ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

طوفان فکری:حیوانات
زمان کنونی: 06-02-2024, 11:41 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: SHAYAN.IRANI
آخرین ارسال: afshin67
پاسخ: 27
بازدید: 5986

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 15 رأی - میانگین امیتازات : 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
08-24-2012, 02:52 PM
ارسال: #1
سلام دوستان
ممنون میشم از دوستان هر کسی هر چیزی در رابطه با مشاغل مرتبط با حیوانات به ذهنش میاد اینجا بگید.
زیاد به کیفیت مشاغل کاری نداشته باشید.همین که چند تا عنوان شغلی رو مرتبط با حیوانات اینجا بگید ممنون میشم.یه طوفان فکری راه بندازیم برای دوستانی که مثل بنده زمینه تحصیلشون مرتبط با حیوانات هست به کار بیاد.
ممنونم.
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: vahideh , ناصر صادقی , M3HDI , فرهاد قربانی , jahanagahi , mir abbas , aria898210
08-24-2012, 05:44 PM
ارسال: #2
RE: طوفان فکری:حیوانات
یه مثالی که هست اکثر دانشجوهای دامپزشکی بیشتر به دنبال احداث مطب و داروخانه هستند.
که البته برای احداث هر منطقه ای امتیاز آموزشی خاص خودش رو داره.
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , فرهاد قربانی , jahanagahi , mir abbas
08-24-2012, 09:57 PM
ارسال: #3
چیزهایی مثل لباس و قلاده های زیبا و تزیینی و غذاهای خوب
ساخت ساختمان دامپزشکان

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI , ناصر صادقی , فرهاد قربانی , jahanagahi , mir abbas
08-25-2012, 11:54 AM
ارسال: #4
میتونی خودتون پرورش بدین، من یه زمانی حدود 250 عدد مرغ عشق داشتمو دو ماه یکبار هم 10، 20 تا شونو میفروختم ،
الان کم کم یه جفت مرغ عشق 30 هزار تومن قیمت داره، در کنارش لوزام جانبی هم میتونی به فروش برسونی
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI , ناصر صادقی , فرهاد قربانی , jahanagahi , mir abbas , iranboy
08-25-2012, 05:59 PM
ارسال: #5
پرورش فوق حرفه ای سگ های مخصوص برای نگهبانی از سازمان ها و ارگان ها حرفه ای
قیمت هرکدوم از سگ ها بین 2 تا 10 میلیون تومان در میاد و بعد از اموزش بسیاری از کارخانجات و همچنین ارگان های دولتی بین 10 تا 40 میلیون و حتی بیشتر پول میدن بابت سگها .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: Delta.H , SHAYAN.IRANI , ناصر صادقی , فرهاد قربانی , jahanagahi , mir abbas , iranboy , شوییچی
08-25-2012, 06:18 PM
ارسال: #6
سلام

آقا سبحان تربیت این سگها نیاز به تخصص خاصی داره؟

چه محیط و امکاناتی نیاز داره؟

.

[تصویر: emza01.png]
[تصویر: emza02.png]
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI , ناصر صادقی , فرهاد قربانی , jahanagahi , mir abbas
08-25-2012, 11:13 PM
ارسال: #7
اره نیاز به تخصص خاصی داره ، تو المان دانشگاهی در این زمینه هست همچنین شما میتونید از متخصصین خارجی در ایران استفاده کنید از کشور هایی مثل ترکیه یا متخصصین دوره دیده ایرانی از هلال احمر و ... استفاده کنید .
امکانات هم ، زمین بزرگی میخواد دور از شهر که برای تربیت سگ های نجات غریق بهتره نزدیک دریا باشه ، همچنین زمین های خاکی با چند نوع خاک و باتلاق و زمین پرش و ... هم نیاز دارید ، نیاز به کلینیک و فروشگاه دارید ، به وانت نیاز دارید ، به دامپزشک نیاز دارید و همچنین باید بعد از فروش سگ ها حداقل 2 تربیت کننده سگ رو ساپورت کنند و به فروشنده اموزش های لازم رو بدند ، به قول خودمون نیاز به خدمات پس از فروش داره Wink
علاوه بر اون باید شناخت از حیوانات داشته باشید و بهترین نژاد ها رو از اروپای شرقی و روسیه و المان که قطب سگ های نگهبان هست وارد کشور کنید که دنگ و فنگ قرنطینه و ... هم که خودش مکافاتیه به طور مثال من گربه ای که از بیرون پیداش کرده بودم رو 600 هزار تومن خرج کردم تا رسوندم مالزی ، قوانین ایران که خودش غول شکست ناپیذیریه Big Grin

به هر حال این تمام اطلاعات من بود که از یه مرکز پرورش سگ که دیده بودم به یادم مونده بود و اطلاعات دیگه ای ندارم !! پیگیری کنید حرفه ی بسیار پردرامدی هست .

[تصویر: start.gif]

تشکر شده توسط: ناصر صادقی , SHAYAN.IRANI , Delta.H , vahid61 , M3HDI , فرهاد قربانی , jahanagahi , mir abbas , شوییچی
08-26-2012, 12:43 AM
ارسال: #8
پرورش ماهی قزل آلا هم فکر خوبیه ها

کلام تو عصای معجزه گر توست سرشار از سحر و اقتدار هرچه به زبان جاری کنی متجلی میشه خواه مثبت خواه منفی
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: ناصر صادقی , SHAYAN.IRANI , فرهاد قربانی , jahanagahi , mir abbas
08-26-2012, 12:38 PM
ارسال: #9
پرورش کرم ابریشم

مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو

http://s4.picofile.com/file/7806722254/emza01.png
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI , Delta.H , فرهاد قربانی , jahanagahi , mir abbas
08-27-2012, 07:16 PM
ارسال: #10
سلام
من در حدود 3 4 ماهه در مورد چوپانی از نوع پرواری دارم تحقیق مبکنم
البته تحقیقات من همش ارز روی اینترنت و کتاب هست و اصلا تجربه عملی ندارم
تازگیها هم میخام برم کلاسهای اموزش پرواربندی شرکت ......... (اسم نمی گم کامنت حذف نشه)
اونطور که من فهمیدم شما باید یه بره 20 الی 23 کبلویی را بخری بعد از 100 روز 45 کیلویی را میفروشی
از دوستان کسانی که اطلاعاتب دارن لطفا راهنمایی کنند
1- اصلا کسی بره 20 الی 23 کیلویی می فروشه؟؟؟ من که گیرم نیومد
2- این کلاسها مفیده؟؟؟
 تشکر شده توسط: SHAYAN.IRANI , M3HDI , jahanagahi , مهدی 1 , mir abbas , Mrs.Seyedi
ارسال پاسخ 

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS