ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

یه پیشنهاد خوب برای بازار مسکن
زمان کنونی: 06-18-2024, 03:22 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: yunespc
آخرین ارسال: alireza091111
پاسخ: 41
بازدید: 8817

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امیتازات : 3.09
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یه پیشنهاد خوب برای بازار مسکن
10-09-2014, 10:31 PM
ارسال: #21
RE: یه پیشنهاد خوب برای بازار مسکن

نوع سازه :

:: خشت خام يا گل با سقف خشتي
:: خشت خام يا گل با سقف چوبي
:: خشت خام با سقف شيرواني
:: خشت با مخلوط آجر يا سنگ لاشه با هرنوع سقف به استثناي شيرواني
:: خشت با مخلوط آجر يا سنگ لاشه با سقف شيرواني يا تيرآهن
:: آجر يا بلوك سيماني يا سنگ لاشه با هرنوع سقف به استثناي شيرواني
:: آجر يا بلوك سيماني يا سنگ لاشه با سقف شيرواني يا تيرآهن
:: چوب با سقف صاف يا شيبدار
:: آجر يا بلوك سيماني يا سنگ لاشه با ستون هاي مياني فلزي يا بتوني با هرنوع سقف تا سه طبقه
:: آجر با ستون هاي مياني فلزي يا بتوني از سه طبقه به بالا با هرنوع سقف
:: فلزي با هرنوع سقف
:: قطعات پيش ساخته چوبي با هرنوع سقف
:: پيش ساخته بتون آرمه با هرنوع سقف
:: بتون آرمه با هرنوع سقف
:: سوله ها براي استفاده انواع انبار، سالن، آشيانه

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: alireza091111 , kochiloo , yunespc
10-09-2014, 10:32 PM
ارسال: #22

انوع سقفها :
:: تيرچوبي
:: طاق ضربي
:: تيرچه و بلوك
:: تيرچه پيش تنيده و بلوك
:: دال بتني يك طرفه
:: سقفهاي پيش ساخته
:: سقفهاي پس كشيده
:: سبك
:: شيرواني (سفالي ، آردواز)
:: صاف
:: شيب دار

:: انواع بلوك
سيماني- سفالي - پلاستوفوم

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: alireza091111 , kochiloo , yunespc
10-10-2014, 02:53 PM
ارسال: #23
فرمول شروع بکار ساخت و ساز:
شما در اولین قدم ...قبل از هرکاری میرید شهرداری و درخواست پروانه ساخت میدید....بعد نقشه های معماری و طراحی سازه....بعد از اون مراحل کار به ترتیب شروع میشه..
تخریب.../خاکبرداری.../اجرای اسکلت.../سفقت کاری.../ تاسیسات.../نازک کاری.../تحویل.../گرفتن پایان کار./

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: alireza091111 , tan-graphic , MARYAR , kochiloo , yunespc , حسین فتحی
10-14-2014, 12:16 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-14-2014 12:17 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #24
ساخت و ساز(((مشارکت)))
گفت و گو با حسام عقبایی وکیل پایه یک دادگستری و معاون بازرسی اتحادیه املاک تهران

اینکه قرارداد مشارکت به چه نحوی و با چه تدابیری تنظیم شود که در جریان اجرای مفاد آن طرفین با مشکلات عدیده رو به رو نشوند موضوعی است که در گفت و گو با حسام عقبایی، وکیل پایه یک دادگستری و معاون بازرسی اتحادیه املاک تهران، به آن پرداخته‌ایم.
قبل از اینکه وارد مسائل حقوقی مربوط به نحوه تنظیم قراردادهای مشارکت شویم، به عنوان فردی که علاوه بر مسائل حقوقی، از شرایط بازار مسکن هم اطلاع دارید، بفرمایید که علت افزایش میزان قراردادهای مشارکت و بالا رفتن سهم این‌گونه قراردادها در ساخت‌وسازهای اخیر پایتخت چیست؟
در بیست سال گذشته یعنی تقریبا بعد از سال 60 تا سال 80 اغلب سازه‌هايي که احداث شدند از نظر کیفیت چندان استاندارد نبودند و همین عامل باعث شد تا هم‌اکنون ما با خیل عظیمی از واحدهای فرسوده مواجه باشیم که نیازمند نوسازی هستند. فضای گسترده‌اي که برای نوسازی بافت‌هاي فرسوده به خصوص در نواحی جنوبی شهر تهران ایجاد شده زمینه ساز ایجاد شغل جدیدی در ساخت و سازهای شهر تهران با عنوان بساز و بفروش‌ها» را به وجود آورد که اینها شاید تا یک دهه قبل عموما ملکی را ي‌خریدند و مي‌ساختند، اما با افزایش قیمت ملک در یک دهه اخیر توانمندی سازندگان برای تبعیت از الگوی خرید زمین و سپس ساخت آن کمتر شد، به این ترتیب از آن زمان به بعد ازندگان به سمت مشارکت رو آوردند که از نظر اقتصادی هم برای آنها توجیه بیشتری دارد، چون از خواب سرمایه‌اي که برای زمین مي‌خواهند هزینه کنند جلوگیری مي‌کند. از طرف دیگر مالکان هم به این دلیل که خود اغلب توانایی سرمایه‌گذاری و دریافت وام‌هاي بانکی کلان را ندارند و از سوی دیگر از فن و تخصص لازم برای ساخت و ساز برخوردار نیستند، وارد حوزه مشارکت مي‌شوند.

ادامه دارد

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: kochiloo , alireza091111
10-14-2014, 02:51 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-14-2014 03:10 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #25
شرایط حقوقی مشارکت برای طرفین این نوع قراردادها چیست و طرفین باید به چه مواردی توجه ویژه داشته باشند؟
توصیه اول ما این است که اگر این قراردادها در مکان‌هاي مطمئن مانند دفاتر اسناد رسمی، دفاتر وکالت یا بنگاه‌هاي مشاوران املاک تنظیم شود، در وهله اول به نفع مالکان و مشاوران املاک است. بنابراین توصیه اولی که من به مالکان مي‌کنم آن است که چون اغلب سازنده‌ها با مبانی ساخت و مبانی متعارف روز معاملات آشنایی بیشتری دارند و مالکان چنین تخصصی را ندارند یا ممکن است به برخی نکات توجه نکنند یا اینکه شرایط تمام معاملات و املاک به یک صورت نباشد، حتما به افراد متخصص و کاردانی که دارای پروانه کسب هستند مراجعه کنند.
اما در برخی مواقع دیده مي‌شود که مشارکت‌کنندگان چندین نفر هستند، مثلا سازندگان دو شریک هستند، اما مالکان 15 واحد فرسوده در یک ساختمان هستند هر 15 واحد هم سند مستقل دارد و مي‌خواهند به جای 15 واحد به علت بزرگ بودن زمین مثلا 34 واحد بسازند، بنابراین در این میان به تعداد مالکان و سازندگان ایده، مطلب، مشکلات به خصوص، مسائل و... وجود دارد که همه اینها باید در قرارداد مشارکت در نظر گرفته شود و به یک نقطه مشترک برسند. اما اینکه این قرارداد به چه نحوی تنظیم شود که مورد توافق تمام مالکان و سازندگان باشد، مبحث مهمی است که باید به صورت بسیار جزئی و دقیق مشخص شود. در اولین قدم باید موضوع مشارکت که همان احداث واحد مسکونی یا هر مجتمع دیگری است و همچنین نحوه مشارکت مشخص شود.
ادامه دارد

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: kochiloo , tan-graphic , alireza091111
10-14-2014, 09:21 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-14-2014 10:52 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #26
اولین نکته‌اي که در رابطه با نحوه مشارکت مطرح است، مساله آورده طرفین است. آورده‌هاي دو طرف در قراردادهای مشارکت باید مشخص و روشن باشد. مالکی که مي‌خواهد ملک خود را در اختیار سازنده قرار دهد، دقیقا باید به قیمت همان روزی که قرارداد در حال تنظیم است، مشخص کند که ارزش حقیقی ملک وی چقدر است.
چرا باید این برآورد انجام شود؟
در بسیاری موارد افراد از خود سوال مي‌کنند که اصلا تعیین ارزش زمین چه ضرورتی دارد؟ حتی در برخی موارد ممکن است با این توجیه که اصلا تعیین ارزش زمین ضرورتی ندارد، در قرارداد ذکر کنند که مثلا متراژ زمین 200 مترمربع است و قرار است در 5 طبقه ساخته شود، براین اساس مثلا تعیین کنند که سه طبقه متعلق به مالک و دو طبقه متعلق به سازنده باشد. به این ترتیب مالک با این تصور که در همین حد کفایت مي‌کند که میزان سهم خود را مشخص کند از تعیین ارزش قیمت روز ملک خود خودداری مي‌کند، اما تعیین ارزش واقعی زمین برای مواردی است که دو طرف به اختلاف برخورد کنند، مثلا زمانی ممکن است پروژه به مشکلاتی برخورد کند و نتواند پیش برود که در این صورت برای تعیین تکلیف و فسخ قرارداد، مشخص بودن آورده‌هاي طرفین به طور دقیق لازم است. حتی اگر زمین امتیازات خاصی دارد، مانند کنتورهای برق و چاه‌ها که قابل انتقال به ساخت و ساز جدید هستند، باید به طور دقیق در قرارداد مشخص شود.

ادامه دارد

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: kochiloo , yunespc , alireza091111
10-16-2014, 01:22 PM
ارسال: #27
سلام اقای قربانیان
سوالی داشتم ار خدمتتان
این که چه طور میشه با پول کم بعد از چند سال خونه بزرگ بخرم من یه مثال میزنم شما هم بیشتر راهنمایی کنید مثلا بنده10 میلیون پول دارم میزام بانک قرض الحسنه....بعد از 6 ماه 20 میلیون وام میده و میشه 30 میلیون و 10 تومن هم رهن خونه میشه یه خونه نقلی 50 متری واحدی خرید و بعد از دو سال با افزایش قیمت خانه با فروش خانه و گرفتن وام دیگه میتوان خونه بزرگتر ونوساز تر خرید حالا از شما تقاضا دارم از این قبیل روشهای خرید و بزرگ کردن خونه فعلی را شرح دهید؟چون خیلی ها از این طریق بعد از چند سال تونسته ان خونه بزرگ داشته باشند؟
سپاس
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , alireza091111
10-27-2014, 12:32 PM
ارسال: #28
انقدر کاربران دیگر مشارکت نکردند تا اقای قربانیان دیگه سر نمیزنند
 تشکر شده توسط: MARYAR , jahanagahi , alireza091111
10-27-2014, 04:27 PM
ارسال: #29
داداش یونس اول یه جمله هست که میگن پول خونه را خدا می رسونه من خیلیا را دیدم که با 5 میلیون رفتن خونه خریدن
الانم خیلی موقعیت خوبیه واسه خرید اگر همشهری بگیرید می بینید که تو برخی مناطق جنوب غربی تهران با 15م هم میشه خونه خرید فقط کافیه بخوای و نترسی

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: jahanagahi , yunespc , alireza091111
10-28-2014, 09:30 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 10-28-2014 09:31 AM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #30
(10-16-2014 01:22 PM)yunespc نوشته شده توسط:  سلام اقای قربانیان
سوالی داشتم ار خدمتتان
این که چه طور میشه با پول کم بعد از چند سال خونه بزرگ بخرم من یه مثال میزنم شما هم بیشتر راهنمایی کنید مثلا بنده10 میلیون پول دارم میزام بانک قرض الحسنه....بعد از 6 ماه 20 میلیون وام میده و میشه 30 میلیون و 10 تومن هم رهن خونه میشه یه خونه نقلی 50 متری واحدی خرید و بعد از دو سال با افزایش قیمت خانه با فروش خانه و گرفتن وام دیگه میتوان خونه بزرگتر ونوساز تر خرید حالا از شما تقاضا دارم از این قبیل روشهای خرید و بزرگ کردن خونه فعلی را شرح دهید؟چون خیلی ها از این طریق بعد از چند سال تونسته ان خونه بزرگ داشته باشند؟
سپاس

چشم در وقت مناسب اشاره خواهم کرد.

اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: alireza091111
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره برای مغازه برنج فروشی saeed_9_12 16 32,895 05-31-2022 12:28 PM
آخرین ارسال: Serveh shiri
  اصول سرمايه گذاري در بازار املاك و مستغلات - مقدمه- مهم jahanagahi 33 6,743 02-08-2022 01:46 PM
آخرین ارسال: emigration
  راهنمایی جهت انتخاب نام مناسب برای شرکت کامپیوتری dehqhani 0 633 09-03-2017 11:01 AM
آخرین ارسال: dehqhani
  همفکری و ارائه پیشنهاد برای شغل دوم rnima 10 14,726 04-24-2017 11:00 PM
آخرین ارسال: jafar1394
  بررسی مشکلات انجمن میلیاردر ها و ارائه راهکار برای پیشرفت انجمن در سال 95 saeedhashemi1371 13 3,272 03-21-2017 03:37 PM
آخرین ارسال: sadegh_mp2
  راهنمایی برای تاسیس مغازه با 100 میلیون سرمایه erfan30 4 3,557 11-18-2016 10:50 PM
آخرین ارسال: irandac
Video مشاوره برای شروع کار ahmadreza13 1 1,391 11-02-2016 04:58 PM
آخرین ارسال: Amirgreen
  استخدام مترجم برای جذب ایده از سایتهای خارجی mehdi62 12 4,305 12-31-2015 09:50 PM
آخرین ارسال: manoto123456
  بهترین نام برای کانون تبلیغات و آگهی در گیلان babaei 1 3,956 12-04-2015 02:08 AM
آخرین ارسال: محسن قنبری
Lightbulb پیشنهاد شغل برای پدرم k.hajivand 5 1,993 11-29-2015 10:30 PM
آخرین ارسال: سزار3
Smile مشاوره برای شروع کار barish_200939 7 2,923 10-12-2015 12:06 AM
آخرین ارسال: مریم28
  پیشنهاد برند + جایزه نقدی 3ObHaN 34 5,774 02-25-2015 11:31 AM
آخرین ارسال: sam01
  راهنمایی برای تولید و فروش انواع ذغال چوب abnilboy 2 1,752 02-17-2015 08:51 PM
آخرین ارسال: abnilboy
  ایده هایی برای فروش پیش از عید mitra1234 1 1,708 02-13-2015 08:43 AM
آخرین ارسال: mitra1234
  نیازمند ایده برای فروشگاه بازی yeki 2 1,452 02-06-2015 12:09 AM
آخرین ارسال: niknafs
  کمک برای بهترشدن این ایده(لطفا همه نظر بدن) sadaf72 11 3,079 12-30-2014 10:35 PM
آخرین ارسال: goldokhtar2
  نظر سنجی برای بهتر شدن انجمن -- تغیرات بزرگ به زودی در راه است-- MARYAR 12 3,840 11-25-2014 07:23 PM
آخرین ارسال: MARYAR
  با 15 یا 18 میلیون سرمایه اولیه چه مغازه یا کار تولیدی پیشنهاد میکنید _morteza_ 12 40,023 11-02-2014 05:58 PM
آخرین ارسال: bibak@zah
  انتخاب نام برای این کار javane_pishtaz 11 3,112 09-26-2014 07:54 AM
آخرین ارسال: شاهرخی49
  لطفا برای انتخاب اسم برند نظر بدهید. tan-graphic 2 1,990 08-02-2014 06:00 PM
آخرین ارسال: MARYAR

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS