ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

امروز فهمیدم
زمان کنونی: 06-01-2024, 03:40 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: صدفی
آخرین ارسال: M3HDI
پاسخ: 1181
بازدید: 190424

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 71 رأی - میانگین امیتازات : 3.03
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
امروز فهمیدم
12-24-2012, 11:55 PM
ارسال: #421
RE: امروز فهمیدم که....
امروز فهمیدم که:اگه ماشین دیسک و صفحه کلاچ نداشته باشه اصلا راه نمیره..Huh و فهمیدم که باید کنار خیابان بذارم تا فردا صبح35

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mohammadshamosi , mallarme , M3HDI , Peanut , maxsoulfly , mir abbas
12-25-2012, 12:00 AM
ارسال: #422
امروز فهمیدم به آقا فرهاد جان عرض کنم که از چند روز قبل که ماشین کشش نداشته باید بفکر تعویض می افتادی.Wink

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: mallarme , M3HDI , Peanut , mohammadshamosi , maxsoulfly , mir abbas , حامد
12-25-2012, 01:07 AM
ارسال: #423
امروز فهمیدم که بشدت به حضور در انجمن معتاد شده ام. کامی جانم برای تعویض ویندوز بستری است و من به سختی با لپ تاپ آن شده ام.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: maxsoulfly , M3HDI , mohammadshamosi , کامیار کاظمی , mir abbas , حامد
12-25-2012, 01:46 AM
ارسال: #424
امروز فهمیدم فرق من با عزیزان جوان در اینست که : من در این ساعت بفکر خواب هستم ولی آنان تازه سرحال در انجمن حاضر می شوند.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: M3HDI , goldmen , maxsoulfly , ahmad rezaee , mohammadshamosi , mir abbas , mallarme , حامد , صابری
12-25-2012, 12:35 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-25-2012 12:36 PM، توسط yu3f.)
ارسال: #425
امروز فهمیدم که:

All I want for Christmas is you!

تحقیق + تصمیم = اجرا بدون وقفه!
 تشکر شده توسط: mir abbas , mallarme , maxsoulfly , mohammadshamosi , حامد , jahanagahi , صابری
12-25-2012, 02:47 PM
ارسال: #426
امروز فهمیدم تهران میزبان جشنواره فیلم های کره ای هست!
من که نمیتونم بازیگران کره ای رو از هم تفکیک کنم !! اما امروز که فیلم هزران لک لک میخواد اکران بشه، چه لذتی داره تفکیک و مداقه ای فلسفی شناختی در سینما!!

...

تمام سپاسم از آن کسی است ...

که به من نیازی نداشت ...

اما فراموشم نکرد

...

[تصویر: e4651_734827_4182999215734.jpg]
 تشکر شده توسط: goldmen , فرهاد قربانی , maxsoulfly , حامد , M3HDI , jahanagahi , صابری , P@RSA , mir abbas
12-25-2012, 04:10 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-25-2012 04:11 PM، توسط فرهاد قربانی.)
ارسال: #427
امروز فهمیدم که:من غیر از این کارهایی که انجام میدم، حسابداری هم بلدم.363636

کوشش اولین وظیفه انسان است.(گوته)
گروه برتر،برتر از همه
 تشکر شده توسط: yu3f , حامد , m_grate29 , maxsoulfly , M3HDI , vahid61 , jahanagahi , صابری , mir abbas , sir-mahyar
12-25-2012, 08:08 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-25-2012 08:08 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #428
امروز فهمیدم که جوانها برای انتخاب همسر دنبال ایده آل میگردند.غافل از اینکه ایده آل ها را زمان زندگی کردن مشترک باید خود به وجود آورند.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: M3HDI , mallarme , goldmen , صابری , maxsoulfly , P@RSA , حامد , کامیار کاظمی , ahmad rezaee , mir abbas , M.Masoud.M
12-25-2012, 08:39 PM
ارسال: #429
سلام گرامیان.
امروز فهمیدم که چقدر ایده های خلاقانه از طرف کائنات به من الهام شده و من بی تفاوت از آنها گذشته ام و دائما ندا بر می آورم که خدایا چرا زندگی من دگرگون نمیشود؟
شاید خدا به من میخندد و میگوید:من مسبب الاسبابم و فقط وسیله ها را فراهم میکنم و خودت باید تلاش کنی تا به هدفت برسی!
و من از فردا برمیخیزم تا کاری برای خود بکنم!

مهم نیست از کجا آمده اید!
مهم این است که به کجا میروید!
10_004
 تشکر شده توسط: jahanagahi , mallarme , maxsoulfly , فرهاد قربانی , M3HDI , Peanut , mir abbas
12-25-2012, 08:42 PM
ارسال: #430
امروز فهمیدم که در زندگی زناشوئی باید احترام متقابل به خانواده های همدیگر در اولویت باشد.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: صابری , goldmen , mallarme , maxsoulfly , حامد , کامیار کاظمی , yu3f , mir abbas
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS