ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

رازهای ثروتمندی
زمان کنونی: 05-03-2024, 12:11 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: karaj
آخرین ارسال: محسن دوستوندی
پاسخ:
بازدید: 1545

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امیتازات : 3.11
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رازهای ثروتمندی
11-20-2013, 01:16 AM
ارسال: #5
RE: رازهای ثروتمندی
(10-21-2013 04:21 PM)karaj نوشته شده توسط:  در ابتدای بحث بهتر است یک نکته را بخاطر داشته باشید که نحوه تفکر و ذهنیت فعلی شما ،شما را به جایگاهی که در آن قرار دارید رسانده است که ممکن است از آن راضی نباشید و لذا برای اینکه شرایط زندگیتان تغییر کند باید تغییراتی را در نحوه تفکر و نگرش به موضوعات و اتفاقاتی که در زندگیتان رخ می دهد ایجاد کنید.
برای کسب هر مهارت پایدار، باید نوع نگرش خود را تغییر داد. حتی برای لاغر شدن دائمی و یا چاق شدن (برای برخی) نیز باید نگرش و نوع تفکر تغییر کند.
باید بپذیریم که تنها با تغییر نوع نگرش و تفکر است که کل زندگی و یا قسمتی از آن دچار تغییر می شود.ثروتمند شدن هم از این قاعده مستثنی نیست.پس اگر واقعا تصمیم به ثروتمند شدن دارید با کمک هم سعی در تغییر نگرش و تفکر خود خواهیم کرد.
تغییر نگرش
در ابتدا ازشما میخواهم دفتر یادداشتی مخصوص ثروتمند شدنتان تهیه کنید.بالای اولین صفحه تاریخ امروز را بزنید و با این شعار یا شعار دلخواه تان آن را تزئین کنید :
ثروت هدیه ای الهی است. من ثروتمندم ،هم اکنون ورود جریان ثروت الهی را به زندگیم میپذیرم ،از ثروتم لذت می برم و بخاطر آن سپاسگزارم.
شاید این سئوال برایتان پیش بیاید که مگر با گفتن یک جمله آدم پولدار میشود؟!یا شاید دلتان بخواهد باآن مبارزه کنید.یا آن را به تمسخر بگیرید .
حرفها و کارهائی که در بالا گفتم موجب ناراحتی من نمی شود.هر کدام از عکس العملهای بالا را که داشته باشید یک واکنش کاملا طبیعی و قابل درک است. هر نوع تغییری ابتدا خیلی ترسناک بنظر می آید. حتی اگر به اندازه تغییر دادن ساده ترین عاداتمان باشد. در برخی مواقع کارهای بسیار ساده که منجر به نتایج بزرگی می شود نیز از ابتدا غیر قابل باور و حتی بدون نتیجه به نظر می رسد. اما بخاطر خودتان هم که شده چند هفته این جمله را جلوی چشمانتان داشته باشید .فرض کنید این یک جور ردیاب است که باید همیشه همراهتان باشد تا جریان ثروت راهش به سمت شما را پیدا کند. فکر میکنم این کاردر مقابل کارهای سخت و تکراری روزانه همه شما راحت تراست. این طور فکر نمیکنید؟
درجه نیاز کسب ثروت چیست؟
درجه نیازکسب ثروت در افراد مختلف بر اساس نحوه تفکر و رشدشان متفاوت است به عنوان مثال بعضیها با ماهانه چند میلیون تومان شاهانه زندگی می کنند و برخی دیگر با همان درآمد احساس میکنند در قفسی تنگ و تاریکند و نمیتوانند از زندگیشان لذت ببرند.الان درجه درونی نیاز کسب ثروت شما در چه وضعیتی است؟
به آن خوب فکر کنید.یک هفته وقت دارید تا رفتارهای خودتان بسنجید و در دفترتان یادداشت کنید . هرچند برای فهمیدنش حتی چند لحظه هم کفایت میکند. کافیست با خودتان صادق باشید و بدون چشم پوشی ار آرزوهایتان بگوئید برای اینکه از زندگی لذت ببرید به چه درآمدی نیاز دارید؟آرزوهای بزرگی دارید یا خیلی کوچک و نزدیک هستند؟چقدر پول لازم دارید؟دوست دارید چه چیزهائی داشته باشید و به کجا سفر کنید؟چند تا کارمند یا کارگر داشته باشید؟
صلا مهم نیست که چندتا صفر جلو عددتان قرار می دهید. شما میتوانید به آن دست پیدا کنید . فعلا فقط در ابتدای دفترتان این عدد را یادداشت کنید. آیا شما به نظر خودتان لیاقت این همه ثروت را دارید؟؟؟تا حالا شده بخودتان بگوئید اگر من میلیاردر بشوم خیلی از موقعیتهای امروزم از بین میرود؟شاید زندگیم از هم بپاشد؟برخی از افراد بخاطر پول به سراغم می آیند یا من را رها می کنند ؟تا حالا از زبان خودتان یا اطرافیانتان شنیده اید که پول که علف خرس نیست؟یا حتما دیده اید که وقتی یک نفر ماشین خیلی خاصی سوار شده بقیه میگویند این احتمالا خلافکاره؟الان دقیقا چه خاطراتی در ذهنتان درحال شکل گیری است؟
دوستی دارم که به خاطر اینکه اسرار دوستانم حفظ بشود به اسم محمد از ایشان نام میبرم.محمد هروقت به حدی از آرامش و ثروت میرسد یک دفعه یکی سرش کلاه میگذارد یا مشکلی برایش پیش می آید و همه ثروتش را از دست میدهد.شماهم ممکن است چنین آدمهایی را بشناسید.ایشان اصلا جزو آدمای بدشانس یا بی تجربه نیست.
محمد برایم تعریف کرد که کودکی سختی داشته و از درون خودش را لایق ثروتش نمیداند.ما با هم به این نتیجه رسیدیم که ذهن محمد برای ضربه خوردن و در سختی زندگی کردن برنامه ریزی شده است.تعجب کردید؟؟آیا شماهم گاهی در مورد خودتان اینگونه فکر کرده اید؟!
اصلا خودتان را نگران نکنید و فعلا فقط سعی کنید تمرینتان را به پایان برسانید.شاید بنظرتان طولانی بیاید و یا دلتان بخواهد زودتر به سراغ تمرین بعدی بروید!ولی مطمئنا یک زندگی راحت ارزش آن را دارد که کمی سختی تغییر را به خودتان بدهید. به زودی و با انجام تمرینات خودتان تغییر را در زندگیتان میبینید ودرهای ثروت که به رویتان باز شده باعث تعجبتان خواهد شد . خیلی زودتر از آنچه فکرش را می کنید ورود بیشتر پول در زندگی روزانه تان را احساس خواهید کرد.
سپاس فراوان.عالی بود.
من طی 10 روز آینده رو این تمرین پیش میرم و روش کار میکنم.سراغ مطالب بعدی نمیرم چون نظم فکریم از بین میره و سازماندهی افکار و دیدگاهم از دستم خارج میشه.
میخوام به همه دوستان عرض کنم مطالب درعین اینکه ساده و قابل دسترس هستن کوهی از افکار پشتش خوابیده که اگه گام به گام پیش نریم به نتیجه نخواهیم رسید.

پرواز كن آنگونه كه می خواهی
وگرنه پروازت می دهند آنگونه كه می خواهند
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: veronika
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
رازهای ثروتمندی - karaj - 10-21-2013, 04:12 PM
RE: رازهای ثروتمندی - karaj - 10-21-2013, 04:21 PM
RE: رازهای ثروتمندی - محسن دوستوندی - 11-20-2013 01:16 AM
RE: رازهای ثروتمندی - karaj - 10-22-2013, 09:21 AM
RE: رازهای ثروتمندی - karaj - 10-23-2013, 09:50 AM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  رازهای موفقیت .....(صوتی) mallarme 13 3,291 04-26-2013 12:19 AM
آخرین ارسال: مهدی گل محمدی

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS