ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟
زمان کنونی: 05-06-2024, 03:58 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: mas
آخرین ارسال: aryobarzan
پاسخ:
بازدید: 73892

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امیتازات : 3.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
06-20-2011, 11:35 PM
ارسال: #1
چند سال پیش با یکی از همکارهام که فکر ثروتمندی داره و خودشم بچه بازاری هم هست داشتم بحث می کردم که اگه الان 20 میلیون داشتیم می شد این کارو کرد و اون کار و .... ثروتمند شد منتها اون گفت راز ثروتمند شدن در اینه که بتونی از یک هزار تومانی دو هزار تومان بسازی و هر زمان تونستی این کار رو بکنی به جرگه ثروتمندا می پیوندی اولش خندیدم و بعدا خیلی خیلی راجع به این گفته دوستم فکر کردم دیدم درستش انگار همینه خیلی سعی کردم مبالع کم رو زیاد کنم منتها حد اقل ترین پولی رو که تونستم زیاد کنم سیصد هزار تومان بود که اونم اپارتمان متری می خریدم البته جریانش کمی طولانیه حالا می خواستم ببینم کسی می دونه که چطور می شه یک هزار تومانی رو دو هزارتومان کرد و کمترین پولی رو که تونستید زیاد کنیدش چقدر بوده و چطوری زیادش کردین ؟ بچه ها نظراتتون و تجربیاتونو بگن . مهمترین ویژگی این انجمن بایید این باشه که از تجربیات هم استفاده کنیم و راههای جدیدی برای کسب درامد های پایدار پیدا کنیم و ایجاد کنیم . اصلا به نظرتون این تفکر درسته ؟ ممنون

Idea بازار امروز بیش از هر زمان دیگری متکی بر فروشنده هاست.
کتاب فروشنده یک دقیقه ای
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: arash67 , jahanagahi , مصطفي , mhdi855 , mostafa ghobadi , دلشاد حسین پور , faramarz , sagespeefsZom , DriminiArty , pulaki , mehdi098 , حامد , shahram......32 , arash1367 , yaraei , sherafati , Titan , mohammadshamosi , mohajer.my , azam , omid-shamoosi , milad_Mdpr , Divar , rajo , ehsannasri , M3HDI , mohsen k1 , tirnam , من میلیاردرم , REZA HAJISALIMI , sir-mahyar , rahgozar , mahdi5e , 369369 , محمد رضا تهرانی , pesar368 , نی نی عسلی , ahmad6930 , s_a , Saeed.MD , A!M!I!R , Bahareh Ghaderi , mahan92 , bahador , حمید رضا غ , 3ObHaN , iren , hamidmh , zahra_r , tarfand , javadnazary , ukon , arezu
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
هزار تومان = دوهزار تومان ؟؟؟ - mas - 06-20-2011 11:35 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مشاوره 500 هزار تومانی avan 24 5,799 06-10-2014 11:28 AM
آخرین ارسال: MARYAR
  200 تومان لبخند بزن مــجــیــנ 35 6,636 04-21-2013 09:12 PM
آخرین ارسال: سودابه

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS