ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

چند تجربه کوچک
زمان کنونی: 06-02-2024, 01:57 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: odise
آخرین ارسال: odise
پاسخ: 40
بازدید: 7488

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امیتازات : 2.86
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چند تجربه کوچک
09-19-2013, 11:49 AM
ارسال: #11
RE: چند تجربه کوچک
(09-18-2013 11:00 PM)odise نوشته شده توسط:  
(09-18-2013 02:49 PM)سیدمهدی هاشمی نوشته شده توسط:  اگر این پست من اسپم هست پاک کنید ولی خودم که اسپم نمیدونم.
چرا بعضی از دوستان و بزرگان انجمن به پست ها و تاپیکهای کپی پیست و یا شوخی و گپ گونه سپاس میدهند ولی به پستهای ارزشمند اینگونه هیچ وقعی نمیدهند و توجهی ندارند حتی در حد یک سپاس.
والله من حرفی نزنم بهتره.
احتمالا کارهای مهم تری دارن .
من به شخصه احترام میزارم به اعمالشون.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دوستان، جدا دوستانه میگم اگه یه بار بزرگان انجمن رو که ازشون نام میبرید از نزدیک ملاقات میکردید اصلا اینطوری قضاوت نمیکردید!
خیلی خاکی هستند، خیلی افتاده و متین و بزرگوار هستند.
مطمئن باشید تا حالا ندیدن، اگه دیده بودن، حتی اگه کسی چرت و پرت هم نوشته باشه، اول دکمه سپاس رو میزنن، بعد حسب مورد پاسخ میدن!
شما نباید انتظار داشته باشید که همه تاپیک ها رو ببینن (هر چند واقعا وقت میذارن و تقریبا تمام تاپیکها رو میبینن، حالا دیر یا زود). اونا که موظف نیستن همه رو ببینن و سپاس بزنن!
این فضا فراهم شده، اینقدر داره براش زحمت کشیده میشه و مدیریت میشه، خدا رو خوش نمیاد حالا قدردانی نمیکنیم بیایم ناسپاسی کنیم و کنایه بزنیم و ...
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , سیدمهدی هاشمی , ahmad rezaee , Elixir , rasoul.es1989 , mrs.abbasi , ali_shaykhi , koruosh , habib tousi , dara , Mohsen1988 , رنسانس فکر , کاظم کاظمی
09-19-2013, 12:38 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 09-19-2013 12:42 PM، توسط jahanagahi.)
ارسال: #12
(09-18-2013 01:07 PM)odise نوشته شده توسط:  گرفتار روزمرگی شدن:
یک مساله که به خصوص جوان تر ها رو آزار میده و توی تکامل ایده ها مانع جدی براشون میشه اینه که شما دچار روزمرگی میشید.
دقت کنید شما یک کار رو راه اندازی می کنید چقدر انگیزه و شور و شوق دارید.
بعد یک مدت متوجه میشید که حوصله تون سر رفته یا تمایل چندانی برای رفن به دفترتون ندارید.
به عبارت دیگر اون کار شما رو از نظر روحی ارضا نمی کنه.
---------------
فلش بک به زندگی شخصی:
با شور و شوق زیادی یادگیری چند مهارت رو برای خودم تعیین کرده بودم و در عرض دو ماه با سرعت خوبی هم پیش می رفتم اتفاقا یکی از این مهارت ها یک ورزش بود و دیگری مطالعه یک زبان خارجی
بعد دو ماه تصمیم گرفتم به خودم دو روز استراحت بدم.
توی دو روز دچار روزمرگی و در نهایت این شد که یک ماه از مطالعه زبان مذکور و یک هفته زا برنامه ورزشی عقب بیفتم.
از این حیث است که به نظر من انسان باید نسبت به خودش سخت گیر باشد. بهترین راه کار اینه که یک نفر رو بخواهید کنترلتون کنه . برنامه تون رو در اختیارش قرار بدهید و اجازه انتقاد بی حد و حصر بهش بدید ! بلکه لااقل برای فرار از انتقاد هم که شده پایبند باشید به برنامه هاتون.
آسمان طلایی رنگ است

دوست عزیز و دیگر عزیزان انجمن یکبار دیگر جمله زیر را بخوانید:
من شروع کننده خوبی هستم و ادامه دهنده بسیار توانا
من هر کاری را که شروع کنم تا نهایت رسیدن به موفقیت انجام خواهم داد.

تکرار مکرر این جمله باعث می شود که هیچوقت کاری را نیمه تمام رها نکنید.
(08-16-2013 12:31 AM)odise نوشته شده توسط:  تجربه پنجم:

فقط و فقط روی خودتان برنامه ریزی کنید
شاید بگید یعنی چی ؟!
جریان از این قرار بود که برای شرکت رد یکسری دوره های بخصوص تصمیم گرفته بودم که برم تهران و یه برنامه مختصری هم ریخته بودم تا این که یک ماه مونده به موعد اجرای برنامه دو تن از دوستان گرامی همنشینی اشان با ما بیشتر شد و ما برنامه ریزی کردیم که این تابستان را با هم کار کنیم.....
خلاصه اش چی شد ؟
هر کدام از آن دو نفر راه خودشون رو دارن می رن و من هم سه ماه از برنامه هام عقب موندم.
در کل در طول این دو سال فهمیدم که برای موفق شدن نباید چشم انتظار دیگران بود و اگر بایستی اشتباه کرده ای و عمر خود را تباه کرده ای .....
به قمیت یکسال از زندگیم تمام شد این تجربه .
هر گاه خودم بودم و خودم موفق شدم بالای 90 درصد ولی وقتی خواستیم گروهی یا همکار باشیم زیر 10 درصد مووفق شدیم...........

لطفا این آخری رو جدی بگیرید از برادر کوچک ترتون.(به خصوص اون هایی که سنشون زیر 20 سال هست طرف صحبت من هستند)

برای اینکه در جریان شراکت گروهی بنحو احسن قرار بگیرید حتما تایپیک بسم الله الرحمان الرحیم را مطالعه فرمائید.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , odise , ahmad rezaee , Elixir , esijm , mrs.abbasi , koruosh , habib tousi , Mohsen1988 , سعید م
09-19-2013, 12:48 PM
ارسال: #13
(09-18-2013 02:49 PM)سیدمهدی هاشمی نوشته شده توسط:  اگر این پست من اسپم هست پاک کنید ولی خودم که اسپم نمیدونم.
چرا بعضی از دوستان و بزرگان انجمن به پست ها و تاپیکهای کپی پیست و یا شوخی و گپ گونه سپاس میدهند ولی به پستهای ارزشمند اینگونه هیچ وقعی نمیدهند و توجهی ندارند حتی در حد یک سپاس.

سید جان همه عزیزان در این انجمن از بزرگان و سروران هستند.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , 3ObHaN , ahmad rezaee , Elixir , habib tousi
09-19-2013, 01:03 PM
ارسال: #14
به احترام پدر عزیزم جناب قربانیان سکوت میکنم.
ولی منظور من جناب قربانیان نبودند.
 تشکر شده توسط: jahanagahi , odise , Elixir , mrs.abbasi , habib tousi , Mohsen1988
09-19-2013, 01:08 PM
ارسال: #15
(09-18-2013 09:11 PM)poldar نوشته شده توسط:  سه سوال چجوری اول مشتری پیدا کنیم بعد کارو راه بیاندازم؟
همه کار ها اینجوری نیست گاهی باید کار راه اندازی شده باشه بعد با بازاریابی مشتری جذب بشه
میشه یکم توضیح بدی؟
ممنون از تجربیاتتHeart
منظور اصلی شناسایی بازار هدفه . شما احتیاج یک طیف خاص از مردم رو دسته بندی می کنی و روی اون برنامه ریزی می کنی . این جمع بندی به مولفه های مختلف بستگی داره . فصلی ، در آمدی ، سنی و ... . مثلاً الان فصل لوازم تحریره و بالطبع مشتریها پدر و مادرهایی هستند که بچه مدرسه ای دارند و اجبار در خرید هم بالاست . پس بازار خوبیه

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , jahanagahi , mardin-b , odise , ahmad rezaee , poldar , Elixir , mrs.abbasi , LOVE , habib tousi
09-19-2013, 09:33 PM
ارسال: #16
(09-19-2013 01:08 PM)mjdehghani نوشته شده توسط:  
(09-18-2013 09:11 PM)poldar نوشته شده توسط:  سه سوال چجوری اول مشتری پیدا کنیم بعد کارو راه بیاندازم؟
همه کار ها اینجوری نیست گاهی باید کار راه اندازی شده باشه بعد با بازاریابی مشتری جذب بشه
میشه یکم توضیح بدی؟
ممنون از تجربیاتتHeart
منظور اصلی شناسایی بازار هدفه . شما احتیاج یک طیف خاص از مردم رو دسته بندی می کنی و روی اون برنامه ریزی می کنی . این جمع بندی به مولفه های مختلف بستگی داره . فصلی ، در آمدی ، سنی و ... . مثلاً الان فصل لوازم تحریره و بالطبع مشتریها پدر و مادرهایی هستند که بچه مدرسه ای دارند و اجبار در خرید هم بالاست . پس بازار خوبیه

خیلی ممنون بابت راهنمایی

تنها امیدم خداست
 تشکر شده توسط: Aseman , iranboy , jahanagahi , Elixir , mrs.abbasi , habib tousi
09-23-2013, 02:16 PM
ارسال: #17
تجربه بعدی :
به کسانی که صادقانه کار می کنند صادقانه پاداش بدهید
چندین بار شده که کارتون یه اداره یا واحد خاصی گیر بیفته و کارتون جلو نره و یک نفر مثل منجی ظاهر بشه و گره از کارتون باز کنه؟
فرض کنید پولی از کسی طلب دارید که این بدهکار شما انقدر بدحسابه که کلا نا امید شدید از وصول طلب.
یه نفر از دوستانتون تماس می گیره و میگه که این کار رو بدون چشمداشتی انجام میده. وقتی که پول وصول شد عکس العمل شما چه خواهد بود؟
اگه یک مقدار فکر کنید متوجه میشید که باید دست توی جیبتون کنید و بدون هیچ حرفی یا منتی مبلغ قابل توجهی به وی هدیه بدهید.
علت ؟
درسته که اون آقا بدون چشمداشتی واسه شما کاری انجام داده ولی شما با این کار نشون می دید که ارزش خدمت و اهمیت قائل شدن را می فهمید.
متقابلا هم عده ای براتون همین کارها رو انجام می دهند وقتی که شما خدمتی براشون بکنید.
وقتی که دست توی جیب مبارک نکنید چیزی رو از دست ندادید ولی فرصت ارتقای شان اجتماعی یا بالا بردن ارزش خودتون بین همکارها و کسب اعتبار رو از دست دادید.
به قول دوستانی مثل آقا سبحان اعتبار در بازار مهم تر از سرمایه است و واقعا هم راست گفته اند.
سعی کنید یه جا توی ذهنتون در نظر گرفته باشید که کسانی که خدمت می کنند بهتون رو براشون پاداش در نظر بگیرید و از لطفی که در حقتون کردن جلوی چشم دیگران تشکر کنید.
براساس تجربه شخصی
شاد باشید و پاینده

حداکثر یک سال تا شروع حرکت اسانسوری!
-------------------
امضای بالا امضای اولم بود که موقع ثبت نام تو سایت گذاشتم، متاسفانه آسانسوری برای رسیدن به موفقیت وجود نداره دارم از پله ها بالا میرم!!!
 تشکر شده توسط: سیدمهدی هاشمی , Elixir , jahanagahi , esijm , mrs.abbasi , zhosseini81 , mrhm , koruosh , pnug88 , habib tousi , رنسانس فکر
10-08-2013, 05:15 PM
ارسال: #18
تجربه ی جدید:
بی خیال ضوابط!
ضوابط برای کسانی که پارتی ندارند معنا پیدا میکند.
سعی کنید در هر اداره ای که کارتان می افتد با یک نفر صمیمی بشید و با انجام خدمات متقابل ذی نفع بشید!
بدین سان شما راه هزار شبه را در صد شب طی خواهید کرد!

-------------------
امضای بالا امضای اولم بود که موقع ثبت نام تو سایت گذاشتم، متاسفانه آسانسوری برای رسیدن به موفقیت وجود نداره دارم از پله ها بالا میرم!!!
 تشکر شده توسط: esijm , سیدمهدی هاشمی , mrs.abbasi , alma , zhosseini81 , هومان هرمزدی محمد آبادی , koruosh , pnug88 , seraj , habib tousi , abdolhossein , pari 1
12-23-2013, 09:38 PM
ارسال: #19
تجربه جدید:
به خودتان رحم کنید!
بله درست نوشته ام ، به خودتان رحم کنید.
مدت دو ماه به شدت به وضعیت مزاجی خودم بی توجه بودم و علائم مختلف هشدارهای بدنم رو نادیده میگرفتم تا این که با یک سرماخوردگی ساده دچار سه الی 4 نوع بیماری شدم که دو هفته طلایی از زندگیم رو به هدر داد و از نظر مالی هم بار سنگینی رو دوشم گذاشت در حالی که فقط با خوردن یکسری مواد خوراکی و کنار گذاشتن برخی عادات غذایی به راحتی قابل پیشگیری بودند.
توصیه میکنم در خوردن صرفه جویی نکنید و حتما به آن چه میخورید دوباره نگاه کنید.
دوست عزیزی که داری هر روز فست فود میخوری از همین الان برو با متخصص داخلی صحبت کن چون بیمارستانی شدنت حتمیه!
بابت بی توجهی خودم به خودم و نادیده گرفتن بدنم متاسفم.
بدن عزیزم بببخشید که بدرفتاری کردم! قول میدهم که توجه بیشتری داشته باشم که دیگر هیچ گاه دچار این نوع از بیماری های قابل پیشگیری نشوم!
لطفا جمله بالا رو هر دو روز یه بار به خودتون بگید تا ملکه ذهنتون بشه.
باور کنید تا کارتون به بیمارستان و مصیبت های مربوط به اون نرسه متوجه نمیشید چقدر این جمله خالصانه و صادقانه بیان شده است!!!!!
لطف جنابان مستدام

-------------------
 تشکر شده توسط: zhosseini81 , sinap , مدرسی , alma , mrhm , koruosh , pnug88 , seraj , habib tousi , abdolhossein , رنسانس فکر , pari 1
01-02-2014, 03:24 PM
ارسال: #20
ممنونم. آویزه گوشم کردم داداش...
 تشکر شده توسط: odise , habib tousi
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  کسی تجربه پرورش و تکثیر گربه پرشین یا طوطی داره؟ لطفا بیاین یه همفکری با هم داشته Mehdi_danesh2 0 394 09-27-2020 04:37 PM
آخرین ارسال: Mehdi_danesh2
  اطلاعاتی در مورد چند دستگاه تولیدی کریم آق منگول 0 1,572 01-21-2016 07:54 PM
آخرین ارسال: کریم آق منگول
  چند پیشنهاد کار dvdghe 25 7,500 11-27-2012 09:45 PM
آخرین ارسال: dvdghe
  نظر دوستلا جهت ایده کسب ده میلیون تومان در چند ماه make money 25 10,229 08-24-2012 12:09 PM
آخرین ارسال: مهدی 1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS