ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هدف بزرگ ما"همه شرکت کنن"
زمان کنونی: 05-05-2024, 08:55 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: ebrahim.ev
آخرین ارسال: omiid123
پاسخ: 48
بازدید: 10943

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امیتازات : 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدف بزرگ ما"همه شرکت کنن"
07-10-2013, 03:05 AM
ارسال: #21
RE: هدف بزرگ ما"همه شرکت کنن"
هدف من دوست دارم کاری که بهش علاقه دارمو پیدا کنم و اینقدر توش پیشرفت کنم و پول در بیارم که نگووو
و هدف دیگم اینه که جنبه پولدار شدنو داشته باشم و وقتی خدا بهم عنایت کرد و یکی از میلیاردر ها شدم دست زیر دستامو بدون ریا و بدون قصد و قرضی بگیرم بتونم بهشون کمک کنم
دوست دارم همیشه شاد باشم و سر شار از ارامش
تو ذهنم یه زندگیه ایده ال که بیانش سخته
به امید برآورده شدن
12_002
10_004

تنها امیدم خداست
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , yu3f , s_a , Divar , نرگس فیاض , Elixir , bitumen , mir abbas , کامیار کاظمی , somayeee , مرتضی الهی , maha.h , ebrahim.ev , iren
07-10-2013, 10:08 AM
ارسال: #22
بزرگترين آرزوم به دور از ريا، سلامتي، ثروت، شادماني و عمر طولاني براي خانوادم علي الخصوص پدر و مادرمه.
كه ميخوام جايي برسم كه بتونم اونا رو به اينجا برسونم.

نمي توانيم با باقي ماندن در آنچه هستيم، به آنچه مي خواهيم برسيم

تغییر نام کاربری : آقامحسن ----- > محسن قلي زاده
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: poldar , zoofanoon , نرگس فیاض , Divar , Elixir , bitumen , mir abbas , کامیار کاظمی , somayeee , مرتضی الهی , maha.h , jahanagahi
07-30-2013, 11:01 AM
ارسال: #23
هدفهایتان را بزرگ انتخاب کنید.
ترس نداشته باشید.
شما می توانید هدفهای بزرگ برای خود در نظر بگیرید.
می شود به همه اهدافتان برسید.
چگونه؟
با ایمان و باور و حرکت .
از راه شگفت خدا امکان پذیر است.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: Divar , Elixir , poldar , bitumen , mir abbas , iranboy , نرگس فیاض , کامیار کاظمی , somayeee , مرتضی الهی , maha.h , mahdi5e , hamid.h , Busaba
07-30-2013, 12:23 PM
ارسال: #24
من اهداف مو براساس تاریخ اینجا مینویسم:
1 - تمام شدن دوران اموزشی خدمت در مهر ماه 92
2 - قراره با یک نفر شریک بشم ، در واقع کسب درامد در طی مدت دوران خدمت ، یعنی از مهرماه 92 تا اوایل سال 94
3 - کسب حداقل سرمایه 100 میلیون تومان پول رایج مملکت تا تاریخ 17 فروردین 93
و ...
بقیه شو کم کم بعدا مینویسم

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: Elixir , jahanagahi , bitumen , mir abbas , iranboy , نرگس فیاض , کامیار کاظمی , somayeee , مرتضی الهی , maha.h , saman. , mahdi5e , iren
07-30-2013, 02:29 PM
ارسال: #25
اهداف من تا پايان سال 2020:
1.دکتري مهندسي پليمر گرفتم.
2.در حال صادر کردن انواع کاتاليستاي زيگلرناتا به روسيه، فرانسه، مکزيک و ايتاليا هستم.
3.يه پيست اتومبيل راني افتتأح کردم تو شهر خودمون.
4.يه آپارتمان نقلي توي مرکز تهران، نه واسه زندگي.

من اشرف مخلوقات هستم، خداوند قدرت احاطه بر هر موجود، علم و شئی را در وجود من قرار داده است.

من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده ای بسیار توانا.من هرکاری را که شروع میکنم تا نهایت رسیدن به موفقیت آن را ادامه میدهم.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , bitumen , mir abbas , iranboy , نرگس فیاض , کامیار کاظمی , somayeee , مرتضی الهی , maha.h , mahdi5e , iren , koruosh
07-30-2013, 02:39 PM
ارسال: #26
برای نوشتن اهداف خود را در قید و بند جمله ها و زمان قرار ندهید.
هر جمله ای بتواند در شما انرژی مثبت ایجاد کند درست است.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: poldar , Elixir , bitumen , mir abbas , iranboy , نرگس فیاض , کامیار کاظمی , somayeee , مرتضی الهی , maha.h , mahdi5e , Busaba
07-30-2013, 03:53 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-30-2013 03:54 PM، توسط bitumen.)
ارسال: #27
با سلام

معنوی:
1- رسیدن به آرامش کامل
2- خود را شناختن که همانا خدا رو شناختن است.
3- راه اندازی موسسه کمک به ایتام و بیماران سرطانی و خاص در شهرم
4- یه سری اهداف شخصی دیگر

مادی
1- تاجر بزرگ در سطح کشوری
2- صادرات مستقیم گیلسونایت به کشورهای چین، هند، عمان و مالزی(غیر مستقیم در حال انجام است)
3- سرمایه 10 میلیارد دلاری
و ...

همه این اهداف رو به بخش های کوچک تر تقسیم کردم اهداف سه ماهه تا 15 ساله.
مثلا لازمه صادرات مستقیم تسلط به زبان انگلیسی است که در حال اجراست و هدفی 6 ماهه است.

HeartHeartHeartHeartHeart
 تشکر شده توسط: mir abbas , Divar , ebrahim.ev , iranboy , نرگس فیاض , Mahboob , کامیار کاظمی , somayeee , Elixir , jahanagahi , maha.h , mahdi5e
08-01-2013, 09:59 PM
ارسال: #28
Big Grin RE: هدف بزرگ ما"همه شرکت کنن"
اهدافی که در شب قدر نوشتم و از خداوند و حضرت علی (ع) خواستم کمکم کنند تا بتوانم بنده خوبی باشم .
اهداف من تا سال 1398
1. کارگاه فعال شیرینی و کیک خانگی
2. شعبه های فعال کارگاه در شهرهای ایران
3. افتتاح آموزشگاه برای ایده که خیلی ذهنم درگیرش هست
4. افتتاح کارخانه (نامش را هم در نظر گرفته شده Idea)
5. تدریس علوم که تا به امروز فرا گرفته ام به کارکنانم و تلاش برای تغییر آنها

هدف بزرگ نهان در اهداف من :
میخواهم کارآفرینی را با کارگاه شیرینی و کیک شروع کنم .
میخواهم برای بانوان بی سرپرست یا ناتوان کار آفرینی کنم و تحت پوشش کارگاه خود قرار دهم . از اینرو از اشتغال بانوان در مشاغل کاذب و نادرست که به اجبار مجبور به انجامش هستند جلوگیری کرده + مادران آموزگاران نسل های بعدی هستن چنانچه در رفاه باشند و درست آموزش ببینند . نتایج مورد نظر بنده انشاله تحقق پیدا میکند :

1. افزایش امنیت خانواده ها و بازگشت محبت و آرامش به آن
2. افزایش عفت و پاکی
3. حفظ ارزش بانوان و استفاده از هنرهای ذاتی آنان
4. حفظ و تربیت درست نسل های آینده برای داشتن کشور موفق و پیروز و شاد
5. در روزهایی که همه تعدیل نیرو دارند ما استخدام خواهیم داشت
6. ایجاد رفاه کامل برای کارکنان اعم از منزل و ...

من مطمینم از راه عالی و متعالی به صورت معجزه وار به اهدافم خواهم رسید . چرا که خدا با ما است .Heart

از خداوند بابت وجود خواهرانم که همیشه حامی من هستند و استادان ارجمند و دوستان عزیزی همچون شما سپاسگزارم 10_004

انواع سفارشات کیک، دونات، پیراشکی، تارت، شیرینی و حلوای بسیار لذیذ خانگی پذیرفته می شود. A00 (112)
با یک سفارش مشتری همیشگی ما می شوید 10_004
 تشکر شده توسط: bitumen , jahanagahi , کامیار کاظمی , somayeee , Elixir , rad86 , مرضیه عباسی , مرتضی الهی , maha.h
08-01-2013, 10:14 PM
ارسال: #29
اهداف من تا سال 1398
1. کارگاه فعال شیرینی و کیک خانگی
2. شعبه های فعال کارگاه در شهرهای ایران

=========================
من ایده های بزرگی در سر دارم و آنها را به واقعیت تبدیل می کنم.
بسیار هدف زیبا و خوبی و زمان هم منطقی است.
1- نام برند را برای خودتان مشخص نمائید.
2- متراژ کارگاه
3- محل کارگاه
4- مشخص کردن مکانهائی که دستگاه در آن نصب می شود.(حتما از یک کارگاه بازدید کرده و ذهن خود را بیشتر آماده فرمائید)
5- نوع مالکیت
6- تعداد پرسنل
7- مکان پنجره ها و در ها
8- در ذهن خود مشخص و مجسم فرمائید در و دیوارش چگونه باشد.
9- مشخص کردن دفتر مدیریت
10 مشخص کردن انبار
11- و دیگر جزئیات....
سراسر وجودم غرق در انرژی و شادی است.

تجسم و تکرار جملات تاکیدی می تواند سریعتر شما را به اهداف خود برساند.
موفقتر باشی.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , Elixir , somayeee , bitumen , Mahboob , مرضیه عباسی , مرتضی الهی , maha.h , mahdi5e , hamid.h , Busaba , koruosh
08-01-2013, 10:50 PM
ارسال: #30
(05-12-2013 09:47 AM)m-jalalvand نوشته شده توسط:  5-تاسیس شرکت تجاری در مونترال با هدف کسب در آمد دلاری
6- استفاده از این درآمد دلاری جهت ایجاد اشتغال برای جوانان شهرستان محل تولدم (اسفراین)

سلام.
یه سوال : علت اینکه میخواین درآمد شما دلاری باشه و همچنین برای همشهریای عزیزتون هم درآمد دلاری از راه اشتغال تامین بکنید چیه؟آیا بخاطر رکود ریال درسالهای اخیر است؟آیا پول ملی ما دلار است؟آیا هدف ما پیداکردن روشها و سنت های غربیدر فرهنگ حال ماست؟
متاسفانه برداشت های نا متعارف از صحبت های دیگران شدت گرفته ، من هم به در آمد ارزی فکر می کنم . چون من اگر در آمد ارزی داشته باشم و بتوانم این ارز را به چرخه اقتصادی مملکت وارد کنم . رونق اقتصادی در کشورهای دیگه به کشور من سرایت می کنه . مشکل عظیم اقتصاد ایران عدم ارز آوری است که خوب بعضی دیدگاهها توی اون دخیله و به نظر من این اشتباهه . باید با دنیا تعامل داشت و نباید دیدگاه صلبی داشت ( در زمینه اقتصادی ). ما قرار نیست توی تعامل با یه فرهنگ و کشور دیگه خودمون رو طعمه فرض کنیم و ذهنیته از پیش بازنده رو القا کنیم .
ببخشید بحث ... نبود ولی من تو این موارد نمی تونم سکوت کنم ( دهقانی =... . Yosef.gif ). راستی همونجور که خانم فیاض گفتند من هم یکی از اهدافم رونق بخشیدن به اقتصاد مملکته ولو به صورت جزیی .
اهداف من به دو بخش شخصی و عمومی تقسیم می شه . و اول روی اهداف شخصی تمرکز می کنم و تا سن 40 سالگی بنا دارم به اونا برسم ( انشالله ) بعد اهداف عمومی و خدمت به مردم ایران عزیزم
باز هم معذرت می خوام

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: bitumen , rad86 , jahanagahi , Elixir , مرتضی الهی , maha.h , mahdi5e , hamid.h
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کتابی که مسیر زندگی من رو دستخوش یک تغییر بزرگ کرد mehdi62 14 5,086 08-03-2013 10:13 AM
آخرین ارسال: poldar
  7 قدم تا راه اندازی شرکت...... mallarme 1 840 05-12-2013 10:49 PM
آخرین ارسال: فرهاد قربانی
  شرکت​هایی که برای مردم «هوس» می​سازند/ وقتی مغزتان به پاداش عادت می​کند mallarme 3 1,369 01-12-2013 06:12 PM
آخرین ارسال: habib tousi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS