ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

معیشت مردم ایران از نگاه یک خبرنگار خارجی
زمان کنونی: 05-05-2024, 05:54 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: کامیار کاظمی
آخرین ارسال: مهدی ر
پاسخ:
بازدید: 2237

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 24 رأی - میانگین امیتازات : 2.54
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معیشت مردم ایران از نگاه یک خبرنگار خارجی
12-19-2016, 03:01 PM
ارسال: #5
RE: معیشت مردم ایران از نگاه یک خبرنگار خارجی
(12-16-2016 05:25 AM)morteza49 نوشته شده توسط:  سلام من 46 سالمه می خوام نظرم رو بگم ما ایرانیها هیچ وقت بطور حقیقی ایرانمون رو دوست نداشتیم و سعی نکردیم برای ساختنش از خودمون مایه بزاریم هر کسی دستش به پول برسه دیگه هیچی براش مهم نیست می چسبه به پول و کاری به بغل دستیش نداره به رانندگی هامون نگاه کنید چقدر مراعات دیگران رو میکنیم وقتی بچمون میخواد بره سربازی سعی میکنیم سربازی رو بخریم که نره یا دنبال پارتی میگردیم که جای بد آب و هوا یا خطرناک نبرنش .همیشه خودمون از ایرانمون ارجح تر بودیم اگر همه ایران رو خارجی ها بخورن 90 درصد ما تماشاچی هستیم و اخیرا نسبت به خیلی چیزا بی تفاوت . وسط چهار راه خانومی رو دیدم که ماشینش خراب شده بود خودش یک نفری ماشینو هل می داد و بقیه به سختی از کنارش رد می شدند و البته کاملا بی تفاوت .و البته تحصیلات اغلب مردم هم خیلی کمه و براحتی شرایط رو می پذیرند و تلاشی در جهت بهبودش نمی کنند و این چرخه مرتب ادامه داره و خیلی ها ترجیح می دهند کشور را رها کرده و زندگی جدیدی در کشوری بهتر برای خود بسازند من 20 سال قبل در کشور اسپانیا از یک اسپانیایی پرسیدم چرا پس از اتمام تحصیل در آمریکا به کشورت باز گشتی گفت من عاشق اسپانیا هستم و هیچ کجای این کره زمین نمی توانم زندگی کنم ولی ما چون عاشق ایران نیستیم هر کجا بهتر باشد سریعا با کلک یا التماس یا پول دادن به قاچاقچی به آنجا می رویم امیدوارم این شرایط نا مبارک بزودی اصلاح شود و تمام ایرانی ها عاشق ایران باشند و در جهت ساختن این مرز و بوم تلاش نمایند .
بنده کاملا با شما مخالفم چرا که میدانم مردم ما ایران را دوست دارند اما کاری از دستشان برنمی اید . در کشورهای غربی مردم بواسطه اعتمادی که به سیستم حکومتی و دولتمردانشان دارند خود را اصلاح میکنند و فرهنگ را شکل میدهند. اما در ایران این قضیه برعکس است . یعنی نهادینه کردن فرهنگ در جامعه را باید از سیستم حکومتی و دولتمردان شروع کرد. یعنی ابتدا قانون را بطور یکسان و بدون بی عدالتی اجرا کرد تا مردم اعتماد کنند . یعنی در اصل باید از بالا شروع کرد و به مردم رسید .

بر احوال آن مرد بايد گريست كه دخل‌اش بُوَد نوزده، خرج بيست!
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
RE: معیشت مردم ایران از نگاه یک خبرنگار خارجی - مهدی ر - 12-19-2016 03:01 PM

موضوع های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ارزش جهانی پول ایران از 300سال پیش تا امروز کامیار کاظمی 2 2,126 02-11-2013 10:37 PM
آخرین ارسال: ebrahim.ev
  ایران چند میلیارد دلار ارز و طلا دارد؟ کامیار کاظمی 0 1,113 08-08-2012 10:12 AM
آخرین ارسال: کامیار کاظمی
  پول ملي پس از پرواز صفرها jahanagahi 4 1,484 09-19-2011 01:11 AM
آخرین ارسال: mtmob

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS