ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

خداحافظ
زمان کنونی: 05-21-2024, 05:50 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
نویسنده: venus2
آخرین ارسال: jahanagahi
پاسخ: 15
بازدید: 2232

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 2.63
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خداحافظ
07-16-2013, 03:20 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-30-2013 03:07 PM، توسط venus2.)
ارسال: #1
خداحافظ
سلام
فرودین 1391 در اوج بیکاری و در حین وبگردیهایی که داشتم با این انجمن آشنا شدم.

از جناب قربانیان که همیشه صحبتهاشون انرژی بخش بوده برای من. تشکر میکنم همچنین از دیگر اساتید انجمن که درسهای زیادی ازشون یاد گرفتم.

و میخوام که اگر کسی را ناراحت کردم حلالم کنه. اگر هم اینطوری قبول ندارید حتما در پیام خصوصی بگید که رسما تماس بگیرم معذرت خواهی کنم.
خداحافظ همگی
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , Fela.Want , yu3f , tondar12 , mir abbas , نرگس فیاض , 0625 , شرکت پارسیان , Elixir , somayeee , bitumen , karafarin , jahanagahi , s_a , seraj , REZA HAJISALIMI , Delta.H , goldmen , blacknight19 , minoo , بابایی , کامیار کاظمی , MARYAR , مهدی 1 , P@RSA
07-16-2013, 03:50 AM
ارسال: #2
RE: خداحافظ
حقيقتا از خوندن اين پست ناراحت شدم نميدونم دليل رفتنتون چيه اما كاش تجديد نظر كنيد. به هر حال در هر صورت براتون آرزوي موفقيت روز افزون دارم.
 تشکر شده توسط: Fela.Want , نرگس فیاض , 0625 , Divar , s_a , REZA HAJISALIMI , venus2 , blacknight19 , minoo , بابایی
07-16-2013, 07:21 AM
ارسال: #3
آرزوی بهترین ها رو برای شما دارم دوست عزیز

[تصویر: Fela_Want_omre_geran_blogfa_jpg.jpg]

انسان های بی هدف مجبورند برای انسانهای هدف دار تا آخر عمر کار کنند
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: نرگس فیاض , 0625 , s_a , REZA HAJISALIMI , venus2 , blacknight19 , minoo , بابایی
07-16-2013, 08:12 AM
ارسال: #4
سلام
همه ما در شرایطی از زندگی قرار میگیریم و این حس بهمون دست میدهد ولی کمی برگردیم به قبل از این حس برای چی اومدم اولین بار توی سایت ..
خوب اینجا همه جور ادم هست .. همه جور رفتار هست .. بعضیا رو دوس داریم .. از بعضیا بدمون میاد .. عاشق بعضیا میشیم .. با بعضی ها یه کسب و کار راه میاندازیم .. یکی هم ممکنه ازمون کلاه برداری کنه ... ولی همه اینا اصل هدف را نباید گم کنه .. بمونید و با قدرت ادامه دهید ... زنده انانند که پیکار میکنند..
 تشکر شده توسط: mir abbas , نرگس فیاض , 0625 , somayeee , s_a , mardin-b , REZA HAJISALIMI , venus2 , blacknight19 , minoo , بابایی
07-16-2013, 12:39 PM
ارسال: #5
من واقعا از خوندن این تایپیک ناراحت شدم،من شناخت زیادی از شما ندارم ولی همینکه اینقدر صادقانه نوشتید مشخصا جز خوب های این انجمن خوب هستید.
امیدورام تجدید نظر کنید...
احتمالا کسانی که پست شما رو لایک کردن در جریان ناراحتی شم هستن و بهتون حق میدن!
امیدوارم که مشکلتون حل بشه

MY Telegram : @Mosleh68
 تشکر شده توسط: 0625 , mir abbas , s_a , mardin-b , REZA HAJISALIMI , venus2 , blacknight19 , minoo , بابایی
07-16-2013, 01:30 PM
ارسال: #6
سلام خواهر یا برادر عزیز
از رفتن شما حتما ناراحت هستیم و امیدواریم که باز شما را در کنار اعضای فعال ببینیم.
اما متاسفانه جوری در پست شما بیان شده است که دوستان ممکن است تصور کنند ناراحتی یا قصوری از انجمن ایجاد شده است ضمن آنکه طبق قوانین ایجاد تاپیک خداحافظی ممنوع است. لطف فرمایید این موضوع را توجه کنید تا خدای ناکرده با حذف تپیک برداشتی نادرست از تاپیک و پست شما نشود.
 تشکر شده توسط: 0625 , mir abbas , jahanagahi , REZA HAJISALIMI , venus2 , blacknight19 , minoo , بابایی , کامیار کاظمی
07-16-2013, 03:11 PM
ارسال: #7
هر آمدنی در نهایت رفتن است.
ماندن شیرین و رفتن ملال آور.
موفقتر باشی.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: yu3f , mardin-b , mir abbas , 0625 , venus2 , blacknight19 , minoo , بابایی
07-16-2013, 06:02 PM
ارسال: #8
درست هر آمدنی رفتنی هست
هیچ کسن از کسی که مدتها در کنار هم هستند و میخواهند برن ناراحت نیستند
من هم آرزوی موفقیت را برای جناب عالی دارم و انشاا...ا در زیر سایه حق تعالی موفق باشید
 تشکر شده توسط: mir abbas , jahanagahi , 0625 , venus2 , minoo , بابایی
07-16-2013, 08:17 PM
ارسال: #9
خدا نگه دارت

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
 تشکر شده توسط: jahanagahi , 0625 , venus2 , blacknight19 , minoo , بابایی , MARYAR
07-16-2013, 08:43 PM
ارسال: #10
هی خواستم یه چیزی بگم ، گفتم بی خیال دم افطاری شاید به کسی بر بخوره خودمم بن بشم ! انشا اله همه به راه راست هدایت بشیم ...10_004

خواهر یه هم وطن سرطان خون داره ، نیاز به پلاکت با گروه خونی A منفی هست . این بنده خدا 2-3 روزه که نتونسته کاری از پیش ببره . من 2 روز پیش خواستم اینجا تاپیکشو بزنم بلکه کسی پیدا بشه کمک کنه . بار اول روی ارسال کلیک کردم نرفت بار دوم زدم دیدم بالای انجمن زده به دلیل تخطی از قوانین شما بن شدی ! حالا بیا و درستش کن 4yajuyo من نمیدونم ربات شما به چی حساس بود لااقل توضیح بدید ما هم بفهمیم .

فارغ از این بحثها اگه کسی گروه خونیش A منفیه و اهل کار خیر هست بگه معرفیش کنم . انشا اله خدا همه مریضا رو شفا بده .
 تشکر شده توسط: 0625 , s_a , venus2 , mir abbas , blacknight19 , بابایی
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  خداحافظ... azim 14 1,945 06-15-2013 01:01 AM
آخرین ارسال: Ghazal

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع:
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS