ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

راه اندازی کارگاه چاپ
زمان کنونی: 06-16-2024, 04:00 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: مهدی گل محمدی
آخرین ارسال: reza.rs
پاسخ: 18
بازدید: 6448

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 23 رأی - میانگین امیتازات : 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه اندازی کارگاه چاپ
12-24-2012, 01:30 PM
ارسال: #11
RE: راه اندازی کارگاه چاپ
موفق باشی آقا مهدی

اینکه جهان به کجا می رود نباید زیاد برایتان اهمیت داشته باشد بلکه آنچه مهم است این است که شما چه می خواهید و کجا می روید.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: jahanagahi , مهدی گل محمدی , m_grate29 , maxsoulfly , amiryazdani138 , kimyya , sir-mahyar
12-24-2012, 10:48 PM
ارسال: #12
نحوه محاسبه سود کارها
شب بخیر
امروز میخوام راجع به نحوه سوددهی این شغل براتون حرف بزنم.

از ابتدا شروع میکنم.
هر مرکب (جوهر) قادره تا 20 هزار برگ کاغذ رو چاپ کنه...
قیمت هر مرکب درمیاد 15000 تومن.یعنی هر فرم هزارتایی برای شما هزینه ی چاپش میشه 750 تومن.
هر مستر قادره تا 200 فرم مختلف رو برروی خودش بسوزونه.و شما قادرید با هر فرم 10000 عدد کاغذ رو چاپ کنید.قیمت هر مستر در میاد 60000 تومان.یعنی اگر تقسیم بر 200 کنیم هر یک فرم چاپ با یک مستر درمیاد 300 تومان.که 300+750 تومان میشه 1050 تومن.
حالا در بازار برای چاپ هر فرم کار به قیمت همکار تا سایز A4 ، پنج هزار تومان میگرند.یعنی تو هر فرم 4000 تومن سود هست.حالا اون کسی که خودش دستگاه رو داره بعلاوه 4000 تومن سود 3000هزار تومن هم سود مشتری میگیره که جمعا هر کار براش 7000تومن سود داره.(در صورت چاپ کار برای مشتری) و برای همکار هم همون 4000 تومن سود رو داره.
این برای چاپ هست.یعنی برای چاپ تراکت و برگه های فاکتور و برگه قرارداد و....ولی پاکت فرق میکنه
حالا میریم سراغ چاپ پاکت:
پاکت ملخی هر فرم برای همکار 6000تومن و برای مشتری 11000 تومن.
پاکت آ4 و آ5 هر فرم برای همکار 8000 تومن و برای مشتری 13000تومن.
این دستگاه قادره پاکت B4 رو هم چاپ کنه ولی تا سایز A4 چاپ میکنه.

حالا میریم سر بحث صحافی(شماره زنی،پرفراژ،ترتیب و سرچسب)
هزینه شماره زنی برای همکار هر هزار عدد 2500 تومن و برای مشتری 4500تومن
هزنیه پرفراژ برای همکار هر هزار برگ 2500 تومن و برای مشتری 4500 تومن
هزنیه ترتیب(بین هم گذاشتن برگه های فاکتور) برای همکار 4000 تومن و برای مشتری 8000 تومن محاسبه میشه.
معمولا ترتیب رو با صحافی قیمت میدن و برش هم به صورت رایگان هست.
حالا بسته به نوع کار اینا کم و زیاد میشه.
مثلا یه سری کارا هستن که در یک صفحه دوتا شماره و دوتا پرفراژ میخوره که نحوه محاسبش به شکل بالاست.و یا مثلا بعضی فاکتورها به صورت سه برگی هستش که طبق نوشته بالا میتونید محاسبه کنید.
تو هر کار فاکتور برای همکار چاپ کردن 13000 تومن خالص براتون سود میمیونه و برای مشتری چاپ کردن 23000 تومن سود داره.
پس تا اینجا نحوه محاسبه قیمت رو هم یاد گرفتید..
برمیگردم با مطالب بیشتر.امیدوارم که گام هر چند کوچیک ولی محکم و مفید براتون برداشته باشم.
یا حق

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: مهدی 1 , YashaR1989 , jahanagahi , m_grate29 , maxsoulfly , amiryazdani138 , Mind , مسعود کوچولو , goldmen , کامیار کاظمی , vahid61 , بيلا بالا , madar , kimyya , sir-mahyar , mallarme
12-25-2012, 10:59 PM
ارسال: #13
(12-24-2012 01:02 AM)مسعود کوچولو نوشته شده توسط:  سلام.
حالا یه پیشنهاد دیگه:
برو فنی حرفه ای تقاضای ثبت آموزشگاه بده.در زمینه ی چاپ.
همه ی اینا رو هم توش یاد بده.مثل آموزشگاههای موبایل و... .
فکر کنم بشه.
اگرم خواستی بگیر چند تا جزوه و... تهیه کن در مورد بازاریابی صنعت چاپ و... .
تو اینترنت میتونی بفروشی از طرفی هم میشی پدر بازاریابی نوین صنعت چاپ.ان شاالله...

سلام
بله چند سال پيش تو اصفهان يه موسسه اموزش مقدماتي تا تكميلي چاپ را اموزش ميداد

اسپري كود كامل سرسبز
حاوي كليه عناصر مورد نياز گياه
قابل استفاده براي تمامي گلهاي اپارتماني

با استفاده از گياهان اپارتماني روح زندگي را در خانه هايتان جاري كنيد
10_004
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , jahanagahi , مسعود کوچولو , amiryazdani138 , maxsoulfly , kimyya , sir-mahyar
12-26-2012, 09:35 AM (آخرین ویرایش در این ارسال: 12-26-2012 09:36 AM، توسط مهدی گل محمدی.)
ارسال: #14
حرفاتون درسته....
ولی اینی که شما میگید مهارت در زمنیه های مختلف چاپ میخواد
خود چاپ یه دریای عظیمیه که من یه قسمتش رو بلدم که اونم کار خودمه.(ریسو گراف)
و از طرفی من وقت اینکاررو ندارم.
ولی در کل ایده جالبیه و من خودم هم تو تهران دیدم یکسری هارو که آموزشگاه دارن و از طراحی تا چاپ رو آموزش میدن.

آنچه ویرانمان میکند روزگار نیست حوصله های کوچک و آرزوهای بزرگ است!

مغز ما یک دینام هزار ولتی است که شوربختانه اکثر ما به اندازه یک چراغ موشی از آن استفاده نمی کنیم
 تشکر شده توسط: amiryazdani138 , maxsoulfly , kimyya , sir-mahyar
06-17-2015, 04:50 PM
ارسال: #15
هر فرم چند عدده دوست عزیز/و همینطور دست فاکتور چند عدده و منظور از بین هم گذاشتن فاکتور چیه

خوبه آدم تو زندگیش به حامی داشته باشه که با حرفاش بهش دلگرمی بده
06-18-2015, 01:20 PM
ارسال: #16
من چندتا ايده خوب دارم.
من يک مدت تراکت پخش مي کردم. با پخش حرفه اي تراکت ميشه بالاي ماهي يک و پونصد درآورد رو به بالا.
ولي قلق داره که من ديدم طرف چند ساله که تراکت پخش ميکنه ولي هنوز قلقا رو نمي دونه.
به نظر من ميشه از تراکت پخش کردن رسيد به رقابت با پيک برتر.
اگر بشه کسايي که به پخش تراکت مايلن رو آموزش داد و حرفه ايشون کرد و حتي بابتش پول هم گرفت. اون وقت کل تهران ما تراکت پخش کن هاي حرفه اي رو پخش کرديم. حالا اگر تراکت هايي که اينها پخش مي کنن رو ما چاپ کنيم کلي مشتري جذب کرديم که اولا براشون تراکت پخش کن حرفه اي فرستاديم و ثانيا ماهي ده بيست هزار تراکت مدام براي چاپ به ما ميدن.
ما حتي مي تونيم براشون استراتژي تبليغات در نظر بگيريم. هر ماه طرح جديدي براشون بزنيم.
وکلا يک پخش تراکت حرفه اي و داراي استراتژي.
آروم آروم ما برند ميشيم در کل تهران.
و بعد نوبت کله پا کردن پيک برت هست.
چه طور؟
با دو کار.١_مخفي کاري و لو ندادن ايده ها و شيوه ها.٢_کاري که چين ميکنه انتشار پيک تبليغاتي بدون سود براي کل تهران و در نتيجه زير قيمت و گرفتن کار و برندي معادل پيک برت شدن.
اما موفقيت فقط در حرفه اي بودن و کيفيت بالاست.
نکته اصلي همون تراکت پخش کن هاي حرفه اي هستن که ما حتي با گرفتن پول آموزش داديم و علاوه بر کسب درآمد براي خود کار چاپ هم براي ما مي آورند.
فقط نمي دونم دستگاه چاپ چند رنگ چه قدر درمياد. چون ريسو فقط تک رنگ مي زنه.
06-18-2015, 02:56 PM
ارسال: #17
(06-18-2015 01:20 PM)reza.rs نوشته شده توسط:  من چندتا ايده خوب دارم.
من يک مدت تراکت پخش مي کردم. با پخش حرفه اي تراکت ميشه بالاي ماهي يک و پونصد درآورد رو به بالا.
ولي قلق داره که من ديدم طرف چند ساله که تراکت پخش ميکنه ولي هنوز قلقا رو نمي دونه.
به نظر من ميشه از تراکت پخش کردن رسيد به رقابت با پيک برتر.
اگر بشه کسايي که به پخش تراکت مايلن رو آموزش داد و حرفه ايشون کرد و حتي بابتش پول هم گرفت. اون وقت کل تهران ما تراکت پخش کن هاي حرفه اي رو پخش کرديم. حالا اگر تراکت هايي که اينها پخش مي کنن رو ما چاپ کنيم کلي مشتري جذب کرديم که اولا براشون تراکت پخش کن حرفه اي فرستاديم و ثانيا ماهي ده بيست هزار تراکت مدام براي چاپ به ما ميدن.
ما حتي مي تونيم براشون استراتژي تبليغات در نظر بگيريم. هر ماه طرح جديدي براشون بزنيم.
وکلا يک پخش تراکت حرفه اي و داراي استراتژي.
آروم آروم ما برند ميشيم در کل تهران.
و بعد نوبت کله پا کردن پيک برت هست.
چه طور؟
با دو کار.١_مخفي کاري و لو ندادن ايده ها و شيوه ها.٢_کاري که چين ميکنه انتشار پيک تبليغاتي بدون سود براي کل تهران و در نتيجه زير قيمت و گرفتن کار و برندي معادل پيک برت شدن.
اما موفقيت فقط در حرفه اي بودن و کيفيت بالاست.
نکته اصلي همون تراکت پخش کن هاي حرفه اي هستن که ما حتي با گرفتن پول آموزش داديم و علاوه بر کسب درآمد براي خود کار چاپ هم براي ما مي آورند.
فقط نمي دونم دستگاه چاپ چند رنگ چه قدر درمياد. چون ريسو فقط تک رنگ مي زنه.

برای شهرستان چه پیشنهادی دارید دوست عزیز چطوری تراکت پخش کن حرفه ایی پیداکنیم و اموزش بدیم

خوبه آدم تو زندگیش به حامی داشته باشه که با حرفاش بهش دلگرمی بده
06-19-2015, 11:24 AM
ارسال: #18
فرق نمي کنه هرجا که تراکت باشه تراکت پخش کن هم مي خواد. به جرات مي گم ٩٠ درصد بلکه بيشتر تراکت پخش کن ها حرفه اي کار نمي کنن. اغلبشون هيچ شم تجاري ندارن. تراکت پخش کن حرفه اي پس نداريم. شما بايد خودت تراکت پخش کني کني و سعي کني قلق ها رو پيدا کني.ببيني چه جوري ميشه کار با کيفيت بالا انجام بدي سريع تر انجام بدي بيشتر انجام بدي. بايد ببيني چه جور مشتري رو پيدا کني. همشهري نه چون همشون کار مفت و ارزون مي خوان. بايد دنبال مشتري راحت و پول بده بود. به بعد يک مدت که قلقا رو ياد گرفتي مي توني تراکت پخش کن حرفه اي آموزش بدي و کاري کني تراککتا رو بدن به شما واسه چاپ. ميشه فقط روي تراکتاي ريسو کار کرد. روزي شما مثلا دو نفر باشي و پنج هزارتا پخش کني ماهي هم بيست و پنج روزشو کار کني ميشه١٢۵ هزارتراکت که اگر خودت ريسو داشته باشي سود چاپش حساب کني احتمالا بعد چند ماه پول دستگاه ريسو رو درآوردي و هم از اين به بعد سود چاپش برات مي مونه و هم مي توني کنارش کار بگيري. کافيه يک سري تراکت هم واسه خودت چاپ کني و کنار تراکتاي مشتريت بچسبوني.البته يک گوشه کوچيک کنار تراکتاي مشتري تلفن خودتو هم مي زني.
من فقط تراکت پخش کردم مابقي چيزا که گفتم ايده بودن.
من سودو تو کيفيت بالا و حرفه اي بودن ديدم.
وقتي برا مشتري همه رو خوب پخش کردم ول کنم نبودن و التماسم مي کردن بيا برام بازم پخش کن. باهامم راه ميومدن مثلا پول يا مثلا حتي سه هزارتا هم مي دادن پخش کنم.
ارسال پاسخ 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  راه اندازی مجله تبلیغاتی weblox 7 2,353 11-24-2015 08:07 PM
آخرین ارسال: فاطیما14
  راه اندازی چاپ تیراژ بالا در منزل ehsanservat 10 3,501 11-20-2015 08:11 PM
آخرین ارسال: saeedhashemi1371
  راه اندازی خدمات فنی و چاپ mohan21 0 566 10-28-2015 12:14 AM
آخرین ارسال: mohan21
Smile دستگاه چاپ بنر top-banner 2 639 04-21-2015 03:15 AM
آخرین ارسال: top-banner
  بچه هایی که در کار چاپ هستند لطفا راهنمایی کنید weblox 9 1,401 08-26-2014 11:04 PM
آخرین ارسال: weblox
  کمک در بازاریابی و کار چاپ سیلک مهندس روح الله زاهد 2 991 01-24-2014 05:32 PM
آخرین ارسال: انضباط
  اطلاعاتی درباره چاپ لیبل سی دی karaj 3 838 10-15-2013 12:00 PM
آخرین ارسال: karaj

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS