
انتخاب یه فضای مناسب برای تبلیغ کارشون که چون به موفقیت ربط داره این انجمن جای کسانی هست که دنبال موفقیت هستند ( نمره مثبت )
بعد کلیک رو تبلیغ به صفحه محصول انتقال پیدا می کنید ، یعنی کاربر گم نمیشه تا محصول دلخواه برسه ( مثبت )
دموی نرم افزار به صورت عکس (مثبت )
توضیحات نرم افزار به صورت خلاصه و مفید ( مثبت )
دسترسی و خرید آسان ( مثبت )
و خیلی نکات مثبت دیگه

ولی نکته اصلی کجاست
شما این محصول را شاید بخواید ولی
الان خرید اینترنتی براتون مقدور نیست
برای برادرتون میخواید و باید باهاش صحبت کنید
به خرید اینترنتی اعتماد ندارید و خیلی چیزهای دیگه که کسانی که شرایط شما رو دارد حدودا 90% بازار خرید این دوستمون هستند

پس چی کار باید انجام بده این دوستمون

تنها کاری که ایشون باید انجام میداد با این تبلیغ و بازاریابی که تو انجمن کرده بود باید با یک فایل پی دی اف جذاب در مورد کارش مثلا چهار رازی جهان که با ضمير ناخودآگاه خود به موفقیت برسید فقط کافیه به ازای گرفتن ایمیل فایل پی دی اف رو برای شما ارسال کنه
حالا چه مزیتی داره
1- تو چند تا تبلیغ ایمیلی اعتماد منو به خودش جذب میکنه که اگه دفعه شرایط خریدم مناسب نبود شاید در پیشنهادات بعدی خرید رو انجام بدم
یه قانون بازاریابی میگه :: مشتریان که از شما خرید نکردند تا 5 بار باید تماس بگیرید و 90% خرید ها در تماس پنجم انجام میشه

2- من از خرید اینترنتی میترسم ، اعتماد ندارم :: پیشنهاد ها رو با روش بالا میتونه به طور مختلف ارسال کنه
یه بار با تخیف، یه بار با ترکیب یه محصول دیگه ، یه بار با بیش فروشی ( پیشنهاد خرید چند عدد و ارزونتر) شک نکنید که سه حالت زیر پیش میاد
الف - یا من از این دنیا رفتم که از ایشون خرید نمیکنم
ب - یا با ایشون تماس میگیرم و میگم که منو از لیست خارج کنه که احتمال این موضوع خیلی کمه چون من به کار ایشون و محصول ایشون علاقه ای داشتم حتی کم که اون فایل پی دی اف رو دانلود کردم
ج- من از ایشون خرید خواهم کرد

مزایای دیگه این جمع آوری اطاعات مشتری ها چیست :

* ایشون اگه محصول جدید تولید کنه که در همون راستای محصول قبلی باشه بهترین کی بهتر از من که پیشنهاد فروش محصول جدیدش رو بگه . موافقید ؟؟5_004

* محصولاتش رو میخواد با 90% تخفیف بفروشه باید چی کار کنه دوباره تو انجمن یا جاهای دیگه شبیه این تبلیغ کنه ؟ بازم هزینه ؟ بازم منتظر بمونه که کسی تبلیغ رو ببینه ؟
بهترین گزینه کسانی هستند که خرید رو انجام ندادن ( این محصول قیمتش مناسبه ولی شما یه سایت میخواید که قیمتش یک میلیون تومن باشه و نیاز هم داشته باشید اگه قیمت خوبی بده نمیگیرید ؟5_004

برای تایید حرف های بالام هم یه چند نکته ای لازم هست که بگم

تنها دلیل ورشکستگی شرکت ها دو چیز است
10% نداشتن محصول مناسب
90% نداشتن مشتری کافی
برایان ترسی
----------------
90% کسانی که به سایت شما میان هرگز به سایت شما برنمیگردن
--------------------
فروختن محصولات جدید به مشتریان قبلی
-------------

پس فقط وظیفه شما به عنوان مدیر تبلیغات و بازاریابی باید جمع آوری اطلاعات مشتریان باشه

خیلی سعی کردم که مطلب کوتاه و مفید باشه ا

تشکر شده توسط: mah114 , rahgozar , ahmad rezaee , alma , مهدی میرزائی , Saeed.MD , minoo , reza2013 , yu3f , mehdi62 , hamid.h , successfulman , mir abbas , Bahareh Ghaderi , somayeee , abbasnabizadeh , saeede93 , alireza56 , MohamadMJ , arash1367 , koruosh
09-09-2013, 07:10 PM
ارسال: #6
(09-09-2013 06:58 PM)mirzaei1993 نوشته شده توسط:  
(09-09-2013 05:58 PM)ناظم ارشد نوشته شده توسط:  سلام
لطفا از حاشیه پرهیز کنید و به اصل آموزش بپردازید.
ناظم ها به اعضایی که فقط ارسال اسپم دارند اخطار بدهند.
اسپم چیه بزرگواران
به این میگن مقدمه چینی
اگر دقت کنید بحث هنوز ادامه داره
صبور باشید لطفا

منظور کاربرkeshavarz نیست.
متخلفین ارسال هایشان حذف و اخطار دریافت کردند.

تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی میرزائی , کامیار کاظمی , نرگس فیاض
09-09-2013, 07:14 PM
ارسال: #7
ممنون جناب کشاورز
دوستان من فکر میکنم ایشون با این شیوه ی اطلاع رسانی دارن درس عملی موضوع پیشنهادی رو هم به طریقی میدن
در هر صورت همه ی ما به نوعی علاقمند به کالای ایشون که جنبه ی اموزشی داره شدیم......
 تشکر شده توسط: Bahareh Ghaderi
09-09-2013, 07:32 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-09-2013 07:35 PM، توسط keshavarz.)
ارسال: #8
(09-09-2013 07:14 PM)alma نوشته شده توسط:  ممنون جناب کشاورز
دوستان من فکر میکنم ایشون با این شیوه ی اطلاع رسانی دارن درس عملی موضوع پیشنهادی رو هم به طریقی میدن
در هر صورت همه ی ما به نوعی علاقمند به کالای ایشون که جنبه ی اموزشی داره شدیم......

درود بر شما که به این نکته ریز توجه کردید
اگه الان من محصولی در این مورد داشته باشم بهترین گزینه ها کسانی هستند که دکمه سپاس رو زدن
اگه این انجمن ده هزار عضو داشته باشه من به همشون اطلاع رسانی محصولم رو بکنم تنها کاری که کردم فقط وقت و عمر گران بهامو از دست دادم کاری که همه ما تو روز داریم انجام میدیدم ولی کسانی که سپاس روزدن خیلی راحت پیشنهاد من رو گوش میکنن
آفرین بر هوش بالای شما

دوستان عزیزان فروش و بازاریابی نوین یه علمه خواهش میکنم بیشتر دقت کنید تا با یه محصول ساده که حتی نوآوری هم نداره بتونید درآمد خودتون رو کسب کنید

تشکر شده توسط: 3ObHaN , مهدی میرزائی , toofan245 , mah114 , Saeed.MD , alma , rahgozar , hamid.h , نرگس فیاض , successfulman , mir abbas , habib tousi , Bahareh Ghaderi , koruosh , masiha107 , neda21 , saeed.5570
09-09-2013, 08:51 PM
ارسال: #9
متشكرم اقاي كشاورز
با فرض اينكه من كاربران هدفمند و مورد نظرو كشوندم به سايت و يا ايميلشونو بدست اوردم لطفا ميشه اصول نوشتن توضيح و تبليغو در اون صحفه بگيد
تا كاربر بعد خوندن صحفه به راحتي اونو نبنده و از كنارش رد نشه؟
چطور بايد توضيح داد تا اعتماد مشتري جلب بشه؟؟
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , نرگس فیاض , successfulman , habib tousi
09-09-2013, 10:02 PM
ارسال: #10
(09-09-2013 08:51 PM)mah114 نوشته شده توسط:  متشكرم اقاي كشاورز
با فرض اينكه من كاربران هدفمند و مورد نظرو كشوندم به سايت و يا ايميلشونو بدست اوردم لطفا ميشه اصول نوشتن توضيح و تبليغو در اون صحفه بگيد
تا كاربر بعد خوندن صحفه به راحتي اونو نبنده و از كنارش رد نشه؟
چطور بايد توضيح داد تا اعتماد مشتري جلب بشه؟؟

خواهش میکنم
بله دقیقا چیزهایی که گفتم تازه کارهای اولیه است که باید انجام بدید حتی بعد از اینکه ایمیل یا شماره موبایل کاربر رو گرفتید تازه اول کاره تبلیغات شما شروع میشه

کاری که شما باید تو اون صفحه انجام بدید دقیقا کاری هست که من تو اول این تاپیک انجام دادم
مهمترین قسمت عنوان ::
باید عنوانی انتخاب کنید که کاربر رو به صفحه خودتون جذب کنید ( همون کاری که من کردم 10_003)

تکه پیتزا ::
بعد باید یه تکه پیتزا به کاربراتون بدید ( باز اون کاری که من تو قسمت اول کردم ) یعنی درمورد چیزی که مردم علاقه دارن توضیحاتی بدید که با اون توضیحات کاربران احساس کنند که شما متخصص اون داستان هستید تو کاربران رو تشنه کنید که برای دریافت اطلاعات تخصصی شما حتی حاضر باشن اطلاعات شخصیشونو بدن که من تو این تاپیک چون نمیتونستم اطلاعات شخصی بگیرم سپاس گرفتم جالبه نه 10_003
این اطلاعات باید پیشنهاد رد نشدنی باشه یعنی باید چیزی درست کنید که حتی ارزش پولی هم داشته باشه چون این تکه پیزا برای کاربرا خیلی مهمه و برای شما مهم تر چون با این تکه پیتزا قراره اطلاعات مشتریاتون رو بگیرید و با بازاریابی شما رو رو اونها پول نزدیک تر کنه
همینطور که گفتم باید پیشنهادتون رد نشدنی باشه مثل فیلم پدرخوانده : آل پاچینو به کارمندش میگه برو یه هتل رو بخر به هر قیمتی که شده کارمندش میره و برمیگرده میگه صاحب هتل، هتل رو نفروخت ، آل پاچینو به کارمندش میگه حتما پیشنهادت رد شدنی بود باید یه پیشنهاد رد نشدنی میدادی.
خود آل پاچینو میره به صاحب هتل میگه یا هتل رو به من میفروشی یا میکشمت Huh صاحب هتل هم میگه میفروشم
توی این تکه پیتزا حتما باید پیشنهادتون رد نشدنی باشه

تو قسمت های بعدی میگم که به چه صورت زمانی که مشخصات کاربر ( ایمیل یا موبایل ) رو گرفتید به چه صورت باید روش بازاریابی کنید

تشکر شده توسط: rahgozar , mah114 , reza2013 , alma , مهدی میرزائی , hamid.h , ahmad rezaee , iranboy , bidoki , mahdi77 , soshiant , habib tousi , somayeee , majidsalimi , alireza56 , arash1367 , naderv , shahid-a , saeed.5570
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Photo خرید و فروش آهن sadegh_sbrr 11 2,985 07-14-2022 11:11 AM
آخرین ارسال: hassan97
  عواملی که باعث سوختن ریسه شلنگی می شود!!! mhzmohz 0 191 06-08-2022 11:59 PM
آخرین ارسال: mhzmohz
  هر آنچه که باید در مورد مبلمان کلاسیک فرانسوی بدانید mamad1400 1 273 03-14-2022 02:16 PM
آخرین ارسال: jasminghaderi
  دانلود رایگان کتاب هایی که هر طالب ثروت و موفقیتی باید بخواند!! saeid3030 9 2,176 02-01-2018 06:39 PM
آخرین ارسال: mahdi.r938
  اهمیت ساخت سایت شرکتی در کسب و کار شما amir2244 1 487 07-27-2017 11:27 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  یک وب سایت موفق چه ویژگی هایی می بایست داشته باشد؟ neda2000 1 515 07-27-2017 11:22 AM
آخرین ارسال: hamedmoez
  7 باور اشتباه در مورد پول که شما را فقیر نگه می دارد parsaw 0 452 12-11-2016 04:16 PM
آخرین ارسال: parsaw
Lightbulb 16 قانون طلایی که در طی مسیر تجارت به ما کمک میکند hamedkhan 4 1,387 08-10-2016 01:34 PM
آخرین ارسال: mahdie.sfi
  اموزش های اینستاگرام، محبوب ترین شبکه اجتماعی جهت افزایش فروش محصولات saeed74 44 5,904 05-09-2016 04:49 PM
آخرین ارسال: ali79
  سوالات شما عزیزان در زمینه چاپ مهدی گل محمدی 52 7,593 12-12-2015 01:54 AM
آخرین ارسال: saeedhashemi1371
  شش دلیل کم بودن میزان فروش کسب و کار اینترنتی fekreabi 2 1,070 12-02-2015 02:36 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  مشاوره افزایش فروش irantarh 0 568 06-13-2015 11:40 AM
آخرین ارسال: irantarh
  _آیا کسی هست که مرا یاری کند؟ evaset 2 510 02-18-2015 07:40 PM
آخرین ارسال: fekreabi
  به هرچی که فکر کنید به آن می رسید.؟؟؟؟آموزش jahanagahi 83 16,292 11-12-2014 02:58 PM
آخرین ارسال: sara azad
  خرید و فروش محصولات زراعی vafa_0000 2 865 03-01-2014 03:31 AM
آخرین ارسال: vafa_0000
  5 نکته برای یک فروش به یاد ماندنی m-jalalvand 3 1,403 09-30-2013 12:56 AM
آخرین ارسال: بيلا بالا
  10 روش برای این که رزومه شما مورد توجه قرار گیرد mrghafoory 0 802 07-02-2013 11:22 PM
آخرین ارسال: mrghafoory
  اگر بازاریاب هستید این ده اشتباه فاحش را انجام ندهید m-jalalvand 0 597 04-29-2013 07:50 AM
آخرین ارسال: m-jalalvand
  چک را چگونه می‌توان پول کرد؟ karafarin 1 1,133 04-25-2013 09:35 AM
آخرین ارسال: karafarin
  قاتلین فروش : اشتباهات در فروشندگی m-jalalvand 0 1,446 04-15-2013 12:37 PM
آخرین ارسال: m-jalalvand

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS