ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یادگیری زبان انگلیسی
زمان کنونی: 05-06-2024, 06:18 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: bitumen
آخرین ارسال: MARYAR
پاسخ: 64
بازدید: 9373

ارسال پاسخ 
یادگیری زبان انگلیسی
07-22-2013, 12:27 AM
ارسال: #11
RE: یادگیری زبان انگلیسی
دوست عزيز من هم بهتون پيشنهاد مشابهي ميدم : interchange
اگر هم براي شروع نياز به آموزشي بيش از خودآموزي داريد من ميتونم سوالاتتون رو پاسخ بدم.

با اجازه دوستمون من پاسخ ميدم:‌ آقاي قربانيان interchange چهار جلد كتاب مبتني بر سيستم آموزشي تدوين شده از آسان به سخت، از مبتدي به پيشرفته هست كه به زبان آموز از ابتدايي ترين مبحث زبان انگليسي يعني الفبا آموزش داده ميشه و جزئي ترين مباحث مكالمه رو هم در بر گرفته به نظرم يكي از كاملترين سيستم هاي آموزش امريكن انگليش هست.

Be Original
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: bitumen , jahanagahi , SHAYAN.IRANI , iranboy , mardin-b
07-22-2013, 01:01 AM
ارسال: #12
(07-22-2013 12:27 AM)ir_tanis نوشته شده توسط:  دوست عزيز من هم بهتون پيشنهاد مشابهي ميدم : interchange
اگر هم براي شروع نياز به آموزشي بيش از خودآموزي داريد من ميتونم سوالاتتون رو پاسخ بدم.

با اجازه دوستمون من پاسخ ميدم:‌ آقاي قربانيان interchange چهار جلد كتاب مبتني بر سيستم آموزشي تدوين شده از آسان به سخت، از مبتدي به پيشرفته هست كه به زبان آموز از ابتدايي ترين مبحث زبان انگليسي يعني الفبا آموزش داده ميشه و جزئي ترين مباحث مكالمه رو هم در بر گرفته به نظرم يكي از كاملترين سيستم هاي آموزش امريكن انگليش هست.

با تشکر از توضیحات خوب شما. اگر بتوانید محبت فرموده و تایپیک جامع و کاملی از آموز ش زبان انگبسی در بخش آموزش مرقوم فرمائید ممنون خواهم بود. چون واقعا نیاز انجمن و خیلی از عزیزان است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: iranboy , دهدار , bitumen , mardin-b
07-22-2013, 01:30 AM
ارسال: #13
حتما چرا كه نه. اتفاقا بدو ورودم به انجمن پيشنهاد دادم اما اون زمان استقبال نشد. اميدوارم اطلاعاتم براي عزيزان اين انجمن كمي مفيد واقع بشه و تا حدي جبران اطلاعات مفيدي كه از همه شما عزيزان گرفتم رو كرده باشم.

Be Original
 تشکر شده توسط: jahanagahi , bitumen , poldar , iran , mardin-b , iranboy
07-31-2013, 07:17 PM
ارسال: #14
با سلام خدمت استاد و مرد معرفت و راهنمایمان جناب آقای قربانیان گرامی:
معرفی: Interchange نام مجموعه ای است مخصوص بزرگسالان کشورهای غیرانگلیسی زبان که در دهه ۸۰ میلادی بوسیله پروفسور “جک. سی. ریچاردز”، استاد دانشگاه در رشته زبانشناسی کاربردی و تئوریسین برجسته آموزش زبان انگلیسی به رشته تحریر در آمد. این مجموعه پس از یک دهه، ویرایش شد و در ویرایش تازه (۱۹۹۷) که با نام New Interchange و توسط دانشگاه کمبریج عرضه گردید، ضمن اصلاح کلی در کتاب، یک جلد مقدماتی بنام “Intro” هم بدان افزوده شد. مخاطب Intro کسانی هستند که یا تازه زبان را آغاز می کنند و یا false beginner محسوب می شوند؛ یعنی قبلا مقداری زبان خوانده اند، اما آموخته هایشان پراکنده و اشتباه است (مانند بیشتر کسانی که در نظام آموزش و پرورش ایران زبان می آموزند). سومین ویرایش اینترچینج در سال ۲۰۰۵ و با نام Interchange 3rd Edition انجام شد. در ویرایش جدید، تغییر عمده متوجه کتاب های دانش آموز (Student’s boook) های یک و دو و سه است. اشکالات New Interchange برطرف شده، زبان روز جایگزین زبان قدیمی تر شده، اطلاعات آماری و شخصیت های درون کتاب به روز شده اند، و صداها در فایل های صوتی تغییر کرده اند.
اینترچینج، به جز کتاب دانش آموز و سی دی صوتی و کتاب کار، یک مجموعه فیلم های تصویری همراه با کتاب های فیلم را نیز شامل می شود. برای هر فصل از اینترچینج، یک فیلم حدودا ۵ تا ۱۰ دقیقه ای ساخته شده که در هنگام تماشای فیلم، موضوع، واژگان، و گرامر همان فصل مرور می شود. البته فیلم های اینترچینج، ویرایش و “به روز” نشده اند.
و اگر واقعا" خواهان یادگیری زبان انگلیسی (پیش زمینه ای برای یادگیری سایر زبانها) باشی interchange واقعا" کمکتان خواهد کرد.12_00212_00212_002

وقتی این همه اشتباهات جدید وجود دارد که میتوان مرتکب شد چرا باید همان قدیمی ها را تکرار کرد.
http://www.seftah.ir
http://www.seftah.com
 تشکر شده توسط: jahanagahi , bitumen , iranboy
07-31-2013, 07:28 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-31-2013 07:29 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #15
با نهایت تشکر از توضیحات خوب و جامع شما. 10_004
منتظر آموزشهای خوب جناب ir_tanis و یا هر عزیزی که داوطلب است , هستیم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mardin-b , bitumen
07-31-2013, 09:50 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-31-2013 10:08 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #16
با سلام.
پیشنهاد میکنم در حد امکان از منابع آموزشی به روز تر استفاده کنید. همونطور که در توضیحات دوستای خوبم هم مشهود بود، Interchange سیستم خیلی قدیمیه. حتی آقای ریچاردز مولف کتاب هم به سمت ویرایش های جدید نرفته و به جاش روی کتاب های Four corners کار کرده.
من حدود 5 سال اینترچنج رو تدریس کردم و مدتی هم کتاب های دیگه از جمله Four corners ، English result و American file
به نظر من مناسب ترین و به روز ترین سیستم، four corners هست. البته هر سیستمی نقاط ضعف و قوت داره و اصلا منظورم این نیست که فور کورنرز کامل و بی نقصه

دانلود PDF شیوه مطالعه زبان انگلیسی در منزل

Zabania.ir/learning-tech
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mardin-b , bitumen
07-31-2013, 10:09 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-31-2013 10:12 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #17
(07-31-2013 09:50 PM)successfulman نوشته شده توسط:  با سلام.
پیشنهاد میکنم در حد امکان از منابع آموزشی به روز تر استفاده کنید. همونطور که در توضیحات دوستای خوبم هم مشهود بود، Interchange سیستم خیلی قدیمیه. حتی آقای ریچاردز مولف کتاب هم به سمت ویرایش های جدید نرفته و به جاش روی کتاب های Four corners کار کرده.
من حدود 5 سال اینترچنج رو تدریس کردم و مدتی هم کتاب های دیگه از جمله Four corners ، English result و American file
به نظر من مناسب ترین و به روز ترین سیستم، four corners هست. البته هر سیستمی نقاط ضعف و قوت داره و اصلا منظورم این نیست که فور کورنرز کامل و بی نقصه

با تشکر از توضیحات شما.
ما منتظر حرکت یکی از شما عزیزان هستیم.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: mardin-b , bitumen , successfulman
07-31-2013, 10:51 PM
ارسال: #18
ممنون از همه ی دوستان این تاپیک
خوشحال میشوم این تاپیک را فعال تر ببینم

A00 (130)در حال پرواز به سوی هدف

در زندگی از این 3 تگ استفاده کنید: {تلاش} ، {صبر} و {امید به خدا}
خروجی این سه تگ روی صفحه زندگی = موفقیت

[تصویر: Untitled-5.png]
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mardin-b , iran , bitumen , ahmad rezaee
09-07-2013, 10:36 AM
ارسال: #19
یادگیری زبان انگلیسی
سلام
دوستان روند کاری این تاپیک به دو صورت است
1. قرار گرفتن پست های آموزشی و مفید
2. پرسش و پاسخ در مورد بخش های مختلف یادگیری زبان انگلیسی - بحث در مورد سوالات مطرح شده

پی نوشت : امیدوارم دوستانی که علاقه به یادگیری زبان انگلیسی دارند، با سوال های خوبشون و دوستانی که اطلاعات و تجربه دارند با راهنمایی های خوبشون کمک کنند این تاپیک ، مفید و پویا باشه

Zabania.ir/learning-tech
 تشکر شده توسط: jahanagahi , سعید محمدی , bitumen , 3ObHaN , safari-cht , مهدی 1 , Elixir , zahra_r , sir-mahyar , thundrill , alan
09-09-2013, 10:54 AM
ارسال: #20
Thumbs Up RE: یادگیری زبان انگلیسی
pet : ناز کردن
مثال = I like to feed and pet animals in the zoo
ترجمه : من دوست دارم در باغ وحش به حیوان ها غذا بدم و نازشون کنم

pen = آغل
مثال : We keep some animals in pens
برخی از حیوانات رو در آغل نگهداری میکنیم
[/align]

Zabania.ir/learning-tech
 تشکر شده توسط: safari-cht , jahanagahi , 3ObHaN , سعید محمدی , مهدی 1 , Elixir , thundrill
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Rainbow عبارت های کاربردی انگلیسی successfulman 6 1,327 10-31-2013 12:31 PM
آخرین ارسال: successfulman
Big Grin آموزش زبان اصفهان در 10 درس / صوتی mohammadshamosi 0 957 05-01-2012 03:53 PM
آخرین ارسال: mohammadshamosi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS