ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

پرورش کرم خاکی و تولید ورمی کمپوست
زمان کنونی: 05-02-2024, 03:13 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: arak_2008
آخرین ارسال: hamed0050
پاسخ: 118
بازدید: 34122

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 38 رأی - میانگین امیتازات : 2.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پرورش کرم خاکی و تولید ورمی کمپوست
09-07-2013, 02:18 PM
ارسال: #91
RE: پرورش کرم خاکی و تولید ورمی کمپوست
با سلام
بیشتر مطالبی که اینجا نوشته شده در مورد افرادی است که خودشون می خوان یک فارم داشته باشند و کرم و کود تولید کنند اما بنده می خواهم سرمایه ی خود را در اختیار یکی از این شرکت ها بگذارم، از شما خواهش می کنم در صورتی که اطلاعاتی در مورد نحوه ی ضمانت و ریسک این کار دارید، در اختیار بنده بگذارید.

می خواستم بدونم شرکتی مثل ...ک با مدیریت آقای حلاج که تو کار ورمی کمپوست هستند، مبلغی رو در ابتدا به عنوان سرمایه جذب می کنند و ماهانه مبلغی سود واریز می کنند، به لحاظ تضمین هم سفته می دهند، برای سرمایه گذاری در مقیاس کوچک مثلاً با ده تومان کار مناسبی هست؟ یا با ریسک بالا همراهه؟ کسی تا حالا این کار را با شرکت خاصی انجام داده؟

با تشکر
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: soshiant
09-07-2013, 03:42 PM
ارسال: #92
خبری ندارم///
اما برای مثال اگه شما همون 10 هزار رو سرمایه گذاری کنین..به شما سودشو میدن. و این کار باعث میشه که شما تشویق به سرمایه گذاری بیشتر مشین/10 هزار رو میکنی 50 هزار 50 هزار 150هزار بعد که به میلیون برسه امکان بازگشت پول شما کمه..اما تحقیق بکنین از اونایی که سرمایه گذاری کردن/ببینین چطوری بوده///اما با شرایطی که شما گفتین فک کنم خوب باشه
 تشکر شده توسط: mojde
09-07-2013, 04:14 PM
ارسال: #93
(09-07-2013 03:42 PM)arei74 نوشته شده توسط:  خبری ندارم///
اما برای مثال اگه شما همون 10 هزار رو سرمایه گذاری کنین..به شما سودشو میدن. و این کار باعث میشه که شما تشویق به سرمایه گذاری بیشتر مشین/10 هزار رو میکنی 50 هزار 50 هزار 150هزار بعد که به میلیون برسه امکان بازگشت پول شما کمه..اما تحقیق بکنین از اونایی که سرمایه گذاری کردن/ببینین چطوری بوده///اما با شرایطی که شما گفتین فک کنم خوب باشه

خیلی ممنون، بله باید از کسانی که سرمایه گذاری کردن پرس و جو بشه. تنها تضمینی کخ وجود داره سفته است.

البته منظور بنده از 10 تومان همان 10 میلیون تومان بود. در ابتدا قصد دارم 10 میلیون تومان را در اختیار شرکت بگذارم. طبق تعرفه ای که اعلام شده طی یک سال پولم دو برابر می شه یعنی با 10 میلیون سالانه تقریباً نزدیک به 10 میلینون سود می ده.
 تشکر شده توسط: مهدی 1
09-07-2013, 06:04 PM
ارسال: #94
سلام دوست عزیز
به نظر من اگه شما خودتون آموزشهای لازم در این زمینه بگذرونید و خودتون بتونید تولید داشته باشید(حتی به عنوان مشاغل خانگی)مطمئنا در آینده سود بهتری بدست خواهید آورد.این حرفه تو ایران جدیده و جای پیشرفت داره اینکه یه شغل درآمد زا است واقعیت داره.درباره ریسکشم باید بگم اگه میخواهی به پول برسی باید ریسک کنی فقط با عقل و منطق.
09-07-2013, 09:50 PM
ارسال: #95
(09-07-2013 02:18 PM)mojde نوشته شده توسط:  با سلام
بیشتر مطالبی که اینجا نوشته شده در مورد افرادی است که خودشون می خوان یک فارم داشته باشند و کرم و کود تولید کنند اما بنده می خواهم سرمایه ی خود را در اختیار یکی از این شرکت ها بگذارم، از شما خواهش می کنم در صورتی که اطلاعاتی در مورد نحوه ی ضمانت و ریسک این کار دارید، در اختیار بنده بگذارید.

می خواستم بدونم شرکتی مثل ...ک با مدیریت آقای حلاج که تو کار ورمی کمپوست هستند، مبلغی رو در ابتدا به عنوان سرمایه جذب می کنند و ماهانه مبلغی سود واریز می کنند، به لحاظ تضمین هم سفته می دهند، برای سرمایه گذاری در مقیاس کوچک مثلاً با ده تومان کار مناسبی هست؟ یا با ریسک بالا همراهه؟ کسی تا حالا این کار را با شرکت خاصی انجام داده؟

با تشکر

نقل قول :در ابتدا قصد دارم 10 میلیون تومان را در اختیار شرکت بگذارم. طبق تعرفه ای که اعلام شده طی یک سال پولم دو برابر می شه یعنی با 10 میلیون سالانه تقریباً نزدیک به 10 میلینون سود می ده.

هر چیزی باور کردنی نبود باورش نکن

به عمل کار براید ، به سخن دانی و سخنرانی نیست

درد من تنهایی نیست ، بلکه مرگ ملتی است که گدایی را قناعت ، بی عرضگی را صبر و با تبسمی بر لب این حماقت را حکمت خدا می دانند. (( گاندی ))

.
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mojde
09-07-2013, 10:37 PM
ارسال: #96
اگه اینجوری باشه شرکت ...ک خیلی پوداره---
و چندتا کارگر میگرفت کاراشو انجام بدن و خودش دنبال تفریح باشه
به من ماه یه ملیون بدن دیگه کار نمیکنم چه به رسه به اون مبلغی که شما میگی
برای چی دیگه برای خودش درد سر درست کنه سفته بده که بعدا اگه جواب نده بد بخت میشه
نمیدونم بهترین راه تحقیق خیلی زیاد
09-08-2013, 10:07 AM
ارسال: #97
(09-07-2013 06:04 PM)amirkani نوشته شده توسط:  سلام دوست عزیز
به نظر من اگه شما خودتون آموزشهای لازم در این زمینه بگذرونید و خودتون بتونید تولید داشته باشید(حتی به عنوان مشاغل خانگی)مطمئنا در آینده سود بهتری بدست خواهید آورد.این حرفه تو ایران جدیده و جای پیشرفت داره اینکه یه شغل درآمد زا است واقعیت داره.درباره ریسکشم باید بگم اگه میخواهی به پول برسی باید ریسک کنی فقط با عقل و منطق.

در مورد راه اندازی همین کار تحقیق کردم، نیاز به سوله دارد که در شهر قزوین به علت تراکم این قبیل کار ها سوله ای موجود نیست و نکته ی دیگر تخصص لازم در زمینه ی کرم و کود است که بنده آن چنان تخصص ندارم، به همین دلیل تصمیم گرفتم این کار را بکنم اما با توجه به ریسک بالای آن هنوز دو دل هستم.
09-08-2013, 10:16 AM
ارسال: #98
نقل قول :هر چیزی باور کردنی نبود باورش نکن

خیلی وسوسه انگیزه، اما همانطور که شما گفتین غیر قابل باوره، اگر کسی تا به حال این کار رو کرده باشه و جواب گرفته باشه یا نگرفته باشه، اطلاعاتش رو در اختیار من بگذاره خیلی خوبه.

نقل قول :اگه اینجوری باشه شرکت ...ک خیلی پوداره---
و چندتا کارگر میگرفت کاراشو انجام بدن و خودش دنبال تفریح باشه
به من ماه یه ملیون بدن دیگه کار نمیکنم چه به رسه به اون مبلغی که شما میگی
برای چی دیگه برای خودش درد سر درست کنه سفته بده که بعدا اگه جواب نده بد بخت میشه
نمیدونم بهترین راه تحقیق خیلی زیاد

بر اساس تحقیقاتی که انجام دادم آقای شریفی تو ی کار کود و کرم تخصص دارن و تا به حال بعد از 5-6 سال خوشنام بودن و تا به حال مشکلی مثل کلاهبرداری و اینا نبوده اما طبق اطلاعات موجود تا الان نزدیک به چند میلیارد سرمایه در اختیار دارن بنابراین می شه گفت اشباع شدن اما آقای حلاج به عنوان مدیر شرکت ...ک از زیر دست آقای شریفی آمده و 4 سال است که این کار را انجام می دهد و هنوز به سرمایه نیاز دارد. شرکت های دیگری هم هستند که حتی در تلویزیون به عنوان تعاونی برتر معرفی شده اند اما به دلیل تازه کار بودن اطمینانی به آن ها نیست.

در کل اگر کسی تا به حال با این شرکت ها کار کرده و اطلاعاتی دارد ممنون می شم در اختیار من هم بگذاره، مرسی.
09-09-2013, 09:34 AM
ارسال: #99
سلام
پنجاه کیلو کرم مازاد یک کارگاه تولید ورمی کمپوست کیلیویی ده هزار تومان به فروش میره
دوستان استان گلستان می تونن با من تماس بگیرن
9119807769

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
09-22-2013, 10:52 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-22-2013 10:56 AM، توسط mmmjjj.)
ارسال: #100
(03-29-2012 12:42 AM)arak_2008 نوشته شده توسط:  سلام به همه کاربران محترم سایت
نمیدانستم در کدام بخش باید سوال خود را میپرسیدم امید وارن که شما عزیزان بتوانید کمکم کنید
میخواستم در مورد تولید کود ارگانیک از شما عزیزان بپرسم آیا در مورد آن چیزی میدانید.ممنون میشوم به من کمک کنید.
سلام دوست گرامی در مورد پرورش کرم هرسئوالی دارید به صورت تفکید موضوعی بپرسید و در صورت امکان جواب میدهم .

(09-07-2013 02:18 PM)mojde نوشته شده توسط:  با سلام

با تشکر

این شرکت و امثال این شرکتها با جذب مبالغ و مسدود کردن ان به مدت شش ماه و بیشترین سود را میبرند و در ضمن این قبیل شرکتها در زمان برگشت سبد ها هیچ تضمینی مینی بر اینکه مبلغ خاصی که میگویند را نمی پردازند و به بهانه های مختلف و ایرادهای مختلف بستر شما را مناسب ندانسته و مبلغ کمتری نسبت به عهد پرداخت میکنن
بهتره که خود وارد این صنعت بشوید و بتوانید فروش کنید و بهترین سود را ببرید .
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Thumbs Up خط تولید کود شیمیایی حمید رستم 0 323 04-05-2020 05:51 PM
آخرین ارسال: حمید رستم
  پرورش ماهی mohsenspring 24 5,116 02-06-2020 12:00 AM
آخرین ارسال: rahmani64
  طرح توجیهی پرورش قارچ دکمه ای با ظرفیت 200 تن در سال mohajer.my 14 10,430 09-12-2019 03:22 AM
آخرین ارسال: mojtabam1362
Rainbow پرورش و تکثیر عقرب اشلوم 0 438 07-09-2019 10:49 AM
آخرین ارسال: اشلوم
  پرورش زالو Farzad-kh 3 2,139 07-09-2019 10:37 AM
آخرین ارسال: اشلوم
  راهنمایی درمورد پرورش گیاه آلوئه ورا pishbar 4 2,654 06-23-2019 06:00 PM
آخرین ارسال: aliheto
  مزرعه پرورش شتر مرغ sabziash 65 14,998 06-23-2019 05:49 PM
  دنبال طرح توجیهی پرورش گنجشک ahadzadeh 7 7,449 06-23-2019 05:44 PM
  راهنمایی درباره ورمی کمپست Bami 0 391 01-25-2019 01:31 AM
آخرین ارسال: Bami
  پرورش و کاشت زیتون Jamali.ali69 1 492 11-15-2018 01:31 AM
آخرین ارسال: 1mahdiii1
  تولید عرقیات گیاهی و اسانس ها hamedkhan 61 13,051 04-11-2018 12:07 PM
آخرین ارسال: Reza9877
  تولید دمنوش گیاهی مرتضی حسین پور 6 5,009 01-06-2018 01:26 PM
آخرین ارسال: های نیوشا
  تولید سبزی خشک و میوه خشک arshiaaziz2000 19 9,884 06-09-2017 11:40 PM
آخرین ارسال: E V I L
  پرورش بلدرچین Reza-zen 0 1,283 12-27-2016 05:21 PM
آخرین ارسال: Reza-zen
  یک پیشنهاد در مورد تولید و فروش (مثل در کارحبوبات) شاهکار طبیعت 15 4,572 10-29-2016 11:32 AM
آخرین ارسال: signcompany
  پرورش مرغ و خروس زينتي بيلا بالا 64 25,848 09-05-2016 12:10 AM
آخرین ارسال: kourosh_ma
  پرورش گاو شیرده mrhm 4 2,216 07-27-2016 10:25 AM
  دوتا کار پرسود (پرورش کروکدیل و پرورش خرگوش) sabziash 69 31,978 07-20-2016 01:41 PM
  پرورش مرغ محلی (بومی ) farshad.sharafi 5 3,027 07-20-2016 09:48 AM
  میوه فیسالیس در كشور تولید شد+عکس کامیار کاظمی 22 9,193 07-15-2016 11:00 AM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS