ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

کارمندی دیگه بسه
زمان کنونی: 06-17-2024, 04:41 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: ali79
آخرین ارسال: mostafa7063
پاسخ: 46
بازدید: 7373

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 3.04
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کارمندی دیگه بسه
12-03-2014, 11:34 PM
ارسال: #21
RE: کارمندی دیگه بسه
اگر میپرسید الان کارم آسونتره و پردرآمدتر ؟ جوابم نه و اگر میپرسید ارزششو داره؟ میگم آره

واقعیتش اگر بخواهید بعضی وقتها پیش خودم میگم شاید کار اشتباهی کردم (چون مشکلات زیادی پیش اومد مثلا 2-3 بار میوه بد خریدم و با ضرر ردش کردم یا داخل بازار روزها جاهای خوب رو قدیمیا گرفتن و فروش خوب نیست یا با کسایی برخورد و بحث میکنی که ... و ... ).
اما همین که فکرای منفی به سرم میزنه یاد روزهای گذشته میوفتم و میبینم که دارم برای خودم کار میکنم و این واسه خودم خیلی مهمه چون من استارت زدم و میدونم مشکلات زیادی ممکنه پیش بیاد و دنبال راههای بهتری هستم که همین مسئله منو از زندگی تکراری و یکنواخت گذشته دور کرده .
این چند وقت تو بورس چند درصدی سود کردم و کمکی بوده واسم ولی متاسفانه از یک هفته پیش اونم خراب شده و فعلا سهامی ندارم . اوقاتی هم که میام خونه برنامه نویسی جاوا میخونم ( این کتاب خوبیه مخصوصا برای افرادی مثل من که تا حالا برنامه نویسی نکردند) Beginning Programming with Java For Dummies

چند تا جمله هم اخیرا تو سایتهای مختلف دیدم که تاثیر گذاره و بد نیست شما هم بدونید :
If you don't build your dream, someone will hire you to help build theirs
Without the courage to fail , you will never succeed.After all failures , success will taste even sweeter
it is better to be a failure at something you love than to be a success at something you hate
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: Ali_954rr , sinap , shamimmm , مهدی 1 , کاردان
12-04-2014, 12:11 AM
ارسال: #22
به نظرم همينكه از شر اينكار خلاص شدي خودش بهترين مزيته و فكرتم آزاده و خبري از جنگ اعصاب نيست.

من ادارم بغل بازار روزه... به جرأت ميتونم بگم كه پيراشكي فروش سر بازار كه داره روي يه چرخ دستي دستفروشي ميكنه در بدترين حالت حقوقش 2 برابر منه كارمند با مدرك ليسانسه!

وقتي بهش گفتم حقوق ماهينام يكو و خورده ايه جا خورد و بهم گفت با اين پول كه نميشه زندگي كرد 5_004
 تشکر شده توسط: sinap , ali79 , abdolhossein
12-04-2014, 01:16 PM
ارسال: #23
حقوق کارمندی بخور و نمیره میشه گفت یه زندگی معمولی میشه داشت با دو میلیون طبق آماری که خودشون دادن
البته برای خانواده چهار نفره البته برای افراد مجرد خوبه میشه یه کسب و کار کوچیک راه انداخت با اون حال هر که بیشتر میخواد
بیشتر باید تلاش کنه فعلا کارمندی بهتره از کار تو شرکت یا کارگر ساختمان که شیره آدم و میکشن بهتره و یه فرصت خوب هست
تا به اهداف خودمون نزدیک شیم حداقل حداقل محتاج جیب پدر و مادر نیستین دستتون تو جیب خودتونه
با آرزوی موفقیت در کسب و کارتون
 تشکر شده توسط: Ali_954rr , goldokhtar2
12-06-2014, 08:13 PM
ارسال: #24
ببخشید وارد بحثتون میشم
من برام خیلی عجیبه
همه دنبال کار کارمندی هستن اما شما ....
خانواده من آرزشون هست که من کارمند بشم
کار آزاد نگرانیها و استرسها و زحمت و سرمایه ش بیشتر از کارمندی هست.
فقط تنها خوبی که داره خودت رییس و کارگر خودتی
من قبول دارم که حقوق کارمندها کم هست اما تو این شرایط کساد شغل آزاد هم خیلی پرسود نیست

خدایا کمکم کن تا بتونم از همه لحاظ بهترین باشم
12-06-2014, 10:07 PM
ارسال: #25
درود
دوست من کارمندی بد نیست هیچی نباشه میدونی سر ماه یه پولی داری اما نگرانی برخی مشکلات و تبعیض ها در محیط اداره
بالاخره کارمندی راحت راحت نیست هر مقطعی رئیس عوض میشه قانون های جدید میزاره یا کارتو زیاد یا کم میکنه
مثلا خودم اضافه کار من قطع شد کلی منو عقب انداخت کاری که اصلا به ما مربوط نیست میگه انجام بده چون کارمند رسمی نیستم
ارباب رجوع نازشو بخر نکه رئیس میگه نمیتونی, میتونی بری چرا اگر رسمی بودم حالشو میگیری
از طرفی حقوق مزایا عیدی به جا واریز میشه و چیز دیگه آینده ای نداری بعد 30 سال مثل خودکار که جوهرش تموم شد میندازن بیرون
بنده در سازمان بازنشستگی کشوری هستم تمام بازنشسته ها رو میشناسم < با حقوق کم با دختر دم بخت و پسر بیکار و تحصیل کرده
یکی دو تا نیستن هیچ کدوم راضی نیستن بگذریم
حرف بنده اینه آینده خودتو به کارمندی نبند آخرش میبینی هیچی نداری دغدغه دوستان اینه شغلی آزاد داشته باشن آینده خودشونو تضمین
کنن اگه شغلت گرفت وضع ریالی خوب شد میتونی کارمندی رو ول کنی چون بیرون بیشتر در میاری اگه بخور نمیر بود خوب هستی
تنها کارمندی خوبه که در سمت خوب باشه تو اداره های خوب مثل برق آب گاز مخابرات اینا حقوق خوبی داره نکه به درد نمیخوره
موفق باشید
 تشکر شده توسط: ali79 , Ali_954rr , goldokhtar2 , mehdi_mz_64
12-07-2014, 10:17 AM
ارسال: #26
سلام دوست عزیز
داشتن شغل آزاد فقط به دلایل مادی نیست حتی میتونم بگم پول اولویت دوم میتونه باشه.
به نظر من کارمندی تو ادارات دولتی مثل مهدکودکه برای مرد . شما ساعت 8 صبح تا 4 بعدازظهر هر روز باید برید و یک سری کارهای تکراری اطرافیان تکراری و شاید بیکاری تکراری دارید و ببینید بعد از 30 سال چی به شما میدن؟!!!
یک چیزی که خیلی واسه من جالب بود میدیدم همکارام میشینند کل تقویم نگاه میکنند و با هم جلسه و مشورت که تعطیلات به چه صورته و مثلا چجوری مرخصی بگیرند تا 1 هفته سر کار نیاند!!! و همه میدونیم که با این وضع اقتصادی تو این یک هفته مرخصی هیچ کاری نمیشه کرد جز خوابیدن و شایدم یک مسافرت که اونم باید مواظب خرج و مخارج بود.
در کار آزاد 100% ساعت کاری بیشتری دارید و باید بیشتر تلاش کنید ولی اینم بدونیم که همین فعالیت و حرکت بیشتر میتونه به طرز فکر،شخصیت،شناخت جامعه و مردم و ... کمک کنه . مسلما در هر کاری زمین خوردن و شکست وجود داره ولی به نظر من همین دوباره از صفر شروع کردن میتونه از من یک انسان قوی تری بسازه .
ضمنا در راه اندازی یک کسب و کار جدید هدف باید روشی باشه که بعد از مدتی دیگه نیاز به دخالت مستقیم شما نباشه و مثل یک ماشین این سیستم برای شما کار کنه اونوقته که شما میتونید برید دنبال یک ایده پولساز دیگه و این روش همینطور ادامه پیدا میکنه.
 تشکر شده توسط: Ali_954rr , goldokhtar2 , mardin-b , mehdi_mz_64 , abdolhossein
12-07-2014, 11:08 AM
ارسال: #27
از نظر روانی خیلیها نمی تونن کارمند باشند اونها دوست دارند کارآفرین باشند.

آسمان فرصت پرواز بلندی است....قصه این است چه اندازه کبوتر باشی....
 تشکر شده توسط: goldokhtar2
12-07-2014, 11:31 AM
ارسال: #28
به نظر من کارمندی اصلا بد نیست تفکر کارمند، باقی ماندن بده .
یکی از دلایلی که اکثرا ما تو ایران شرکتهای با قدمت و قدر خصوصی نداریم همینه .یک عده دوست دارند تا ابد کارمند باشند یعنی استخدام رسمی 30ساله و هیچ تکونی به خودشون ندهند یک عده هم با 6ماه تجربه می خواهند خودشون یک کسب و کار مستقل بسازند .نتیجه این میشه که کلی شرکت کوچیک و بی فایده داریم که یا دلال هستند یا کارهای خدماتی انجام می دهند
 تشکر شده توسط: goldokhtar2 , mardin-b , abdolhossein
12-07-2014, 11:55 AM
ارسال: #29
(12-06-2014 08:13 PM)goldokhtar2 نوشته شده توسط:  ببخشید وارد بحثتون میشم
من برام خیلی عجیبه
همه دنبال کار کارمندی هستن اما شما ....
خانواده من آرزشون هست که من کارمند بشم
کار آزاد نگرانیها و استرسها و زحمت و سرمایه ش بیشتر از کارمندی هست.
فقط تنها خوبی که داره خودت رییس و کارگر خودتی
من قبول دارم که حقوق کارمندها کم هست اما تو این شرایط کساد شغل آزاد هم خیلی پرسود نیست
به عنوان کسی که هم کاردولتی داشته هم کار آزاد عرض می کنم که درآمد دومی اگر چه ممکن است در ظاهر کمتر باشد اما با برکت تر و ماندگار تر است و در دراز مدت بسیار بیشتر می شود.
 تشکر شده توسط: goldokhtar2 , ali79 , arezu , mehdi_mz_64 , نیما بوکانی
12-07-2014, 02:41 PM
ارسال: #30
کارمندی چون اب باریکه میاد آدمو تنبل می کنه دیگه نمی تونی به کار دیگه ای تن بدی کار ازاد هم روند خودشو داره بازار مثل باتلاقه ، نمی تونی توش یه جا بمونی یا باید سریع بیایی بیرون و به زندگی بخور و نمیر کارمندی برگردی و یا باید هی کارت رو گسترش بدی و بری جلو این دو تا رو با هم جور دراوردنش خیلی سخته یا باید کارمند باشی یا کار آزاد

Idea بازار امروز بیش از هر زمان دیگری متکی بر فروشنده هاست.
کتاب فروشنده یک دقیقه ای
 تشکر شده توسط: Ali_954rr , goldokhtar2 , ali79 , arezu , mardin-b , abdolhossein
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS