ماگستان، خرید ماگ، خرید فلاسک و خرید هدیه در همین نزدیکی!

خرید هدیه، خرید ماگ

تابلو اعلانات سایت
میلیاردرها مرامنامه (قوانین سایت) میلیاردر هدف این سایت چیست؟ میلیاردر دانلود ماهنامه سایت
میلیاردرها اتمام حجت (حتما بخوانید.) میلیاردر راه اندازی کسب و کار توسط اعضا میلیاردر مسابقه دوبرابر کردن پول
میلیاردرها عضویت در بخش ویژه VIP میلیاردر موفقیت های دوستان بعد از عضویت در سایت میلیاردر تبلیغات و معرفی کار و شغل شما

راهنمای خرید هدیه، ماگ و فلاسک

ماگستان, اولین و تنهاترین

ماگستان, اولین و تنهاترین

دیگه مخم نمیکشه
زمان کنونی: 05-05-2024, 12:54 AM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
نویسنده: rezac
آخرین ارسال: امیررضا ابراهیمی
پاسخ:
بازدید: 2061

ارسال پاسخ 

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امیتازات : 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیگه مخم نمیکشه
05-09-2016, 11:28 PM
ارسال: #1
دیگه مخم نمیکشه
دوستان اگه امکانش هست با دقت بخونین و راهنمایی کنین.ببخشید اگه طولانی هست.
سلام.دوستان حتما پست هایی که گذاشتمو دیدن(راه اندازی مرغداری که متاسفانه مشکل خورد) (یادگیری برنامه نویسی اندروید که پرسیدم هزینه های آموزش فوق العاده بالاس)

من حدود 4 5 سالی هست تو نت میچرخم و متاسفانه اکثر فرصت های زندگیم به باد رفت.3 سالی هست به هر دری میزنم تا درامدی از اینترنت داشته باشم.یه مدت تو سایت های کلیکی بودم هر روز وقت میزاشتم یه عالمه هزینه میکردم زیر مجموعه خریدم آخرشم مدیرش کلاهبردار از آب دراومد و فرار کرد و حسابی ضرر کردم.
بعد رفتم سراغ بسته های کسب درامد که پولی خوبی هم بابتش میدادم چندین بار. که بماند چه بسته هایی خریدم همه مثل هم که متاسفانه این جا هم ضرر کردم و خیلی داغون شدم چون دیگه حتی جواب تلفن یا ایمیلمو نمیدادن.
بعد رفتم سراغ سایت های همکاری در فروش عضو شدم و فروشگاه ساختم دامنه خریداری کردم تبلیغ هم میکردم که فقط یه مشتری داشتم و تمام و دوباره ضرر.
بعد رفتم تو این شرکت های ساخت ف/ی/ل/ت/ر هوای خانگی و نزدیک 700 تومن دادم به دستگاهو اینا که متاسفانه همش ضرر بود البته بنده خدا دستگاهو پس گرفت ولی 300 تومن کم کرد بابت اجاره و مواد اولیه.یعنی هر کی میخرید بعد یه مدت پس میداد چون اصلا نمیشد کار کرد باهاش.
بعد رفتم برای یه بنده خدایی بازاریابی میکردم واسه هارد کامپیوتر اما بعد فهمیدم که به اون زنگ میزدن واسه خرید هارد خودش میبرده هارد هارو میفروخته و به من چیزی نمیگفته و متاسفانه بازم وقتم تلف شد و نمیتونستم چیزی بگم چون از من 10 سال بزگتره.
چند ماه پیش مادرم تصادف کرد کلی هزینه بیمارستان شد. بعضی وقتا فکر میکنم اصلا مگه میشه اینهمه بد شانسی؟ خخخخ
حالا فکر میکنم اگه اون همه پول که مطعنم 10 میلیون میشد و اون همه وقت که رفت اگه درست هدایت میشد الان وضعم خیلی بهتر بود.
الان میتونم حدود یه میلیون برای شروع یه کاری جمع کنم. چه سایتی بزنم تا به جایی برسم؟چه محصولاتی بفروشم از کجا تهیه کنم؟ چه خدماتی ارایه کنم؟
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 تشکر شده توسط: mitra0008
ارسال پاسخ 

پیام های داخل این موضوع
دیگه مخم نمیکشه - rezac - 05-09-2016 11:28 PM
RE: دیگه مخم نمیکشه - rezac - 05-10-2016, 12:47 AM
RE: دیگه مخم نمیکشه - rezac - 05-10-2016, 11:28 AM
RE: دیگه مخم نمیکشه - rezac - 05-10-2016, 11:43 AM
RE: دیگه مخم نمیکشه - rezac - 05-10-2016, 11:30 AM
RE: دیگه مخم نمیکشه - rezac - 05-10-2016, 11:36 AM
RE: دیگه مخم نمیکشه - moele - 05-10-2016, 11:45 AM
RE: دیگه مخم نمیکشه - rezac - 05-10-2016, 12:10 PM
RE: دیگه مخم نمیکشه - moele - 05-10-2016, 12:44 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
تماس با ما | سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران | بازگشت به بالا | بازگشت به محتوا | آرشیو | پیوند سایتی RSS