ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟
زمان کنونی: 06-02-2024, 04:57 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: mas
آخرین ارسال: aryobarzan
پاسخ: 266
بازدید: 77115

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 3.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟
01-30-2012, 09:04 PM
ارسال: #211
RE: هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟
سلام
سال گذشته خانم من 50 هزارتومان توي يك مسابقه برنده شد. بحث سر اينكه چگونه اين 50 هزار ارزش افزوده پيدا كنه بالا گرفت كه بالاخره به سفارش مادرشان يك حساب سپرده كوتاه مدت باز كرد .
ولي من گفتم طلا بخر اون موقع طلا كرمي 35 هزار بود يعني با كارمزد طلاي فروشي ميشد 40هزار تومان
امسال طلا گرمي 80 هزار تومان شد كمي بالا پائين
حالا راز هزار تومان دو هزار تومان من بهتر بود يا سپرده كوتاه مدت
البته من راه هاي براي 2 برابر كردن پول در عرض يك ماه را هم ميدونم ولي به علت اينكه پولش حلال نيست انجام ندام و سفارش نميكنم .
يك هزار تومان حلال بجور اگر مردي
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , iranboy
02-01-2012, 12:49 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 02-01-2012 01:01 PM، توسط valter.)
ارسال: #212
سلام ،
اول از مدیر انجمن تشکر میکنم که یه همچین ایده به سر داشته و همچین انجمن قشنگی و با محتوایی رو راه اندازی کرده .

دومم هزار تومان = دوهزار تومان ؟ بله چرا که نه ! من یه سال پیش ته حسابم 15 هزار تومان بود . یه ایده ای اومد توی ذهنم که مربوط به کار کردن در دنیایی مجازی بود. و با 15 هزار تومان سرمایم شروع به کار کردن کردم . چند ماه بعدش با تلاشی که کردم در امدم ماهانه به 500 -600 تومان رسید و همینطور شبانه روز کار کردم و در امدم رو افزایش دادم و الان درامدم تقریبا در ماه به دومیلیون رسیده.

کار کردم نه بخاطر این که پول در بیارم بلکه به خودم ثابت کنم غیر ممکنی وجود نداره و انسان هرچیزی رو که بخواد میتونه با تلاش بدست بیاره.

نصیحت یه پسر هیجده ساله به شما به عنوان برادر کوچیکتر ،که هر ایده که دارید پیاده سازی کنید حتی مسخره ترین ایده ها گاهی بزرگترین ایده ها میشن و ذهنتو باز بزارید از تصور و خیال کردن نترسید .
 تشکر شده توسط: MARYAR , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , yaraei , mehdi098 , saeed225 , nazli , iranboy , tondar12 , vinda , Divar
02-01-2012, 01:01 PM
ارسال: #213
آقاي والتر بسيار خوش آمدي به انجمن
اينجا هيچ كس به لحاظ سني كوچك يا بزرگ محسوب نمي شه بلكه به خاطر فكرها و ايده هاي بزرگيه كه در سر داره
به اميد موفقيت هاي روز افزون شما

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
 تشکر شده توسط: valter , مهدی گل محمدی , iranboy , Divar
02-01-2012, 01:17 PM
ارسال: #214
(02-01-2012 12:49 PM)valter نوشته شده توسط:  سلام ،
اول از مدیر انجمن تشکر میکنم که یه همچین ایده به سر داشته و همچین انجمن قشنگی و با محتوایی رو راه اندازی کرده .

دومم هزار تومان = دوهزار تومان ؟ بله چرا که نه ! من یه سال پیش ته حسابم 15 هزار تومان بود . یه ایده ای اومد توی ذهنم که مربوط به کار کردن در دنیایی مجازی بود. و با 15 هزار تومان سرمایم شروع به کار کردن کردم . چند ماه بعدش با تلاشی که کردم در امدم ماهانه به 500 -600 تومان رسید و همینطور شبانه روز کار کردم و در امدم رو افزایش دادم و الان درامدم تقریبا در ماه به دومیلیون رسیده.

کار کردم نه بخاطر این که پول در بیارم بلکه به خودم ثابت کنم غیر ممکنی وجود نداره و انسان هرچیزی رو که بخواد میتونه با تلاش بدست بیاره.

نصیحت یه پسر هیجده ساله به شما به عنوان برادر کوچیکتر ،که هر ایده که دارید پیاده سازی کنید حتی مسخره ترین ایده ها گاهی بزرگترین ایده ها میشن و ذهنتو باز بزارید از تصور و خیال کردن نترسید .

ممنون دوست عزیز
آفرین به این راهنمایی عالی شما و اینکه بزرگ فکر میکنید.
[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: valter , yaraei , مهدی گل محمدی , 3ObHaN , iranboy
02-01-2012, 01:18 PM
ارسال: #215
والتر جان خوشحالم که به انجمن خودت اومدی و این وروردت رو به انجمن تبریک میگم.
امیدوارم که یکی از کاربرای خوب و فعال انجمن باشی.

به قول آبجی مریم ما اینجا کوچیک و بزرگ نداریم اینجا آدما بر اساس اندیشه هاشون بزرگ و کوچیکن.
منم هم سن خودتم.
واقعا به این گفتت ایمان دارم که ایده ای اگر به ذهنمون رسید باید سریع پیاده سازی کنیم.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: MARYAR , valter , 3ObHaN , iranboy
02-04-2012, 03:32 AM
ارسال: #216
آقا والتر چي كار كردي خوب بگو همه ياد بگيرن چون اينجا هدف اصلي اينه كه يه راهي پيدا كنن براي ميلياردر شدن
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , saeed225 , Divar
02-29-2012, 10:36 AM
ارسال: #217
سلامممممممممممم
من دوتا سوال داشتم .خواهش مي كنم هر كس ايده اي داره با من هم فكري كنه..........
1.چطور وكجا مي توان طلاي دست دوم خريد؟
2.شخصي با تحصيلات شيمي وآشنايي كامل با آزمايشات شيميايي ومواد شيميايي كه حاصل چندين سال كاردر محيط آزمايشگاه مي باشدچطور مي تونه مستقل والبته با سرمايه بسيار اندك شغل ايجاد كنه؟

فكر خوب معمار وآفريننده است
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , iranboy
02-29-2012, 11:25 AM
ارسال: #218
سلام دوست من
1. از بازار طلا بخصوص بازاری طلای تهران
2. از دوستان دیگر باید سوال کرد، تخصصی ندارم اما بیاد دارم یکی از دوستان انجمن با تحصیلات شما در کار تولید الماس های صنعتی یا همچنین کاری بودند اما نمیدانم تا چه حد این کار نیاز و امکانات احتیاج دارد.

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

تشکر شده توسط: safa , مهدی گل محمدی
02-29-2012, 11:47 AM
ارسال: #219
تاريخ خبر براي سه شنبه مورخ9 اسفند 1390
فروش مصنوعات طلای دست دوم، ممنوع است
خبار پولی مالی- بازار طلا این روزها بسیار گرم است . نه تنها خرید طلا برای سرمایه گذاری که بیشتر در قالب خرید سکه و شمش انجام می پذیرد، بلکه همچنین خرید و فروش طلای ساخته شده در قالب زیورآلات نیز بسیاررایج است. در این میان برخی برای کاهش هزینه های خرید طلا به بازار فرعی و غیر قانونی طلای دسته دوم مراجعه می کنند ، تا از پرداخت اجرت ساخت معاف شوند ، جایی که ریسک بسیار زیادی را برای سرمایه های آنها تدارک دیده است.
به طور معمول در طلافروشی های مجاز، نرخ رسمی فروش طلا به صورت وزنی بر روی تابلویی نصب شده است و فروشندگان بر اساس نرخ مزبور، کالای مورد نظر خریداران را با افزودن هزینه ای تحت عنوان هزینه ساخت جمع و پس از محاسبه و فاکتور کردن به خریداران ارایه می دهند. از آنجا که قیمت نهایی خرید متاثر از تفاوت هزینه های ساخت می شود و این هزینه ها به طور معمول بر اساس میزان کار انجام گرفته بر روی محصول و وزن آن متغییر است برخی خریداران ترجیح می دهند برای حذف این رقم اضافی به بازار دسته دوم مراجعه و کالای مورد نظر خود را تهیه کنند بدون توجه به این نکته که در بازار فرعی و غیر قانونی فروش طلای دسته دوم، ریسک به دلیل نبود کنترل های صنفی و ملی بسیار بالا است، چرا که در این بازار از آنجا که عرضه ها بدون کد پی گیری و استاندارد الزامی انجام می پذیرد ، بخش بزرگی از بدلیجات و تولیدات غیر استاندارد و عیار پایین نیز تحت عنوان طلای دست دوم به متقاضیان عرضه می شود و بدین ترتیب خریداران نه تنها از محل کاهش هزینه ساخت طلا منتفع نمی شوند بلکه با دریافت کالاهای بدل و یا عیار پایین ، دچار ضرر و زیان نیز می شوند.
بر اساس گزارش خبرنگار اخبار پولی مالی، در روزهای اخیر تعداد مراجعه کسانی که دچار مشکل خرید کالای بدل و عیار پایین هستند بسیار افزایش یافته واز آنجا که فروشندگان این کالاها از بازپس گرفتن آنها امتناع می ورزند و دیگر طلافروشان از دریافت اینگونه کالاها به دلیل نداشتن کد رهگیری و استاندارد ملی خود داری می کنند و البته اتحادیه نیز نسبت به آن مسئولیتی نمی پذیرد ، بسیار افزایش یافته است.
واقعیت آن است که اتحادیه سراسری سازندگان و فروشندگان طلا ، جواهر ، نقره و صراف سراسر کشور در بند پنجم از ابلاغیه شماره 379/90 مورخ 27/7/90 خود که برای تمامی فروشندگان و سازندگان طلا ، جواهر، نقره و صراف دارای شناسنامه و معتبر سراسر کشور ارسال کرده نمود،اعلام داشته است: فروش هرگونه مصنوعات تحت عنوان دست دوم، بی اجرت وکم اجرت ممنوع است.
بر اساس ابلاغیه مذکور، فاکتورهای فروش اجناس مورد اشاره نیز از اعتبار برخوردار نیست و بدین ترتیب امکان پی گیری آن از سوی خریداران نیز از سوی این اتحادیه وجود نخواهد داشت.
گفتنی است دربازار ایران تنها طلای 18 و 21 عیار با استاندارد 750عرضه می شود و محصولات با سایر عیارها از بازار جمع آوری شده است. همچنین فروشندگان در زمان فروش ملزم به ارایه فاکتور فروش حاوی مشخصات کامل واحد صنفی مورد نظر ومصنوع مورد نظر از قبیل جنس، وزن سنگ، اجرت ، مهر و ... هستند و علاوه بر آن فروشندگان تنها مجاز هستند اجناس دارای کد و استاندارد را به مشتری عرضه و یا از وی خرید نمایند.
منبع : سرویس اخبار

كانال ايده يار: @ideayar
 تشکر شده توسط: safa , کامیار کاظمی , مهدی گل محمدی , iranboy
02-29-2012, 02:27 PM
ارسال: #220
سلام و خدا قوت
طلا هم جلوش را گرفتنند
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , iranboy , vinda
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره 500 هزار تومانی avan 24 5,971 06-10-2014 11:28 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  200 تومان لبخند بزن مــجــیــנ 35 6,786 04-21-2013 09:12 PM
آخرین ارسال: سودابه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS