ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

نظرسنجی: رای شما برای تصدی سه نفر اول
این نظرسنجی بسته شده است.
کامیار کاظمی 30.46% 46 30.46%
هوشنگ قربانیان 19.87% 30 19.87%
قناد 7.28% 11 7.28%
MARYAR 13.25% 20 13.25%
مهتاب علی بخشی 12.58% 19 12.58%
مهدی گل محمدی 7.28% 11 7.28%
محمدجواد دهقانی 1.99% 3 1.99%
صدفی 1.99% 3 1.99%
محمد شهسواری 0.66% 1 0.66%
پورموسی 2.65% 4 2.65%
سعید کرمی 0% 0 0%
محمدرضا قربانی 1.99% 3 1.99%
در کل 151 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده اید. [نمایش نتایج]

رای گیری اعضای صندوق
زمان کنونی: 06-02-2024, 08:06 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: hotdvd
پاسخ: 40
بازدید: 8416

موضوع بسته شده است 

امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امیتازات : 3.13
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رای گیری اعضای صندوق
04-10-2012, 12:33 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-10-2012 01:06 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #1
رای گیری اعضای صندوق
پس از مشخص شدن کاندیداهای صندوق انجمن( افرادی که برای بازکردن حساب صندوق دارای حق الامضا هستند) در این تاپیک قصد داریم تا از میان کاندیداها رای گیری انجام دهیم تا بصورت شفاف افرادی از میان اعضا برای این سمت منتخب شوند.

قوانین رای گیری :
- رای گیری سه روز ادامه خواهد داشت.
- لطفا رای خود را به سه فرد مختلف که بنظر شما جهت این پست قابل اعتماد هستند، ارسال کنید. در صورت ارسال بیش از سه رای مابقی رای های ایشان باطل اعلام می شود.
- این پست به مدت یکسال می باشد و پس از آن هر ساله رای گیری خواهد شد.
- به هیچ وجه با چند اکانت رای ارسال نکنید زیرا در این صورت تمام رای های شما باطل خواهد شد.
- نحوه خرید سهام و سرمایه گزاری ها در آینده اعلام خواهد شد.
- اعضایی که منتخب می شوند لطفا برای روز شنبه 26 فروردین به همراه کارت ملی و شناسنامه خود جهت باز کردن حساب مشترک آماده باشند.

توضیحات کوتاه : پس از مشخص شدن سه نفر اول، یک حساب مشترک سه امضا باز خواهد شد و از این پس افراد و اعضا برای سرمایه گزاری در طرح های انجمن، مبلغ سهم خود را به این حساب مشترک باید واریز نموده تا شورای سیاست گزاری که انتخاب می شود برای سرمایه گزاری این سرمایه تصمیم گیری کند. (توضیح دقیق این موضوع پس از نهایی شدن امور صندوق به اطلاع عموم خواهد رسید.)

- در کنار این افراد دو بازرس جهت کنترل حساب ها و سرمایه گزاری ها و یک شورای سیاست گزاری جهت انتخاب پروژه های قابل سرمایه گزاری قرار خواهد گرفت.

اسامی کاندیدا ها :

- آقای هوشنگ قربانیان (jahanagahi) [تصویر: 7.png]
- خانم قناد (قناد) [تصویر: 8.png]
- آقای کامیار کاظمی (کامیارکاظمی) [تصویر: administrator.png]
- خانم MARYAR (m_sh) [تصویر: moavenat.png]
- خانم مهتاب علی بخشی (مهتاب) [تصویر: Mosh.png]
- آقای مهدی گل محمدی (مهدی گل محمدی) [تصویر: 5.png]
- اقای پورموسی (pourmousa) [تصویر: ostad.png]
- آقا سعید کرمی (سعید.کرمی) [تصویر: 33.png]
- اقای محمدرضا قربانی (m_grate29) [تصویر: 3.png]
- خانم صدفی (صدفی) [تصویر: 3.png]
- اقای محمدجواد دهقانی (mjdehghani) [تصویر: 33.png]
- اقای محمد شهسواری (mteam) [تصویر: 3.png]

[تصویر: Mrkamiar2.gif]

مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهدی گل محمدی , mteam , MARYAR , سعید.کرمی , mohammadshamosi , P@RSA , sajjad , مهتاب , mjdehghani , jahanagahi , m_grate29 , shahrasebi , اقاي ايـــده , pulaki , امیر مرادی فر , mehdivafa , pesar368 , sherafati , بهداد
04-10-2012, 12:57 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-10-2012 01:27 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #2
RE: رای گیری اعضای صندوق
دوستان عزیز
نظر سنجی تا ظهر جمعه 25 فروردین ادامه خواهد داشت.
نتایج به علت آنکه اعضا تحت تاثیر رای دیگران قرار نگیرند ، تا روز جمعه مخفی خواهد ماند.
لطفا به بیش از سه فرد رای ندهید تا نتایج به راحتی مشخص شود.(رای به بیش از سه فرد باعث خواهد شد تا تمام رای های شما باطل اعلام شود.)
در این تاپیک نظر یا نقد ارسال نفرمائید و تنها رای خود را ارسال فرمائید.

تشکر شده توسط: MARYAR , سعید.کرمی , mohammadshamosi , P@RSA , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , m_grate29 , اقاي ايـــده , pulaki
04-10-2012, 01:26 PM
ارسال: #3
رای گیری برای عموم ازاد است و همه اعضا می توانند نظر خود را ارسال فرمایند.

تشکر شده توسط: MARYAR , mohammadshamosi , P@RSA , ناصر صادقی , jahanagahi , m_grate29 , اقاي ايـــده , pulaki , سعید.کرمی
04-10-2012, 01:48 PM
ارسال: #4
این رای گیری تنها برای انتخاب سه نفر عضو دارای حق الامضای حساب صندوق می باشد (اعضایی که به عنوان بازرس اعلام آمادگی کردند رای گیری نمی شود.) و بازرسان و سایر اعضای سیاست گزاری در کنار آنها پس از این قرار خواهند گرفت.

تشکر شده توسط: mohammadshamosi , P@RSA , ناصر صادقی , مهدی گل محمدی , jahanagahi , اقاي ايـــده , pulaki , سعید.کرمی
04-10-2012, 05:27 PM
ارسال: #5
من از جانب جامعه زنان كارآفرين انجمن خواستار حضور يك نماينده خانوم در اين تشكل هستم

من ازدرون تو حرف میزنم
اگربخواهی تابستان هم برف می آید
اگربخواهی دست دراز میکنی ابری در آسمان میگیری
اگربخواهی به درخت خشکیده ای خیره میشوی و انجیر بر شاخه اش میروید
اگرتو بخواهی غیرممکن ها ممکن میشود
پس بخواه

دوره توانگری و جذب
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
 تشکر شده توسط: مهتاب , کامیار کاظمی , P@RSA , hoorsa , مترجم , mohammadshamosi , jahanagahi , مهدی گل محمدی , mteam , m_grate29 , اقاي ايـــده , pulaki , سعید.کرمی , ناصر صادقی
04-10-2012, 05:53 PM
ارسال: #6
(04-10-2012 05:27 PM)m_sh نوشته شده توسط:  من از جانب جامعه زنان كارآفرين انجمن خواستار حضور يك نماينده خانوم در اين تشكل هستم
من هم کاملا موافقم.Rolleyes(دوستان لطفا به اشخاصی رای بدید که واقعا به اونها اطمینان دارید تا بتونیم با احساس امنیت و آرامش خاطر سرمایه گذاری کنیم)

از امروز فیلمنامه زندگیم را تغییر میدهم.
کائنات در حال سرازیر کردن عشق و ثروت به زندگی من است.
 تشکر شده توسط: P@RSA , کامیار کاظمی , hoorsa , مترجم , mohammadshamosi , jahanagahi , مهدی گل محمدی , Alireza_Kh , اقاي ايـــده , pulaki , سعید.کرمی , ناصر صادقی
04-10-2012, 06:47 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-10-2012 06:51 PM، توسط mjdehghani.)
ارسال: #7
آقا تبلیغات هم بکنیم . مثلاً بگیم من انجمن رو می برم تو بورس و من ارزش سهام رو 10 برابر می کنم و از این حرفا Big Grin

حتماً می شود
باید بخواهی
دهقانی 09132648046
 تشکر شده توسط: P@RSA , کامیار کاظمی , مهتاب , hoorsa , mohammadshamosi , jahanagahi , مهدی گل محمدی , mteam , m_grate29 , اقاي ايـــده , pulaki , سعید.کرمی , ناصر صادقی
04-10-2012, 10:21 PM
ارسال: #8
با نهایت تشکر از ادمین عزیز برای این رای گیری بسیار عالی. من هم با نظر خانم استاد MARYAR موافقم و بودن یک خانم در این بخش باعث فعالیت بیشتری خواهد شد.و خانمها هم بیشتر علاقمند به سرمایه گذاری خواهند بود.

خدایا با همه بزرگیت در قلب کوچک من جای داری
اینستاگرام من :
hoshangghorbanian
 تشکر شده توسط: کامیار کاظمی , مهتاب , مهدی گل محمدی , mohammadshamosi , P@RSA , mteam , m_grate29 , اقاي ايـــده , pulaki , سعید.کرمی , yaser53 , ناصر صادقی
04-11-2012, 11:22 AM
ارسال: #9
دوستان لطفا رای ها را در بالای تاپیک تیک زده و ثبت کنید و برای رای ها پست ارسال نفرمایئد.

تشکر شده توسط: dara , mteam , اقاي ايـــده , pulaki , سعید.کرمی , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , jahanagahi , ناصر صادقی
04-13-2012, 12:48 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 04-13-2012 12:49 PM، توسط کامیار کاظمی.)
ارسال: #10
ممنون از استقبال خوب اعضا جهت رای گیری، که 151 رای ارسال شد و نتیجه نهایی بصورت زیر اعلام میشود.

1) کامیار کاظمی (46 رای)
2) هوشنگ قربانیان (30 رای)
3) MARYAR (20 رای)
------------------------------------------
4) مهتاب علی بخشی (19رای)
5) قناد / مهدی گل محمدی (11رای)
6) پورموسی (4رای)
7) محمدجواد دهقانی/صدفی/محمدرضا قربانی (3رای)
8) محمد شهسواری (1رای)
9) سعید کرمی (0 رای)

با کلیک بر "نمایش نتایج" در بالای تاپیک می توانید، جزئیات رای ها را مشاهده کنید.
لطفا سه نفر نخست جهت ارائه مدارک و مراجعه جهت باز کردن حساب اعلام آمادگی کنند.

تشکر شده توسط: اميرعلي , سعید.کرمی , P@RSA , mehdivafa , mohammadshamosi , مهدی گل محمدی , صدفی , pulaki , jahanagahi , hasan-f , zoofanoon , ناصر صادقی
موضوع بسته شده است 

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  لطفاهمه ی اعضای سایت فقط 30 ثانیه بخونن... hami69 1 927 11-20-2015 03:30 PM
آخرین ارسال: saeedhashemi1371
Star صندوق صدقات دهدار 2 1,045 04-19-2013 05:01 PM
آخرین ارسال: bahador
  بازبینی سال 91 ازدیدگاه اعضای انجمن بهداد 33 5,781 03-20-2013 10:40 AM
آخرین ارسال: ebrahim.ev
  درخواست راهنمایی از اعضای انجمن hasanerfan 6 1,560 04-25-2012 11:55 PM
آخرین ارسال: goldmen

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS