ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

بادوازده ميليون چكار ميشه كرد؟
زمان کنونی: 06-17-2024, 09:33 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: pulaki
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
پاسخ: 33
بازدید: 7711

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 21 رأی - میانگین امیتازات : 3.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بادوازده ميليون چكار ميشه كرد؟
08-28-2011, 07:27 PM
ارسال: #21
RE: بادوازده ميليون چكار ميشه كرد؟
(08-28-2011 07:24 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  مصطفی جان من کاملا موافق با ارائه طرح بودم.اتفاقا دستگاه فروش کتاب در تهران در مراکز خرید هست مانند سینما آزادی تهران که ظاهرا انتشارات سوره بر روی این طرح سرمایه گذاری کرده است!

حتي ميتونيم بازاريابي كنيم و اين دستگاهها رو بفروشيم و پورسانت بگيريم . از اونجايي كه اعضاي انجمن در شهرهاي مختلف هستند ميتونيم خوب رو اين قضيه كار كنيم .
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , jahanagahi , MARYAR , madar , kimyya
08-28-2011, 07:36 PM
ارسال: #22
(08-28-2011 07:24 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  مصطفی جان من کاملا موافق با ارائه طرح بودم.اتفاقا دستگاه فروش کتاب در تهران در مراکز خرید هست مانند سینما آزادی تهران که ظاهرا انتشارات سوره بر روی این طرح سرمایه گذاری کرده است! باتشكر از راهنمايي حضرتعالي و بقيه دوستان گلم لطفا اگه ميشه در خصوص سرمايه گذاري در صندوقهاي سرمايه گذاري مشترك هم توضيح بفرماييد

تماس با من09368460269

قلم گفتا كه من شاه جهانم/قلمزن رابه دولت مي رسانم
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , madar , kimyya
08-28-2011, 07:49 PM
ارسال: #23
(08-28-2011 07:36 PM)pulaki نوشته شده توسط:  
(08-28-2011 07:24 PM)کامیار کاظمی نوشته شده توسط:  مصطفی جان من کاملا موافق با ارائه طرح بودم.اتفاقا دستگاه فروش کتاب در تهران در مراکز خرید هست مانند سینما آزادی تهران که ظاهرا انتشارات سوره بر روی این طرح سرمایه گذاری کرده است! باتشكر از راهنمايي حضرتعالي و بقيه دوستان گلم لطفا اگه ميشه در خصوص سرمايه گذاري در صندوقهاي سرمايه گذاري مشترك هم توضيح بفرماييد

چون موضوع جالب بود و نیاز به بخش جدا داشت تمام اطلاعات را در لینک زیر قرار دادم.
http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=675
بحث در این زمینه را در این تایپیک دنبال کنید.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: jahanagahi , madar , kimyya
08-28-2011, 09:25 PM
ارسال: #24
(08-28-2011 06:30 PM)atreeeshgh نوشته شده توسط:  فقط این نیست شما باید کتابهایتان را برای فروش از کسانی بگیرید که حداقل 30 درصد به شما تخفیف بدن.من چون خودم همچین کسی رو دارم. ئ یه سری هم ایده های جدید دارم.اگر شما هم دوست دارید می تونید با ما همکاری کنید مگر نه به تنهایی کمی سخته یعنی برای برنامه ریزی می ترسم به مشکل بخورید.فکر چند نفر بهتر از فکر یکنفره.

سلام چون خودم به کتاب علاقه مند می باشم روی کتاب حاضرم خدمتتان باشم بفرمائید از کجا شروع کنیم.
 تشکر شده توسط: MARYAR , madar
08-28-2011, 10:47 PM
ارسال: #25
پس عالیه من یه تاپیک ایجاد می کنم شما تو این تپیک کمکی که می تونید کنید رو مطرح کنید.

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=677

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: jahanagahi , madar , MARYAR
08-29-2011, 01:13 AM
ارسال: #26
با دوارده ميليون ميشه!!(مي تونم)
ميشه يه معدن عالي در حال بهره برداري اجاره كرد و چندين برابرش سود برد...
ميشه رفت مالزي و ارشد خوند...
ميشه گذاشت بانك و بعد چند ماه همونقدر وام گرفت و حالا فكر كرد كه با 24 ميليون ميشه چيكار كرد...
ميشه مدل ماشين رو به هيوندا آوانته ارتقا داد...
ميشه ازدواج كرد...
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , mas , madar , MARYAR , 3ObHaN , pulaki
08-29-2011, 08:50 AM
ارسال: #27
خیلی مبحث خوب و کاربردی شد
لینک آقا مهدی رو دنبال کنیم
ببنیم به کجا میرسیم
ممنون از همه

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
 تشکر شده توسط: MARYAR , 3ObHaN , kimyya
08-29-2011, 03:48 PM
ارسال: #28
(08-29-2011 01:13 AM)toranj63 نوشته شده توسط:  با دوارده ميليون ميشه!!(مي تونم)
ميشه يه معدن عالي در حال بهره برداري اجاره كرد و چندين برابرش سود برد...
ميشه رفت مالزي و ارشد خوند...
ميشه گذاشت بانك و بعد چند ماه همونقدر وام گرفت و حالا فكر كرد كه با 24 ميليون ميشه چيكار كرد...
ميشه مدل ماشين رو به هيوندا آوانته ارتقا داد...
ميشه ازدواج كرد...

4 تا کار اول خیلـــــــــــــــــــــــــــــــی سوده خیلی خوبی داره !
سود اخری رو نفهمیدیم Big Grin

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: toranj63 , 369369
08-29-2011, 04:58 PM
ارسال: #29
سبحان جان اصل سود تو آخریس.نمی دونستی؟؟؟؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

وقتی یه نفر باشی شاید خوب فکرت کار نکنه ولی وقتی 10 ،12میلیون خرج کنی یکی رو هم بیاری کنارت تا همیشه پیشت باشه.مطمئن باش بهت کمک خواهد کرد تا پیشرفت کنی.

این یادت باشه .همیشه باید یه عکس از خانومت پیشت باشه.میدونی چرا؟؟؟؟؟؟

برای اینکه هر وقت به مشکل بزرگی برخوردی .عکس خانومت رو در بیاری نگاه کنی تا بدونی که یه مشکل بزرگتر هم تو خونه داری.و حل اون مشکل برات راحت تره.Big Grin

ولی جدا از شوخی. کل وجود یه شریک تو زندگی آدم خیلی کمک می کنه که آدم پیشرفت کنه. و معمولا بعد از ازدواج انسانها از نظر معنوی سود بیشتری خواهند برد.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: 3ObHaN , کامیار کاظمی , toranj63 , pulaki
08-29-2011, 05:01 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 08-29-2011 05:06 PM، توسط kimyya.)
ارسال: #30
(08-28-2011 06:43 PM)مصطفي نوشته شده توسط:  
(08-27-2011 07:33 PM)pulaki نوشته شده توسط:  با دوازده ميليون تومان بنظر شما چكار ميشه كرد تا هم اصل پول در دسترس باشه و هم سود معقول بصورت ماهيانه دريافت بشه بانكها كه درصد سود كوتاه مدتشون خيلي پايينه روشهاي ديگر سرمايه گذاري هم چون اصل پول نقد شوندگيش زمانبره راست كار ما نيست هركس طرح و ايده جالبي داره بسم الله

سلام

ميتونيد با اين سرمايه دو تا دستگاه فروش اتوماتيك تهيه كنيد و مثلا با يك پاساژ يا فروشگاه يا بانك صحبت كنيد در ازاي يك اجاره اين دستگاهها رو اونجا بزاريد و كسب درآمد كنيد . اينطوري هم اصل سرمايتون حفظ شده و هم اينكه يك شغلي هم داريد . اين دستگاهها اسكناس قبول مكنند و هم كارتهاي عضو شتاب . و در عين جذابيت ايمني دستگاه هم بالاست .

اگر خواستيد بگيد تا براتون تهيه كنم . من با برادر مدير عامل شركت سازنده دوست هستم .

جالب بدونيد يك نفر 20 تا از اين دستگاهها تو يكي از شهرها گذاشته و تقريبا ماهي
10 ميليون درآمد داره .

[تصویر: 532.png]

کمترین قیمت دستگاه چنده؟
چطور میشه از این دستگاهها دیدن کردن و فهمید کهامکاناتشون چیه ؟
این شرکت سایتی نداره برای معرفی محصولاتش؟
(08-28-2011 06:43 PM)مصطفي نوشته شده توسط:  [quote='pulaki' pid='5615' dateline='1314457412']
با دوازده ميليون تومان بنظر شما چكار ميشه كرد تا هم اصل پول در دسترس باشه و هم سود معقول بصورت ماهيانه دريافت بشه بانكها كه درصد سود كوتاه مدتشون خيلي پايينه روشهاي ديگر سرمايه گذاري هم چون اصل پول نقد شوندگيش زمانبره راست كار ما نيست هركس طرح و ايده جالبي داره بسم الله

دنیا به قدری بزرگ است که برای همه جا هست به جای آنکه جای دیگران را بگیرید سعی کنید جای خود را بیابید!Angel
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , 3ObHaN
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  با دوازده ميليون چكار نميشه كرد! pulaki 28 6,024 05-07-2015 11:26 AM
آخرین ارسال: mohammad-alone

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS